176613
banner
  • DarkSector
    #155039
    Alien Isolaton-ban is például.
  • DarkSector
    #155038
    Bárki bárhogy köpködi őket igenis rá tudnak sok érdekes dologra mutatni, nem feltétlen kell egyetérteni mondenben velük, ők inkább kákán is csomót keresnek, és sokszor télleg olyan dolgokra mutatnak rá, amit nem vennék amúy észre, de ettől nem lesz egy-egy játék rosszabb, csak bemutatják sokszor mik nem stimmelnek, miben lehetne esetleg még javítani a játékokat...sokszor megnézem, főleg ezek a magasröptű dumák miatt mikor ilyen csürik-csavarják módon képekkel megspékelve burkoltan próbálnak minősíteni egy-egy idegesítő dolgot. :D
  • Moby
    #155037
    Nekem ez egész más mint nektek. Mai szemmel ez gáz persze. Akkoriban ez messze nem volt az, sőt. Másrészt tudták volna a pályadesignt jobbra is csinázni, de viszonylag rövid idő alatt kellett egy éppen formálódó rts-ből fps-t faragni, amihez nem voltak pályák csak terek és járművek, meg egy univerzum, ami szintén születőben volt. Ennek anno olyanok voltak a konkurensei mint a tribes2 pl. Na ha azt látnátok mai szemmel...LOL
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.11.17. 21:05:30
  • DummyBoy
    #155036
    Gyakorlatilag minden létező FPS-hez képest ... :( Amennyire vártam, már annyira elegem van belőle ... De mivel szépen sorban szeretném végigjátszani őket, így esélyem sincs "átugrani" ...

    Miképp?
  • Kongy
    #155035
    Tudom... :D De akkor sem számítottam ilyen idegtépő játékmenetre... :D OW Zoly írta le legjobban az érzést 4 perctől. Maximálisan egyet értek, bár én az 5. fejezetnél adtam fel.


    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2014.11.17. 20:54:28
  • Firerock
    #155034
    :(
    Köszi
    Utoljára szerkesztette: Firerock, 2014.11.17. 20:50:20
  • Moby
    #155033
    Az megvan, hogy miképp lett az, amit ma Halonak ismerünk?:)
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.11.17. 20:44:21
  • Kongy
    #155032
    A-a, majd holnap reggeltől játszható.
  • The Norberto
    #155031
    Ha US-ben vetted akkor12:01 AM EST ami itthon 6:01
  • Firerock
    #155030
    Mikor lesz elérhető a GTA? Azt tudom hogy 18.án de akkor gyakorlatban ez azt jelenti hogy amint 00:01 lesz már játszhatok is?
  • Skyline
    #155029
    UT érzésem vanik...:)
  • Kongy
    #155028
    Az elvárásaimhoz képest. Azt hittem ez is olyan, mint a többi Halo... aztán nem. Ez egy hanyag labirintus, összedobálva ugyanazokból az elemekből. A remaster grafika elég pofássá teszi, de a fos az fos marad, attól, hogy teszel rá virágot.
  • Moby
    #155027
    Mármint mihez képest csalódás?
  • Macccy
    #155026
    Megéri. Mind.
  • Kongy
    #155025
    Milyen epic ez a Halo 2. Ég és föld az 1. részhez képest :) Ezzel a felújított grafikával simán van olyan jó, mint a 4 szerintem.

    Ja nem is vettem észre, hogy alattam pont ezt írod! 1. részben énis csalódtam, iszonyatos, de a 2. király!!
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2014.11.17. 20:08:40
  • DummyBoy
    #155024
    Nyugtassatok meg, hogy a Halo 2 megéri a fáradtságot?

    360-on játszottam a Reach-el, az nagyon tetszett ... Most nyomom a CE-t, de az idegeim lassan feladják a szolgálatot ... Értem hogy öreg már meg minden, de ez szörnyű ... :(
  • TDC Geronimo
    #155023
    Bevallom nekem ez az új fajta halo multi sokkal jobban tetszik, mint az eddigiek

  • DarkSector
    #155022
    RTL 2-őn van AC Unity reklám, nem is túl rövid!!! :D
  • DarkSector
    #155021
    :D
  • Totti5
    #155020
    Jó ez, jó lesz 360ra. Csak egy crossgen, emiatt még nem kell nextgent venni. Majd ha lesznek rá játékok!
  • Zavarodott
    #155019
    "Csak"? Ennek biztos örül, aki már várta a közös mókát... ;)
  • TDC Geronimo
    #155018


  • Skyline
    #155017
    Csak Coop-ban van durva frame drop illetve SP-ben egy két érthetetlen helyen (ez bug).

