176613
banner
  • Moby
    #155441
    Dehogy sok...reszketek már, hogy folytathassam :(
    Olyan 14/10 körül jár a hangulati faktor
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    most, hogy a ii.vh-t is megjártam egy portállal, illetve lepacsiztam Bonaparte haverommal :D
    , nem tudom hol érünk a célba.
    És a vicc, hogy eddig annyi buggal sem találkoztam, mint az előző részek átlagában:)
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.11.23. 14:42:17
  • DarkSector
    #155440
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ja hogy a leugrásos rész, igen ezt írtam és? :D
    Mondtam hogy nagyon zsír dolog, én is vágytam már erre hogy egy játékban leugorhassak egy szikláról. Baj? :)
    Ehhez igen jött a FF, de nem én hoztam elő. :)
  • Kongy
    #155439
    Sok lesz már a Unity ; P
  • Zavarodott
    #155438
    Írtam, hogy nincs One-om ezért csak találgattam... ;)
  • Harlekin
    #155437
    Harlekin #155322
    Innen indult az egész legalább is az ÉN vonalam erre reagáltál TE ehhez jött utána a FF!
    Az hogy utána 1 hszel bele szaladtál a Totti féle SO pofonba az már más tészta ÉN 1 hszt nem posztoltam ahhoz.Csak a FC os dolgokra!Legalább ha már a tiszteletről papolsz tisztelj meg azzal,hogy érdemben megkülönbözteted a posztok közti válaszokat nem 1 kalap alatt veszed vagy ha ez nem megy akkor viseld a következményeket!
    Ez van ha mindenre nagyon szeretnél válaszolni gondolkodás nélkül...
  • DarkSector
    #155436
    Mint mondtam nem érdekel.

    "Ha már végre platformot váltottál"

    Nem váltotam semmit, minden platformom van, X1 is lesz, azért vettem PS4-et először mert ez volt elérhető részletfizetésre, semmiféle elkötelezettség nem áll a háttérben, ahogy régen x360-al sem volt.
    Sőtt pc-m is van, ezt képzeld el. :)

    Kedvedért akkor megkérjük a többieket, ha engem akarnak kostólgatni írjanak privit, de nem fognak, mert nekik ehez közönség kell.

    Nem rajtam múlik.

    Tegnap írtam egy rövid 1 mondatos hsz-t, csak annyi az egész hogy skip akit nem érdekel, de fontos vagyok, ezekszerint mindenki ad a véleményemre, és érzik a késztetést megbeszélni a dolgok, én meg semmi jónak elrontója nem vagyok, sem bunkó hogy ne válaszoljak kérdésekre, ahogy náhányan megteszik.

    Hidd el, ha rajtam múlna nem irogatnék ennyit, felőlem lebeszélhetjük máshol priviben de a többieknek az nem jó az a baj.
  • Skyline
    #155435
    +1
  • Moby
    #155434
    >aztán majd szólunk ha észrevettük a hiányodat.

    Touché
  • Kongy
    #155433
    +1
  • DarkSector
    #155432
    "Nincs is ezzel semmi gond ezt le is tisztáztuk,hogy neked a buzigyerekes stílus jön be!!"

    Látod semmi tisztelet nincs benned, Cserébe tőlem meg elvárod. :)

    "Semmit nem írtam azon kívül,hogy beszóltál a FC videókra"

    Milyen FC videókra szóltam be?
    Arra hogy olyan állatokat idéznek meg benne vagy átváltoznak? Az miért beszólás?
    Csak írtam hogy elég furcsa.
    Miért beszólás nektek minden amit véleményezek? Ja tudom már, mert nem tudjátok elviselni. :D

    "Én meg reagáltam hogy a FF semmivel se jobb sőt"

    Nem került szóba a FC meg a FF egy lapon, én azt mondtam a FF-nak megosztó lehet a japó stílusa, de a tartalom kárpótol, vagy kárpótolt.
    Sőt semmitől sem jobb, én azt írtam hogy több tartalom van egy FF-ban mint egy Ryse-ban, mikor TE az orrom alá dörgölted hogy inkább vered a brét a csillogó páncélra, mint a homoszapienszekre.
    És ebből kerekedett ki a dolog.
    FC nem volt szóbahozva, nem is mondtam rá hogy rossz játék.
    Az egy más dolog, hogy a 2. rész óta én abbahagytam a FC témát, csak az első részt fogott meg annyira hogy végigvigyem.

