176613
banner
  • DarkSector
    #155361
    "Mert rohadtul nem az abszolút más műfaj a két játék!"

    Igen, ugyanezt mondtam mint te.

    Azzal a különbséggel, hogy én nem mondtam azt hogy a Sunset egy infamous, most 18:34, és most is ezt erőlteted, totti azt mondta hogy ez nem egy infamous.
    Én is ezt mondtam hogy nem egy infamous.
    Most még mindig ott tartunk, hogy hülyézel, átmész személyeskedésbe, úgy hogy 2 óráa vádolsz azzal amit nem irtam le!

    Jó szombat ez. :D

    Mutatom, hogy elolvasd még1x:

    "Persze hogy a Sunset Overdrive találta ki a kábelen csúszást, az infészösz lopott a Sunset-től.
    Meg azt hogy egy sandbox horda játék, azt is a Sunset találta fel, ilyen más játékban soha nem láttak a játékosok."

    Ebben húzd alá hol jelentettem ki hogy a Sunset egy szar játék, vagy hogy egy infamous játék? :)
    és akkor majd komolyan veszlek, ez a szép , vádaskodsz, hogy tanítani meg egy pókot, neked meg válaszolni mintha a kinti bükkfához beszélnék. :D
  • Skyline
    #155360
    Az elefánt jó móka. Bár én csak picsán szoktam dobni kővel,attól is megindul.....:D
  • Skyline
    #155359
    Bazdmeg te tényleg ennyire idióta vagy?
    Leírta Totti hogy ez a játék nem infamous. Mert rohadtul nem az abszolút más műfaj a két játék!
    Erre jössz azzal hogy lopott dolgok....Meg ugyanolyan sandbox mint a többi csak ízlés dolga....
    Ki nem szarja le?? Ez a lopott dolog pedig már egyenesen vicc kategória, szinte nincs játék ami ne lenne összeollózás más játékokból. Ennyi erővel az Infamous meg összeollózás a Tony Hawk játékokból amikor csöven grindelsz,az is sandbox volt és ott is volt csövön grindelés!
    Ezzel a gondolatmenettel az Assetto Corsa is ugyan olyan autósm játék mint az összes többi, akár a nídforszpíd.... SŐT! LOPTAK!!!

    Tényleg,ignore innentől, hülyékkel találkozom napiszinten élőben nem kell még itt is egy....
    Utoljára szerkesztette: Skyline, 2014.11.22. 18:34:12
  • DarkSector
    #155358
    Neked nem tetszik, írhattad volna, nem probléma, írtam hogy amúgyis csak azoknak szántam akiket érdekel.
    Nem sértődtem be hogy leszaroztad, csak mondom, hogy ez ugyanaz, ha te FF-t leszarozod, mint ahogy én valami más játékot leszarozok.

    csakhogy, és most jól figyelj, nehogy te is lemaradj róla, mint Sky!

    NEM SZAROZTAM LE A SUNSET-et!
    Értem? :)
    Innentől nem értem az egész hadjáratot.
    Én nem szoktam zsigerből ellenkezni ha egy játék nekem szimpi, másnak nem.

    mi a gond akkor ezekután?
  • Harlekin
    #155357
    Na olyankor szoktam gyorsan keresni 1 elefántot és porrá zúzni mindent amit csak lehet a bázison...Vagy telepakolni 1 mocit c4 el és beugratni.Repülés közben leugrani és robbantani...Ha nem lehet csendben akkor szóljon nagyot!
    Baszott jó ez a játék a 3 is nagyon nagy volt de itt rá tettek 1 lapáttal...Vagy 2 vel...
  • DarkSector
    #155356
    "Amíg nem fogja fel hogy senki"

    Ma ez a legfontosabb kérdés:
    Kiről beszélsz?
    Mivel nem beszéltem többről csak hogy igenis lopott dolgokat, érthetetlen kiről beszéltél idáig, aki nem értette.

    Erre válaszolj már légyszíves, mert amit írtál most azt hajtogatod 1 órája. :)
  • Harlekin
    #155355
    Ha Én darkosodnék már régen a dunába dobtam volna magam!

