176613
banner
  • DarkSector
    #155161
    Ja hogy a valóságban nem ilyennek a színek , nem tudtam, akkor mint 2 tojás gondolom.
  • Kongy
    #155160
    Ugyan úgy néz ki mindkettő szerintem. Hülyeség veszekedni.
  • TDC Geronimo
    #155159
    RGB/HDMI level beállítás mond neked valamit? Ezt már végigzongoráztuk a ps3/360as korszakba is.
  • DarkSector
    #155158
    Mert? :)
    Színek szebbek a videóban.
  • TDC Geronimo
    #155157
    Istenem ne legyél te is buta.
  • DarkSector
    #155156
    GTA 5

    Mintha x1-en szebb lenne. :D

  • DarkSector
    #155155
    Csak 130mb? :)
  • DarkSector
    #155154
    Várj, várj, a TLOU nem AI-val kapcsolatban jegyeztem meg, hanem bugokkal kapcsolatban, mint textúrahibák, illesztéses hibák, fekete lyukak meg ilyenek.
  • Kongy
    #155153
    FC4 outpost takarítás eszméletlen :DDD Mindig van a közelben 1-2 elefánt, fel lehet rájuk szállni, aztán szétrombolni mindent :D Hatalmas buli
  • Totti5
    #155152
    Jött egy 130 megás pöccs Unity-hez.
  • Moby
    #155151
    A tlour minden csak nem új játék, namost az ai abban is síkhülye, mert rajtad kívül selátalsehall.
    Az acu arábylag sem hibátlan, de a hibákkal együtt is kikúrt szórakoztató, és végül is a foteltudósokat leszámítva az az egyetlen releváns tulajdonsága egy videojátéknak. Nem pedig a művészeti vagy technológiai értéke.
  • DarkSector
    #155150
    Szerintem enyhén fogalmaztál. :D
    Jó nem annyira szar a helyzet, de télleg ez inkább egy totti által megfogalmazott, még nem befejezett prodoktum inkább, mintsem egy aránylag majdnem hibátlan összehangolt anyag.

    Már nem is tudom, nemrég az új játékok közül volt kifejezetten egy játék, megnem mondom melyik, amiről még dumáltunk is, hogy annyira perfekt hibák terén hogy párját ritkítja.

    Lehet a The Last of Us volt, nem tudom.
  • DarkSector
    #155149
    Nem, én direkt szórakoztam, mikor láttam hogy beszélnek egymással, meg elfutottam és behasaltam gyors a gazba, megáll a katona és mondja hogy elvesztettem, és akkor keresgél kicsit a környéken , majd mondja hogy nem talál és bentről lefújják a keresést, ugyanezt csoportossan is, nekem tetszik.
    Azért ettől én inkább rosszabbat láttam eddig.

    SCBlacklist-et említetted, azzal nem tudom mi van nem játszottam vele.
  • Totti5
    #155148


  • Moby
    #155147
    Hát nem, olyan durva dolgok nincsenek benne. Használják a lőfegyvereiket, stb, de nem konzisztens, sokszor nem viselkedésszerű a viselkedésük. Illetve a random npc-k mozgása, vagy közlekedése sem oké teljesen.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.11.18. 18:17:53
  • Totti5
    #155146
    Ha rohansz és darálod őket akkor biztos remek.
  • DarkSector
    #155145
    Hát van pár durva dolog AC-be de a lebegő emberek után engem annyira nem lepett meg. :D
  • Moby
    #155144
    Igen, az AI gáz. Ha lassítanak a kényszeres kiadáson, és hallgatnak a játékosokra, lehet belőle killerapp :)
  • DarkSector
    #155143
    Nekem most ps4-en nem tünik szarnak az ai....vagy ha ez az ai minőség alját képzi, akkor nekem ez elég, eléggé hitelesnek tünt a katonák viselkedése! :)
  • Kongy
    #155142
    9 óra alatt kétszer haltam meg úgy, hogy beestem a föld alá, és player desyncronized..... Olyan is volt, hogy egy NPC belepofátlankodott a cutscene-embe és KITAKART. Le akartam fotózni, de mire észbe kaptam vége lett. Azt már szinte meg sem említem, hogy az őrök számtalanszor beakadtak ajtóba, tereptárgyakba az üldözésem közben. Ja, és én is akadok ám fel cuccokban rendesen.
  • Totti5
    #155141
    Mint írtam anno az is gáz volt a demó alapján.
  • Totti5
    #155140
    Igénytelen generációs játék megint? mondjuk csak egy corss gen, jó az még 360ra.

    Szerencsére engem hidegen hagy az FC, így lehet akármilyen jó bottal sem.
  • DarkSector
    #155139
    Ha már, őrök meg kutatás, AI, meg stb....

    Metal Gear Solid Ground Zeroes? ;)
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.11.18. 18:01:00
  • Totti5
    #155138
    AC Unity

    Tegnap el kellett lopni mellékküldin 3 gyémántot. Egy erősen őrzött épületközben járókelők közt sunnyogtak a tagok. Ha 15ször nem próbáltam ellopni akkor egyszer sem. Mindegyik vége halál lett 10 katona bedarált. Pedig biztos meg lehet csinálni adott pillanatokban, az egyik mindig sikerült, a másik már nem. A következő taktika annyi volt hogy tetőről lelőttem mindenkit lementem és elvettem... bazmeg, mészároltam és semmi nem történt, aki őt háttal állt 20 méterre meg sem mozdult, pedig voltak négyen.

