176613
banner
  • Harlekin
    #154076
    Miért Mi a gond???
    A gond annyi hogy akik eddig nem használták ki azok már nem is fogják maximum.Mi akik használtuk legalább volt 1 jó évünk,hogy olcsón vegyük.Mindenem meg van amit eddig vettem!Ami nem volt a vinyon azt is le tudtam szedni!Ami ingyenes a storon azt is továbbra is le tudom szedni...
    Hol itt a probléma!?
  • Skyline
    #154075
    Mit nem lehet azon érteni hogy az X1 régiója /= account régióval?:)
    X1-en oda rakod a gép régióját ahova akarod, de az accod régiója akkor is marad.
  • Harlekin
    #154074
    Akkor azt magyarázd el hogyan lehetséges,hogy egy ugyan azon időben be van jelentkezve a 360 as boxom angol profillal,hiszen ott az angol a szent és sérthetetlen,mert ott migráció kell ahhoz,hogy máshol legyek!!!!Az x1 meg az amerikai lokációval és az amerikai tartlamakal van livén!!!!!!
    1 goldom van ehhez az egy acchoz MIND a 2 platformon tehát 360 on és x1-en is egy ugyan azon időben tudok online lenne a HARLEKIN543-al és partyban lenni és egy ugyan azon időben tudok multizni is!!!!
    Semmi köze a 360 as dolgoknak az x1 es dolgokhoz SEMMI!!! 2 teljesen különböző dolog mint ahogy az xbox.com felületen is...
  • Lamech
    #154073
    A gameren olvastam, hogy van akinek a magyar store-n se megy a vásárlás. Majd, ha a live hiba elhárítása után se megy a vásárlás akkor lehet aggódni addig csak felesleges pánikolás van.
  • Moby
    #154072
    Mindeközben magyar sztórról remekül megy a vásárlás. Ezért hajlok arra, hogy itt geolock van.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.11.09. 16:24:04
  • Moby
    #154071
    Namost nekem amikor eltűnt a goldom, a supportos csávókám nekem is állította az accountom régióját, és amikir megkérdeztem, hogy ÉN ezt hogyan tehetem meg, arra a következő válasz jött. Szó szerint idézem(megjegyeztem, mert nagyon zavaró volt, hogy úgy beszélt velem, hogy se nem magázott, se nem tegezett):
    " Ha magyarországon vagyunk, állítsuk az xbox területi beállításait is magyarra".
  • Skyline
    #154070
    Menj fel az https://account.live.com/ oldalra és megtod mi az accod régiója.

    Közben váltogasd nyugodtan a One-on...Az Accod régiója nem fog változni.:)
  • Totti5
    #154069
    Én már azt sem értem mit hordtok itt össze, mert mindenki mást mond.
    Egy a lényeg:

    Korlátozott a vásrlás, vagyis hiba van, legyen az akármi...

    Majd ha kitisztul az éter és zöld lesz minden felegyek a storera és megnézem mivan. Addig mi a francot szenvedjek bármit is, ha központilag nem jó valami? fejre állhatok akkor sem lesz jó.
  • Moby
    #154068
    Tőlem aztán szart sem kért. Csak userpwt.
  • Moby
    #154067
    A tényállás, hogy senki nem tudja mi van. Még a maláj travi prostituált supportosok sem :)
    Vagy valami fizetési probléma van, vagy geolockal be lettünk zárva magyar sztórba. Utóbbira hajlok inkább az eddigiek által.
    Most aztán hogy mocskosorbán vagy mocskosms ezt eldönti mindenki maga :D
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.11.09. 16:16:59
  • Skyline
    #154066
    Nyugodtan menj fel az account.live oldalra lépj be és ott megtalálod az accountod régióját. Basic Information rész.:)

    Ahogy írtam, külön az accountnak és a One-nak is van régiója, ahogyan az xbox.com oldalon belépve is külön van az oldalnak régiója és a profilodnak. Attól hogy az oldalt alul átváltod mondjuk usára és az usa store kínálatát látod az accontod még nem abban a régióban lesz.

