176613
banner
  • Skyline
    #155401
    A Knackba nem 'vótak buzik....

  • Moby
    #155400
    Ami pedig a posztodat különösen értékessé teszi az az a tény, hogy egyetlen fasza ex nagyjáték van ps4-re, amit történetesen nagyrészt pont japók csináltak (knack), és nem trendi, na azzal pont nem sikerült a kasszáig eljutnod, szemben a sok fisemfos teknószarral :D
    Te kis gurmé, TE! :)
  • Moby
    #155399
    Szerencsére ebben alig találni trendi nyugati játékot
  • DarkSector
    #155398
    Nem csak arra. :)
    Anti-val vettük, közösen, és utólag vettem észre hogy olyan csomag volt mint a Destiny-nél, hogy mind2 változatot megkapod.
    Aztán neki nincs PS3-a, azt megkértem hogy oda is letöltve végigvihessem. Mert PS3-on nem megy megosztás, hanem csak ott müködik a játék ahogy néztem ahol aktiválva van a profil.

    Pc-n is le akartam tólni 1x, de nem bírja a gép, x360-on meg még drága.
    X1-re majd ha lesz T-Home-nál lesz rá lehetőség, szerintem talán jövőre lesz náluk, furcsa hogy van minden náluk csak X1 nem....
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.11.22. 22:10:26
  • Moby
    #155397
    Ha van bevált vezetékesed, akkor adapter. Ha nincs, akkor a gyári. De itt oricon kívül mindenki csak a gyárit ismeri közelről (magamat is beleértve) :)

    Gyári=ms
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.11.22. 22:06:42
  • Kongy
    #155396
    cod aw-t tudtommal ps3ra vetted am
  • DarkSector
    #155395
    Oks ha kíváncsi vagy:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Killzone SF
    Infamous SS-FL
    Metal Gear Solid GZ
    Assassins Creed Unity
    Call of Duty AW
    Driveclub
  • n000rbi
    #155394
    Bestbuy x1 sztereó-headset ajánlatokat kérek szépen, Urak.
  • Moby
    #155393
    Szerintem a kérdés annyira egyszerű volt, hogy sumákolás nélkül nem lehet kibújni alóla.
  • DarkSector
    #155392
    Na énis szeretlek. :Dddddd
  • Moby
    #155391
    Egy csomó japó játékot szeretek. Ezzel nincs probléma. Van egy természetes folyamata annak, ahogy a suórakoztatóiparba berobbant a keleti (jelesül japán) kultúra, sokakat megérintett, megcsapott, mondhatni sokakat elvakított a perfekcionista filozófia, hogy vallássá vált. Miközben mára kiderült, hogy olyan talmi, önismétlő, fejlődésképtelen és szennyezett, mintha feketepákót akarnék népzenének eladni a japóknak. Persze van ott is érték, csak kb olyan az arány, mint akármelyik kultúrában. Persze a vallásfanatikusoknak mindegy, ők nem is akarnak különbséget tenni :)
  • DarkSector
    #155390
    Hogy miket vettem vagy mikkel játszom? (csak mert nem mindig fedi egymást a 2 fogalom)
    De miért fontos ez? Nem is játszom olyanokkal mint te. :)

    Amúgymeg pontosan tudod.
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.11.22. 21:06:36
  • peterviola01
    #155389
    Sziasztok.
    Segítséget szeretnék kérni.
    A problémám az abgx360, progival adódik.
    Szeretném a lemezre írandó iso filet tesztelni.
    A gépemen, gépeimen minden tökéletesen működik. Netkapcsolat hibátlan.
    Viszont az abgx360 azzal kezdi, hogy update error, conncting error. Version: abgx360 GUI Version 1.0.2
    A neten található beállításokat már vagy 1000x átnéztem, de mindig ez van.
    Tudna valaki érdemben segíteni?
    Egy jelenleg működő beállítási segédlet valakitől?
    2 Pc-n teszteltem.
    Várom az estleges segítőt.
    Köszi.
  • Moby
    #155388
    >Várj elvesztettem a fonalat?

    Nem , vesztetted el. Soha nem rendelkeztél fonallal.

