176613
banner
  • Zavarodott
    #154879
    Annyi különbséggel, hogy én nem minősítek... ;)
  • Harlekin
    #154878
    Dehogy is egy oldalú 2 oldalú csak 2 különböző!
  • Zavarodott
    #154877
    Igazából bármit írhatnék Neked a véleményed nem változik... Így, hogy ez a beszélgetés elég egyoldalú nincs is értelme tovább ragoznom a saját véleményem... ;)
  • Harlekin
    #154876
    Na de hogy gondolod ezt???Hiszen támogatni kell viktor királyunkat és óvni a földet a lemezessel.Totál bűnöző vagy Te is mint mi!!!!
  • Harlekin
    #154875
    De de pontosan elég és ahogy látod teszem is és ezen semmi ,de semmi nem fog változtatni...
    És hagyjuk ezt a Magyarországi megjelenést.Akinek volt rá pénze és volt esze annak volt lehetősége is megvenni és tette is.
    Mint írtam NEM azzal volt a gondom eladásnál,hogy nem volt vevő hanem azzal ahogy.Mi változna most,ha innen nézzük,hogy most már van Magyarországon is "eladható"box.Így nem az első 15 lenne gyökér hanem az első 60 (juj de jó)hiszen már van Magyarországi megjelenés és széles körben elérhető az eddigiek után(576,tesco stb)
  • davidka003
    #154874
    Undorító az egész ország, pont ezért nem veszek itthon szoftvert soha.
    Inkább GAME vagy Zavvi vagy digitális.
  • Harlekin
    #154873
    Gondolom nem győzték teljesíteni az előrendeléseket a 22000 forintos ár miatt így lejjebb vitték,hogy ne kelljen senkinek...kíváncsi lennék mennyi ember rendelt elő...
    Arról nem beszélve,hogy viszont eladóként nem 60 dollárér jutnak hozzá hanem olcsóbban...
    Dögölne éhen mind...Ja nem várj Magyarok vagyunk Magyarként támogatnunk kell a boltosokat...Meg a Magyar storet hátha ismét lesz fergeteges akció és kapunk 100 ft-ot meg 1 rühes pulit és üres storet plusz a meglévő régiós tartalmaink elvesztését.
  • Zavarodott
    #154872
    Gondolom abból az időből mikor még a magyarországi megjelenése sehol nem volt az új boxnak. Az meg, hogy Te az első két dobozos játékoddal szívtál szerintem nem elég arra, hogy egy egész csoportot legyökerezzél... ;)
  • Harlekin
    #154871
    Az nem volt ott,hogy a húsvéti nyúl fúzióra lépett a télapóval és kiharcolták,hogy ps4 re is legyen a forza horizon 2!
    Természetesen egy ugyan azon a napon fogják ajándék gyanánt adni októberbe,mert a nyúl kibaszott széna náthás és tele a töke a tavaszi melóval a télapó meg utálja,hogy el van baszva a karácsonya,mert előtte halálra dolgozza magát hó elején és pénze se marad a sok ajándék miatt karácsonyra.
    Szerintem keress tovább hátha találsz erre is valami szösszenetet...
  • Moby
    #154870
    Sorra kapom a leveleket a nyomorék konzokboltoktól, hogy hatalmas áreséssel már csak 18 a gtav. Ami amúgy 60$ pont ugyanúgy mint minden más.
  • The Norberto
    #154869
    Ez az ami nekem se hiányzik. A boltok meg elég nagyot vágnak az árából a profit miatt.
  • Harlekin
    #154868
    Ja hogy még neten se legyek.Tehát ha van azon a napon fél órám játszani akkor az elmegy a lemez telepítésre.
    Na akkor még plusz 1 ok ami a digit mellett szól részemről.Mert inkább online vagyok értelem szerűen ameddig tölti le és játszok más játékkal(ami lemeznél ugye eleve kizárt)és beszélgetek a barátaimmal...
  • Harlekin
    #154867
    Első 2 játékom lemezes volt Forza5,DR3.Vissza keresheted itt,hogy mi ment az eladásával!!! MINDENHOL a legolcsóbban hirdetem(játékaim.hu,aprod,hardverapro,jófogás stb!!!Mindenhol az enyém volt a LEGOLCSÓBB ahogy valaki olcsóbbat tett fel lejjebb vittem az enyémnek az árát.kb 60 mondatos volt a hirdetésem nem a megszokott eladó xy játék.Pontosan leírtam mit adok és mit nem szeretnék(cserélni,postázni stb)tökéletesen szájbarágósan, ez is itt van megnézheted.
    Az első 15 próbálkozó megkérdezte,hogy mire cserélném el mennyiért postáznám el és hogy adnám e olcsóbban!!!!
    Ha nem válaszoltam,hiszen leírtam,hogy mit és hogyan szeretnék jött fél óra múlva a levél,hogy mi van köcsög nem akarod eladni.
    Ha válaszoltam azonnal jött a levél,hogy miért vagyok paraszt hiszen csak kérdezett igaz pontosan ugyan azt írtam le mint ami a hirdetés alatt volt kicsit szarkasztikusan!!!TEHÁT konklúzió gyökér mind vagy retardált és nem tud olvasni.
    Se energiám se időm arra,hogy megvárjam azt az egy normálist aki esetleg felhív hogy fél óra múlva ott vagyok a lemezér jön köszön adja a pénzt köszön elmegy és soha többet nem hallok róla!!!
  • Kongy
    #154866
    Majd megoldják. Mennyit változott prevgen is start óta. Szebb játékok jöttek ki, amik jobban is futottak. Emlékszem volt pár cím 2006-ban is ami szaggatott ám a csodás új konzolokon :)
  • Skyline
    #154865
    Ahhoz erősebb hw kéne a konzolokba VAGY csökkenteni kéne a tömegen amit nem tartok jó ötletnek mert pont ez az egészben a jó.:)
  • Kongy
    #154864
    Észvesztően jó a grafika még mindig. Államat keresem néha. Már csak azt kéne megoldani, hogy jól is fusson...
  • Totti5
    #154863
    Hogy ma se maradjunk AC nélkül.