    A support közölte hogy account migration vanik, látja hogy a gyerek magyar ip-ről van helyileg, az xbox one indiai régióban van és az accountja magyar régióban.....

    De nemsokára úgyis kiderül mi igaz ebből az egészből mert 48/72 óra várás kell account régióváltás+cím+billingcím beállítás után elméletileg....Ha így hogy az accountja is, az xbox is indiai ,a cím megegyezik és az ip is full indiai lesz és nem megy neki kamu az egész....:)


    Szerk: Én úgy tudom account regelésnél kell valami régió és város is One-on.
    Utoljára szerkesztette: Skyline, 2014.11.09. 16:14:47
  • The Norberto
    #154065
    Most mi akkor a tényállás?

    Mit kell tenni hogy újra tudjak vásárolni US storeból X1-en? Számlázási címem be van állítva Oregoni címre. OTP-s mastercarddal szeretném hogy működjön vagy paypal-al nekem mind 1.
  • Moby
    #154064
    Elnézést, country a billing information-nél sincs, csak address. Country a xbox location propertyjében van seholmásholsohanemláttamilyet.
  • Moby
    #154063
    >AMIRE REGELTED

    Én nem regeltem sehova. Ilyenkor mi van ? :D
    Én jem 360-ról hoztam át, hanem a one-on hoztam létre. Kért tőlem egy user nevet és a passwordot. A legközelwbbi hely, ahol olyat láttam, hogy country az a billing information. A mai napig csak ott szerepel cím, akár az xbox.com-on nézem, akár a commerce.microsoft.com. külön cím jelenik meg ha magyarra állítom és külön ha us-re. Sehol máshol nem jelenik meg address vagy country vagy location mező.
    Nostehát az én accountom akkor milyen régiójú, és hol tudom ezt megnézni? :)
  • arty
    #154062
    sajna harlekin elvakult "nemleszbelőlegondja" kiváltotta a reakciót...
    szopatott eleget az MS előző genben, hogy ugyan ne legyen már feltétlen bizalmam és inkább mézesmazzagként tekintsek BÁRMIRE tőlük, semmint végleges kánaánra.

    azt gondolom elfér némi ellenvélemény is, de ha nem: hát bannoltass! ;)
  • Harlekin
    #154061
    elég egyszer megadni utána minden átváltásnál ,már ott lesz tehát legközelebb már nem kell újra beírni a számlázási címet.Csak a lokációt átváltani restart és vásárolni...Nálam mind a 3 lokációnál meg van adva a cím és automatikusan amikor átváltok az van számlázási címként és ugyan az a web kártya...
    Értelem szerűen a magyarnál a saját címem,Angolnál anyósék londoni címe,USA ba meg az Alaszkai prémvadász nagybácsim hétvégi háza fairbanksben!
    De a napnál is egyszerűbb ez a dolog a smart app a telón is kérdezi hogy melyik regiont vegye figyelembe amikor a storra mész!!!Azt ahol tartózkodsz helyrajzilag vagy azt ami az x1 en meg van adva!Ahogy átállítod megváltoznak az árak forintra vagy dollárra nem szimplán átváltódik hanem az aktuális ahhoz tartozó store árakat veszi figyelembe...
  • xxdani
    #154060
    Attól, hogy migrálsz persze, hogy megmarad minden amit már letöltöttél. Baj akkor lesz, ha valamit letörölsz ami csak UK store-ban van fent magyarban meg nincs mert akkor azért majd bizony "vissza kell költözni" :)
  • cenobite
    #154059
    Sikerült UK-ről Magyar-ra átjönni (360 természetesen). Megmaradt minden dlc, letöltött cucc kutyafasza. Az appokat nem néztem tüzetesen, de YT, IE van, azon kívül mást úgysem nagyon használok. Ö'öm bódottá'!
    Utoljára szerkesztette: cenobite, 2014.11.09. 15:31:47
  • Skyline
    #154058
    "Ezzel az üzenettel igazoljuk, hogy sikeresen átváltotta XBOX Live fiókját Magyarország országról a következőre: India .
    Magyarország országban érvényes Előre fizetett 3 havi Xbox LIVE Arany tagság-előfizetése megszűnt a következő dátummal: 2014. november 6.. Ugyanakkor előfizetéséből 3 hónap ki lett cserélve a következőre: Xbox LIVE Subscription Transfer (ország: India ).

