176613
banner
  • Moby
    #154759
    Ha lenne egy csepp eszük, csak walletből lehetne fizetni. Walletet tölteni viszobt bárhogy lehetne. Kártyáról, paypalról, giftből, akárhonnan.
  • DarkSector
    #154758
    Az a baj hogy csak az első.
  • arty
    #154757
    Én ennek csak örülök!
    Volt már, h véletlen nem a walletból költöttem, ill olyan is h melóban nem vásároltam meg, hazaérve meg elfelejtettem... :)
  • davidka003
    #154756
    The Walking Dead: Season Two episode 1 ingyenes Live-on.
    Nem tudom volt-e már.
  • Moby
    #154755
    Pedig szerintem ez nem one specifikus. Azt nemtudom mióta megy, de megy :)
  • arty
    #154754
    régesrégen voltak pontok, már nincsenek, MS konvertálta, s az xbox accomra került a pénz, most is ott van:



    és ebből (eddig?) csak xbox360on tudtam költeni, xbox.com-on - böngészőből - nem, ott a hitelkariról szedte a pénzt csak és kizárólag :(
  • Moby
    #154753
    Valamit félreértesz. Itt nincs pont. Sehol. Dollárt veszel. Dollárt töltesz fel a walletbe.
  • Harlekin
    #154752
    Én ezt borítékolom hogy szar lesz NE várd!Most jött el az időd!!!
  • Harlekin
    #154751
    Persze még az nap este megjött reggel fizettem ki ugye akkor usa éjszaka volt így ahogy reggel lett náluk küldte a kódot.


  • arty
    #154750
    lehet, h a pontokból konvertált pénz az MS szerint másfajta pénz... el tudom képzelni ettől a kretén bandától :)
  • TDC Geronimo
    #154749


  • Moby
    #154748
    Valójában ez mindvégig működött :D
  • arty
    #154747
    na, végre lehet account pénzel weben vásárolni? ideje volt :)
  • arty
    #154746
    nekem pl egy cod végigtolásra pont jó lenne ilyen lehetőség :)
  • CroftManor
    #154745
    Vajon mennyiért tudnám eladni most az 5 éves boxomat az összes játékommal együtt? (kb 10 db)
  • Moby
    #154744
    Ja. Bezzeg :(
  • Moby
    #154743
    Kódot minek postáznának? :)
  • Firerock
    #154742
    Harlekin:
    Ebayes vásárláskor már megkaptad a kódot? Vagy meg kell várni mire kipostázzák?
    Megvenném digitálisan,de sajnos M.o-n mindenhol banki utalás megérkezése után küldené a kódot,én meg hétvégén szeretnék vele játszani,még a gta előtt :)
  • Totti5
    #154741
    Egyre gyengébbek a játékok, bezzeg 10 éve! Ja meg a hype. Már az FC 4 is agyon hypolt.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2014.11.14. 18:21:55
  • DarkSector
    #154740
    És még hazudsz is?
  • Skyline
    #154739
    Neeeem...Gyertyát vettem és gyászollak...
  • Moby
    #154738
    Nah, töltöm a gtav-t, hogy legyen időm még négyszer megtenni mire megjelenik
    És még 1 játékra maradt helyem szűkösen, és ennyi volt 500 giga. 1 hónap.
  • DarkSector
    #154737
    Nem is vettél most gyors a sarki abc-ben 2 rekesz pezsgőt mi? :D
  • TDC Geronimo
    #154736
    Na azt hiszem AC pihen, addig amíg nem javítják ezt a trágyalét. Prevgenen nem volt ekkora fosfrémem játék közben

  • Skyline
    #154735
    Még csak az kéne!! Nagy kár lenne érted!!!!
  • DarkSector
    #154734
    Igen akartam mondani ezzel hogy nehogy megvedd , mert egy hulladék lett a FC4.
    Komolyan kezd elmenni az életkedvem.

