176613
banner
  • Moby
    #154799
    Nálam a gtav-el van ugyanez.
  • n000rbi
    #154798
  • barmi
    #154797
    Az FC4 valamiért a queue-ben ragadt :\ Lehet hogy újra le kell majd töltenem ezt is ??? Egy újabb anomália ...

    Queue

    Games



    Utoljára szerkesztette: barmi, 2014.11.15. 10:48:04
  • arty
    #154796
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    jah, otán... windózod is 95 óta csak upgradelgeted? ;)
    megugye nem várod el, h jól is működjön utána? ;)
    bár, ha fullgyári a rencered, akkor TALÁN... bár én akkor is friss cendszert raknék...
  • Moby
    #154795
    De neki csak házat kellene cserélni. Namost pont ilyen vagy kapható vagy nem. Vagy olyan illesztő van benne vagy nem.
  • Moby
    #154794
    Cseréld ke a házat. Filléres cucc.
  • Tyrant01
    #154793
    2TB Seagate Expansion Desktop 3.5 USB3.0 STBV2000200
  • n000rbi
    #154792
    Közben látom, hogy csak USB3.0-val kompatibilis. A csudába.
  • Harlekin
    #154791
    Mi a tiédnek a pontos típusa?Akkor veszek olyan házat.
    Mert az enyémnél a box próbálkozik a kikapcsolással,de nem jön össze neki már a tv-t kikapcsolta miután még vagy fél percig villog az xbox jel és baszakodik a külső vinyó és a vége az,hogy kikapcsol a box és a külső vinyó bekapcsolva marad lefagyva azaz világít az írás-olvasás és nem tudja vissza kapcsolni a box a köv indítással...
  • The Norberto
    #154790
    Nekem eddig jó de majd szólok ha elromlik. :)
    Vásárlásnál a sebességet az Ár/TB-ot és rengeteg review-t vettem figyelembe és egy WD MyBook -ot vettem.
    Nem tudom hol voltál amikor fél éve kb 3x megkérdeztem milyet vegyek és 1 választ se kaptam. :-/
  • n000rbi
    #154789
    2.0-ás USB-vel dög lassú lenne? Van egy 500-as WD Elements portable-öm, amit be tudnék fogni.
  • Moby
    #154788
    Nekem viszont van vagy 5 különböző házam, ami pont ugyanazt csinálja mint harlekiné: nem kapcsol ki a géppel
    Nem azt mondtam, hogy mind szar erre a célra, csak a nagyrészük.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.11.15. 10:09:58
  • Tyrant01
    #154787
    Nekem is 3,5 van. Semmi bajom vele.
  • Moby
    #154786
    Teljesen mindegy mennyivel gyorsabb van olcsóbb ha egyszer nem jó. Kérdezd meg Harlekint mennyit szív vele, pedig neki is mondtam ne vegyen 3.5-est
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.11.15. 09:54:30
  • The Norberto
    #154785
    Hát ebben nem vagyok biztos. Ha csak a tárhelybővítés a cél meg a sebesség akkor a 3.5-ös ,nagyobb az esély hogy 7200RPM-es HDD van benne mert a 2.5-ösnél ez az eséj kb zero. 2.5-ösök lassabbak is általában és kb 2x annyi a az áruk TB-onként.
  • barmi
    #154784
    Oké, akkor megpróbálok a WD-re rázsúfolni mindent , hogy a Toshiba üres legyen és akkor azt bekebelezheti a box :D
  • The Norberto
    #154783
    Értem, a trialos rész volt a nagy dilemmám azt gondoltam nem működik
  • Moby
    #154782
    A 2.5-es tápnélküli. A különtáposok jörészével csak a szopás van.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.11.15. 09:34:35
  • barmi
    #154781
    Van itthon két 1TB-os külső vinyó is, az egyik egy 1 terás WD 3,5" -os külön tápos, a másik meg egy 1 terás Toshiba 2,5"-os stor.e basics. Mindkettő usb3-as, de fogalmam sincs melyik lenne jobb a boxhoz, meg az a baj, hogy a WD majdnem tele van BD isokkal a Toshiba pedig kb. félig van . :\
  • Tyrant01
    #154780
    Te sem kerülöd el a külső vinyó vásárlást.
    Még jó, hogy alig van játék, azért van már 1TB+ játékom :-D
    Ha ez így megy tovább jövő év végén vehetem a következő 2 terást.
  • CroftManor
    #154779
    Kérdés: Vajon mennyiért tudnám eladni az 5 éves boxomat az összes játékommal együtt? (kb 10 db)
    One-ra szeretnék váltani.
  • barmi
    #154778
    Itt is lent van már a GTAV meg a FC4 is . Én is nagyon remélem, hogy még legalább egyszer le kell majd tölteni őket mert ez így nagyon unalmas lenne ... ! :D 70 GB szabad helyem maradt, ez még elég néhány goldos zsé kategóriára plusz egy Abe's Oddysee - New 'n' Tasty-re oszt jónapot .
  • Moby
    #154777
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Kétlem, hogy ezt meg tudnád ítélni, ilyen merész kijelentésekbe úgy sem mernék belemenni, hogy elég sok készülékem volt az elmúlt 2 évben :D
    Szerintem nem kellő figyelmességgel olvastad a mondatszetkezetem :)
    Egyébként biztos jó telefon az 5s, efelől semmi kétségem nincs, csak a kettő közötti árkülönbségből a komplett nextgen játékkínálatot fel tudom vásárolni, miközben egy gyengébb műszaki paraméterekkel rendelkező telefont vettem volna :D