    Az ügyfélszolgálat eléréséhez keresse fel a https://commerce.microsoft.com címet, válassza a „Súgó” lehetőséget, kattintson a „Segítség kérése”, majd a „Kapcsolatfelvétel az ügyfélszolgálattal” elemre.

    Köszönjük, hogy a Microsoft Online Services szolgáltatást használja!

    A Microsoft ügyfélszolgálata "
  • Skyline
    #154057
    Van migráció One-on.
    Az hogy a boxon régiót váltasz,attól még a profilod marad AMIRE REGELTED.
    Van opció az xbox.com/account oldalon is külön a profil költöztetésre,és külön az oldal régiójára. Ha költözteted a profilod, 90 napig nem lehet újra és szolgáltatásokat is veszthetsz,illetve a gold előfizetésed átállítják Xbox Live Subscription transzferre. Ha nem hisz valaki,átkérhetem a haveromtól a levelet amit profilköltöztetésnél kapott,illetve ami most a gold előfizetése One-on..Tegnapelött váltotta a profil helyét magyarról Indiára, ha letelik a 48 óra kíváncsi leszek fog tudni-e egyébként vásárolni,és honnan..
  • Moby
    #154056
    >azt a One és a One -hoz tartozó Store/Marketplace nem veszi figyelembe?

    Súlyos eset vagy :) Nem a one veszi figyelembe, hanem a one ÁLLÍTJA BE! A store már ezt veszi figyelembe. De a one-on ezt annyiszor állítod percenként, ahányszor ideje van restartolni (mert az mindenképpbkell hozzá). Nem tudod sehogy máshogy állítani.
    Magyarán, és egyszer s mindenkorra tegyük tisztába: az accountnak nincs lokációja, hanem alkalmazkodik a gép lokációjához, amin épp bejelentkezünk vele. Vagy amire átállítjuk azt, amire be vagyunk jelentkezve vele.
    Vilinger?
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.11.09. 15:06:42
  • DarkSector
    #154055
    Vicces mondjuk, hogy 1 profil 1 rendszer még ha specifikus is a tartalom a gép menüjében.
    És mégis másképpen mennek ezek a dolgok.
    Ps3 és Ps4 sem panaszkodhat, Ps3-on ingyenes multi, Ps4-en fizetős.
    meg sok érdekes átmenet van a 2 közt.
  • Macccy
    #154054
    Na! Ez már beszéd! "One - nincs migráció! PONT!" Ennyi, nincs itt semmi látnivaló, kérem oszoljanak! :D

    Oké, tehát akkor azt hogy a supportos ránéz a LIVE accountodra és ott látja hogy HUN account region, azt a One és a One -hoz tartozó Store/Marketplace nem veszi figyelembe? Valami proof-ot keress má léccives Totti, 6-ig alszok!


    Moby: hülyevagy? :D próbáljam ki?? nem ettem meszet hogy egy malájkurvának elhiggyek mindent! :D
  • Totti5
    #154053
    360 - van migráció
    One - nincs migráció

    PONT
  • DarkSector
    #154052
    A helyében én sem hinnék neked. :D
  • Moby
    #154051
    >Biztosan állítod, hogy azt csak a 360-osok kedvéért hagyták ott?