    ÉNNN mit csinálok? semmit azon kívül hogy posztoltam valamit amire Te közvetlenül a magad faszságával reagáltál!!!!
    Én a TE pöcsiparti ratyi buzi fiucskák hacurozásos remekbe szabott videódra nem ugrottam, pedig akkor is pont ez volt a véleményem mint amit most le is írtam,de pontosan ugyan úgy magamban tartottam volna továbbra is,ha TE ismétlem Te nem érzel vágyat arra,hogy a baromságoddal kiharcold az ellenkezőjét!!!
    És ismét le írom csak,hogy örülj!!!A FF sorozat 1 szar volt és lesz is mindig is 1 fosnak tartottam az első kipróbálás után bottal se piszkálnám soha többet.
  • Skyline
    #155354
    Nem kell semmit megértenem, azt kell megérteni hogy senki nem állította hogy több lenne,pusztán le lett írva hogy aki azt fröcsögte annó hogy ez egy infamous koppintás az ordító baromságot mondott mert teljesen máűs műfajt képvisel a játék, hiába van benne pár dolog ami az infamousra hasonlít. Amíg nem vagy képes felfogni amit az emberek magyaráznak neked (Játék műfajon belül is vannak műfajok) és rögtön bejössz befröcsögni valami saját meglátást ami nagyjából egy óvodás gondolatmenetére emlékeztet addig nincs is miről beszélnünk. Egyetemes igazság meg belekeverés...Az...Szürkehájogról ugatsz miközben te magad is egy ordító hájoggal rendelkezel a (nem ritkán betegesen idióta) meglátásaiddal kapcsolatban.:)
    Befetéma most megint pár napig inkább meglátom a neved és átugrom....
    Nem is tudom mi basz fel jobban....Amikor a FC4-ben tényleg lopakodok és nekem támad egy sas-és bukta lopakodás...vagy amikor belépek egy topikba és rögtön a csodálatos gondolatmeneted fogad....
    Utoljára szerkesztette: Skyline, 2014.11.22. 18:27:40
  • Skyline
    #155353
    Amíg nem fogja fel hogy senki nem állította hogy több lenne, és nem képes felfogni azt sem hogy egy adott játékkategórián belül (FPS,Sandbox,stb) is vannak műfajok addig semmi értelme bármiféle próbálkozásnak...Tényleg mintha ülni tanítanál egy pókot....
  • DarkSector
    #155352
    Még1x hogy végezzünk estig, bocs reggelig.
    Izlés kérdése. És megint elvitáztunk arról amit nem is írtam le.

    Azért jöttem a platformitással, mert nem tudtam mást kitalálni hogy miért több mint a többi sb dara.
    Az nem érv hogy valakinek ez a stílus jön be.

    Jobban szeretem ha inkább viccesebb dolgokról csépeljük egymást, aminek értelme is van. :)

    Sky-al sincs bajom, csak meg kell értenie hogy az hogy neki mi a meglátása, az nem sgyetemleges igazság a földön és nem kell mindig belekeverni rég lezárt témákat. Én sem szoktam mással szemben.
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.11.22. 18:18:07
  • Moby
    #155351
    Még az is egzaktabb, mint az xbox exkluzivitással érvelni. Bár nem is tudod, hogy amivel ironizálni próbálsz, az a puszta valóság: a két nagykonzolból már csak az ms-nek fontos, hogy az exkluzív játékok valóban játékok maradjanak. Te meg ezzel azért ironizálsz, mert rápacsáltál a platformválasztással.
    Izlés kérdése, mi? LOÁL
  • Macccy
    #155350
    Jaaaj előlem a kecskét vagymit akarta elvinni a Sas, de megtanítottam zuhanni! De énmár nagyon fosok a madártól, folyton rámrabolt az elején, már ha meghallom a sikítását máris rohanok fedezékbe!
  • DarkSector
    #155349
    Ryse-al meg légyszíves ne pedálozz, azért mert valaki mondjuk te vered a brét rá mert csillog a páncél, meg folyik a vizcsepp a faszi arcán, ugyanolyan együgyű csőjáték, mint egy MP3, tele scriptekkel, vagyis hanyagoljuk és ugye én vagyok az aki vakon védi a játékait.
  • bcrics
    #155348
    X360
    Üdv, interNet gondom lenne, mégpedig hogy nincs.
    A fura hogy pár nappal ezelőtt még ment wifiről, de most már nem találja a Wifit.
    Gőzöm nincs hogy mitől lehet, nem nagyon állítgattam semmit.

    Ha Routerre kötöm a boxot, akkor talál hálózatot, de a net nem elérhető.

    Vmi ötlet?
  • Skyline
    #155347
    Nincs is szebb annál amikor lopakodsz egy bázison nesztelenül erre lecsap rád a sas és cseszheted a lopakodásod..:D
  • DarkSector
    #155346
    Te esküszöm hülye vagy.

    "NEM soroltad, mondtad az Infamous-t ami abszolút nem összehasonlítható ezzel a játékkal a sínen csúszást leszámítva és teljesen más műfaj."

