176613
banner
  • Moby
    #154839
    Szóval gyerekek ez már simán történelem :D 2000-ben hegyeztük erre a cerkát. Az 14 éve. Tizen. Négy.
  • Moby
    #154838
    Én azon döbbenek meg, hogy alig van a környezetemben okyan, aki ezt anno tolta :D (meg a kettőt is)
  • Kongy
    #154837
    Gyerekek, valljuk be őszintén, hogy a Halo 1 kampánya egy kalap szar. Egy istenverte repetitív labirintus. Komolyan mondom, a pokolban ezzel játszanak. Az őrületbe kerget.
  • arty
    #154836
    korongot még nem dobtam kukába, ellenben te tuti járattad már pár órát-napot letöltés miatt a 70w-os dögöt :PPP

    a box nem attól foshw, mert kinekt és bluray :)
    utóbbi nem tétel, előbbit meg kifizettették veled (ill. most is kifizettetik azzal, aki kinektes boxot vesz)...

    ráadásul ezek mind kellenek, kellettek ahoz, h ameikaiprofilmegosztással szórakozhass... kiváncsi lennék 18-20 ezrekért is ugyanígy "zabálnád" e a letöltős játékokat :)


    Utoljára szerkesztette: arty, 2014.11.15. 18:30:57
  • Tyrant01
    #154835
    Nem csak az olcsóság, tudod védjük a környezetet, nem kell autóba ülni és elmenni érte, vagy ha házhoz kérem, akkor a futár szennyez... :-D
    Te a kinect miatt szidod az ms-t, én azért mert van benne bd drive, annak az ára is mehetett volna povára
  • Kongy
    #154834
    Csak nekem nem jön be ez az FPS-mód? Nekem tökéletes az eredeti kameranézet is. Látótávolság elég fasza a nextgen verzióknál, meg recét sem nagyon látok, de majd mozgásban kiderül minden.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2014.11.15. 18:01:47
  • Moby
    #154833
    Ööömmmmizé...nem ismerünk olyat, aki lemezen vette volna :D
  • arty
    #154832
    "nekik" olcsóbb, semmi másért
  • balee4
    #154831
    Kurva jól néz ki, nehogy megvegyem ezt is day one. :D
  • Totti5
    #154830
    Hátja. Ez nem nextgen. Ha fele ennyi brájtneszt tolt volna rá még ki is nézne valahogy.
  • Kongy
    #154829
    Na beletoltam még pár órát az AC-be, és azt kell, hogy mondjam, nem rossz ez annyira! Látom benne a szándékot, hogy kicsit változatosabbá tegyék az amúgy már bevált receptet. Tényleg nem olyan egyhangúak a küldetések, és végre megoldottak sok-sok régi, visszatérő problémát. Pl deszinkronizálás, ha nem tudod követni az adott személyt. Most már nincs ilyen hála az égnek. A másik régi probléma a lefelé parkőrözés. Mindig leestél, ha nem tudtál megfogni valamit esés közben. Most már olyan egyszerű lefele ugrálni, mint felfele. GG. Harcrendszer jobb belegondolva tényleg nehezebb lett, ezt vártam. Már nem érdemes berohanni 10 ellenfél közé, mert tuti, hogy bedarálnak! A menekülés sem egyszerű, mert aktívan használják az ellenfelek a lőfegyvereket is. Szóval azt mondom, korrekt játék lett, ha a framerate eséseket enyhítik, akkor semmi kivetnivalóm nem lesz ellene. Persze, megvannak a maga betegségei a játéknak, amiken pattogtam a múltkor, az nem változott... de ez már az AC-vel jár, hogy úgymondjam...
  • TDC Geronimo
    #154828
    GTA 5 X1 képek
  • Tyrant01
    #154827
    Jó helyen kérdezed, az itt lévők kb 90%-a :-D
  • CroftManor
    #154826
    Az xbox One 500 GB hdd + ACU + AC Black Flag bundle csomagot miért nem lemezes formában adták ki? Ki a fene akar letölteni 40 GB-ot egy játék miatt?
  • Totti5
    #154825
    Tegnap megvolt az első bugom! Notrödám tetején ármánykodtam és leestem a magasból, egyenesen át a talajon ki a világból:D aztán kb visszatett oda ahol voltam előtte.

    Amúgy ez még mindig nem az az AC amit vártam olyan szempontból hogy a cover még kezdetlegesen, de legalább van, hisz nem lehet mindenhova és közel sem olyan patent mint egy Splinter Cell BC-ben. Harcokat most sem érzem magaménak, súlytalan, esetlen tud lenni. Sajnos?! a Ryse ebben nagyon magasra tette a lécet, az után az AC harcai elég gyengék számomra.