    >mert nem játszom trendi nyugati játékokkal, mint te? :D
    Felsorolnád miket vettél meg ps4-re? Namárcsakhogy aki azt gondolta még nem csináltál magadból kellően hülyét itt a topikban, annak most okozz csalódást! :)
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.11.22. 20:54:29
  • DarkSector
    #155387
    Nem, én nem mint játék hasonlitgattam, hanem szóvá lett téve hogy egy buzi játék, buzi játékosok játszák mint én, és nem mint játék irtam, hanem úgy példáztam, hogy nekem a FF olyna mint másnak a GTA a Sunset vagy Ryse, és azt jelenti nekem is....nembaj ha másnak gagyi, nekem nem az.

    és nem kell azért mást lenézni, mert nem nekem tetsző játékkal tölti az idejét.

    Azért mert kevésbé hype-olt játékokat veszek egyéni magán dolog. Szerintem.
    Tanácsolni lehessen mit ajánlotok, de nehogymá lenézzen valaki ez végett.

    Amúgy nem volt FF topik csinálva, mindez abból kerekedett ki, hogy meg lettem vádolva hogy leszaroztam vagy le infamousoztam a Sunsetet.
    meg sem történt volna mindez.

    Privátba meg nem lehet elintézni, mert ezek az emberek csak akkor beszélnek szórakoznak rajtam ha közönség is van.... :)
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.11.22. 20:47:59
  • Kongy
    #155386
    nem de nem kell FF topikot csinalni az xbox topikbol es nem kell a DAIt azzal osszehasonlitani merrt koze nincs hozza
  • orichalcos
    #155385
    Köhöm. FF játékokat én is szeretem.(7-8-9-10-Crisis Core-Type 0) Most utáltok? :)
  • DarkSector
    #155384
    Mit istenitek?
    Nem istenítettem a FF-t.
    Mivan, lehet nálatok más szöveg jelenik meg a komentjeim helyén? Mert egy szóval sem istenítettem.

    Amúgy bocs hogy leírom, de gondolom te is tisztában vagy hogy magasról leszarom hogy kinek mi unalmas, ha nem tetszik, kapcsold ki a géped, ha igen kérlek téged is, hogy úgy írj rám hogy valós dolgokról legyen szó, nem lett istenítve semmi.
    Lírtam miket kedvelek a FF-ban oszt ennyi.
    Baj?
    Más is leírja mi tetszik neki egy adott játékban, nekem is sokminden unalmas, tehetsz te is ellene, nem tart vissza senki, csak ilyen szövegeket ne légyszíves hogy istenítés, meg hasonlók, pláne úgy nem hogy elmondtam a 13 az gyenge játék lett.
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.11.22. 20:43:31
  • Kongy
    #155383
    abbahagyhatod az FF isteniteset, baromira oncelu es hidd el kurva unalmas.
  • DarkSector
    #155382
    Ki hasonlitotta össze te buta?
    Nem kell itt kiforgatni a dolgokat, meg valótlanságokat állítani. Azt hittem befejeztük, de görgesd a hogolyót, nem figyelnek rád eléggé otthon vagy mivan? Népszerűség kell? csak ne a hátamon mássz feljebb.
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.11.22. 20:39:21
  • DarkSector
    #155381
    Várj elvesztettem a fonalat?
    Miből veszem a másodikat? FF13?

    Meg megint csicska vagyok mert nem játszom trendi nyugati játékokkal, mint te? :D
    Ez nagyon nagy igazság, vállalom.
  • Skyline
    #155380
    Tömény objektív megítélés folyt....Amikor valaki egy rpg játék tartalmát összeveti szimpla arcade agyamentséggel,és egy kardozós akció tps-el......:DDDD
    Meg persze videóból megítélés hogy a Sunset milyen is és innen lopott onnan lopott...Meg tucatsandbox cím és kinek ez jön be kinek az.....Ésatöbbi ésatöbbi....