    10 hsz óta magyarázom hogy feleslegesen írkálsz, mert senki nem mondta azt ami miatt te azt állítod hogy hülye vagyok.
    Nem mondtam semmi ilyet, csak ezt:

    "csúszást leszámítva"

    Már fél órája, a képzelt dolgaidról vitázol velem és mutogatsz rám. Hogy írjam le hogy megértsd és lenyugodj?
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.11.22. 17:43:27
  • Harlekin
    #155345
    Nézd meg a videóimat van köztük még pár érdekes....nagy nehezen be cserkészek 1 disznót erre már lőném le és jön a vijjogás puff a sas lecsap és már viszi is a disznót...
  • DarkSector
    #155344
    Látod, te most mit is tezsel?
    Darkoskodsz netán?
    Mi közöd megítélni a FF-t? Mi közöd megítélni, hogy hermafrodita egyedek??

    Ja mert nem tetszik neked és egyből szar. :)
    Értem, ez szép példa, mindenkinek a más véleménye a büdös. Évek óta ez van és évekóta meglepődök ezen, nem tudom mi a baj velem.

    Ha olvastad a kommentemet, a látványra, és a harcra mondam hogy nekem megfelel a FF-ban, meg a karakterek is jók.
    Mondtam is hogy HA másban nem cseszik el, és lesz tartalom, akkor meg fogom venni.
    Most attól hogy neked vagy xy-nak büdös a FF sorozat, és mittudomén elmész szívesebben DAI-ba ogrékat vadászni, az sem kiemelkedőbb dolog.
  • Skyline
    #155343
    Nem erre megyek TE csinlsz magadból idiótát ezzel a sok agymenéssel.
    NEM soroltad, mondtad az Infamous-t ami abszolút nem összehasonlítható ezzel a játékkal a sínen csúszást leszámítva és teljesen más műfaj.
    Továbbra is várom a címeket ami ugyan így a full arcade hentelésre ökörködésre épít sandbox jelleggel csapatjátékot hangsúlyozva. A stílus minden csak nem ízlés kérdése. Kurvára más stílus a két játék.

    Ez a butaságok szöveg a kedvenced,közben azt nem vetted észre amikor írtad az ordító baromságaidat hogy közben egy egész topik nézett rád röhögve annyira sikerült leütnöd a lécet a csodás meglátásaiddal Ryse témában is, ahogyan épp most is teszed.

    Tényleg nincs gond,én itt befejeztem,szokás szerint mintha egy agysérült molylepkét tanítananék késsel villával enni....
    Utoljára szerkesztette: Skyline, 2014.11.22. 17:39:52
  • Harlekin
    #155342
    Igen igen de köcsög nagyon gyors:-D
  • DarkSector
    #155341
    Amiről beszélsz az izlés kérdése. Nem tény. Ez nem olyan mint a felbontás, hogy neked az 1080p az 1080p, nekem az 1080p az 720p, az tny hogy valami annyi amennyi, az hogy valaknek tetszik-e a játék, és jónak érzi, vagy nem tetszik és nem tartja jónak, az nem több mint egyéni izlés egyéni vélemény.
    Ennyi.
    Én csak annyit mondtam hogy lopott dolgokat, hogy azt hogy használja fel azt nem mondtam, vagyis nem volt semmiben igaza, mert senki nem mondta azt amire ő válaszolt, nem vitatkozott mással, csak önnmagával.
  • Harlekin
    #155340
    Ez csak egy dolog a rengeteg közül,de nem várom,hogy a lényegi részét szűrd le a dolgoknak annak a tudatában,hogy miként istenítetted a fél órás ff45645 teleregényes hermafrodita egyedek futkosásos videóját...
  • Macccy
    #155339
    Látom a nagy öreg Counter Strike reflexek működnek, cikk-cakkban hátráltál el az orrszarvútól tudat alatt, hogy nehezebben találjon el!
  • DarkSector
    #155338
    "Ezt valljuk be nem nehéz...

    És nem,nem azt mondtad, ellenben rögtön nekiáltál benyőgni hogy mimindent lop az Infamousból,meg sandboxokból. Holott senki nem állította hogy hűdemekkora innováció van vagy újdonságok.:)"

    1. Nem nehéz ha ez a célja valakinek. Neten minden csicska szájhős lehet, ész nem kell.
    2. Nem, nem, nem mondtam hogy mindent, figyelj oda, a kábelen csúszásról beszéltem, de mindegy.

