176613
banner
  • Moby
    #153552
    Ha ez az, akkor főleg meg! :P
  • DarkSector
    #153551
    Igen ez belátom elég magaslaszti volt, de wattagfakk nem így értettem. :D Rohadj meg te is. :D
  • Harlekin
    #153550
    Én ha tippelhetnék akkor az OTTHONÁT nevezném meg,ha már így érdeklődtél e felől...

    Skyline OTTHONRÓL netezel????Esetleg szűkítem a dolgot!!!Szobából ahol a box van???Erősítsed meg a tippem!!!
  • Moby
    #153549
    Deeee legalább becsületesen comingoutoltam. Nem sunnyogtam, nem tereltem. Ezt azért értékelhetnéd! :D

    /holnap elvileg lollipop!!
  • DarkSector
    #153548
    Megijjeszt a nagy tudásom? :D
  • Harlekin
    #153547
    Rapszodikus tud lenni,de nekem a sunset pl 50 el jött végig a dragon age inquisition meg baszott lassan, igaz azt a magyar storon vettem...A cod meg ameddig láttam egész jól jött aztán kikapcsoltam a boxot és másnap már lent volt...
  • Moby
    #153546
    Ami érthető, hisz ebben is olyan jártas vagy, mint minden másban :)
  • Skyline
    #153545
    Nem, magyar lokáció...:)
    És vicc, de váltottunk UK-re onnan van 5 mbs....Nemtöbb de legalább van és nem csak fél mbps...
  • DarkSector
    #153544
    Én nem azt kérdezném, tippelném melyik szerverről, hanem Skyline honnan netezik. :D
  • Moby
    #153543
    Nem vmi indiai lokáción vagytok megint, és egy észak-punjabi szerverről töltenétek? :D

    /esetleg google dns-el próbálkoznék
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.11.02. 19:23:08
  • Renátó1985
    #153542
    Ezt eddig is tudtuk, én személy szerint újrakezdenem a multi karakteremet, mert anno a kezdeti glitch-eket kihasználva milliókat csaltunk ki belőle az meg úgy már nem szórakoztató.
  • DarkSector
    #153541
    Moby egy gyenge egyén. :D
  • Skyline
    #153540
    Ezért gondolom hogy valami gebasz van...A gép wifin és kábelen is át lassan tölt és magas latency-t dob a menüben... Számítógépen nincs gond a nettel...
  • Moby
    #153539
    Most nem vagyok gép előtt, 15 megás netem van, de csövön jön mindig.
  • arty
    #153538


    (annyira tudtam! :D )
  • Skyline
    #153537
    Oneosok...Húznánk lefelé a Killer instinctet de valami borzalmas lassan tölti lefelé...Ennyire lassú a live? vagy van valami trükk?
    150mbs-es net van...És 546kb/s--el tölt.....
  • DarkSector
    #153536
    Ezzel is egyetértek.
  • Kongy
    #153535
    Ezio és az AC2 magasan a legjobb. Részemről itt pihenhettek volna 1-2 évet, aztán jöhetett volna egy jobb 3. rész, még 2 évre rá meg egy ütős, valódi újításokat tartalmazó 4. rész. Ha a Unity csak megközelíti a 2. rész szintjét, akkor megeszem a kalapom. De szerintem a kalapom maradna, ha lenne.
  • Moby
    #153534
    Nekem Haytham pont azért izgalmas, mert negatív karakter. Nekem a másik oldal eleve befogadhatóbb az AC-ban. Nekem az egész AC ipyen idealisták vs. realisták :)
  • DarkSector
    #153533
    Black Flag-el az undorító karakter végett nem játszottam még warezban sem 1 percet.

    Ettől még a kiegészítőben is érdekesebb a néger csávó.
    Na azt majd megnézem egy alaklommal.
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.11.02. 17:47:57
  • Totti5
    #153532
    1. Ezio Auditore da Firenze - abszolút egy kedvelhető fazon volt
    2. Ratonhnhaké:ton - mert az ellentetje volt Ezio-nak és ezt is perfekt átadták
    3. Altaïr Ibn-La'Ahad - az első rész alapján hátrébb lett volna, de a Reveleations behozta a 3. helyre
    4. Desmond Miles - akár lehetne első is, mert a legfontosabb karakter volt, de nyilván nem lehet az, hisz a játékok egy része szólt csak róla
    5. Haytham E. Kenway - AC3 végére átment negatívba, pedig jól indult
    .
    .
    .
    .
    999 Az aki a Black Flag-ben van, nem tudom ki, nem is akarom tudni. Egy senki.
  • DarkSector
    #153531
    Ha a szériából nézzük akkor egyetértünk.
    És a legocsmányabbnak én a Black Flag karakterét tartom, mint egy rossz buzi.
    Szó szerint irritált az a szőkés buzi feje.
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.11.02. 17:36:10
  • Moby
    #153530
    Nem, de a unityből van bundle, és amiből van bundle az mindig van olcsón, mer a gépvásárlók elasják ugye :) Unityt most 10-ért vettem ph-ról, amúgy sztórból jellemzően 14.5
  • Moby
    #153529
    Ezio volt a legjobb karakter evör. Aztán Haytham.
  • Macccy
    #153528
    5 -be kerülnek a gamék fejenként, mármint share-be? Azért kérdem mer Harli se mondott konkrétat csak hogy durván 6 lepedő, asszem ...
    Alaszka Store a legtöbbször jóáras még mindig?
  • DarkSector
    #153527
    " akik a Rogue miatt szereznek újra 360-at/PS3-at."

