176613
banner
  • DummyBoy
    #155481
    Hagyjuk már ezt az ismétlődéses dolgot ... Minden játék ugyanolyan, csak a körítés és a lehetőségek változnak! Ezektől függ, hogy hogyan ítélik meg őket az emberek.

    DAI, Sunset, GTA5, AC unity:

    Kell x darab bizbasz (Hús, VAT, kokó, artifact) mert éheznek/építeni kell valmit/merpéz/mert be akarok lépni egy szektába, ezért el kell menni 1-2 helyre, ahol le kell ölni a/az állatokat/szörnyeket/bandatagokat/ellenfeleket majd összegyűjteni a bizbaszokat és visszavinni valakinek.

    Ettől még mind jó játék. Élvezni kell őket, és szórakozni, nem pedig a hibákat keresni ...

    @zavarodott: Forza 5: mai napig azon kínlódok a legtöbbet benne, hogy a kedvenc pályámon lenyomjam a haverjaimat, akik viszont sokkal jobbak nálam ... meg sem tudom számolni mennyi kört mentem, és megyek még mai napig is :)
    Utoljára szerkesztette: DummyBoy, 2014.11.24. 13:17:40
  • Zavarodott
    #155480
    A változatosság is szubjektív szerintem... Valaki nyomatja a pedált és a köröket az aszfalton vagy éppen fifázik, lehetnek ezek millióféle játékmódban, offline, online én unnám magam viszonylag rövid időn belül, de valakinek sohasem elég belőlük... ;)
  • Kongy
    #155479
    Ok. Falnak is irogathatnék ennyi erővel.
  • Moby
    #155478
    Az első nem zavart. Az ötödik sem, csak bevérzett a szemem. A tizedik már zavart. Konkrétan okádtam a vért.
    Főleg úgy, hogy a büdöskurvát 10x nyírtam ki.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.11.24. 12:02:18
  • Totti5
    #155477
    Az öld meg, hozd el, szedd össze típusú küldik ami minden rpgben ugyan az... AC ban végre lehet lopakodni, egy küldenek sok felé útvonala és lehetősége van csak rajtad múlik hogy csinálod. Már hogy lenne ez ugyan olyan...
  • Kongy
    #155476
    Dragon Age-ben nem emlékszek arra, hogy egy küldetés is ugyanaz lett volna, mint az 1-2-ben. AC Unity-ben ellenben minden másodikat minimum láttuk már tucatszor. A stílusjegyek azok amikről te beszélsz. Nyilván a széria jegyei rajta vannak a játékon. Így a Dragon Age-en is vannak hasonló vonások, mint az előző részeken, és ez nem is baj. A baj az, hogy az AC már 5 rész óta unt elemei itt is újra vannak hasznosítva, és míg 2009 óta jött 6 vagy 7 AC, addig ugyanez idő alatt jött 2 Dragon Age. És ez a nem mindegy.

    Ugyanez elmondható a CoD-ról is. Az AW is egy nagy hulladék lett, egyedül a multi menti meg a totális érdektelenségtől.
  • DummyBoy
    #155475
    Hasonlóan szerelmes voltam a Halo: CE-be. mikor
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    az utolsó pályán az egész telibevert covenant és flood sereggel meg kell küzdeni + még ugrabugrálni is kell, leesek, maradt 1 csík életem, erre elmenti checkpointnak, és persze az egész qrva pályán 1 nyamvadt elsősegélycsomag sincs ... persze újra kellett kezdenem az egészet ... mikor végre végigszenvedtem, felsóhajtva, hogy vége a szenvedésnek, ülhettem be időre rallizni a takonyjáróba :( Szuper volt ... de megcsináltam ... Annak mondjuk örültem én is, hogy nem lemezes, mert biztos tört volna össze ...
  • Totti5
    #155474
    Egyről beszélünk :) tolhattak volna egy csekpointot a közepére. Na mindegy nem zavar hogy elsőre nem jött össze, majd ma!
  • Totti5
    #155473
    Mit hasznosítanak újra? Van benne minden de inkább a lopakodós taktikázós a fő irány. Ha most Dragon Age3 - at játszok akkor ott is ugyan az lesz mint az előző részekben...
  • n000rbi
    #155472
    Van valami módja annak, hogy a mentéseimet áttegyem egy másik gépre gold/cloud nélkül?
  • n000rbi
    #155471
    +1 Egy hét használat után vonyít a RT. (RB már kezdettől fogva szar) Minőségében egy nulla a mostani gen.
  • gduck
    #155470
    Viszont az a gyerekjáték 6 éve szuperál, az XO kontroller meg egy hétig se tartott. :D
  • Moby
    #155469
    Vacillálok az fc4 és ez között. a DAI inkább tűnik hosszabb távú projektnek, de még meglátom.
  • Kongy
    #155468
    Én most csak a DAI-re fókuszálok, félre tettem minden mást, FC4-re esélyem sem lenne, az is a belemerülős sandbox típus, GTA V-ről meg nem is beszéljünk. A poén az egészben, hogy pont a DAI-t akartam skippelni.... aztán a 2 nagyon várt játékot skippelem..... :D
  • Skyline
    #155467
    A helyébe én se mernék belekezdeni....Csak egyszer rakja félre pár napra hogy folytassa valamelyik másik játékot amik mostanság jöttek és pár nap után ott pislogna hogy mifenevan holtartott és mi hogy van a DA:I-ben...
  • Kongy
    #155466
    Ne haragudj, de reméltem, hogy eljön ez a pont, hogy rájöjj, hogy a sztori küldetések mekkora újrahasznosított, frusztráló szemetek.