    "Akkor sorold légyszíves a hasonló sandbox darálós csapatjátékra hegyezett bulijátékokat.:)"

    Soroltam, de erről beszéltem, mind más stílusban adja elő, a stílust nem kritzáltam soha, egyéni izlés kérdése, nem lehet érvelni vele összehasonlításban, nekem az Infamous laza stílusa közelebb áll, nem év játéka, csak nekem az sokkal cool-abb dizájnban, nem a régi részek, csak a Second Son, a régi 1-2-ben a kopasz faszi stílusa mér nem tetszett.

    "Lásd az eseted az Infamous-al, vagy a nextgenekkel, avagy negatív véleményként lásd azt a sok ordító baromságot amit felhoztál a Ryse témában. Bírod?:)"

    Mondod te, aki megintcsak butasággal érveltél ezekben az ügyekben, hogy várod el a bíróságon, hogy a tárgyalásban, elvárja az egyik fél hogy lássa úgy a dolgokat ahogy a másik fél?
    Akkor nem létezne bíróság, ez pedig mint tudod te is , nem mindig a vádlottnak van igaza.

    Most a Sunset stílusát beszéljük, ami értelmetlenség, nem is hoztam szóba direkt, mert izlésről hiába vitatkozunk, az nem egy fél igazsága, nem tény, hanem egy kijelentés, neked tetszik a stílusa, ennyi.
    Én mondom hogy a csúszás Infamousban volt, ennyi.

    Nincs gond, csak ahogy te kijelented, vagy más, én kijelentem ezt ennyi.
    Nem vagyok Infamous fan, a SS-al játszottam többet az stílusban tetszik, megjegyeztem hogy baromi szép játék ennyi, nem emeltem semmi más játék fölé, és nem állítottam hogy érdekesebb a story mint ebben vagy másban, ezt már te vagy ti feltételezitek, mert üldözési mániátok van. :)

    nem lehet nyugodtan beszélni sem, mert bolhából elefánt.
  • Moby
    #155337
    Abban, hogy az ISS egy fostornádó, a sunset meg nem. És innentől totál érdektelen ki lopott kitől, meg mit. Senkit nem érdekel. Az egyiknek összejött, a másiknak nem.
    Ennyike.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.11.22. 17:27:04
  • Skyline
    #155336
    "Te olimpiát űzöl abból hogy folyton ellentmondasz, és hülyének akarsz beállítani."

    Ezt valljuk be nem nehéz...

    És nem,nem azt mondtad, ellenben rögtön nekiáltál benyőgni hogy mimindent lop az Infamousból,meg sandboxokból. Holott senki nem állította hogy hűdemekkora innováció van vagy újdonságok.:) Ergo elég vicces hogy aki rögtön megjelent és elkezdte a baromságait hogy mimindenből lopott meg más játék is volt ilyen, elkezdi ezek után ecsetelni hogy kinek mi jön be....Egyáltalán hogy jön a témához???:D

    "de semmiben nem több más hentelős sandbox játéktól."

    Akkor sorold légyszíves a hasonló sandbox darálós csapatjátékra hegyezett bulijátékokat.:)
    VÁROM ha már ennyire "lófaszt" vanik...:D

    "Birom nagyon azt amikor valakinek megtetszik egy játék, és szürkehályogja lesz tőle."

    Lásd az eseted az Infamous-al, vagy a nextgenekkel, avagy negatív véleményként lásd azt a sok ordító baromságot amit felhoztál a Ryse témában. Bírod?:)



    Apropó bejött a játék. Igen. Szürkehályog? Nem. Nem is fogom megvenni mert tudom hogy én ezt 1-2 nap alatt maxolnám-megunnám, nekem ez csak bulijáték. De ebben nagyon ott van.
    Utoljára szerkesztette: Skyline, 2014.11.22. 17:25:12
  • DarkSector
    #155335
    Olyan mint a Call of Duty sorozat fikkantása, valaki eldönti hogy más fps sokkal feljebbvaló, mert az illető utálja a cod-ot, és akkor a CoD egyből alacsonyabbrendű, annak ellenére hogy tőle lopkod minden játék.
  • DarkSector
    #155334
    Speciel miben?
    Mert én azt nem vágom.

    Van fél világ, akinek bejön ez a stílusú hent, van még egy világ akinek más stílusban tetzsik ez a hent, akár legyen Infamous, vagy Assassins Creed, vagy Prototype, vagy bármi mondjuk az a Dead Rising 3.
    Ő abba a csoportba tartozik, akinek ez 5 perc demo (ezzel nincs is semmi baj) alatt többet nyújtott mint más játék, meg x más játékosnak.