    Tehát nincs képzelt barát, ami itt nem létezik az ellenem felhozott vádak.

    Szóval még1x nem rossz játék sem a Sunset, sem a Ryse, sem a DAI, sem a GTA5, sem a FC, csak elmondtam mi nem szimpatikus nekem, vagy ha szimpatikus a játék, mely részét tartom nem egészen korrektnek.
    Ryse-ban sem volt bajom, az egész onnan indult, mikor megláttam hogy pár ember AKIK elítélik a csőjátékokat, meg vannak akiket ismerek és életük eddigi részében pl Tomb Raider-nél váltig kiálltak az mellett hogy a sok QTE istenkáromlás, béna causal konzolos játékok, meg Uncharted butítás....és most semmivéfoszlott hozzállásuk azt mutatta, hoyg az év játék, meg a Crytek odatette magát, meg a Crytek megtanult játékot készíteni, ami részben igaz is, mert a Crysis alá nem lehet sűjjedni jobban.
    Én szóvátettem hogy gondolják egy csöppet át, hogy régen mikor velem pont ilyen stílusok miatt vitatkoztak, hogy nekem hogy tetszhet ilyen buta qte játék, most fordítva van...és ezt támadásnak véve ez végett volt balhé.

    Persze ebben is azt feltételezve hogy a játékot szarozom le, de nem csak mondom megkérdezem hogy akkor ezekszerint mégiscsak jók-e ezeka konzolos gombnyomogatós qte-s causal játékok?
    Ennyi a Ryse mizéria, ha valaki nem értené miért vagyok megemlegetve.
  • Waczkor
    #155431
    Őszintén Dark nem akarsz átmenni másik topikba?Ahogy nézem az itt lévők nagy részét kurvára nem érdekli a véleményed és engem is baromira kezd idegesíteni hogy tele van szarva a topik megint a hozzászólásaiddal.Egy oldalon minden második harmadik hsz a tiéd,anno ugyanezt játszottad mikor kijött a max payne 3.

    Kurvára idegesítő hogy keresni kell azokat a hozzászólásokat amik adnak is a topikhoz,mert szinte csak a tieidet látni,amik ha legalább adnának valamit a színvonalhoz,de nem.

    Ha már végre platformot váltottál igazán boldogíthatnád a ps4 topik lakóit is egy ideig,aztán majd szólunk ha észrevettük a hiányodat.
  • Moby
    #155430
    Nem hát. Az infamoussel találták fel.
    A jet set radio future sem létezett, vagy ha igen, azt is egy téridőkapu segítségével lopták el az infamoustól :D
    >mert tudtommal...
    A middel??? :DD
  • Harlekin
    #155429
    Nincs is ezzel semmi gond ezt le is tisztáztuk,hogy neked a buzigyerekes stílus jön be!!