    Ez A tömeg ( és gondolom még ennél is lesz sokkal nagyobb később )







  • Totti5
    #154862
    Sunset Overdrive lesz PCre előbb vagy utóbb azt amióta az MS lett a kiadó már tudjuk, hisz a fejlesztők nem adták el a játék jogait, így ha lejár a szerződésben megállapított időtartam kiadhatják PCre függetlenül digitálisan, vagy az MS adja ki.

    Forza Horizon 2 nem lesz PCre.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2014.11.15. 22:35:14
  • Kongy
    #154861
    Fityfenét. GS össze-vissza cikkezik, nem értem miért olvasol szennylapokat.
    Eddig is annyi Forza jött PC-re, pont a H2 jönne...
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2014.11.15. 22:27:37
  • DarkSector
    #154860
    "A Forza Horizon 2 és a Sunset Overdrive jön PC-re?

    A francia Amazon oldalán tűntek fel érdekes adatok, melyek szerint lehet, hogy készül a két exkluzív cím portja."
  • Skyline
    #154859
    20-30 perc. Lemezes játék telepítésénél ki kell kapcsolni a netet.;)
    Ennyi volt a Horizon 2.:)

    Mint mondtam van akinek ez van akinek az. Az hogy NEKED nem jön be még nem jelenti azt hogy másnak sem. Az hogy NEKED szar attól még másnak jobb mint a digit.:)
    Az a duma meg hogy gyökér minden vevő...Nos rendszerint én generációk óta egy helyre járok,számtalanszor 1 hónapos címet vadiújra cserélve egy ezresért (eddig a max 3e volt) .:)