    ÉS? Ki nem szarja le? Ettől ez különb más SB henttől? Nagy lófaszt.
  • Kongy
    #155333
    Speciel most igaza van, de nem baj, hajtogasd csak a baromságot.
  • DarkSector
    #155332
    Te olimpiát űzöl abból hogy folyton ellentmondasz, és hülyének akarsz beállítani.
    Én nem mondtam hogy ez egy infamous , szóval semmis a kommented.
    Foigyelj oda mit írok, ha már szívózni akarsz.

    és mivel egy darálda, max abban tér el más sandbox darától, hogy egyes embereknek jobban tetszik, vagyis egyéni izlés adta dolog, nem tény hogy jobb érdekesebb, képzeld el millióknak szart sem jelent ez a játék, nem baj ha valaki imádja, de semmiben nem több más hentelős sandbox játéktól.
    Birom nagyon azt amikor valakinek megtetszik egy játék, és szürkehályogja lesz tőle.
  • Skyline
    #155331
    Nem. Csak neked komoly kèpzeteid vannak mi miböl "lop",és làm megint a csodàs moslékszemét infamous került elö amiben az egész jàték nem okozott tizedannyi élményt se mint most a Sunset trial 5 perce...
    Ki nem szarja le hogy egyes elemekben azonosak?!
    Totti sem azt ìrta hogy nem hozott àt dolgokat,hanem annyit hogy ez nem Infamous...Mert messze nem az,még ha vannak is közös elemek.
    Utoljára szerkesztette: Skyline, 2014.11.22. 17:01:33
  • DarkSector
    #155330
    Igen azt is. Sőt láttam benne kekizöld színű textúrát, at is itt láttam először.
  • DarkSector
    #155329
    Aha, mert ehez kell sokat Sunset-ezni, nem elég csak azt látni hogy Xbox Exclusive és akkor már egy istenjáték, ahogy a Ryse.
    Még véletlen sem, amiket írtam hosszú, 100 órás mély gameplay tapasztalat kell.
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.11.22. 16:55:21
  • Skyline
    #155328
    Tovàbb megyek! A tps nèzetet is a Sunset "talàlta ki"!!!!!!!!!







    Idiòta...
  • Kongy
    #155327
    Tőled nem is vártam mást. Sokat Sunseteztél, ugye? Gondoltam.
  • Skyline
    #155326
    Gondolom a telefonszàmod igazi az accountban.
    Ms online support,megy éjjel nappal, kis angol kell hozzà, beazonosìtanak úgy hogy az op akivel beszélsz kòdot küld a regisztràlt telefonszàmra,és ezt a kòdot vissza kell ìrni neki. Onnantòl hogy be vagy azonosìtva gondolom gyerekjàték.
  • DarkSector
    #155325
    Persze hogy a Sunset Overdrive találta ki a kábelen csúszást, az infészösz lopott a Sunset-től.
    Meg azt hogy egy sandbox horda játék, azt is a Sunset találta fel, ilyen más játékban soha nem láttak a játékosok.
  • Totti5
    #155324
    Na, aki a Sunsetet le infémüszözte meg innen onnan összelopottnak mondta az remélem egyszer ki fogja próbálni, mert ez semmire nem hasonlít. Viszont nehéz, mert kell tolni a platformingot, lőni és kombózni, helyezkedni. Ehhez sok gyakorlás kell. Tényleg semmi értelme nem csúszni és ugrálni, mert ha futsz a földön 10 másodpercen belül szétkapnak. Jól ki lett osztva még E3 után hogy szar xbox akad rajta még ez sem megy, mert meg volt elemeze grafikonnal a gameplay. Nos ennyit a fikáról, ez meg sem röccen, legyen akármilyen effekparádé és akármennyi enemy a képernyőn.

    Patakokban ömlik az itóka!

  • DarkSector
    #155323
    Igen télleg parádés egy játék, leugorhatsz egy szikláról, milyen jó móka, s lefoglal órákra. :D
  • Harlekin
    #155322
    Far cry !!! Istenem imádom ezt a játékot!!!

    Azok a csodás dolgok!!
    A story... Jövök megyek,meg állok segíteni szerencsétleneken megjavítom a kocsit közben megtámadott 1 sas.Elszaladok majd vissza jutalmamért és a történet folytatása a videó...Az orrszarvú nem játék!!!


    hogyan foglaljunk outpostot!
    Első lecke szépen csendben!!!


    És ráadásnak azok a pillanatok amik 1 játékban a tejszínhab tetején a cseresznyék... millió 1 ilyen amit a játék csak úgy felkínál...Sehol nem tartok a storyban nem is érdekel amikor ilyenek tömkelege van benne...