    Inkább Dragon Age-ezzél, zseniális játék. Imádom.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2014.11.23. 23:14:38
  • Moby
    #155465
    Igen, és szájba is baszhatja a tetves cigánykurvaanyját az a büdösparadzt leveldesigner, aki azt a telibekúrt 9-es mission végét kitalálta. 10x mentem neki, minimum 30 perc. Nem maradt már semmim. A videó elnyomhatatlan.
    Oké itt ennyi is volt a game. Kkthxbye. Ha lemez lenne kettétörném. Sajnálom hogy nem tehetem meg.
  • Zavarodott
    #155464
    Nem is tudtam, hogy a Defiance F2P lett goldosoknak...
  • Zavarodott
    #155463
    Én nagyon jól elvagyok vele. Sok játék van amihez hozzá sem szagoltam. Fillérekért vágnak hozzám több száz órányi tartalmat, de szerintem felesleges megint elkezdeni ezt a régi konzol, új konzol dolgot... ;)
  • Kongy
    #155462
    Az tuti, hogy nem a casual réteget célozza meg... Eddig idegesítő volt, hogy nem lehetett nehézséget állítani, mert mindig túl könnyű volt a játék, most már legalább sikerült egy jó kihívást nyújtó szintre belőni. Unity-ben már hála az égnek nem az a kihívás, hogy utol tudod-e érni az üldözöttet.
  • Totti5
    #155461
    Fél órás sunnyogás, taktikázás, kúszás, mászás 35 katona csöndes legyilkolása után már a cél előtt voltam erre a 36. leszúrt... kezdhetem előről.

    Hardkór e Unity? Az! Ilyen még sosem volt AC-ban.
  • DarkSector
    #155460
    Amúgy amire mi vagy mások azt mondjuk a mostani gen láttán hogy na prevgenen milyen okádék, az másnak aki nem feltétlen van kerete váltani, és esetleg nem látja milyen mostani generáción, más szemmel nézi és nem azt mondják hogy ocsmány, hanme örülnek hogy legalább van.
    Forza Horizon 2 pl.
    Most az hogy nem lesz hozzá DLC az az alap tartalmat nézve szerintem nem nagy érvágás.
  • Harlekin
    #155459
    Persze bolond lenne mást mondani így a szart is el tudja még adni...
    De vissza fogom keresni,hogy 1 évvel ez előtt Én már leírtam,hogy ezt borítékolni lehet,hogy a támogatottság ebben fog kimerülni,hogy ontják majd a szart amit a nagy számok törvénye alapján el is adnak és ezen mód burkoltan terelik a szar miatt a jónépet "next" genre...
  • DarkSector
    #155458
    Ezzel egyetértek, de azért a kisgyerekek inkább nextgent kapnak anyukáéktól.
    Szerintem mint sok ismerősöm, azok veszik inkább, akiket annyira nem érdekel a csúcs látvány, hanem napi 1-2 órát max eljátszik és nem akar költeni sokat, illetve nem akar pc-t sem drágán venni.
    Tv-re rákötik, akár buliban otthoni kis party-ban elszórakoznak.
    Majdnem utánadobják a régi de még élvezetes olcsó játékokat és van felhozatal.

    Havrom is most vett. Direkt anyagi szempontból, neki még ez a látvány is elég, és részben megértem.
    Jó vannak erős mostani generációs cuccok, de van példa rá hogy csipp-csupp eltéréssel adnak ki játékokat X1-PS4-re.
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.11.23. 21:16:33
  • Totti5
    #155457
    Live menni fog? menni fog. Bárki csinálhat rá játékot? bárki. Gyártják a gépet? igen. Tehát van támogatás? van!

    Kiadók nyilván a kurrens gépekre összpontosítanak 9 év után. A makacsoknak ott vannak még a friss játékok tolja úgy ahogy van, örüljön hogy vannak még. Aki meg úgy akarja tolni ahogy azt alapból elkészítették vegyen olyan gépet...


    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2014.11.23. 21:14:47
  • Harlekin
    #155456
    "Hát nem tudom, még ha jönne is értelmes cím"
    Nem jön meg ami eddig párhuzamosan jelent meg abban se volt köszönet...
  • davidka003
    #155455
    Az a röhej, hogy az MS is azt írja mindig, hogy még több évig támogatott marad.
    Ja csak vagy okádék minőségben jön ki rá játék vagy már ki sem jön.
    Hülye aki elhiszi.