    Utoljára szerkesztette: Skyline, 2014.11.17. 17:37:51
  • Totti5
    #155016
    Azt nem tudom. 7+ óra alatt nem volt szóra érdemes frém drop kivéve a rózsaablakokon tanyázás.

    Forradalom minden estre egyre durvább. a Tömeg kezd megőrülni, durvulni, egyre nagyobb. Nagyon hagulatos amikor tömeg énekel, skandál stb...

    Viszont én a harcokban semmi fejlődést nem látok. Talán könnyebben halunk meg, ha lekéssük a pósönt, de semmi extra.

    AI továbbra is 0a. Lopakodás csak arra jó hogy kiüsse az ember szemét a sutaság. Teszem azt pisztollyal leölök valakit és senkinek még csak a szemöldöke sem rezzen meg hogy pár méterrel mellette ki lett agyvelőzve a tag, ha netán arra néz akkor odasétál legugol, 2szer megböködösu hogy kejl már fel, aztán megy vissza "örködni". 10 ember van egy kerben, és 10et simán le lehet lőni a tetőről, senki nem fog még csak rámozdulni sem a témára. Kezet foghatnak a Metro-sokkal ismét. Ha már házon belül van a dolog, könyörgöm adják már kölcsön ezeknek a Splinter Cell AI programozóit...

    Minden más pont olyan ami miatt kedvelem a sorozatot.






    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2014.11.17. 17:34:34
  • DummyBoy
    #155015
    Kérdés:
    Ti milyen külső HDD-t használtok - ajánlotok One-hoz?
    Beleszaladtam a pofonba ... eddig tudtam mit törölgetni, de már nem tudok ... és nem férek.
    Kellene vennem egy külső winyót, csak nem tudom milyet.
    Előre is köszi!
  • DarkSector
    #155014
    Messze 4
  • DarkSector
    #155013
    kis kólával. :P
  • Harlekin
    #155012
    Az mi?
  • Moby
    #155011
    Marhalábszárat meg édeskrumplit vesz.
    ^.^
  • Lamech
    #155010
    Csak nem Far Cry 4et veszel? :)
  • DarkSector
    #155009
    Jó de nem ugy gondoltam...ésszerűen psn fltöltökari változatban.
    Bár ott 10+50 van, nincs ilyen 60-as. :D
  • DarkSector
    #155008
    Akkor lehet már nem kéri, én jó 1-2 éve beirtam először akkor asszem kérte, azóta megjegyezte a kártyámat.
  • Harlekin
    #155007
    ÉNNNN Te írtad!
  • Harlekin
    #155006
    Most csináltam a profilt nem volt még fiókom most adtam meg a kártya adatokat is semmi nem kellett neki csak név kártya szám lejárat és már nyomhattam is a vásárlásra...
  • DarkSector
    #155005
    Te hülye ne forgasd ki a szavaimat :P
  • Harlekin
    #155004
    Jó hülye vagy,ha ezt veszed,mert ez csak xboxhoz jó!!
  • DarkSector
    #155003
    Amazon asszem csak a legelsőnél kéri.
  • Harlekin
    #155002
    A kártyámnak a CVC kódját se kérte nem,hogy ellenőrzést csinált volna szóval semmit.Megadtam a legszükségesebb dolgokat és csá...
  • DarkSector
    #155001
    Énis ezt szoktam ps-re venni.
    Annyi hogy olyan játékokat ezzel nem vásárolnék meg amit nem szeretnék megtartani végleg, arra a lemezes a jobb.

    Habár ha a lemezen amit kb elbuksz kiszámoljuk, kb felesbe annyit költ az ember digitális példányra. :P
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.11.17. 16:42:39
  • Harlekin
    #155000
    Most történt!!!


    Adatok megadása utáni vásárlásra rányomás 9.másodpercben itt volt a kód...
    Nem is értem minek szenvedsz,ha úgy is a lemezest preferálod.
    OTP 14765 ft-ot vont le!!!