    Szombat esti agyfasz Szektorral.
  • TomBond
    #155379
    Holnap vennék használtan, Xbox One-t Van valami amire oda kell figyelni?
  • Botond #155378
    Hát egész délután pörgettem FH1 multit (najó csak 4 óra hosszan), felküzdöttem magam lvl18ig és nyertem 5 autót meg 1-2 milla vasat (fe-nek rövidíti a fizetőeszközt, amire közölte az asszony, hogy az fe az vas, szóval azóta vasnak hívom én is az FH1 pénzt :D), és baromi jól szórakoztam. Holnap folyt köv. :)
  • Moby
    #155377
    AhAm. Tehát abból a fostornádóból a második példányt veszed, de egy dai, gtav, fc4, vagy egy sunset már nem elég jó a kifinomult izlésednek.
    Sajnos menthetetlen vagy.
  • orichalcos
    #155376
    Hé srácok Tritton Trigger stereo gamer füles, meg Xbox Headset adapter együtt nem érdekel valakit 11-ért? Nem jött be, fáj tőle fejem. :(

    Ő a füles:

    katt

    Eredetileg X360-hoz van, de adapterrel megy a One-nal is.
  • DarkSector
    #155375
    Kérdezhetnéd akkor miért nem vettem meg pl a GTA 5-öt még, jó nem RPG, de sok tartalom van benne.
    Csak itt jön az hogy nekem nem ez a stílus tetszik, a csokigyerekkel, menjünk drogot csempészni, meg gengszterkedni.
    Nekem ez a maffiás, meg ilyen faszagyerekvagyok stílus annyira játékokban nem jön be.
    Persze ingyen ha lesz rá lehetőség kipróbálom, de magát a fővonalat biztos nem fogom végigvinni.
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.11.22. 19:16:17
  • Kongy
    #155374
    Istenem már megint a FF.... komolyan mondom -favolom a topikot... ebből elég volt.
  • DarkSector
    #155373
    Mármint mit nem játszottam? :D

    Tudod az idő nem olyan mint a játékok fejlődése, nem áll meg soha. :D
  • DarkSector
    #155372
    Oks, te buziknak tartod őket szíved joga, csak példaként írtam hogy odavissza igaz ez, én amit jónak tartok, az neked szar, amit te, az nekem.
    csak ne azzal menjen a beszélgetés, hogy ja mindenkinek más izlése van de az a tökéletes izlés ami a tiéd, másé meg a nyomorék szar.

    Egyvalami meg nem izlés kérdése, az pedig nem a stílus, hanem hogy amit mondtam, és kerülöd a témát, a tartalom, gameplay, nem is azért írogatom met ezt meg akarom jegyezteteni veletek csak hogy lásd, te csak a jó oldalát jegyzed fel és hajtogatod nekem, ami meg fontos lenne mindig kerülöd, kitérsz előle.

    Vagyis nem baj hogy a FF-ból valami hülye oknál fogva 15 rész van és a leggagyibb epizódban is több tartalom van mint a Sunset meg Ryse-ban együttvéve, de valamiért ez fennmaradt még egy 15.rész erejéig is.
    Vagyis nem 15, mert asszem amúgy már vagy 40-50 FF játék létezik, vagy kiadás.

    Ne kelljen már izlésről vitatkozni, nem véletlen szorítkozom mindig közel objektív nem izlés kérdését feszegető tulajdonságokra.
    A ryse-ban pl a játékmenet+tartalom az ilyen, ha tetszik, ha nem. :)
    Ha seggenállva körbefosva pörög valaki otthon a szobában akkor is.
    És innentől fogva szabad akarat van vagy elolvassa valaki, vagy nem törödik vele, nem kell támadásnak venni mindjárt, ha valaki szereti akkor ne érdekelje ez a dolog.

    Sőtt, FF-val sem fognak játszani, hiába van benne sok tartalom, volt, ha egyszer valakit a stílusa kapásból nem érdekel, mint te, de nem mondhatod hogy csőjáték, mert nem lenne rá okod. :)


    FF-ban amúgy nem a karakterekre szoktam verni, hanem az általuk előhívott megidézett félistenekre.
    De nem, ez a vicc része.
    A FF-ban eddig legalábbis a stílus mellett a sok bossharc, meg gyüjtögetős téma, meg a 30-40-50 órás vagy akár több story tetszett, ahogy most is ezt várom minimum tőle.
    És ez mellett a szabadság, minijátékok, vagy bármit.
    Jó a 13. rész kicsit gyengébb lett mondjuk.
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.11.22. 19:10:37
  • Attila8805
    #155371
    Sziasztok.
    milyen net kell a multihoz?
    megosztott 3g-4g mobilnet az jo?
  • Zavarodott
    #155370
    Semmi értelmes... ;)
  • Kongy
    #155369
    Valaki összefoglalná röviden tömören, hogy mi történt az elmúlt órában? Nem akarok sok faszságot olvasni.
  • Moby
    #155368
    >az infot meg igen

    Nem, és ez az igazán vicces az egészben. Azt sem játszotta, csak a standalone kiegjét :D
  • Harlekin
    #155367
    Tudod milyen a Ryse?
    Szép, nagyon szép.
    Fasza story, és ennyi.

