176613
banner
  • Skyline
    #155121
    Megvan köszi,nyomok jelölést mert el akarok mindenkit ütni GTA-ban..:D
  • Moby
    #155120
    Valaha benne vokt az aláírásomban, valszeg a dizájnváltás vitte el. Odaböktem megint :)
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.11.18. 14:00:24
  • vg
    #155119
    Ahhoz szerintem neked semmi közöd nincs. Kérd el tőle, ha megadja, akkor megadja, ha nem, akkor nem.
  • Skyline
    #155118
    Mijaz ID-je az úrnak?:)
  • Muttley
    #155117
    none of my business
    de mi a f.szról beszélgettél vele 5-ször?
    van jó néhány szellemi fogyatékos eladó és vevő is - tudom, de
    azokkal meg nem kell foglalkozni

    ******************************
    üzleti kultúra - gyorstalpaló - alapok
    ******************************

    te vagy az eladó?
    1) promózd a hirdetésed
    2) várd a telefonhívást - írd bele a hirdetésbe - amelyik nem hív fel, csóró, sóher - hagyd a pics.ba
    3) ha felhív - megkéred, hogy tegye fel az összes kérdését - majd ha teccccc kölcsönösen, akkor egyeztettek időpontot, eljön hozzád, megnézi, megveszi v. nem

    te vagy a vevő?
    1) felhívod telefonon (levelezni a NAV-val kell, meg a télapóval, hogy mit szeretnél karácsonyra)
    2) felteszed az összes kérdésedet - elmész - megnézed - ha tetszik, megveszed

    1ébként ha már van rutinod, akkor
    a tel. beszélgetésből hanglejtés, stílus, beszédtempó, kérdésekből kiderül, h kivel van dolgod
    és hangsúlyozom van sok normális eladó és vevő
    mint ahogy szép számmal akad szellemi fogyatékos is mind2 oldalról
    ;-)

    Utoljára szerkesztette: Muttley, 2014.11.18. 13:43:20
  • The Norberto
    #155116
    Bocs. Tévedni emberi dolog. Valahogy ha sietek mindig benézem a j-ket.
  • Kongy
    #155115
    Hát ja muszáJ lesz.
  • The Norberto
    #155114
    Akkor muszály lesz addig FC4-el és GTA-val elütni az időt:) Kössz a gyors választ.
  • Skyline
    #155113
    Szerintem mindenki magyar store-ról vette :)
    Nálam is amcsinál azt írja hogy vegyem meg. Magyarnál ott van hogy 20-ától lehet.
    Úgy tudom amelyik régióban veszed annak a megjelenési dátuma él,hiába váltasz utána régiót és töltöd le máshonnan.
  • The Norberto
    #155112
    Senki nem vette magyar storeról? Még sose vettem semmit másik storeról [nem USA] és parázok hogy valami para van és azért nem engedi játszani.
  • misiizsai
    #155111
    Nekem 360-on is jól futott :) Szívesen várom az élményeket mert én csak PC-re tudom beszerezni januárba nincs Oneom.Az FPS mód elég jónak tűnik :)
  • Kongy
    #155109
    GTA V első benyomások

    Baromi szép a játék még mindig, de most már jól is fut! FPS mód elég király, és tényleg van egy halom új szám is. Kicsit változott a HUD is, mikor kiírj,a, hogy kész van a küldetés, illetve alapból megkapod a léghajót :)
  • Kongy
    #155108
    Ajaj... dilemma: Far Cry 4 vagy GTA V? :S Melyiket játsszam?!?!?! Vagy fejezzem be az AC Unity-t??!!? :S
  • Moby
    #155107
    Gecijó lett a GTAV.
    Ezek is megcsinálták.
  • The Norberto
    #155106
    Ha magyar storeon vettem a DAI-t akkor csak 20-án tudok játszani? Aztírja buy és 60$ pedig megvettem a digital delux editiont.
  • DarkSector
    #155105
    Ja bocs akkor nemtudom mit láttam 11hó 9.ének. de ha szeptemberi , akkor még viccesebb.
  • Moby
    #155103
    Jah, sokszor nem fejezi ki nekem sem.
  • Moby
    #155102
    Okoska, ő ezzel kereskedik. Érted. Ebből(is) él :)
    Nem magának hozza el.
  • Zavarodott
    #155101
    Sok minden zavar engem is, de a "taknyozás" szerintem nem fejezné ki a véleményem egy másik emberről és mint írtam tudom, hogy nem atomfizikáról értekezünk... De ezentúl átlépek rajta, ha itt senkit nem érdekel.
  • Skyline
    #155100
    A hírdetés feladási dátuma:
    2013-09-09 10:10

