176613
banner
  • Moby
    #155079
    Legközelebb ugord át.
  • Skyline
    #155078
    Ha van valami amit a HALO-ban (amúgy csípem,de inkább az AI miatti akció végett) utálok akkor az a világa. A vihogó "manók" számomra megölték volna az egészet ha az AI nem lenne olyan amilyen.:)
  • Zavarodott
    #155077
    Tudom, hogy itt a fórumon nem mikrobiológiáról értekezünk, de az ilyen hangvételű hozzászólásnak sok értelmét nem látom...
  • Skyline
    #155076
    Lerázni nem szoktam. Eljöhet érte,kapuban megkapja ha jó jó,ha nem nem.:)
  • davidka003
    #155075
    Halo 1-et 8-szor vittem végig PC-n. Szar volt? Hát valamilyen szinten igen. Unalmas volt? IGEN.
    Viszont maga a világ, zene, vezethető járművek(repülők) is meg a szinkronhangok elvitték az egészet.
    FLOOD nem kellett volna bele.
  • Kongy
    #155074
    Az én PS4-emre egy 1 napos reg jelentkezett, kb zaklatott, hogy most azonnal megveszi 100 ezer kp-ért... hát nem hittem neki, szépen sikerült lerázni, nagyon nyomult a gyerek... túlságosan is. Ismerem én jól a magyar vásárlási szokásokat. 100 ezer kp...? hm....
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2014.11.17. 23:03:43
  • Skyline
    #155073
    A lemezest preferálom,de mint mondtam van olyan cím amit behúzok digiten mert úgyis tudom hogy évek múlva is előveszem és többszáz órát fogok beleölni. Ilyenek a Forzák,és most a GT5.:)
    De a FC4 jön dobozosba hétvégén 14-ért.
  • Skyline
    #155072
    Ph? Akkor jelentsd.
    Ha nem akkor passz. Mindenesetre rühellem én is az ilyen gyökereket, ezért inkább csak régi tagokkal és sok pontos emberekkel tárgyalok, a többire kb 1 mondatot ha pazarlok....
    Sok ilyen gyökér van,szerintem megbeszéltétek xy pénzért és valaki benyögte hogy ha neki adja akkor valamivel többet fizet. Ennyi. Annyi korrektség nincs bennük hogy szóljanak.
  • Kongy
    #155071
    Az a baj, hogy baromi sok a komolytalan ember. Rühellem az ilyet. Ha én el akarok adni valamit, akkor el is adom. Ez a vásárlással is így van.
  • TomStorm
    #155070
    Mi a francért hírdetik a szarjukat ha nem akarják eladni?!Az egész napom megint egy idiótára ment el meg a telefon számlám.
    Én ezt nem értem,elmennék az X1-ért személyesen ÉS már ott tartottam,hogy +5ezret rádobok erre eltünik a gyerek.Fel se vette egész este a telefont de előtte kb 5X beszéltünk.Egyszer volt du.3 megbeszélve aztán 5 aztán este 7.
    A hirdetés ugyanúgy ott van azóta is de ez a degenerált eltünt-.-
  • Moby
    #155069
    Ezeknek egyikből sem jutott elég, pedig mindkettőből rájukférne bőven.
  • DummyBoy
    #155068
    Az ilyenekben benne vagyok :) Meg coopban általában más.

    Mellesleg megéri néha a kirohanás, le is engedtem, tovább is jutottam. De akkor is le kell tolnom ma a CE-t különben nehéz kesz befejezni xD
  • DarkSector
    #155067
    Tény az hogy izlések és pofonok, ez nem fekete meg fehér. :D
    Max a gatyád. :D
  • Moby
    #155066
    Ez nem vélemény, ez ténymegállapítás.
    Tudatlan ostoba parasztok, akiknek csak a szar hullik a pofájukból. A hónaljszagú műértésük egyetlen célja, létezésébek értelmea nézettség. Használható információt nem közöl, nincs miből. A bármilyen alapszintű mikrotudást nem birtokolják. Valszeg csak összezavarná őket.
  • DarkSector
    #155065
    Ja hogy te Halo-ra érted, én ámblokk az egész melojukra mondom, nem tetzshet mindenkinek minden, de érdemes meghallgatni, max kiválogatod amiket érdemesnek találsz a többit meg egyik füleden be másikon ki.