    Én azt mondom annak aki nem akar 0day játékokkal játszani még jó lehet a 360 olcsón. Csomó jó régi játék van rá.
    Én főleg kisebb gyereknek vennék, mert mégiscsak jobb, mint a ps2.
  • DarkSector
    #155454
    Jó ne temessük a jó öreg x360-at, ti is azon nőttetek fel. :D
    Kontroller terén a Sony is (te is tudod jól) javított a kontrolleren minőség szempontjából. Játékban szerintem jobban muzsikál a PS4-es, nem a méretei miatt meg hogy extra dolgok vannak, hanem szerintem főként a karok mozgatása terén jobb, meg a kereszt, ahol a 4 irány, anyagminőségben jobb, nekem legalábbis.
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.11.23. 21:09:46
  • Kongy
    #155453
    Hát nem tudom, még ha jönne is értelmes cím, akkor is a 360 kontroller olyan, mintha egy gyerekjátékot fognék a kezembe az XOne kontroller után...
  • Harlekin
    #155452
    Rosszul gondolod...
    Itt az új konzolok megjelenésekor megígérték,hogy még évekig kapnak támogatást a régi konzolok...És sokan voltak akik hittek ebbe meg hisznek a mai napig is...szegényeknek ne törd össze a reményt...Még csak 1 év telt el itt mentek a találgatások hogy akár 3 év is lehet ez az idő...
  • Moby
    #155451
    Ezt egyelőre nem is értem. A ms-nál olyan a blackfriday, hogy kedden kezdődik? :D
  • Harlekin
    #155450
    Ma Renáto kapott 1 üzenetet az MS től X1-n,amiben megköszönték neki hogy 1 éve megvette a boxot és ezért ajándékba megkapta a limbot...
    Viszont ezen kívül is még rengeteg ajándékot sorsoltak ki azok között akik első napon vették az x1 et...
  • DummyBoy
    #155449
    Ha már sunset volt a topik ... 10 és 15 dodó off van most rájuk!
  • DummyBoy
    #155448
    Mi volt a gond a gyárival? Nagyon erősen gondolkodom a TB Stealth-en, de az némileg drágább mint amit szeretnék erre elverni ...
  • DarkSector
    #155447
    Igen azt tudom, SoM például, hallom, meg egyebek.
    Node az hogy átírják az árakat, az nem feltétlen emészt fel sok törődést. :D
    Nem azt akarom, hogy jöjjenek új gémek rá.

    Bár lehet olyan mint a jó bor, minnél öregebb annál értékesebb.
    De kicsit érthetetlen, hogy a QT mondjuk egy zsklmt kategóriás játék, és 6k évek óta.
    És a vicc hogy dobozossan is vagy nem találok, vagy kb ugyanilyen horribillis összeg, mintha elfelejteték volna utánaárazni az idő elteltével.

    Kicsit mondjuk elgondolkodtató, hogy mit várjak egy felülettől, ahol megvéve a játékokat vannak amik 1.5x drágábbak mint a boltban (drágábbak mint ugyanaz nextgen-be!!!!!!!!!!!!!!) és vannak amik, izé 400-500ft-osak és több értéket képviselnek. (jó persze nem minőség alapján áraznak leggtöbbször)
    PL az említett dlc drágább mint az alapjáték! :) Szóval marad a remény és a várakozás.

    PS Store-ban eg az akció kb ugyanaz mint Live-on a teljes árcédula.
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.11.23. 20:30:39
  • Kongy
    #155446
    El kell szépen felejteni a 360-at, mehet a polcra porosodni most már. Elég ha felmész metacritic-re, és megnézed, hogy mostanában milyen játékok jöttek ki 360-ra/ps3-ra. Fele sárga, és piros a kockáknak.... :) Shadow of Mordor is nagy hulladék lett mindkét gépen.
  • DarkSector
    #155445
    Minden áldott nap figyelem Major oldalt, és elhiszem hogy a mostani generációba van a sok lóvé.
    De x360-ra van még mit megvenni, ami lehetne olcsó, és nem, nemhogy olcsón de sehogy, legutóbb ez a Tomb Raider volt, még meg is vettem volna, ha multigenerációs lenne , de nem.

    Remélem karácsonyra lesz valami hetes akció.
    Quantum Theory (6k, gondolom max ha volt is, akkor féláron, ami még minig röhelyes) nem nagy cím, de nem találkoztam vele mostanában akció keretein bellül, vagy ott van a Gears of War 3 DLC-je, vagy a negyedik részhez nem emlékszem.
    Asszem 3750ft, az KUVASOK.
  • orichalcos
    #155444
    Semmi. TV jön, meg a gyári mono-t használom chatre. :)
  • Moby
    #155443
    És akkor most mi lesz? Gyári harmadszor is?

    /amúgy miért nem tartod meg az adaptert, és csak a headsetet cseréled?
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.11.23. 17:20:16
  • orichalcos
    #155442
    Na nem vitték el Tritton fülest az adapterrel. Ha valakinek kell és ma érte jön 8k-ért odaadom neki 10k helyett. :)