    De neked tényleg elgurult a gyógyszered ???HOL írtam azt hogy miért nem játszol TE inkább a fc-al vagy bár mi mással???ÍRD IDE LE tedd ide azt a posztot!!!!
    Semmit nem írtam azon kívül,hogy beszóltál a FC videókra Én meg reagáltam hogy a FF semmivel se jobb sőt!De bazz 1 szóval nem mondtam hogy játssz a FC-al egy szóval sem...Megint a tudat alattid játszik veled szerintem vagy a képzelt barátod...
  • DarkSector
    #155428
    Lehet most ebben nagyot tévedek, de az első ilyen stílusban a GTA 3 volt.....de nem kiabálom el, lehet előtte is volt ilyen játék.
  • DarkSector
    #155427
    Igen nekem legalább írnak és arra válaszolok, de te? :)
  • DarkSector
    #155426
    Jogos, mert régen is voltak ilyenek, Tony Hawk-ban is csúszhattál éppen bármin.
    Nem is baj ha egy játék építkezik, és mindenhonnan a jó dolgokat lesi el (nem szép szó amúgy erre a lopás, mert nem jogvédett dolgok ezek, és nem tulajdonban lévő dolgok) és építí, úgy egy alkotásba, hogy az összeáll egy egésszé.

    "de tegnap megtapasztalhattam hogy kb semmi nem fogható hozzá annyira eredeti az egész."

    Persze hogy nincs hozzá fogható, mert akkor 2 Sunset Overdrive lenne, ezért mondják azt hogy hasonlít valamire.
    Az már egy dolog hogy a játékmenet mire hasonlít, ettől még szórakoztatás ügyben jobban-kevésbé elvarázsolhat embereket, nekem az RDR volt ilyen, ott a GTA, lehet nagyobb alkotás, mégis nekem az RDR azért számít mégis jobbnak mert a stílusa is nekem egyedibb, ez a vadnyugatias téma, holott ettől még ha azt mondom hasonlít egy GTA-ra akkor abban semmi sértő nincs.

    "és amikor a pár éves Infémüszt emlegetik az ugrabugra, csúszkálós játékok atyjának"

    Megértem, ez esetben ez természetesen nem igaz, az Infamous max a legszebb ilyen a stílusban, hogy más téren dizájn, vagy egyébb dologban nézzük vannak jobbak, amik engem is jobban lekötnének.
    PL egy Assassins Creed.


    "Nem vagyok régóta konzolos, de 1 generáció alatt azért sikerült feltérképeznem"

    Mondjuk ez meglep, én valamiért szentül azt hittem te is régóta benne vagy ebbe, piaci nintendók, ps1-gc-n64-óta.
    Mondjuk mindegyis, nem feltétlen attól függ ennek megítélése, hogy játszottál-e régen konzolokkal, mert tudtommal régen ez a stílus nem igazán létezett.
  • Skyline
    #155425
    Én megmondtam....:D
  • DarkSector
    #155424
    Nem, nem negatívumnak hoztam fel a FC meg GTA-ban, hanem a stílus nem érdekel, ezt arra írtam hogy megkérdőjelezted hogy miért nem játszok FF-k helyett GTA-val meg DAI-vel, egy szóval nem mondtam hogy rossz játékok. :)
  • DarkSector
    #155423
    Nem ismerem ezt a sorozatot.
  • Skyline
    #155422
    Gyerekek...Ha dörzsölitek a palackot persze hogy kibújik belőle a Dzsin.....
  • Totti5
    #155421
    Ilyet nem írtam, de egy biztos a fejlesztők már PS2őn is kábelen csúszást csináltak, amikor még az Infémüsz atomi szinten sem létezett. Butaság és az őrület netovábbja amikor mindenhol azt olvastam hogy a Sunset mindent lopott, nincs benne semmi eredet ötlet. Kipróbálás nélkül is láttam hogy nem így van, de tegnap megtapasztalhattam hogy kb semmi nem fogható hozzá annyira eredeti az egész.

