176613
banner
  • Totti5
    #154519
    Igen!
  • n000rbi
    #154518
    Ha egy beregisztrált boxot törlök, akkor azt később más tudja magának is regisztrálni garival?
  • Moby
    #154517
    Most dobta fel a főcímet (ugrottam).
    A hideg futkos a hátamon. Ez a cucc megeszi a ryse-t is. Mindent. Ez egy film, amit én rendezek.
    Kréjzi. Tényleg.
  • Totti5
    #154516
    Cover cseles, bár még csak 15 perce kaptam meg és többet nem is próbáltam. Egyelőre nem érzem magaménak a dolgot. Nem egy Splinter Cell vagy Watch Dogs... remélem megszokom, jobb lesz majd később ahol nem ennyire "szinematik", de legalább már van:)
  • TDC Geronimo
    #154515
    Mindegy szerintem letolom "gyors" főstoryt aztán idénre elrakom DA miatt. Mire visszatérek talán patchelnek rajta egy kettőt, ne adj isten még a frém is jobb lesz egy hangyányit, bár ezt kétlem.
  • Totti5
    #154514
    Találtam egy 50 órát emlegetőt meg ezt.

    Lasting appeal: Provided you're into the AC thing, there's probably a good 60-70 hours of unique content here: The core plot, tons of side stories, numerous sidequests, coop missions, and more.

    Godnolom a normál storys a szokásos 15-20, aztán meg a többi.
  • Harlekin
    #154513
    Ne is mond végre megjött a 2 kód ebayről már szedem a 2 AC-t és már nézem is meg.
  • TDC Geronimo
    #154512
    Arról írtak már valamit, hogy milyen hosszú ez az AC rész? Persze tudom sok mindentől függ, de eddig ACk főstory+ azért csinálgatva voltak mellékküldetések is olyan 15-20 óra volt.
  • Totti5
    #154511
    Már be van ígérve hivatalosan. Mivel decemberben nem lesz update, feltehetőleg január.
  • TDC Geronimo
    #154510
    ejj belső teres képek tényleg odabasznak így minőségi capture cuccal.

    Boxra is jöhetne már a screenshot funkció, elég érdekes, hogy ég mindig nincs. Gondolom január/februári updatebe már lehet.
  • Totti5
    #154509
    Elképesztő. Na ez képlopó killer app :) minden szoba, minden sarok, minden fal, minden!!! tényleg minden annyira aprólékos, szép, kidolgozott hogy folyamatosan WÁÓ.


    Haj!!! Végre.

    Kész vagyok ettől. A szoba egy fala. Elmész mellette és meg sem nézed? nane... minden szobát végig kell vizsgálni!












    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2014.11.12. 21:20:11
  • Skyline
    #154508
    2 hetes....Makulátlan....csak tényleg nem tudom mennyit esik az ár karácsonykor...
  • TDC Geronimo
    #154507
    Használt cuccokat nem szeretem. Várok hátha lesz idehaza is valami karácsonyi akció, bár nem tudom hogy szokott-e lenni idehaza.
  • Skyline
    #154506
    90-ért hezitálok használt 2 hetes One-on....Nem tudom hogy mennyire fog zuhanni ha bejön a karácsonyi akció....
  • ktomi22
    #154505
    Gerber GDC Tech Skin Pocket Knife
  • orichalcos
    #154504
    60 dodóért mit lenne érdemes most venni?
  • Totti5
    #154503
    RDR és Skyrim nagyon él bennem, amiből tonna szám jöttek és nézegettem is őket. Persze amikor játszottam ezeket vagy nem ezzel voltam elfoglalva, vagy tized ennyi minden nem jött elő. Jó pár bug, gliccs előjön mindig... a 20-30...100 óra alatt. Szal béta itt minden, rohat fejlesztők h nem készültek fel mindenre :)