    Nem szokta törölni meg pontoztatni,hanem átírja a hírdetés szövegét az adott kategóriában. Csak átírja a hírdetést a friss termékre és upolja.
  • DarkSector
    #155099
    Nem gond, amugy a 6 nap ugy kijön hogy a hirdetés feladását nézzük, de érdekes 14.-én vette, de 9.-én ő már meghirdette hogy neki már nem kell....most vagy egy béna probálkozás, vagy valahogy már a megvétel előtt rájött hogy neki ez nem kell, vagy még a boltból való vásárlás előtt elhozhatta tesztelésre. :D És a 14.-e csak a garanciára vonatkozik.
    Ilyet se láttam még. :)
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.11.17. 23:37:49
  • Skyline
    #155098
    Elírtam ránéztem és nov 11-re emlékeztem.:)
    De köszi hogy észrevetted és nem bírtad megállni szó nélkül szemfüles kapitány.:)
    Utoljára szerkesztette: Skyline, 2014.11.17. 23:36:03
  • DarkSector
    #155097
    Ennek fényében parádés a hozzá mellékelt info, hogy vásárlás napja 14.-e.
  • Skyline
    #155096
    6 napos One


    Írsz neki felhívod egyeztettek csak el kell érten menni (kb Ferihegyi reptér mellé), maximálisan megbízható. De hívni kell! Irogatást nem vesz komolyan.:)

    Utoljára szerkesztette: Skyline, 2014.11.17. 23:31:06
  • TomStorm
    #155095
    Holnap felhívom,thx
  • TomStorm
    #155094
    Megnézem vaterát is kösz a tippet
  • Skyline
    #155093
    Tőle vette haver a One-t én meg annó a ps3-at, tényleg megbízható és korrekt.:)
  • Moby
    #155092
    Hardveraprón folyamatosan hirdet xfive. Őt ismerem személyesen, ő pl. egy megbízható nepper :)
  • TomStorm
    #155091
    Csak az a gond,hogy több ilyen is van.Most kapásból 3 hirdetést fogok jelenteni akik a héten személyesen nem adták át és még mindig hirdetik mert látom ugyanúgy ott van minden.
    Ezt a mai gyereket megpróbálom telefonszám és név alapján megkeresni HA tényleg a városomba lakik.Majd megmutatom én nekik kivel szórakozzanak,nehogy meglepődjön ha ajtót nyit holnap nekem..
  • DarkSector
    #155090
    Gondoltál már rá hogy ne olvasd el? :D Probáld ki, menni fog.
    Nem az n okfejtésemről volt amúgy szó.
  • Kongy
    #155089
    OLX. Ott aztán ZÉRÓ a komoly eladók/vevők száma. PH a jó! Meg Vatera. Utóbbin drágábban rásózhatod az emberekre a cuccokat, cserébe le kell belőle adózni, de megbízhatóak a vásárlók többnyire.
  • Skyline
    #155088
    Én PH-n húztam be a One-t alig 1 hónaposan, 90k-ért Fifa 15-el (beregelve de kaptam az accountot is)....:)

    100 körül találsz simán, vadászni kell.
  • Skyline
    #155087
    Kevés olyan dolog van a fórumon ami annyira zavar mint amikor belépek és egymás után 3-4 hozzászólásban Setétszektor okfejtését és gondolat(????)menetét kell olvasnom....
  • TomStorm
    #155086
    Nem PH.Ez a semmitérő olx-en volt.Na nem mintha bármit is rendelnék onnan csak gondoltam személyes jó lesz DE ERRE IS alkalmatlan az egész!Jelentem a hirdetéseit és átnézek PH-ra,bár abba se nagyon bízok már de hátha lesz szerencsém.
    Rohadt nehéz innen délről használtan venni bármit is mert minden Pesten van.Ott biztos könnyebb lehet a helyzet
  • Moby
    #155085
    Biztos van még akit zavar. Remélem ők is így járnak el :)
  • DarkSector
    #155084
    Ja. :D
  • Zavarodott
    #155083
    Ha mást nem zavar, akkor nem tehetek mást...
  • Moby
    #155082
    Nem, fekete meg fehér.
  • Moby
    #155081
    Lehet, hogy az embered egy elhamarkodott előreutalásra halászik, te meg voltál olyan balek, hogy értemennél :)
  • DarkSector
    #155080
    Szar kell a gatyánkba? :)