176613
banner
  • Firerock
    #153673
    Honnan érdemes előrendelni a GTA V-t One-ra? Mindegy hogy dobozos vagy digitális. Az a lényeg hogy minél olcsóbb legyen és minél hamarabb megkapjam
  • Totti5
    #153672
    Dragon Age: Inquisition's EA Access trial detailed

    Play it for six hours five days early.

    According to a recent EA News post, the Dragon Age: Inquisition trial will debut on 13th November, five days ahead of the game's North American launch. Ostensibly this means it will debut in the UK on the 16th, five days before the 21st November European release date.

    You'll even be able to try out the game's multiplayer and your progress will carry over into the full game.
  • Moby
    #153671
    Nemtudom mi az HALOKAT. A 4 rész tök eltérően működik.
  • Tyrant01
    #153670
    A kőkorszakban vagyunk, hogy lemezeket installálgassunk?
    Pre-download és day1 nem kell várni semmit
  • gduck
    #153669
    Hát ja, de engem nem zavar :D
    Utoljára szerkesztette: gduck, 2014.11.04. 17:32:36
  • Totti5
    #153668
    Ez az amivel nem kell foglalkozniuk, lényegtelen h 1 perc vagy 10 perc. Sok minden mással igen.
  • Totti5
    #153667
    Majdnem fix 60! Erről van szó. Nekik sikerült.. 343 meg kiadja a Halokat 30-60 közt ingadozva , Ők egy 360as Halo 4 után. Felfoghatatlan.
  • Kongy
    #153666
    Na hát amiben a PS4 határozottan jobb a One-nál, az az installálási idő lemezes játéknál. PS4-en max 1-másfél perc, és játszhatsz (igaz, közben még egy ideig a háttérben installál, meg pörgeti a lemezt, de legalább megy a játék), One meg már vagy 5 perce tölt, és még nincs kész. Tudom, ez a tervezett DRM miatt van, és tudom, hogy próbálnak rajta javítani, de igyekezhetnének már..
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2014.11.04. 17:11:04
  • Kongy
    #153665
    na 576bol vettem, 15k volt mert volt 1 halom torzsvasarloi pontom xd
  • Moby
    #153664
    Ő volt az ha gondolod... :DD
  • Totti5
    #153663
    Hiába írtam rá azonnal elcitték:(
  • Kongy
    #153662
    Szerintem amúgy 1 hét múlva lesz már olyan dobozos, ami 10k körüli. Destiny-t én 13ért vettem, bontatlanul, megjelenés után 1 héttel. 11-ért el is bírtam adni.
    De most nem várok, mert ez a játék tényleg megtetszett 'demó' alapján.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2014.11.04. 15:04:23
  • Moby
    #153661
    Amúgy tegnap volt játékaim.hu-n promo 12-ért.
  • Moby
    #153660
    Azt majd akkor, ha konszolidálódnak az árak, mer most az van, hogy egy hét múlva 10-12ért fogják dobálni a nem multizók a bundle-öket, most viszont még nincs. 6-7k-t meg nem buknék egy firstday lemezesen, akkor inkább vegyük meg kóddal tényleg (de inkább aztsenem).
    Én első nap nem veszek olyat eladásra, amiből van bundle. Az mindig szopás.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.11.04. 15:01:05
  • Kongy
    #153659
    Vedd te is dobozosan, aztán ha ráununk, eladjuk.
  • Moby
    #153658
    Ha leltem volna kódot olcsón, beugrottam volna, de nincs :((
  • Kongy
    #153657
    Majd most megyek érte :D
  • Moby
    #153656
    Vettél COD-ot? :)
  • Moby
    #153655
    Telepítés után 1 órával töröltem.
    Sohatöbbet.
  • Kongy
    #153654
    Ez az Evolve mekkora egy shit, komolyan mondom. Szörnynek lenni egyenlő a halállal. Negyed órán át menekültem a vadászok elől, felfejlődtem 3-as szintre, már a generátort pusztítottam, de odaértek a vadászok, és 1 perc alatt kicsináltak, full hp-m volt meg pajzsom, szart se ért. Ja, és baromi kevés a játékos, rajtam kívül 1 gyerek volt még benn, a többiek botok.... Amúgy voltam párszor vadász is, de kb ugyanaz a szitu, a szörny menekül egy darabig, végül leterítjük... A pályák, a dizájn is egyhangú, szóval nagy csalódás a játék sajnos....
  • barmi
    #153652
    Advanced warfare - PC vs. Next Gen
  • davidka003
    #153651
    Ingyen Advanced Warfare avatar ruha
  • TomStorm
    #153650
    D3 mellé ideális lesz.Nagyon várom és még lehet ez is befér Last.gen játéknak mivel RPG.Talán nekem mégis csak Witcher3 hozza el a Next.gen gép vásárlást.
    Ez az új DA bitang jó lesz!
  • Kongy
    #153649
    Egyetértek, ráadásul ennyi pénzért, amennyiért vettük szerintem maximálisan megérte! :D Inquisiton-t meg majd kipróbáljuk, aztán eldöntjük, hogy vegyük-e. Bár ha megveszem a CoD-ot is, akkor eléggé le leszek égve.... :)
  • Macccy
    #153648
    Nem még, csak ízlelgetem, bontogatom, előjáték van ... Meg most home-office melózok, szóval úgy kell tennem mintha dolgoznék is kicsit. :D
    De a másik srác már telepíti a Titánt, LIVE, minden megvan, Home Share intézve ... szóval fasza