    Fifa is tele van gliccsel, pedig ott 1 pálya és 22 játékos van, de random a fizika... sose lesz tökéletes, és ahogy egyre bonyolultabb, többet számol, egyre több a hiba lehetőség is.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2014.11.12. 20:28:37
  • TDC Geronimo
    #154502
    Hát jobb, mint a mostani :y
  • Moby
    #154501
    Mi a jó ár? Mit mondjak nekik? :)
  • TDC Geronimo
    #154500
    Inkább szóljatok 1-2 boltnak hogy itt a karácsony, ideje lenne jóárasított boxokat árulni, hogy rá tudjam szánni magam a vásárlásra én is :P
  • Moby
    #154499
    GTAV is. Tonnaszám készültek a videók.
    Mit bizonyít ez? A világon semmit. Haters gona hate :)
  • Totti5
    #154498
    Skyrim is tiszta bug/gliccs volt pl, de minden sandbox vagy open world az. Kár ezt egy játékra ráhúzni.
  • TDC Geronimo
    #154497
  • Kongy
    #154496
    Meg az innovatív játékmenetért :D Azért bugos a Unity, mert már készül a következő 2 rész.
  • TDC Geronimo
    #154495
    Majd tapsolok a hányinger fpsért meg a glitchhalmazért az ubifosnak
  • Moby
    #154494
    Majdnem mindenben egyet értek, egyet kivéve
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    A tűnek hegye van. A borotvának meg éle
  • balee4
    #154493
    Halo 2 Anniversary















  • Totti5
    #154491
    Assassin's Creed Unity

    Őszintén szólva pl az AC3hoz képest nem látok semmiféle minőségi romlást, semmivel sincs ez kevésbé összerakva. Bugos? vannak... amikor 100 NPC-ből 2 bugzódik... oké ha ilyen előfordul nem szép látvány, de emiatt most nem török pálcát a fejlesztők feje felett. Több 100 NPC van a képen bármerre megyek el, s ezek mozognak, nekikmehetsz, programozó legyen a talpán aki ezt perfekt leprogramozza. Minél randomabb, minél összetetebb egy játék hibák sajnon előjönnek. Javítsák ki ezeket ha tudják... mást nem tudnak vele csinálni.

    Graf nextgen. AC szépen, rettentő erősen és látványosan generációt lépett. Össze sem vethető az előző generációs résszel vagy a Black Flag nextgen portjával. Más szint.

    A részletesség, kidolgozások a képen megjelenő dolgok mennyisége döbbenetes. Ennyi NPCt még nem láttam játékban és jól is néznek ki mellesleg. Ami nagyon látványos kb minden mellett! :), a fények, ahogy változik, kisüt a nap, elmegy a nap ahogy jönnek a felhők. Ezzel a fényezéssel nagyon tuti a látvány. A belső terek mint írták már többen ELKÉPESZTŐ. LÁTNI KELL. Leírni nem lehet azt amit kap az ember a TVn. S a karakterek az átvezetők hozzák azt a szintet mint a Ryse előre renderelt videói. Brutális a karakterek kidolgozása, arcok, mozgások. Minden nagyon természetes. A mimika, arckifejezések is fejlődött, nagyon jó.

    Frém? nem érzem rosszabbnak mint az AC3at 360on. Kb úgy megy mint minden AC, talán pár frémmel kevesebb a városi utcákon, de nem vág földhöz. Nem szaggat... eléggé folyamatos és jól megy. Frém elemző videón jól meg lehet szakérteni a pontos fps számot és telibehányni a netet vele, mindenhol ahol lehet, de én szépen leültetnék mindenkit a TV elé, kezébe nyomnám a kontrollert és játszad, ne a videót szakértsd. A többség többet nem a frém videót elemezné abban biztos vagyok.

    Szóval teknóban ez nagyon oda lett rakva. Aztán h a játék milyen lesz majd azt idő eldönti.

    Képeken sajna nem jön át. TVn tű éles minden.