    Most még decemberben azt tudjam meg hogy elcseszik az Uncharted 4-et és feladom a játék-hobby-mat.
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.11.14. 17:43:33
  • Moby
    #154733
    Tovább gyűrűzik a nincsmiveljátszani_amivanazisszar problémakör :((
  • Rage47
    #154732
  • DarkSector
    #154731
    FC 4 tesztek:

    Eurogamer – 8
    Videogamer – 8
    Joystiq – 4.5/5
    Destructoid – 9
    IGN – review in progress
    Gamespot – review in progress
    The Guardian – 5/5
    CVG – 9
    GamesRadar – 4/5
    Metro – 9
    GodisaGeek – 9
    GamesVillage [Italian] – 8.7
    XGN [Dutch] – 8
    IGN Germany – 8.3
    Eurogamer Spain – 9
  • DarkSector
    #154730
    Oks lehet nincs teljesen egyensúlyban, de egyiket se szabadna.
  • Moby
    #154729
    Nem neked akartam :)
  • Zavarodott
    #154728
    Csak reagáltam mi fér bele 1 napba... ;)
  • Moby
    #154727
    Semmi köze a oettőnek egymáshoz. A steam profil eladásával a valve és közötted fennálló egyezséget szegsz meg. Aka szerződést szegsz. Ez még nem büntetőjogi kategória. A játék bérbe adása erősen az.
  • DarkSector
    #154726
    Hivatalosan nem, ahogy steam profilt sem lehet eladni. Mégis....
  • Moby
    #154725
    Az a helyzet, hogy játékot nem adhatsz bérbe, vagy kölcsön, pénzért. Nem a te tulajdonod.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.11.14. 16:39:22
  • DarkSector
    #154724
    Jogos na erre télleg fasza. :D
    Mi is csinálhatnánk ilyet, nem is kéne mondjuk PS4-en primary-ként átadni a profilt, elég lenne csak simán, és utána meg szépen csak akkor tudna játszani, amikor te nem vagy fent.
    Ilyen árak mellett be lehet keresni, de akkor inkább kifizetek valakivel felesbe 3 napi összeget és végleg legyen a miénk.Mondjuk ha valakinek bérbe adnám, nekem napi 100 is elég lenne, és kicsi vissza is jöne akkor, ahogy én régen mondtam hogy ha megnéznék valamit, mástól és nem végleg kell -2 napért fizettem volna egy kis összeget.
  • Zavarodott
    #154723
    Attól még ez az érv a dobozos mellett szól. Hátha kell valakinek majd egy használt papírzsebkendő... ;)
    Utoljára szerkesztette: Zavarodott, 2014.11.14. 16:34:05
  • Zavarodott
    #154722
    Mondjuk egy Call of Duty kampány belefér... ;)
  • TDC Geronimo
    #154721
    Amúgy DAhoz lesz day 1 patch, amiben javítva lesz az akadozó átvezetők.
  • Moby
    #154720
    Leírom, hátha valakit érdekel:
    Csinálsz egy amazon fiókot, megadsz valós usa címet (internetről kinézed), lehetőleg 0 taxos államból (alaszka, florida, stb), bereggeled a kártyád. Eddig sima liba.
    Megveszed az xbox giftcardot az amazonon. Kiválasztod a szükséges értéket, és az online game code-ot. Kifizeted. A kódot emailben, és az amazonos fiókodban is megkapod.
    Bemész a microsoft commerce oldalára az xboxos fiókoddal, és a profilod alatti legördülőben kiválasztod az us fiókod. Ott a fizetési lehetőségeknél alul van egy "ajándékkártya beváltása" című link, ami rögtön a kódbeviteli oldalra navigál, ott beadod az amazontól kapott kódot, ami egyből fel is töltődik az usa fiókod valletjére.
    Ezzel már bátran lehet fizetni az usa sztórban, akkor is az előbbiekben feltötött ms wallettal fog fizetni, ha amúgy tartozik kártya az accounthoz, szóval semmi csiribúcsiribá nem kell.