    Ja és Köszönjük!
  • Moby
    #153647
    No emberz, ez a sunset overdrive vmi őrületesen kikúrt jó game. A sztori, a poénok, a karaktetek, minden annyira ki van találva, annyira a helyén van a forgatőkönyv, hogy az őrület. Én ennek a századára nem számítottam szingleben, de az év egyik legjobb játéka. Rengeteg a kikacsintás és az utalás, de nem lövök le semmit. Aki vacilál az holnap fejvesztve rohanjon egy példányért.
  • Moby
    #153646
    Zsír

    Maccy: zümmög már a masina? :)
  • TDC Geronimo
    #153645
    Your membership will get you into Dragon Age: Inquisition on November 13, before the game’s November 18 release date. The six-hour trial lets you create your hero, form your Inquisition, and take your first steps into Thedas, exploring the world and battling evil in both real-time and tactical combat. Discover the Hinterlands, where the war between Templars and mages has hit a fever pitch, or gather materials and schematics for crafting your arsenal. You can even jump into Inquisition’s cooperative multiplayer missions. The choice is yours.

    EA Access lets you play before the game is out, and your progress will carry over once the full game launches November 18. Even better, your EA Access membership gets you an exclusive 10% discount if you buy Dragon Age: Inquisition from the Xbox One Game Store. Save some money before you head off to save the world.

    So get ready to lead the battle to save Thedas. The Inquisition starts for EA Access members on November 13.
  • Harlekin
    #153644
    Pontosan azért nem lesz semmi amiért megjelenéskor nem volt elérhető mindenhol a box és sehol senki nem mondta,hogy más országban nem használhatod vagy veheted és mellé használhatod a stort.Ha mind ez érdekelné őket akkor nem ennyi lenne a lokáció váltás mint amit mutattam.
    360 on semmit nem tudtál venni első időkbe még magyar kártyát se lehetett be regisztrálni.
    Amint nálam láttad 3 storra ugyan az a magyar kártya van be regisztrálva és más más cím van megadva.Szerinted ezt Ők nem látják nem tudnak róla.Amikor a számla mindig ugyan arra az email címre jön!!!
    360 on ennek a töredékét nem tudtad meg tenni és a gen vége felé enyhítettek ezen.
    Akkor szerinted itt meg majd megfordul a tendencia,hogy szabadjára engedtek mindent és majd most jön a fék!?
    Ugyan már....
  • Harlekin
    #153643
    nyugi nem lesz semmi szépen lock amcsira alaszka azt vegyél meg mindent amit akarsz
  • Macccy
    #153642
    NEhogy megcsinálják, mer akkor tuti én hoztam rátok a rontást :D :D :D
  • Zavarodott
    #153641
    Murdered: Soul Suspect - 895 Forint
    Deus Ex: Human Revolution - 537 Forint
    Xbox 360 Gold...
  • Harlekin
    #153640
    Minden más régióba vett játékom indul és ma is voltam más régión és vásárolhattam volna...
    Nyugi nem kell aggódnod értünk boy

    Ez amiről szól az ahhoz hasonló mint ami 360 as móka volt a nem "legális" kiskapuk kihasználása és amiért profil bann is járt a nagyon fehér profiloknak is!
    "óóó csak még ezt húzom be ingyen na jó meg azt is ,ha már elbaszták na nem baj reggelek még 5 profilt meg szerzek kintekunta emailt és vpn-en átbaszom "és társai!!
  • Totti5
    #153639
    of course
  • Moby
    #153638
    Eaa?
  • Totti5
    #153637
    Lesz rá 6 órád legálisan.
  • TDC Geronimo
    #153636
    1 hét? Erre az édeskevés lesz... Szerintem ezzel el leszek idén már bőven, amennyi content lesz benne.
  • Kongy
    #153635
    Én nem vagyok meggyőzve, hogy ez az én játékom, előtte ki kell próbálnom legalább a virágboltit :D
  • Moby
    #153634
    Lőjjük fejbe végleg magunkat, és vegyük ezt is? :DDD
  • Kongy
    #153633
    Remélem már készíted az 1 heti hidegélelmet... :D