    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.11.15. 07:35:39
  • DarkSector
    #154776
    Gondolom olcsó volt.
  • Totti5
    #154775
    Hoppá, megtaláltam a menüben a mikrotranzakciós menüpontot. Vettem is egy jó kis ruhasztettet. Tök jó h fej, kabát, naci, öv stb.. teljesen szabadon változtatható így tök random ruhát is össze lehet állítani, a sok sok típusból


    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2014.11.15. 00:37:42
  • Totti5
    #154774
    Ugyan úgy mint bármelyik játék. Egyikötök előfizet és a másiknak is mennek a teljes játékok. A trialok viszont nem mennek, csak ha az adott gépen is elő van fizetve.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2014.11.15. 00:32:33
  • The Norberto
    #154773
    Kérdés: EAA hogy működik keszetbe Homeolt xboxoknál?
  • Kongy
    #154772
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    iPhone 5s-nél nincs jobb telefon.
  • Moby
    #154771
    ACU
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Dat portálos-metrós-szabadságszobros rész

    Imádom ezt a játékot :)

    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.11.14. 23:01:43
  • TDC Geronimo
    #154770
    Nem is igazán értettem a tegnapi kijelentésed :p
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2014.11.14. 22:52:27
  • n000rbi
    #154769
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    N7-re is jöhetne már ota-n.
  • n000rbi
    #154768
    Na jól van. Bevallom, felületesen néztem rá tegnap a DAI-ra. Sajnos ez egy rohadt jó játéknak tűnik a trial alapján.
  • arty
    #154767
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    pont akartam írni, h olvasgatva a nexus5 topikot péhán, én egy ideig még nem váltok ... :D
    több olyan kusztomizáció nem megoldott (írások alapján) ami nélkül én egyszerűen "nem tudok élni" ... de ahogy jön rá gravitybox és rendes root+titániumbackup, rakom is fel
  • Totti5
    #154766
    Jolvanmá. Tűhegyes a kép:)
  • Moby
    #154765
    Minden szavaddal egyetértek.
    Kettőt kivéve: a tű továbbra sem éles. Sose lesz!:D
  • Totti5
    #154764
    Nem tudom mivan. TVn perfekt és a képeken sem látok semmit.
  • Moby
    #154763
    Off
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Ez az android5 mekkora kurvajóság nemigaz...eddig is imádtam a nexus5-öm, de mostantól hivatalosan is a legjobb telefonom evör
  • TDC Geronimo
    #154762
    Első három kép tökéletes példa a "crushed blackre", ami boxnál mai napig probléma.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2014.11.14. 20:30:36
  • Totti5
    #154761
    Dragon Age 3

    Lenyomtam a prológot.

    Nagyon rendben van ez. Nagyon szép. Felületek, anyagok, textúrák tű élesek. Effektparádé a köbön és semmi lassulás nem érezhető akármilyen harcok vannak. Most hogy 29 vagy 28 fps foglamam sincs, majd a DF kiszámolja, de ez szerintem stabil 30, ha meg nem és 20 fps akkor ez van én nem érzékeltem semmit belőle. Átvezetőkben tud leesni a frém, gondolom itt a DOF és társai öli meg a dolgot többször, de ez meg kit érdekel. Aki azt felsselte tegnap hogy ez 360 szint az orvosi eset :) Nagyon-nagyon szép! Nextgen. A legszebb részei egyértelműen a tájak, környezet ami hatalmas lesz, de nagyon részletes és látványos minden, rengeteg shéder, effekt éles textúrák. Frosbite, erre a genre készült, most olyan aminek lennie kell.

    ( 360ra jön ez? borzalmas lesz most mondom, de emiatt nem kell gent váltani, még ráér! mert csak egy multigen cím )

    Amit szana szét lehetne szedni az az animációk, mert az AC után gyönge, de amúgy önmagában ezzel sincs gond. Egyátalán nem rossz, csak olyan RPG-s. Persze nem is várom el hogy minden kb perfekt legyen mint a Unityben. Nade ez nem AC, szóval kár ahhoz mérni. Majd a Witcher 3hoz.

    Hogy a játék milyen fogalmam sincs. RPG felületesen nézve minden benne van. 100+ órás stuff szóva... HUD testre szabható teljesen, irányítás rendben van. Ugye bármikor meg lehet állítani a csatákat és frémenként tolni neki, kamerát szabadon lehet bezúmolni, forgatni, szóval a túrista mód ilyen módon ebben is benne van. Rettentő szép az effekt parádé megállítva lehet bámészkodni rendesen. Zene nagyon jó. Prológ után én lettem a kiválasztott megint és jöhet a nagy kaland, a világ megmentése. Lenne még 5 órám rá h próbáljam, de egyrészt láttam amit akartam, másrészt emellett mást nem lenne értelme tolni. Karácsony környékén ha kint -10 fok és hó akkor berántom és kandalló mellett nyugiba, "téli szünetben a munkahelye messze elkerülve lesz rá 2 hetem" forró teát kortyolgatva nyomatom majd :)












  • Firerock
    #154760
    Köszönöm,meg is csiptem :)