    én meg CoD beszédével nem értek egyet, de ettől még nem mondom hogy baj mert mást mond, szerintem messze jobban néz ki a többitől, szerintük, vagy a tezstelő szerint meg ugyanolyan mint a BO2 ha nem csúnyább, pedig most valóban faszán fest a játék.
  • Totti5
    #155064
    Azt mindenki tudja nem kell hozzá ow-s szakértőnek lenni. Bírom hogy 10 év távlatában is egy játék első részét rugdossuk... ez volt, olyan volt, azóta ha egy sorozat jó akkor ezeket kinőtte és fejlődött. Assassins Creed is fejlődött, Halo is Uncharted is, Gears of War is nagyon sok mindenben a javára fejlődött az 1. részek után. Ez a normális, mindig kell egy első rész ami egy mérce és amit lehet alakítani jobbá a tapasztalatok alapján.
  • Totti5
    #155063
    Egy vélemény információkon és tapasztalatokon alapszik. Ha kimondja hogy fogalmas sincs róla, ami le van írva millió helyen az egyszerű információ hiány avagy tudatlanság hisz hangoztatja is azt hogy ő buta. Halo 3 óta volt pár éve felkészülni e legalapvetőbb dolgokból, de ha neki nincs meg ma sem h mik ezek a gyűrűk, kik a szövetségesek, és ki az a Master Chief akkor nincs miről beszélnie...
  • Kit--Kat
    #155062
    Sziasztok! Az elkövetkező 1 hónapon belül tervezek One-t venni. Ami nagyon bosszant, hogy a 360-as wireless speed wheelem (a giroszkópos kormány) nem tudom használni az újhoz és nem hoztak ki a one verzióját.. Azonban találtam egy fórumon egy scriptes megoldást (http://controllermax.com/forums/showthread.php?t=143507).

    Ez nagyon jó lenne, mert a Forzáknak csak kormánnyal van értelme, de azt eltudná nekem valaki magyarázni, hogy ezt hogyan kéne alklamzni az Xbox One-ban? Ezzl kapcsolatban a másik dolog ami a fejemben motoszkál, hogy az ilyen beleavatkozással nem érintek-e olyan területeket amivel elvesztem a garanciát?
  • Kongy
    #155061
    Én nem azzal a részével értek egyet. Sok baromság elhangzik, de abban az egy dologban igaza van, hogy kibaszottul szar a pályadizájn az első részben.
  • DarkSector
    #155060
    Ez is egy vélemény a sok közül.
  • DarkSector
    #155059
    Azon gondolkodom most te miről beszélsz. :D
  • Totti5
    #155058
    Hazudnak, nem mond igazat, tudatlan. Ennyit tudnak felmutatni. Ha véletlen valamit eltalálnak és nem mondanak benne ökörséget az nem mentesíti őket attól hogy mindig van valami aminél totál csőd amit csinálnak.

    Nade ezt már kibeszéltük. Én szó nélkül törlöm innen ezt a szennyt a jövőben. Akinek meg nem tetszik menjem reklamálni.
  • Moby
    #155057
    Te megint miről beszélsz????
    Mi közöd volt neked a Halohoz ? Maximum évekkel később, pécén. Milyen újdonság, milyen durva élmény???
    Neked akkoriban a durva élmény az volt, ha a taknyos-zsíros kenyér mellé tolhattál kakaót is, és ha a szomszéd kissrác pléjsztésönjén megláttad a kifestett szemű fiúcskáka, be is ütött a cucc keményen :DD
    Maximum ennyi közöd lehetett videojátékokhoz akkoriban. És nagy fejlődést azóta sem mutattál fel :D
  • Totti5
    #155056
    Megnéztem a 4-5 perc közti részt. Ez a primitív tudatlan egysejtű nem hallott még arról hogy olvasni? Ha érdekli ki az a Master Chief, mi az a Halo ring, mik a Convenant annak utána lehet olvasni, meg persze végigjátszani a Halo Wars - Halo 4ig mindent és figyelni. Ugyan ott van mint eddig. Utálja, nem érdekli és aki mengézi az leginkább elsírná magát h ilyen szennyt egyátalán ki lehet hányni a netre és ezt ezrek zabálják és elhiszik.