    Nekem fontos hogy amit megveszek az az enyém legyen és ha akarom eladhassam-elcserélhessem. Főként ha a gépet akarom eladni. Maximum azokat a címeket veszem digiten amikről tudom hogy évek múlva is elővehetem.
  • Zavarodott
    #154858
    Van aki veszi a fáradtságot és cserélgeti a lemezes játékokat vagy eladja és az árán vesz egy másikat... Nem gondolom, hogy ez a hozzáállás gyökérségre vall... ;) De mindenki máshogy gondolja...
  • Kongy
    #154857
    Miért adnád el a boxot, ha egyszer megvetted, és használni akarod elsődleges konzolként? ha nem megy tönkre, akkor gen végéig használhatod, még simán jó lesz 4-5 évig biztosan. Így nem értem miért az aggodalom. Digitális játékoké a jövő, akárhogy is nézzük, és nem bánnám, ha megszűnnének a lemezes játékok, viszont azt sem bánnám, ha megoldanák, hogy el lehessen adni digitálisan vett játékokat is. Látom magam előtt, hogy 20 év múlva az emberek majd nézik, hogy régen lemezekről játszottak, és majd jót röhögnek, mint manapság a bakelit lemezeken.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2014.11.15. 21:23:56
  • Harlekin
    #154856
    20-30 perc??Akkor Te még nem raktál lemezről játékot x1en ez biztos...
    Nekem a lemezes az csak negatívum mint ahogy ezt már jó párszor leírtam,ha olcsóbb lenne(ami soha nem lesz) akkor is OTT marad az eladás amit NEM akarok!!Gyökér minden vevő és pont tehát a lemez pontosan ugyan úgy a nyakamon maradna vagy kidobnám, viszont akkor Arty haragudna rám,mert szennyezem a földjét!
  • Harlekin
    #154855
    szent box!!???
    Hol védem Én a boxot???Azzal,hogy meg kérdőjelezem azt amit mondasz a letöltés ellen.

    Tudod mikor fogom védeni a boxot?
    Majd amikor neked is lesz x1 ed és naponta 50 hszel fogom az orrod alá dörgölni a hasonló hszeidet!
    Szépen akkurátusan csokorba gyűjtve minden x1 ellen és x1 tulaj ellen irányult megjegyzésed kiemelésével az elmúlt időszakból!
    Na majd akkor!
    Várom már azt a napot!
  • Moby
    #154854
    Én is kihagytamvolna belőle a bd driveot. Az árából kijött volna a dd3->gddr5 upgrade, és még egy minimális gpu tucsing is :)
  • arty
    #154853
  • arty
    #154852
    phazzeg, te direkt félreértesz és utána betámadsz? :D

    drágább vagy sem a kinektes bundle? -> igen -> kifizettetik a kinekt árát azokkal, akik olyant (=kinektes verziót) vásárolnak
    és szóval se mondtam, h manapság is kötelező még a kinekt! nem is értem ezt hogyan láttad bele és miért kell megmagyarázni, hogy ez nem így van...

    nem kell mindent a szent box elleni támadásnak venni és akkor szerintem józanon menni fog a hsz-em megértése is! ;)
  • Skyline
    #154851
    Mindkettőnek van előnye és hátránya is.
    A telepítés egy dolog, az a 20-30 perc amíg lemezről telepít nem oszt nem szoroz.
    A netről általában olcsóbb...Meg ott a share ugye így 7ezerért veszed a játékot. Ami egyébiránt vagy a tied vagy a haverodé és a nyakadon marad (vagy ha a haverodé akkor kiadtál 7ezret a semmire). Nyakadon marad / vagy semmire adtál ki pénzt? Igen. Elcserélni nem tudod. Eladni nem tudod. Ha a gép eladása kerül szóba jóval kevésbé érdekli a vásárlókat a nem lemezes játék, ráadásul ha felesbe vettétek és végülis nem a te accodra akkor ugye az a játék neked nincs is meg....
    A dobozos játék általában 2-3ezerrel drágább (az alapárhoz képest, a share-hoz képest kb 10-el). Persze nincs előtöltés és el is kell érte menni/meg kell várni amíg hozza a futár. Hazaviszed lemezről telepíted rövid idő alatt, és játszol. Ha megunod vagy nem jön be eladod/elcseréled és 1-2ezres diferenciával máris van egy másik játékod. Ráadásul ha egyszer a gépet eladnád jóval többet ér egy dobozos cím az eladásnál,és ez a TIÉD, ergo nem a semmire adtad ki a pénzt....

    Persze van akit ez az egész nem érdekel,nem akar cserélgetni,eladni. De van aki viszont igen. Nagyobb árkülönbségeknél és főként olyan játékoknál amiknél tudom hogy maradnak amíg a gép nem megy a ph-ra, én is netről szerzem. De az olyanokat amikről tudom hogy végigtolom és kb ennyi, egy percig nem gondolkodok hogy lemezen vegyem-e...Ilyen például a FC4.

    Tehát végülis

    olcsóság-előtöltés vs cserélhetőség (ha innen nézzük gyorsan behozod a share árát,SŐT..)-eladhatóság

    Kinek melyik....
  • Harlekin
    #154850
    "tóbbi nem tétel, előbbit meg kifizettették veled (ill. most is kifizettetik azzal, aki kinektes boxot vesz)..."