    Nem vagyok régóta konzolos, de 1 generáció alatt azért sikerült feltérképeznem a dolgokat és amikor a pár éves Infémüszt emlegetik az ugrabugra, csúszkálós játékok atyjának, mert a szerencsétlen életében nem látott mást az kiveri a bilit...
  • Moby
    #155420
    Magyarán amit én megveszek weben (legyen az akár ingyenes demo) az kongynál töltődik le automatikusan, nálam meg nem :D
  • Moby
    #155419
    Ez nem olyan biztos :) Az account homeboxán elkezdi, egyébként nem. Maguknak viszont kevesen homeolják itt a gépüket, mer azzal ugrik egy az évi max 3-ból. Sharingelni meg szeretünk, mer a játékok nem olcsóak :)
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.11.23. 12:19:10
  • Moby
    #155418
    Ja, nem sok demo van.
  • Zavarodott
    #155417
    Nekem nincs One-om, de a neten szerintem az xbox honlapján megnézed és ott rányomsz a letöltésre, tippre automatikuson leszedi a gép a következő induláskor. Ha magán a konzolodon nem találod talán ez segít... ;)
  • Kongy
    #155416
    Én is ideges lennék, ha részletre vettem volna PS4-et, meg tudom érteni szegényt!
  • Moby
    #155415
    Teljesen megőrült szegény.
  • LMNO
    #155414
    Üdv!

    Hol találom meg, hogy milyen demokat lehet letölteni One-hoz? Vagy tényleg csak az a kb. 5 db van, amit feldob a Store? Most vettem új Xboxot, de elég gáz lett a 360-hoz képest az egész menürendszer szerintem.
    Pl. láttam hogy elvileg volt a Dead Rising 3-hoz is demo, azt se találom sehol. Vagy azokat így leszedik egy idő után?

    Köszi!
  • gduck
    #155413
    Én csíplek, de az utóbbi időben már csak a baromságokat hordasz itt össze a fórumban.

    Basszus, attól hogy nem te találtad fel a kefélést, a csajod még isteníthet és mások felé helyezhet! Remélem érthető a hasonlat basszus
    Utoljára szerkesztette: gduck, 2014.11.23. 10:02:56
  • gduck
    #155412
    Pontosan!

    A Sunset egy együgyességi játék, rengeteg ötlettel és humorral. Iszonyat jóra sikeredett, ez egy a nagybetűs JÁTÉKOK közül! Grat a készítőknek!
  • Moby
    #155411
    Jaja, ez tényleg rendkívül furcsa.

  • Harlekin
    #155410
    Mond azt,hogy azok a valamik nem azok???És hogy azokat kell vagy lehet szeretni!Pontosan ez az "élmény"miatt nem ismétlem nem fogok vele játszani.Te jössz azzal hogy tartalom meg játék élmény és ezeket negatívumként hozod fel 1 fc meg gta ellen hogy FF be mennyi van...Pontosan ugyan annyi vagy talán még több is az előzőekben,csak nincsenek benne a langyik.Tehát ezt akár honnét vizslatom TE véded FF-t ami csak a langyikban tér el a többitől.Te mit látnál ebből ki?

    "FF-ban amúgy nem a karakterekre szoktam verni, hanem az általuk előhívott megidézett félistenekre."
    Hallod egyre jobb na azok a buzi x 2-k!

    Figyelj semmi baj nem lenne,ha a nemnormális véleményeidet magadban tartanád és nem úgy kezdenéd el védeni a TE általad jónak ítélt dolgot,hogy fikázod a mások által jónak tartott dolgot.Tudom feleslegesen írom le,mert mindig ezt teszed és mindig ez lesz a vége.Kapod a sarazást...Te kezdted az egészet ez lett a vége mire számítottál???Mindig ez van!!!Nem azért mert utál valaki hanem azért,mert fogalmad sincs általában arról amit írsz és kiharcolod a következményeket.Nem kerülöm a témát csak szimplán szerintem ismételten elég volt abból amit kaptál amit kiharcoltál.De ha nagyon szeretnéd szépen elkezdem kihámozni a hasonló értelmetlenségeidből a dolgokat és megválaszolom.

