176613
banner
  • Kongy
    #154919
    :DDDDDD

    Én nem is értem egyáltalán, hogy hogyan lehet egy ilyen nulla "játék"sorozatnak ekkora rajongótábora :D Sok a ferde haljamú animeőrült.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2014.11.16. 14:50:54
  • Totti5
    #154918
    Mémondtadel? -.-

  • DarkSector
    #154917
    Nekem a FF mindigis a tartalom végett volt fontos, nem a dizájn.
  • Harlekin
    #154916
    Szereti büntetni magát!
  • DarkSector
    #154915
    Akkor azért nem láttam még, igen mondjuk emlékeztetett valamire, hát azért abban egyetértek hogy jó lenne ha látnánk többet, mikor story megy, vagy éppen milyen extra lehetőségek, extrák vannak.

    Meg szerintem annyi baj van vele, mintha a japó stílus elveszne valahogy, és egy nyugati stílusba ültetett japó karakterek lennének, mert nekem furcsa pl a kocsi, bár autók voltak régi részekben is, dehát űrhajóval jobb menni azért. :D
  • Moby
    #154914
    Japánretek videojáték. Mi más lenbe benne? Ezek a látens meleg mikropéniszűek a kamuművészkedésen, az infantilis faszságokon és az asztalalatt alváson kívül lószarhoz sem értenek.
  • Seth
    #154913
    Versus = FF15
  • Totti5
    #154912
    Jah, csak arra :(
  • DarkSector
    #154911
    nem játszottam a Versus-al, az csak kézikonzolra jött nem?
  • DarkSector
    #154910
    Pontosan. Honnan tudtad? :D
  • Totti5
    #154909
    Lehangoló, hogy ha a ennyit hoztak össze eleddig a Versusból. Semmit nem csináltak évekig.
  • Moby
    #154908
    Festettszemű kislányimitátor fiúcskák. Helyben vagyunk, tudtam, hogy bejövős lesz neked
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.11.16. 14:34:07
  • DarkSector
    #154907
    Nem is vártam mást. :D
  • DarkSector
    #154906
    Hát a régi részekben sem volt a térkép berendezve...ennek más lényege van, nem úgy mint a GTA-ban hogy forgalmas utcák, stb...majd meglátjuk, de a harc jobban tetszik, mint a FF13-ban, végre kicsit átalakítoták, ha jól veszem ki akkor realtime bunyó lesz, nem körökre osztott.
    Azzal sem volt baj, csak a 13-nál volt a legszarabb megoldás.
  • Moby
    #154905
    Szavak nincsebek rá mennyire hidegen hagy.
  • Seth
    #154904
    Futásszimulátor. Szépséges az art, de mégis baromi üres az egész.
  • Moby
    #154903
    Az. Világszerte.
    Tetvek.
  • Kongy
    #154902
    :OOOO Veszek 3-at is, ilyen áron kihagyhatatlan!!!
    Kedvencem ez a parasztvakítás, mikor kiírják, hogy 16 ezer 99999999.... :D Miért nem 17et írnak? Hát talán azért, mert a hülye ember ránéz, lol 16 ezer csak, ja nem mégse, de ennyiért se sok.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2014.11.16. 14:18:04
  • DarkSector
    #154901
    Final Fantasy 15 --- 10 perc gameplay!!!
    Best Buy (ha nem cseszik el)

  • DarkSector
    #154900
    Milyen jó hír hogy 17000ft az egy áresés......

    US-be PS4-re 14650ft.... és ott semmi engedmény nincs. Röhej.
  • Totti5
    #154899
    Ma lesz a Syma-ban, jön valaki innen?

  • Totti5
    #154898
    Hátha valakit érdekel:

    ÜberKonzol

    GTA 5 óriási áresés!
    Ahogyan biztos észrevettétek az elmúlt órákban nagyon nagyot esett világszerte a GTA5 ára PS4 és Xbox ONE platformra.
    Ezt persze mi is tartjuk az előrendelőinknek és vásárlóinknak!
    Új ára: PS4/ONE 16.900 FT...
  • Moby
    #154897
    Akkor minek lesz?
  • Harlekin
    #154896
    Te vagy a 2 es számú innentől!
  • Moby
    #154895
    IHS kalkulációja szerint 32$ a drive. 28$ a ddr3 a gddr5 difi.
  • TDC Geronimo
    #154894
    Pagan min a "főgonosz", akit troy baker tökéletesen alakít ismét állítólag összesen 10 percet szerepel :/
  • Totti5
    #154893
    "egész mskonzol egy raklap marhatrágya"

    Ez is vélemény, de szerintem meg nem.