    "első rész óta a játék semmit nem változott"

    Az sem fog változni h ő a Halo 5-öt sem fogja érteni még mindig nem érti mi az a Halo.
  • CroftManor
    #155055
    Megnéztem, de csak annyi van hogy learn about gold membership, és csak vásárolni tudok vold előfizut. Az baj lehet, hogy a kódot nem itt váltottam be, hanem a game store menüpont alatt?
  • Macccy
    #155054
    Majd ha megveszem, akkor gyere co-op Legendary-ba! :D NA azon lesz csak igazán habzó szájjal káromkodás, én majd felrobbantam, de végigvittem! Ennyi. Letoltam. Bumm. Old-school géming
    :)
  • Kongy
    #155053
    Start utódja gomb - settings - subscriptions

    CoD AW no comment. Kampány botrányos, multi fasza, de 2 nap alatt megunható. Ennyit tudok rá mondani.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2014.11.17. 21:44:45
  • Macccy
    #155052
    Az ugye megvan, hogy azok a "labirintusok" sztori szerint egy több ezer évvel korábban élt idegen civilizáció preferenciái szerint épültek, nem Makovecz vagy IKEA belsőépítészeti design irányzat szerint ...? Dark ezt neked is mondom! A HALO5-ben is a letisztult multis pálya egy Forerunner épület, nekik nem kellettek festmények és lcd kijelzők a falakra.

    Soha egyszer se tévedtem el, vagy töprengtem el az irányon a HALO CE alatt, se 2003-ban, se 2011-ben, soha. Ez lehet amiatt is mert lassan 30 leszek és nem ma kezdtem a géminget, vagy nemtudom, talán jobban tájékozódom. De a belső terek nem tartanak túl sokáig, szerintem tarts ki kicsit, elvégre egy felvarrt legendával játszol! :)

    A gyereket aki a CoD-okhoz hasonlított vissza, háát ..... hány éves lehet? Élt már 2001-ben?
  • CroftManor
    #155051
    Help. Elvileg aktiváltam egy 14 napos goldot a ONE-on, de hol kell megnézni hogy az vagyok e? X360-on meg lehetett nézni az accountnál, de itt nem találom.
  • DarkSector
    #155050
    Nyugi én elvoltam a Halo 1-el, uj volt hogy mehettél járművekkel is, meg kicsit szabadabb pályákon futkározhattál, a látvány sem volt rossz, de hazudnék ha azt mondanám hogy akkora durva élményt adott, inkább talán kicsit ez a stílus, amit talán egyedül a Halo adott meg ilyen ötvözetben, de mikor az Anniversary-t feldobták tudtam hogy ez engem nem fog érdekelni, Az új részeknek sem tudtam 2.szorra már nekiállni.

    Mondom ezt úgy hogy az új COD AW-t 2 szer vittem végig! :D

    Magyarul, szerintem egyeltalán nem a te vétked hogy nem tudsz ellenni vele, ahogy visszagondolok, régen sem értettem mit szerettem vagy szerettünk benne...sőt az újakban sem.
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.11.17. 21:35:40
  • DummyBoy
    #155049
    Nem a játék kinézetével van gond, vagy hogy mai szemmel más (Gyakran kapcsolgatom vissza pl: az eredeti nézetbe :) ) ... A Halo CE-hez képest az erdeti Wolfeinstein is kb olyan mint a Gyűrűk ura trilógia a heti Garfield-hez képest. (Tribes 2-t szerettem :) )

    A zenét imádom, a történet is tetszene, de csak mert tudom, hogy bonyolódik. A pályadesign repetitív, és gyakran unalmas ... nem sok ellenfél van, de azok legalább valamilyen szinten ott vannak ...

    Ami az igazi probléma:

    A scriptelt történések: bemegyek a folyosóra, eljutok a 3-ik csempéig, mikor is a nyakamba szakad a fél világ. Megölöm őket, visszamegyek, rálépek a 3-ik csempére, megint a nyakamba szakad a fél világ ... ezzel elbohóckodom pár percig, és mikor rálépve a 3-ik csempére nem szakad a nyakamba semmi, akkor mehetek tovább. Fél perc után egy emelettel fentebb/lentebb belépek egy folyosóra, rálépek a 3-ik csempére és goto 10.

    Aztán ott a játék nehézsége: Normálon játszom, nem egy nagy durranás, de néhol beböszmül úgy hogy köpni nyelni nem tudok ...

    Most is azon dühöngök, az verte ki a biztosítékot, hogy technikailag nem tudok továbbjutni ... végigzombultam 2 órát, most meg csak kamillázok.
    Megnéztem a statisztikát, kb.: 47-szer haltam meg a kampány folyamán ... ebből mondjuk 5-10 az én hülyeségem, vagy bad luck, a maradék pedig 2-4 ilyen WTF moment alatt következett be!!!