    Elég nagy idióták. :D

    1 év és lesz nextgen verziója.
  • Kongy
    #153526
    Hát azt várhatod, ebben van az üzlet. Nem adják azt csak úgy ingyen. De fogadok, hogy vannak olyan AC-fanok, akik a Rogue miatt szereznek újra 360-at/PS3-at.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2014.11.02. 16:38:13
  • DarkSector
    #153525
    Én nem állítottam hogy Ezio tetszett mint karakter. :D
    A környezetet leszámítva az AC nagyon messze állna tőlem.

    Jah én meg elvárom hogy ha megvezsem pre-order-be az AC Unity-t, akkor kapjam meg prevgen-re a Rouge-t! :D
  • Kongy
    #153524
    ezionak is volt lofarka btw. amugy az en elvarasaim a jatekkal kapcsolatban kb a 0hoz kozeliek szval csak kellemeset csalodhatok. A graftol elvarom h leessen az allam, es indokolt legyen, hogy kulon ac-t irtak currgenre
  • DarkSector
    #153523
    Mondjuk az mellett hogy én is cooperálva vettem meg, engem is leriaszt néhány karakter.
    Oké francia, meg oké régi évek, de nagyon távol álnak ezek a lófasrkas köcsögök tőlem, még jóhogy nagyrészt csukjában lezs a gyerek.
  • DarkSector
    #153522
    Persze mert grafika szerint mondjuk hogy AAA vagy nem AAA.
    Ebben sok újdonság nincs, sajnos erről szól az egész, sajnos.
  • Moby
    #153521
    Nem grafban, mondjuk inkább úgy: építészetileg. De ha sztori, meeeeg karakter is lenne benne...najó nem álmodozom :D
  • Totti5
    #153520
    Azt majd én szabályzom hogy ki mennyit és mit írhat. Dark néha átmegy írógépbe, ha úgy látom h már sok akkor az ellen tudok tenni, de amíg valamilyen szinten egybefüggő és érthető amit ír addig írja... OFF bármi lehet, hisz szólás szabadság van. Ha a víziteknősök párzási szokásáról akar valaki beszélni tegye... egy közösség vagyunk, mivel a nap, hét, hónap 99%ban mindig ugyan az a 20 ember ír ide, kb ismerjük egymás stílusát, hozáállását.

    Ready only emberek mint Moby is írta meg nem a topik részei, csak túristák akiket nem látunk, nem hallunk. Topik életére 0 kihatással vannak, így a topik aktív résztvevői is pontosan ennyi energiát fektethetnek bele az ő kényelmükre ( ez lehet értelmetlen volt így :) ), azaz 0, semmit.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2014.11.02. 14:13:48
  • Soldiers
    #153519
    Srácok hogy lehet venni közösen játékot live-on??
  • Totti5
    #153518
    Graf nem izgat, általánosságban az minden AAA játékban szép / kimagasló.

    AC5 esetében a story érdekel, hogy kik vagyunk, ki fekszik bele az ánúbíszba. Ha egy túrista mint az AC4ben akkor én egy métert nem játszok vele.
  • Kongy
    #153517
    Így van, már csak a grafika miatt is érdemes lesz. Aztán majd max megint levonjuk a következtetést, hogy semmi sem változott játékmenet terén... :D
  • Moby
    #153516
    5-ért elnézelődünk Párizsban, kicsit kardozunk, ugrálunk a tetőn, és megcsodáljuk az épületeket. Ha csak ENNYI van benne, ennyit akkor is megér :)
  • Kongy
    #153515
    Vesszük közösen? :DDDDDDDDDDDDD

    GTA V azért nem kapható One-ra pre orderben, mert a PS4-et "támogatja" úgymond. Nem is mutattak még semmit a One-os verzióból, a trailerek is elvileg mind PS4-ről lettek rippelve.

    Amúgy tök vicces, hogy ti hétvégén tudtok játszani többet főleg, én meg akkor kevesebbet, mert barátnőm többnyire hétvégén ér rá, és akkor vele vagyok, sajna megsértődik ha játszok, és nem foglalkozok vele :D
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2014.11.02. 13:27:27
  • n000rbi
    #153514
    Ment válasz :)
  • DarkSector
    #153513
    Most a címben jól értem a 2 előző generációról keresztbe kasul a 3 most megjelenő platformra átvihető a karakter?
    pl x360-ról PS4-re vagy PS3-ról PC-re?