    Te már tényleg nem tudod mit hozz össze!!Most is ki fizettetik azzal aki OLYAT vesz??Van már lehetősége NEM olyat venni tehát ha olyat vesz azért teszi mert AZT akarja!KELL neki a kinect!Mint pl NEKEM!!
    Igazad van így nézve köcsög MS miért nem ad OM boxokat!Zacsiba mindent drága a papir azt csókolóm sőt kábel se kell majd veszek olcsón ebayen!!!És akkor már valami tekerős dinamó is kellene hozzá hogy azt a 70 w-ot valahogy a föld megmentése érdekében NE a hálózatból szedjük le...
  • Kongy
    #154849
    Unity

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    PÁÁÁZMEK MEGMÁSSZUK A II. VH-BAN AZ EIFFEL TORNYOT NEMIGAZ
  • Harlekin
    #154848
    Na de megyek vissza játszani ne mennyen feleslegesen a 70w-os box meg a100W-os lcd,mert mi lesz a földeddel!
  • Harlekin
    #154847
    Tudod Én ilyen HAZUDOS vagyok!
  • arty
    #154846
    "Ja ja ja igaza van Artynak semmi előnye a netről vett játéknak az olcsóságon kívül!!!!"

    Sose mondtam ilyen, miért kell HAZUDNOD, megint?

    hint: a "nekik" szócska alant a tróger ms-t jelenti
    Utoljára szerkesztette: arty, 2014.11.15. 19:43:14
  • Harlekin
    #154845
    31 játékom van MIND letöltős...
    Kötelező install van tehát a lemezről is fel kell másolnod a játékot akkor nem mind 1 honnan teszi fel lemezről vagy a netről?!
    És lényegesen olcsóbb a netrő(letöltős)l vett játék 2 lépcsőben!Van az első,hogy csak Te veszed meg akkor spórolsz 3-4 ezer forintot van a második lépcső le homeolsz valakivel és felesben veszitek a játékokat.Tehát 7000 per fő a játék.
    Halgas Artyra esküszik a 18 ezres lemezes játékra mi meg a 7000 es letöltésre és ismétlem mind a 2 esetben FEL KELL tenned a játékot a HDD-re.
    Plusz a netről vett játékot akár megjelenés elött a HDD-re rakhatod és a megjelenés napján azonnal használhatod.
    A lemezes meg jó esetben megjelenés napján megjön futárral vagy szépen elmész érte és akkor még rakhatod fel.
    Ja ja ja igaza van Artynak semmi előnye a netről vett játéknak az olcsóságon kívül!!!!
    Barátlistámon x1 tulajok száma 42 ebből 42 99% ban letöltős játékot vesz!!!Biztos azért,mert annyira szar és nem éri meg!!!
  • Kongy
    #154844
    Hát ez kész. :D A GTA V letöltés befejezése kiütötte az AC Unity-t, nem bírt elindulni, lefagyott a box XD Kihúztam az áramból, mintha áramszünet lenne, majd visszadugtam, és így már jó...
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2014.11.15. 19:22:42
  • Moby
    #154843
    Úristendecsirkékvagytok! :P:D
  • Kongy
    #154842
    Na ilyet még nem pipáltam, nem indul a Unity! :D Fekete képernyő van, semmi nem jön be. Minden más játék működik. WTF?!

    szerk: ez egyre jobb már a gép is fagyogat :D kontroller se reagál... hmmmm
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2014.11.15. 19:14:26
  • arty
    #154841
    de a library már akkor is egy kicseszett, kopipaszte, dögunalmas labirintus volt :))
    nem is sikerült végigtolnom anno se pécén, se boxon - ehez az anniversary és sok-sok halós tapasztalat* kellett

    *francokat, azt akartam, h ki legyen pipálva mind :D

    kongy: ne légy punci... nyomd le szépen, mindjárt vége :)


    Utoljára szerkesztette: arty, 2014.11.15. 19:06:30
  • Kongy
    #154840
    Én is most tolom először, de már feladtam. Nem látom értelmét, hogy tovább szenvedjek ezzel, inkább ugrok a kettőre, mert még azt se játszottam soha. A 3-4-et imádtam amúgy, mert azokban változatos volt a környezet, nem ilyen labirintus belső tér egyfolytában...

    Multit próbálnám, de nem talál játékost... : / kurvajó a matchmaking.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2014.11.15. 18:58:38