    Na nekem pontosan ennyi elég volt hogy 60 órát bele toljak és inkább 1 kavicsot bámulok a játékban és dróton szaladgálok mint sem
    1 percet nézzem a pitypangos réten táncikáló gülüszemű csupasz csiga testű búzavirághajú ratyik násztáncát!
    Jó hát ahogy szoktad mondani ízlések és pofonok... én a páncélokra meg a vérre izgulok mások meg a buzikra...Semmi gond ezzel!!gondolom
  • DarkSector
    #155366
    Nem néztem végig youtube-on :)
    Tévedés, csak annyit mondtam végigcsúszol egy kábelen, és ennyi, ez infamousban volt előbb, vagyis ezekszerint ah belegondolsz ehhez nem szükséges végigvinni a játékot. :)
    Az meg hogy hent játék, azt olyanok mondták, akik közel végigvitték, meg nem mintha ez titok lett volna eddig is miről szól ez a cucc.

    A többi tulajdonságát nem szidtam, nem minősítettem, és nem is érdekel hogy őszinte legyek.

    Szóval ezt nem éppen értelmes dolog szakértésnek nevezni, hogy megjegyeztem a kábelen csúszás témát. :)

    Érted 3 órája arról beszélünk amit nem mondtam, mi lenne ha mondtam is volna valamit? :D
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.11.22. 18:50:20
  • DarkSector
    #155365
    Hallod most ugye vágod hogy a FF-ben kb még a kézikonzolos kártyajátkban is több lehetőség és tartalom van mint a Ryse-ban. :)

    Tudod milyen a Ryse?
    Szép, nagyon szép.
    Fasza story, és ennyi.

    Gameplay? Olvasd el mit írtam. Na olyan.
    Ez nem azt jelenti hogy szar játék, mert izlések és pofonok, hanem egyszerűen másban jobb mint egy FF.
    FF-el nem azért játszom hogy 5 óra latt végigfussak egy sinen és egyszeri alkalommal , vagy na 2x-i alkalommal elverjem az utamba kerülő ellenfeleket.

    Most őszintéén, az a fejlesztési rendszer, meg az elég lefektetetett zölden rikitó cuccokal nem valami sokrétű tartalom szempontból, egy hosszabb filmszerű kaland, nem több.
    Én csak ezt mondtam. :)
  • Harlekin
    #155364
    Hogy jön nekem a sunset dolog ahhoz hozzá se szóltam azt részedrel arra se méltatom,hogy eszmecserét folytassunk.Fogalmad nincs arrol a játékról ismét youtubeon végig játszottad a infot meg igen és így totális szakértő vagy benne.Na én játszottam a Sunsettel,de nem játszottam végig infet még YT-bon se!
    Ezét NEM fogok veled ellentétben vitába bonyolódni,mert joguk lesz le hülyézni mint a hogy teszik is!
  • DarkSector
    #155363
    Amúgy a vicces az hogy nemhogy azt nem állítottam amit írtál, amivel vádolsz, ráadásul még az hogy valami játék lop egy másiktól, bocs rossz szó.
    Építkezik, az nem éppen egy negatívum.

    Szval az a magyarázat szerintem, hogy vettl boxot, megvetted a játékot, megtetszett, és hirtelen olvastál egy kommentet, és agyfix-et kaptál hoogy gyors betámadta valaki a kedvenc játékodat, gyors basszunk oda egyet. :)
  • Harlekin
    #155362
    "Ryse-al meg légyszíves ne pedálozz, azért mert valaki mondjuk te vered a brét rá mert csillog a páncél, meg folyik a vizcsepp a faszi arcán"

    Na azért tegyük hozzá azt se szívderítő olvasni (sőt) amikor valaki a réten hancurozó travi fiúcskákra mond hasonlót és áradozik,hogy ez mekkora remek mű...csak 1 kicsit buzis valljuk be... nem nagyon csak 1 kicsit