    "tele szar megoldásokkal"

    Eddig is volt és mindig is lesz, minden platformon, minden generációban.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2014.11.16. 12:59:28
  • arty
    #154892
    A topik legelfogultabb, leghangosabb fanboja vagy, day1-tól kezdve. Mindent és bármit a személyed elleni támadásnak veszel, holott annyit kéne belátni, hogy az egész mskonzol egy raklap marhatrágya (E3-kor még két raklap volt), tele szar megoldásokkal.

    Ha lesz boxom, attól még minden gondolatom ugyanugy tartom.
  • arty
    #154891
    hápersze :)
  • Totti5
    #154890
    Olyan mindegy ki mire és hogy költi el a pénzét, magánügye. A digitálisnak és a dobozosnak is megvannak az elpőnyei. Habár én dobozos híve vagyok One-ra mégis több a digitális játékom... vajon miért...
  • Skyline
    #154889
    Ahogy írtam én sosem izzadtam vért, és rendszerint cserélni szoktam 1-3k között vadiúj címre 1-2 hónap után.
    Minek tároljam amiről tudom hogy nem fog kelleni? Neked játékod marad? Nem ha nem a te accodra veszed. És ez főként akkor jön elő ha egyszer eladnád a One-t, a digit semmit nem ér szinte gépeladásnál.
    Neked a nyakadon marad 31 játék. Annak aki meg dobozosan vette eladja/elcseréli xy idő után ha akarja.
    Oda csűröd csavarod ezt ahova akarod, akkor is mindkettőnek megvan az előnye és hátránya, én a dobozost részesítem előnyben, ha valamit megunok vagy mégsem jön be viszem és 1-3ezer forintért ott van az új játékom amit vagy megtartok vagy nem. TE ezzel szemben kiadsz (legyen akkor csak 7e) a játékra amit ha megunsz ha nem jön be, kidobott pénz.
  • Kongy
    #154888
    Virgábolti a prológus után kifagy :'(((((( Pedig csak most kezdett beindulni...
  • Moby
    #154887
    Benne vagyok! :D
  • Kongy
    #154886
    Kipróbáltam a Far Cry 4-et.... gyerekeeek.... kikúrt jó. Nem viccelek. Isteni a grafika, baromi jól fut, és baromi élvezetes. A sztori is érdekes, meg a főgonosz is ismét egy klassz figurának tűnik.... :) Asszem ezt mégis meg kéne venni....
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2014.11.16. 11:53:37
  • Harlekin
    #154885
    Mondtam,hogy úgy vedd??
    Szíved joga első nap 18000 megvenni lemezen,hogy majd vért izzadva 1 hónap múlva eladd 12000-ér JÓ esetben és még játékod sem lesz.Ellenben nekünk 7000-ér megmarad a játék tehát 1000 forint nagy vonalakban az ami nekünk negatívum,hogy meg marad a játék.Függetlenül attól hogy kinek a profilján van.Tehát ha szétmegy a home csapat pont 1000 forintot bukunk azon amin Te is!Azt hiszem ez be vállalható ahhoz képest,hogy most 31 játékunk van ellenben azzal aki lemezen vette volna és minden eladáson bukik cirka annyit mint amennyibe nekünk van!Tehát kb annyit fordított rá mint mi és még játéka sincs...
  • Skyline
    #154884
    Az a gép hülyesége hogy valamiért ha neten vagy miközben lemezről telepítesz akkor elkezd a netről is telepítgetni a lemez helyett.:)
    De mondom neked ez másnak az.
    Én biztos hogy nem veszek mindent digiten mert kidobott pénz teljes egészében szinte, főként amit share-al csinál az ember és nem az ő accján vesz.
  • Skyline
    #154883
    Inkább az a szenzációs hogy csak egy ezressel drágább mint a legtöbb helyen,és nem 3-4ezerrel mint szokott....
  • Kongy
    #154882
    GS azt írta, hogy megveheted az 576-nál a GTA V-öt "SZENZÁCIÓS 17999 Ft-os áron"... :D Most úgy értették, hogy szenzációsan drága?!
  • Zavarodott
    #154881
    Pont. ;)
  • Harlekin
    #154880
    Én meg igen a tapasztalataim alapján ami azt hiszem igazán érthető.
    2 lehetőség is volt ennek a rétegnek arra,hogy NE ez legyen a véleményem!
    Az élet semmilyen területén nincs kompromisszum részemről és nem hiszek a második lehetőségben ezért nincs további csalódás.Na itt volt kettő lehetőség is és mint a helyzet mutatta igazam is van és ezért a véleményem marad.