    Ezek a gondok még mindig a játékkal! Emiatt kellene mindenkinek a földhöz vernia magát, mert akkor talán foglalkoznak vele talán a következő részekben. Nem nagy dolgok, csak lásson és halljon az az őr és kicsit keressen. Úgy mint a Splinter Black List-ben. Mondtam már hogy ha ennnyire bénák az AC programozók, kérjenek már tanácsot a Splinteres csapattól....

    Nem a ritka bugok miatt kell lehúzni ( 9 óra után 3 db bugom volt, s nem gamebrake ), meg hogy AC meg Ubi, meg 900p meg a franc tudja miket találtak ki rá. Tartalom van dögivel ugyan úgy mint eddig. Story van ugyan úgy mint eddig

    ( felháborító hogy az IPON teszt a Black Flag-et 92%-ra hozta ki, KIEMELVE a karaktereket és a storyt, erre a Unity 50% mert gyenge a story és most jön a legjobb, ELAVULT az irányítás... eszem megáll, de komolyan fáj amit művel jó pár szagértő firkász )

    És ezeknek a szavait isszák az emberek és mennek kétpofával okádni a moslékot a játékra, mert ilyeneket olvasnak...

    Lehúzni egy dolog miatt kell, főként azzal kellett volna most mindenkinek. AI és a lopakodás. Nem működik most sem, ugyan úgy nem mint eleddig. Sőt az fura hogy az őrök annyira sem követnek mint eddig. Anno még felmásztak utánad, kerestek a tetőn is, most semmi. Bármikor bárhol a tetőre szaladva bármennyi őrt 1 perc alatt le lehet rázni, semmi tétje a dolognak. Nincsenek is búvóhelyek a tetőkön... mert nem kell.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2014.11.18. 17:59:34
  • Harlekin
    #155137
    ÁÁÁ baz haza jöttem le rúgtam a cipőt üvöltöttem,hogy ekszbaksz on fél úton a kanapéig kiléptem a gatyából hanyag módon a táskám meg a kabátom elbasztam a helye felé és play...Bazzzeee kész bele akartam csak nézni FC4-be,de ez már nem ennyi lesz már berántott nyúzok mindent kaszálom a virágokat motorozás sárkányozás éssss na jó megyek leveretem magam a zuhannyal és...aztán gyere és beszélünk...
    Tartogassátok a GTA-t karácsonyra eldöntöttük Renával,hogy akkora lesz meg!És utána MÁJUSIG semmit nem veszünk semmit,de tényleg semmit akár mi jön NEM és NEM hacsak nem jön addig a quantum!Tegnap összeszámoltuk és mindennel együtt ingyenesek stb 44 játék van a HDD-n ebből 12-be csak éppen bele szagoltunk!
  • DummyBoy
    #155136
    Hááát ... én noob vagyok, és gyűlölöm is az 1. részt, de ha kell még help, akkor elugrok sörért (5 perc ...) és mehet ...
  • orichalcos
    #155135
    Halo 1 coop valaki? Most? Legendary utolsó két pálya van még.
  • DummyBoy
    #155134
    Én közben letoltam a Halo CE-t ... Minden tiszteletem azoké, akik ezt végigvitték
  • Skyline
    #155133
    Fc4 broadcast :)
  • vg
    #155132
    Hát, ha szereted ha a "barátlistádban" olyan vannak akik utálnak... lelked rajta.
  • DarkSector
    #155131
    Ettől még elkérheti tőlem is. :D
  • Skyline
    #155130
    Én nemtudok választani...:D
  • Moby
    #155129
    Fc4-be talán kétpercet mertem beletolni, de a cutscene olyan szép az elején, közben meg úgy ömlik a frame, hogy azt hittem videó.
  • Skyline
    #155128
    Kamionnal jövök hogy biztosra menjünk...Azon van vagy 18 kerék....
  • Kongy
    #155127
    Egyetértek. Nem is mertem tolni sokat egyikkel sem, mert még rákattanok, és nem találok bemenni órára....
  • Skyline
    #155126
    FC 4 egy 573 megás ápdéttel indít....:)
  • Moby
    #155125
    Elindul ez a kurva gta és NEM LEHET LETENNI.
    Annyira tudja a roksztár milyen karakterek kellenek, milyen sztori kell, hogy kell az egészet prezentálni, hogy az őrület. Ugyanakkorát üt a cucc mint elsőre.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.11.18. 14:08:40
  • Moby
    #155124
    Ottleszek a sarkon, kék pufidzsekiben! :D
  • vg
    #155123
    Hopsz, én azt hittem Darksector-ről van szó.
  • Moby
    #155122
    Belenéztem a gtavba meg az fc4-be. Kéne vagy két hónap szabi.
    Meg mégkettő a dai-hoz :)