176613
banner
  • TomStorm
    #154236
    Köszi az jó lenne mert vannak ilyen tölthető elemeim.
    Ment PM ha nem zavarlak vele!

    Ja és eljött az idő,hogy megvan a zsé új konzolra de nem tudok dönteni PS vagy X1.Tiszta gáz komolyan 1 évem volt,hogy eldöntsem de nem sikerült lol
  • Moby
    #154235
    Elemes, mint minden xbox kontroller.
    Mit lehet kapni 60-70-ért? :)
  • DummyBoy
    #154234
    Nekem reggel nem indult a Unity, ezért bánatomban kénytelen voltam Masztercsíffel kezdeni a reggelt xD
  • TomStorm
    #154233
    Lenne 2 kérdésem:
    Az X1 kontroller akkumlátor vagy elemmel működik?
    Lehet kapni használtan 60-70e.ft-ért is csak ezeket olcsónak találom.Elképzelhető,hogy nem lenne gond ilyen vásárlással?
  • Kongy
    #154232
    Nem mintha spoiler lenne....
  • Moby
    #154231
    Akkor usa beállításnál előbb nyílik. Zsír! :)
  • vg
    #154230
    ne írjad már le légyszi ezeket
  • Kongy
    #154229
    Kezdem úgy érezni, hogy amit anno a Black Flagről ígértek, azt igazából a Unity-ról ígérték. Pl hogy a jövőbeli szál háttérbe szorul, és nem kell majd senkit irányítani. Ez elég gáz volt a Black Flagben, de itt szerencsére tényleg nem kell, legalábbis eddig nem untattak vele.
  • Kongy
    #154228
    Nem kaptam privit.. szerk: sg magic, nem jelezte a drága... Én néztem tegnap is, és 11/11 volt kiírva, ennek rendje és módja szerint ma reggelre megnyílt ez is, meg a Halo is.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2014.11.11. 12:24:26
  • Moby
    #154227
    Nade hogy? Az 13-án nyílik, nemdenem? (kűdtem privit)
  • orichalcos
    #154226
    Na volt este egy sikeres refundom 5 perc alatt kb, csak most nem tudom mire költsem 60 dodót. :D
  • Kongy
    #154225
    Ééés előadja ugyanazokat a balfaszságokat, ami miatt a korábbi részek is felbasztak. GG Ubisoft.
  • Kongy
    #154224
    Jaja, Halo még tölti a 15 gigát, addig gondoltam belenézek :D Grafika, átvezetők brutál, másról nem tudok még nyilatkozni. Ja és szimpi eddig az Arno gyerek i.s Sajna stabil 30-at nem tartja, ahogy vártam...
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2014.11.11. 10:36:19
  • Lamech
    #154223
    Viszont ez a Halo ez mindent visz. Hiányzott már ez a játék. :)
  • Harlekin
    #154222
    Már előtte sem voltam ott tettem vettem a lakásba és ahogy mentem a hálóba szimplán kontrollerrel kapcsoltam a boxot.
    Nincs veled bajom nyugi!
  • Moby
    #154221
    Jaja, több helyen olvasom, hogy gift carddal megy, szóval disney :)
  • Moby
    #154220
    Mér má megnyílt????
  • Harlekin
    #154219
    Igen nagy a baj mindenkit bannolta és Te erről a jóról is lemaradtál vagy az ismételt értelmezésről,de végül is egyik sem fontos.
  • Kongy
    #154218
    Na gyerekek, most próbálom a Unity-t ! :DDD
  • barmi
    #154217
    Ahogy látom újabb gyöngyszemmel gyarapodott a státusz felület ...
    Live status
    Biztos valami ünnep lehet a zsidóknál azért nem történik semmi már ötödik napja .