    Ha legalább 25x állítottam át magyar és usa között okt. 11 óta, és mindkettőre külön billing address van megadva, az elegendő bizonyítéka, hogy nincs migráció és location? :)
    Deee ha nekem nem hiszel, miért nem próbálid ki?
  • DummyBoy
    #154050
    Sem a paypal, sem a kártyás nem működik ... lehet tényleg megveszem magyarról, ha addig nem rakják rendbe ...
  • Tyrant01
    #154049
    Nekem már a vinyón figyel :-)
  • Harlekin
    #154048
    Van egy angol ismerősöm aki Angliában Él angol kártyával nem tudott usa storon vásárolni !!!!!!!!!!És pay pallal se ment neki!!!Ebben a pillanatban beszélek vele!Eper home társa!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Harlekin
    #154047
    Magyarról meg tudod most is...Igaz jó drágán!

  • Macccy
    #154046
    Harlekin még egy dolog: a maláj Mandy azt is mondotta, hogy ő nem használ bankkártyát, a PayPal viszont az én elméletem szerint kellene működjön, mert ha jól gondolom a Luxemburgi bankocskának épp ez a nemzetköziség (is) kellen legyen az előnye. Esetleg megkérnéd az usás krono srácot, hogy próbálja ki PayPal -al is? Ha arra is Payment Method bibit dob, akkor végképp nem értem, mert régió zárás nincs (lásd a free szarok amit megvettünk tegnap)
  • Kongy
    #154045
    Apja faszát ennek az update-nek, CoD multi kellős közepén kidob miatta...
  • Harlekin
    #154044
    semmi pont ez az semmi biztos nincs!!!
    Intézd el a maláj kurvákkal a dolgot nehogy nekem kelljen szegény Bill nagybácsit felhívni,hogy bassza nyakon ezt a Phil gyereket,hogy ne baszakodjanak velünk!
  • DummyBoy
    #154043
    Remélem rendberakják a Live-ot belátható időn belül, mert nagy bőszen rendelném elő a Halo kollekciót, erre nem tudom megvenni :(
  • Macccy
    #154042
    És mi a jó vagy a rossz hír, mert az lemaradt??! működik vagy nem?

    Ahha. No akkor ezzel már lehet tovább menni supportnál ...

    ... de majd csak este, most alszok mert éjszakás voltam ... szóval értékeljétek, hogy a malájkurvákkal csevegek a jóságért!
    Utoljára szerkesztette: Macccy, 2014.11.09. 13:12:26
  • Harlekin
    #154041
    Ő sem tud vásárolni amcsiról viszont magyarról igen!!!
  • Macccy
    #154040
    Tudom, mondtad. Na ha feltételezzük, hogy transzi-Mandy igazat és jót mondott, akkor az se jó már ...
  • Harlekin
    #154039
    Na akkor mondom a jó vagy rossz hírt!Krononak teljesen friss az acc és ő teljesen amcsi profilt csinált!!!!!!!Amcsi címmel!!!!Magyar kártyával!!!
  • Harlekin
    #154038
    Na most megnéztem nekem a profilom ANGOL ahogy azt 6 éve megcsináltam!!!
  • Macccy
    #154037
    Az nem 360. Profil migrálás ott van a LIVE -on mint opció. Biztosan állítod, hogy azt csak a 360-osok kedvéért hagyták ott? Nem azt mondom, hogy Mandy vagy kivolt ez tud mindent, de te honnan tudod? Elfogadom, ha van rá valami írás (bár Microsoftnál már ez se biztos, hogy ér bármit) :)

    Egyébként azt is sokan félreértik vagy rosszul tudni vélik, hogy az Xbox ONE régiófüggetlen konzol lenne, ergó hajrá mindenki ész nélkül vásárolhat mindenhonnan - most itt nem rátok gondolok, ezt máshol olvastam fórumokban - mert a konzol csak a lemezek esetében régiófüggetlen, nincs több ilyen megkötés, de a digitális tartalmakat továbbra is megválogatják sajnos a Store -ok és sajnos van rá példa, hogy migrálás (!) esetén egy másik régióban nem használható adott játék. Igen, Xbox One -on

    De srácok én még mindig azt mondom csak, amit olvastam, amit beszélgettünk és megy a fingfestés addig, amíg valaki meg nem erősíti vagy cáfolja ...