176613
banner
  • DarkSector
    #153471
    Isten ments, már kaptam időpontot a pszichologusomnál. :D
  • DarkSector
    #153470
    Na ezek a személyeskedő hsz-ok nem topikba valók.
    De hiszen itt mivel ez évek óta így megy, meg sem lepődöm. :)
  • Harlekin
    #153469
    Jó van na!Nincs baj!Ugye?
  • Skyline
    #153468
    Bmeg, idegesítő amit leművelsz minden egyes topikban. Agyfasz. Nem kapcsolom ki a pc-t ha nem gond pusztán azért mert van egy idióta akiazontúl hogy ostobaságokat beszél, még szöveget sem tud értelmezni és kiborító...

    Te mondod másra hogy "okoska".....lol....
    Franc se hiánylt a konzolos topikokból,bőven elég volt belőled annyi amennyit annó a pc topikokban láttam...
  • DarkSector
    #153467
    Ja amúgy egy sakkozó galamb vagyok. :D
  • DarkSector
    #153466
    Faszomat, ha veszek gépet és valami érdekel, megkérdezem, erre van a topik, akinek a nyugalom kell kapcsolja ki a pc-t és menjen aludni.
    Ezek a topikok ere vannak, hogy kibeszéljük a dolgokat, még ha néha szeretek veletek viccelődni, idegesíteni titeket, nézni meddig bírjátok. :D
    Ha unatkozom , felvidít.

    De azért próbálok szorítkozni hogy a topik témával kapcsolatban történjenek a kommentek, játékok-hardver.

    Az egy dolog hogy sok okoska is van itt, akik nem azt írják, ja ezt és ezt kell így meg úgy csinálni.

    Hanem te idióta, tudhatnád, meg miért nem google-zol.

    Basszameg ha elég a google, mi a fasznak a topik?
    Ti sem tagadhatjátok, sokszor jó kibeszélni pár dolgot.
    Meg ha nem élveznétek ti sem ezt a cseszegetést, akkor nem tartanánk itt.

    Tudom párszor rossz napom van és néhány dolgot nem reagálok le helyesen, de ha valaki normál hangnemben kijavít elnézést is kérek a hibáimért. :)
  • Harlekin
    #153465
    Tesztelés alatt van,hogy valóban ember vagy csak szimplán 1 chat robot,esetleg galamb!
    De semmi extra bajunk nincs vele!!!Na jó néha igen,de menthetetlen e téren!

    Nézzél be ps 4 topikba ott is feltűnt dark ps 4 vásárlása után!
    Kevesebb alatt mint az ősrobbanás utáni kitágulási idő feltett 476843664368 kérdést amire az első másodpercben vissza is kérdezett saját magára saját magától!!!Majd a maradék megválaszolatlan kérdések miatt közölte,hogy ő még új és ezért kérdezősködik ennyit.Igaz a válaszokra torony magasan szarik vagy szimplán nem ért velük egyet,vagy azt se tudja már mit is kérdezett és,hogy annak volt e valaha is valami értelme stb stb stb!!!
    Megjelenése utáni első héten 47-en regisztráltak be a ps 4 topikból a www.csoportosőngyilkosság.com-ra!!

    Ő az aki itt a
  • DarkSector
    #153464
    Mert fizetek érte hogy szórakoztassanak. :)
    Megkértem őket szépen hogy üssenek vágjanak ahogy lehet.

    De én fordítva érzem régen is kemények voltak velem, ez a mostani enyhe. :D
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.11.01. 21:40:02
  • Macccy
    #153463
    Nem tudom lemaradtam e valamiről amíg inaktív voltam, de miért szívjátok ennyire szegény vérét? Úgyértem mindig is fura volt meg a topic dark-báránya, de régebben ez lightosabban ment, nem ilyen darkul ... :)
  • DarkSector
    #153462
    Jó hogy így egyetértünk. :D
  • Harlekin
    #153461
    óóóóóó hát persze....
  • DarkSector
    #153460
    Csak hogy picit okosodj. :D
  • Harlekin
    #153459
    Ja értem akkor csak előzetesben...Jó tudni...
  • DarkSector
    #153458
    Átlag életkora a játékosoknak 0.8 év. :D
  • DarkSector
    #153457
    Kisebb a lyuk mint a fejem. :D
    És nem voltam még letöltendőn, ezért. :D
  • Harlekin
    #153456
    xbox 360

    True achievements!