    "Amúgy télleg vannak a FF-ban érdekes homárnak titulálható emberkék, de a 15-nek a karakterei nem éppen ilyenek, max a szőke hajú kicsit hajlik, de a főkarakterben semmi homáros téma nincs szerintem."
    100 poszton keresztül sértőnek tartod,hogy buzizok valamit majd beismered,hogy igaz.Szerinted ebből ismételten mi következik!!!Majd írod a következetességet meg "objektív nem izlés kérdését feszegető tulajdonságokra"!! ezek után!Hol mikor,hogyan
    Doktorúr kicsit bizonytalan vagyok...vagy mégse...

    "X1-re majd ha lesz T-Home-nál lesz rá lehetőség, szerintem talán jövőre lesz náluk, furcsa hogy van minden náluk csak X1 nem...."
    Gondolom a marha lábszárat is tőlük veszed,ha már van náluk minden!!!Ez a 4 a minden!?azt hiszem lényegesen több konzol létezik a világon,de remélem x1 soha az életbe nem kerül bele.Nem azért mert sajnálom tőled,inkább magunkat sajnálom előre...
  • Waczkor
    #155409
    Fasza lett ez a sunset.
    Videók alapján nem nagyon értettem ez mégis mi,toltam pár órát és beszippantott.Ha nem kellett volna melóba mennem,tuti nem rakom le.
    Pedig még a kombózásra nem is éreztem rá annyira.
    Asszem be kéne szerezni ,csak perpill még itt van a gta is hogy 360 után újra letoljam.
  • n000rbi
    #155408
    Köszi, meglátjuk ez hibátlan lesz-e
  • Zavarodott
    #155407
    +1... ;)
  • n000rbi
    #155406
    Kongy, légyszi. Az FF japó, de nem a beteg fajtából.
  • Kongy
    #155405
    De vágod amikor a 25X1 Crisis Cat 4-ben a csávó odament, és polipot dugott Takamoto Yamahashi seggébe, az mekkora volt már! 5000 xp-t kaptam érte, és 3 banáncsillagot! Az nagyon jó játék volt, talán a legjobb a szériában. Azt már csak a 35. tudta überelni, tudod, amiben Yumimumo volt a főszereplő.
  • DarkSector
    #155404
    Nem mondtam hogy csak japóval tolom. :)
    Azt mondtam olyan amcsikkal mint te....mert más az izlésünk, amúgy ezekkel sem játszom sokat ne aggódj.

    Knack nekem nem tetszik, de megveszem jövőre, GCOUK-on elég jó árban kezd lenni.
    Az ilyen játékokból max egy régi stílusú Crash-el tudnék ellenni, a Ratchet is elbuzult már kicsit.

    Amúgy télleg vannak a FF-ban érdekes homárnak titulálható emberkék, de a 15-nek a karakterei nem éppen ilyenek, max a szőke hajú kicsit hajlik, de a főkarakterben semmi homáros téma nincs szerintem.


    A DMC-nél volt ilyen, mikor az 5.résznek először kitalálták a forradalmian új Dante-t, a régi japós karkater korrekt volt, azt próbálták amcsisítani szegényt, azt egy csöves hippi ratyi lett a végén.
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.11.22. 22:34:28
  • DarkSector
    #155403
    "olyat alig amivel te is játszol", jó az AC4-et, de azzal sem játszom, csak megvettem mert olcsó volt és túl sok a pénzem :)

    De sem DAI, sem GTA5, sem SUNSET.
    Igazából egyik játék sem elég jó nekem amik eddig megjelentek, elégedetlen vagyok mindegyikben van valami hiba, valami ami végett nem az igazi.
    Mármint az általam megvettekben.
    CoD-ban a multitól azért megy el a kedvem sokszor, mert akarnék futni nyomom függőlegeseen a szájbakúrt kart és nem fut, nem tudom minek a függvénye, néha fut rendesen néha nem reagál rá, azt így elég gáz.
  • Zavarodott
    #155402
    Komolyan mondom hihetetlen, hogy az öreg x360-on milyen grafikát hoznak ki 512 mega ramból. Mindig elcsodálkozom... ;)