    De hogy ne csak fikázzam, nyomozós quest tök jó volt, ahol bizonyítékokat kellett összeszedni. Maga a sunnyogás és minden más nagyon élvezetes. De ennek a résznek is a legnagyobb erőssége a hangulat, desing, környezet, kor, karakterek, a város élethűsége. Ez az igazi AC esszencia, ezért kedveltem meg a sorozatot nem a nép kedvence a lelketlen Black Flag miatt... ( amit máig nem értek miért lett AC4, mert a Unity az AC4... )
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2014.11.15. 14:38:03
  • Moby
    #154824
    Jaja. Felhőtlenül szórakozom.
    Anyámat!!!

    :D
  • Kongy
    #154823
    Köszi! :D
  • Moby
    #154822
    Select, vagyis annak az utódja :)
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.11.15. 13:35:50
  • Kongy
    #154821
    Melyik gombbal lehet Halo MCC-ben visszaváltani régi grafikára? :) Több helyen olvastam, hogy lehet, csak nem tudom melyik gombbal.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2014.11.15. 13:33:16
  • TDC Geronimo
    #154820
  • Moby
    #154819
    Ilyen köd jöhet bármikor
  • TDC Geronimo
    #154818
    PS4en egy okádék, de boxon is van drop bőven, téged elvakít most a rózsaszín köd :p
  • Kongy
    #154817
    Én pl tegnap játszottam, és volt, hogy diavetítés volt az egész... szóval neked mákod volt, hogy eddig nem futottál bele durvább dolgokba :D De nem is igazán ez a bajom a játékkal, hanem már inkább az, hogy AC. Annak minden előnyével és hátrányával.
  • Moby
    #154816
    Bocs skacok, de én most tényleg nem értem senki nyivákját.
    Ez az acu olyan csodás hogy arra szavak nincsenek. Csak sidequesteket nyomok, sehol egy említésre méltó fps drop, vagy glitch, vagy bármi ami kizökkentene. Csak az atmoszférikus kélyhömpöly, ami ömlik az egész játékból feszt. Akkorát dob a játékon, hogy be lehet menni az épületekbe, és hogy kerülni érdemes a harcot mer megpandelsz hogy nemigaz...
    Feleségem csak ennyit kérdezett: miért nem ilyen szép minden játék?
    Nem tudtam neki válaszolni :(
  • Moby
    #154815
    Mérnem hómolsz a havereddel?
  • n000rbi
    #154814
    Landolt egy a kosárban, 16400-ért
  • Skyline
    #154813
    Gta 5 dobozos ára bezuhant 17 alá. 2000 difiért inkább dobozos.:)
  • n000rbi
    #154812
    Naccerű, köszi.
  • Zavarodott
    #154811
    ;D
  • Moby
    #154810
    Bármelyikbe bele tudod varázsolni :)
  • Moby
    #154809
    Elolvastam.
    Kifolyt az agyam a fülemen.
  • Zavarodott
    #154808
    Tűéles

    ;)
  • n000rbi
    #154807
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Akkor valahogy ki kéne exportálnom a feleségem PvsZ2 mentését (lehet azt egyáltalán?) és akkor mehet a gyalu :D
  • arty
    #154806
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    de ez most egy elég major verzió-ugrás :)

    Utoljára szerkesztette: arty, 2014.11.15. 11:21:13
  • n000rbi
    #154805
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    És tényleg, kb. 2 perc alatt kiműthető :)

    A külön kapható házaknál az usb3.0 interfész gondolom szabványos és nincs olyan, nem tudom belevarázsolni ezt a hdd-t, ugyi?

    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2014.11.15. 11:17:03
  • Macccy
    #154804
    Így!! Ennyi! :D :D
  • The Norberto
    #154803
    Amikor kijön azonnal befejezi és játszhattok. Shadow of Mordornál és Destiny-nél ugyan ez volt nekem. Azt hittem ennek így kell működnie egészen mostanáig mert most nekem FC4, DAI meg GTA5-is lejött és bekerült a játékaim közé így gondoltam megváltozott a rendszer. Ezek szerint viszont csak egy hiba.
  • n000rbi
    #154802
    Feszítsem szét csavarhúzóval a házat? Barbár :D
  • Moby
    #154801
    Valahogy ebből is ki lehet fejteni a hdd-t gondolom :)
  • n000rbi
    #154800
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mióta megvan ota-n frissítettem, sose volt bajom vele.