    Viva Piñata
    60,367 tracked gamers
  • Harlekin
    #153455
    Szerintem annak,hogy van 1 lyuk a seggeden és még nem estél bele!
  • DarkSector
    #153454
    Elkezdődött?
    Wattafakk? Kérdezd a többieket, itt évekóta ez megy, PS topik lett újként felavatva, és eldarkosodva. :DDD

    Kérdezd itt a többieket Moby-Harlekin tudna mesélni pár dolgot. :D
    Az hogy hol vagyok érdekelt, nem konzolfüggő, x1-et nem azért akarok, hanem játszani vele, az szerintem ellenkezőleg, megmenekülnétek. :D
  • Skyline
    #153453
    Inkább ne...:)
    Nem tetszene, fujj, én is lemondtam az egészről,ne vegyél One-t.:)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Attól mentse meg ezt a topikot és az itteniek idegzetét az atyaúristen bár ahogy nézem már így is elkezdődött.....
  • DarkSector
    #153452


    Nem tudom, lehet eladom a PS4-et és élek a fény és a sötét oldal határvidkén. :D
  • Macccy
    #153451
    Dark, hallode add el szerintem a PS4 -et és gyere vissza ide, nyugalmasabb ez ... mindenkinek hiányzol, látod ... ...
  • Macccy
    #153450
  • Macccy
    #153449
    Megvan már a Maszter Séf Kollekció? Meglesz? :) Nekem szerintem ott a helye a leendő ONE -on, az a csomag megérdemli
  • Macccy
    #153448
    @ Skyline küldtem privcsit!
  • Macccy
    #153447
    Neemis tudtááál, mer ééén beletelefonáltam !!!
  • Macccy
    #153446
    De ezt mondom, hogy az USA az nem magyar gyarmat ...! (bár majdnem) Nem lesz attól nálunk is -13% OFF mert Major Nelzon aztmondta.
    Itt majd ha Major Orbán bejelenti, akkor lesz off, lehet a rezsicsökkentésbe beleveszik jövőre ...
  • DarkSector
    #153445
    Te meg elmúltál éppen 1 éves? :D
  • arty
    #153444
    én a legelsőt toltam sokat, amikor még uj volt a box :))
  • arty
    #153443
    itt volt a linkje nemrég, ami rémlik h usában 400 helyett 350 dolcsi... itthon ez egy 10-15k minusz, gondolom
  • DarkSector
    #153442
    Nem tudom minek örüljek jobban, hogy volt szabad 7 órád játékra vagy hogy tudsz játszani. :D
  • Harlekin
    #153441
    Ja ja nem érek rá ma már volt forza horizon2 majd titan fall és jó sok sunset és most megyek zombit irtani a kertbe majd ismét kicsi sunset...
    Ma végre 7 órán keresztül tudtam játszani NYUGALOMBAN!!!!!
  • DarkSector
    #153440
    Ja most jó akkor? :D
  • Skyline
    #153439
    Addig jó ennek a topiknak amíg nem "kapsz X1-et".....
  • orichalcos
    #153438
    Mit szeretnél tudni? :D Két Halo-zás közepette válaszolok. (úgyis koponyákat vadászok)
  • DarkSector
    #153437
    Szent meggyőződésem hogy senki, 5 éves gyereknek mutattam 1x, azt kinevetett és ment játszani.
  • oO VinyuS Oo
    #153436
    Ezzel a Viva Pinataval most komolyan ki az aki játszik??? Letöltöttem, hogy tök ari meg színes, majd a gyereknek jó lesz, de még őt se köti le!
  • DarkSector
    #153435
    Én is.
    Azért necces kijelenteni hogy mindenki játszik. 5-6 ember kapásból jelen szokot lenni, direkt nem térek ki név szerint mindenkire. :D

    Moby hibája minden!
    Nem kapok X1-et, nem tudok játszani
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.11.01. 17:02:59
  • Macccy
    #153434
    Durva ez a topic ... mindenki gémel, senkinek sincs ideje írkálni ... kivéve Dark :D ... meg én, de én melóba vagyok
  • DarkSector
    #153433
    Én az vagyok, de nem a játék miatt, hanem azért hogy a 2.0-ás firmwire mikor fogja kiütni a rajtot???? :D
  • Tyrant01
    #153432
    Magyaron meg 5+1,5k