  • Harlekin
    #154216
    Nem vagy elég Magyar! Van pulid?
    Nekem se engedte próbáltam!!!Ha netán rögzíti ezeket a vásárlásokat amiket az elmúlt 4 napban próbáltam US,UK,HU store felületen akkor konkrétan a minecraft teljes skin,avatar,dlc pakk meg lesz vagy 4 szer...
  • puskas84
    #154215
    (#154134) erröl mit szólnak a többiek?
    Találtam egy másikat is a hardveraprón:

    http://www.remnantgame.hu/

    Ez szerintem megbizhatóbbnak tünik, tudom RGH- ba nincs teljes megbizhatóság, de szerintem ezek megérik, mit gondoltok?
  • DummyBoy
    #154214
    Nekem dollár Gift Carddal sikerült a vásárlás, de most egy jó darabig semmit nem akarok venni ... :(
  • Lamech
    #154213
    Na kiprobáltam egy kisebb vásárlást a magyar store-n, de ezt sem engedi. Akkor engem a magyar régióból is kizártak? :) Mondjuk erre az évre már letudtam a vásárlásokat, de jó lenne, ha már a lassan 5 napja nem működő szolgáltatással kezdenének valamit. Főleg, hogy már a közösségi és játék rész is hibát ír ki, hogy lesz itt egész napos Halo multi?
  • n000rbi
    #154212
    Oké, akkor csak a legmegfelelőbbel kezdtem :) Köszi!
  • Totti5
    #154211
    Kitudod mindet. Pvz eleve multis játék alapból kell hozzá, a többihez nem.
  • n000rbi
    #154210
    Ja tehát akkor semmit nem tudok kipróbálni a játékok közül? Jól utánanéztem :)
  • Totti5
    #154209
    Nem kell!
  • Kongy
    #154208
    EA Access-hez kell gold.
  • n000rbi
    #154207
    Ez komoly, hogy a kaktusz solo módot se tudom gold nélkül játszani?
  • Skyline
    #154206
    Az indiai régióváltás nem jött be, ennyit az OP rizsáról.

    Ugyanakkor Usa store-ról sem tudunk vásárolni, se kártyával,se paypallal...Ugyan az....Another payment...
  • puskas84
    #154205
    Ez igaz amit leírtál.
    Manapság elég nehéz bízni bárkiben is.
    Még utánanézek pár dolognak, nekem tetszik az ajánlat, aztán majd kiderül.
    Amit ő árul az is működik, sokan írtak róla jót és nekem annyira nem érdekel egyelőre a netes játék, én inkább a hardverapróba nem bízok volt onnan cuccom és nem vált be...
  • Macccy
    #154204
    Belépek a Party Chat -be erre te kiléptél ... :D :D Büdös az Avatárom ? ..
  • DarkSector
    #154203
    Lemaradtam valamiről?
    Megint bannolás történt?
  • Harlekin
    #154202
    Na ne már ezt az egyből bannt!
    Itt a HÓFEHÉR társaság NAGY része ugyan úgy kihasználta a hirtelen kapott lehetőségek egyikét vagy mindegyikét,és szinte MINDIG és senki nem kapott bannt közülük!Akik bannt kaptak azok mind mást is csináltak, mint ahogy apránként ki is derült!vpn account sharing download history és társai!Tehát azért adjunk már arra,hogy miként is mennek a dolgok!
    Az hogy Te meg Én és mindenki aki magyar országon él és élt 2010 decemberig, ha nem MS engedélyével "hazudhatuk" a mivoltunkat usa ,uk-t a büdös picsába se lett volna lehetőségünk liven lenni multizni és a többi.Ezek a nyitott "regiok" mindig elérhetőek voltak számunkra BÜNTETLENÜL!!
  • Macccy
    #154201
    Mi nem is agyalunk, te kívántad nekem ... megjegyzem nem tudom miért, mikor egy tényt, egy múltbeli esetet közöltem ... Ha kapnék az US miatt, akkor ezvan, ígyis tele már a faszom, de ezért nem kezdelek el vajákolni barátom, hogy 'nyeeeeeh, dögöjjön a tehéned is!'
    ... Értem?
  • arty
    #154200
    Az sem volt megérdemelt. Hiszen előtte az MS le is zárhatta volna azt a piacteret, mint tette most indiával , HK-val.

    De nem tette, egyből ban. Féreg cég, nincs mit agyalni.
  • DarkSector
    #154199
    Még nem sporoltam össze a pénzt rá azért. :D
  • Macccy
    #154198
    Cső! Na erre írtam privátot mert itt már sok lett ...
  • TDC Geronimo
    #154197
    Nálunk miért nincs semmiféle karácsonyi konzol akció, mint pl USbe? Ott ugye lemegy egészen 350ig. Vártam itt is hátha lesz valami, de nem úgy néz ki egyelőre.