    Nem zavar, ha nehéz egy játék, de a nehézség számomra nem az hogy órákon keresztül csorgó nyállal félálomban térdig gázolok a hullákban, aztán pedig fél percenként teabag-elnek le azok akinek előtte térdig gázoltam a hulláiban!

    Azért is gondoltam, hogy kidühöngöm magam, mert különben letörölném a rákba, úgysincsen helyem ... Ott van a Unity, holnap DAI, és GTA, szerettem volna még előtte letolni a CE-t, hogy egyenlő esélyekkel indulhasson ... De így nem fog.
  • Kongy
    #155048
    Ez szerintem még szebb. Lehet amúgy az a baj, hogy anno nem ismertem a Halo-t, mert tuti imádtam volna, és most is imádnám a nosztalgia megszépítené. Én anno nem ezzel toltam, hanem a Republic Commando-val 2005-2006 fele.... Ha abból lenne ilyen remaster magam alá hugyoznék örömömben... :D Fiatal vagyok na...
  • DarkSector
    #155047
    Ja sokszor a régi játékokat nem érdemes bolygatni, mivel azokat régen élte meg az ember. Hiába huznak rá szebb köntöst, ettől még nem lezs ugyanaz.

    Amúgy ez a HALO 1 ugyanaz mint az Anniversary? vagy ez még szebb?
  • Moby
    #155046
    A szar pályadesign nem tud szépen öregedni :)
    De ha ez nincs, mára nincs az egész Halo univerzum sem, és eltűnt volna a nagy pécés süllyesztőben, ahogy oly sok minden akkoriból.
  • DarkSector
    #155045
    Bárcsak minden úgy menne ahogy azt te elképzeled. :D
  • Kongy
    #155044
    De nem a Halo-val van a baj! A Halo fasza! A 2-3-4-Reach-anyámkínja fasza! Mindet élveztem. A Halo 1 CE a szar! Nyilván annó nagy szám volt, de nem öregedett szépen, na. És ezen a remaster se segít!
  • Moby
    #155043
    Remélem távol tartod magad az egész platformtól.
  • Moby
    #155042
    Belenéztem a videóba. Az elején ugrottam egyet, ahol a következő mondat fogadott: "olyan lapos és unalmas, hogy nosztalgiával gondolok vissza bármelyik call of dutyra"
    Nah, ha már gamervlog, hasznos lenne ha olyanok csinálnák, akiknek lenne némi segédfingjuk a témáról kronológialiag. Bár az is nyilvánvaló, higy ezeknek az is valahol a harmadikrész körül kezdődhetett :D
  • DarkSector
    #155041
    Igen Halo-nál sajnos én is éreztem hogy egyazon jááték, csak mindig más pálya, nagyon kevés a változás a részekben, sajnos, és isten bocsássmeg a Halo 5 multit nézve ugyanez lesz szerintem megint, nem változott szinte semmit a 4-hez képest, sőtt még grafikailag sem látom azt a nextgenséget.
  • Kongy
    #155040
    Amúgy viccen kívül az EA taktikája, üzleti hozzáállása mostanában a legszimpatikusabb mind közül! Gondoljatok csak bele: nem erőltetik a BF-szériát, oké, jön a Hardline, de nem sürgették, hogy még idén kijöjjön. Nem erőltetik a NFS szériát sem. Elég nekik, ha megszedik magukat a FIFA játékokból, nem akarnak itt kiszipolyozni mindenkit (ehhem ehhem Ubiszar - jó mentségetekre legyen mondva, hogy a FC4 ütős játéknak tűnik.). És akkor még nem is említettem az EA Origines On the House akcióit, amikben olyan játékok szerepeltek, mint BF3, Dead Space, Dragon Age (!!!!!), sőt ott van az EA Access is, ami szintén egy szimpatikus húzás, még szimpatikusabb, hogy bizonyos játékokhoz engednek trialt kipróbálni. Illetve az EA Game Time keretében meg olyan címeket lehet kipróbálni bizonyos ideig, mint a Titanfall... Szóval tényleg le a kalappal az EA előtt, remek példa lehet más kiadóknak is (khm khm Ubisoft), hogy meg tudnak változni, ha akarnak.

    OW-ről: nem feltétlen kell egyet érteni velük, de ebben például maximálisan egyet értettem! Komolyan, nem vicc, hogy az ember fejében megfordul az öngyilkosság, miközben a Halo CE folyosóin vergődik tanácstalanul. Halo 2-ben legalább 10 perc után odaböknek egy markert, hogy erre menjél hülyegyerek.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2014.11.17. 21:09:29