    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2014.11.12. 19:18:54
  • Moby
    #154490
    Magától gépelt, meg scrollozta az képernyőt :D (ez a fossátört '12-es N7)
  • Moby
    #154489
    Én má hármat vettem, tudmásom szerint mind okés :)
    Ettől még lehetnek nyűgjei persze. 90-ért okés. Minden xbox magyar garis, ami magyarrország területén van :)
  • arty
    #154488
    szerintem illett az oda a végére :DDD
  • Moby
    #154487
    Lol meghülyült a tablet :D
  • Skyline
    #154486
    A Kinect nélküli One-nak lehetnek nyűgjei? 90 pénzért 2 hetes One, magyar garis, kinect nélküli megérheti?
    Utoljára szerkesztette: Skyline, 2014.11.12. 18:32:06
  • Moby
    #154485
    Azt má megvettem :) még behúzok egy fc4-et, aztán majd február..uuuuuuu ahuhuu
  • Totti5
    #154484
    Kihagyon. Jövőre olcsóbban jó lesz az holtszezonba ( AC mellett amúgy se lenne értelme még egy sandboxot tolni ), inkább a Dragon Age, ha bejön a trial, ami holnap érkezik!
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2014.11.12. 18:17:00
  • Moby
    #154483
    Bevallom a gta-val kapcsolatban elbizonytalanodtam.
    Rohadt jó az a játék, de most toltam alig egy éve. Ilyen dömping mellett nem vagyok meggyőződve róla, hogy ez nekem most kell, nem járnék-e jobban vele olyan időszakban, amikor majd szar se jön, és legalább az emlékek kopnak addig.
  • Skyline
    #154482
    Setétszektornak (bár szerintem felesleges) :
    Az hogy TE ellenzed a témát,még nem jelenti hogy más ellenzi. Nekem kiadhattak volna karibi világot, erdős világot, akkor se érdekelne ha hasonló tartalom lenne benne...Ezzel szemben így hogy érzed valóban a francia utcákat a forradalom idejében,a nyüzsgést, a korabeli hangulatot, és nem az npc-k színe java céltalanul lébecol mint mondjuk a csodás karibi Ac-ben,az számomra űbereli a dögunalom vizi és erdei világot. Szubjektív,nem kinek ez kinek az,eleve nem árultak zsákbamacskát, minek vetted meg...

    Az meg hogy életlenségről meg fakó színekről beszélsz miközben valami 720-as csodán tolod...Persze más játék éles meg csilivili tud maradni..
    Az Ac 1080-as kijelzőn abszolút nem homály,és a színekkel sincs semmi baj. Teljesen realisztikus,jóval realisztikusabb mint egy agyonszinezett kontrasztos valami...Apropó fakó és színtelen...Rohadtul nem, este épp az utcákat jártam naplementében és abban gyönyörködtem milyen komolyan néz ki minden és milyen durva a bevilágítás és a kontrasztkülönbségek egy napsütötte poros utcán is ahol az utca egyik fele már árnyékban van...

    De örülök hogy azon a szinten mozogsz értelmileg,hogy megvetted (már ha), és nem tetszik,tehát szar,és gyenge a koncepció.:)
    Utoljára szerkesztette: Skyline, 2014.11.12. 17:57:52
  • Harlekin
    #154481
    Én hol írtam SZÁLÍTÁSI CÍMET?
    Meg adhatod a marsot is max a PÓSTA lesz kúrva drága,de a TAXOT nem foglya befolyásolni A SZÁMLÁZÁSI CÍM ami a BILLING ADRESS na az már inkább függ össze a taxal...
  • Firerock
    #154480
    Köszönöm :)
  • Harlekin
    #154479
    Akkor csodálod hogy von taxot!
    Ezen a fórumon KB 1645628754 hangzott már el,hogy OLYAN helyet kell megadni ahol NINCS tax vonás ilyen ALASZKA,OREGON és van még pár!
    Kamu cím mindenkié,csak nem mindegy,hogy hol...Én szerinted alaszkában lakok fairbanksben a minnie st-en.