176613
banner
  • Skyline
    #155682
    Hogy jön ez ide? Ki nem szarja le kitől mennyit hogy vonnak? Ott van. 50 USD kárty. 50.71 USD-be kerül NÁLUK. Van ahol a 20 euro-s kártyáért 25 eurót kérnek el. Ennyi.
    Többer kerül mint a kártya értéke? Igen. Ma este baromira nincs hangulatom az agybetegségedhez.
  • DarkSector
    #155681
    Oks akkor neked többet vonnak le,az egyedi eset most erre mi aszart reagáljak, te nézted az én számlámat mikor ott vásároltam 3 goldot? vagy én?
    Ha átállítom leszarom euro-ba mit ír.
  • Skyline
    #155680
    Segítek....

    Állítsd a régiót usa-ra a pénznemet dolárra..Voálá, 50 dolcsis kártya többe fáj mint 50 dollár. Nem vált semmit sehova.
    És részemről ennyi ha ehhez is hülye vagy az már tényleg sok....

    Az állítás meg áll: van ahol többet kérnek érte mint amennyi a kártya értéke. Ennyi.
    Utoljára szerkesztette: Skyline, 2014.11.27. 20:51:08
  • DarkSector
    #155679
    Fuck eddig is annyi forint vont amennyit ft-ba kiírt, ha a ft-ot átváltom akkor sem lesz több 50 euro-tól.
    Régen 675ft volt a gold, énnekem 675ft-ot vot le.
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.11.27. 20:49:11
  • Skyline
    #155678
    "Nincs átváltás max ha idiótán állítod be."

    Talán állítsd át a pénznemet?!?!?!....... OMG....:DDD
  • DarkSector
    #155677
    "G2A-n azt veszel amit kiválasztasz és nem forintért.
    Ugyan úgy akárcsak az amazonon. Nincs átváltás max ha idiótán állítod be. Hagyd már a baromságot."



    "Ahogy írtam több hely is árul úgy feltöltőt hogy többe kerül mint maga a kártya."

    Oks értelek,nem mondom hogy hazudsz, csak eddig 1-et látok, az árlistán a 20 euro-s kodot, a többi egyformának tünik.
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.11.27. 20:44:52
  • Skyline
    #155676
    G2A-n azt veszel amit kiválasztasz és nem forintért.
    Ugyan úgy akárcsak az amazonon. Nincs átváltás max ha idiótán állítod be. Hagyd már a baromságot.
    Ahogy írtam több hely is árul úgy feltöltőt hogy többe kerül mint maga a kártya. A MM csoda hogy nem így teszi ergo náluk ezt tekinthetjük akciónak ennyi.
    Utoljára szerkesztette: Skyline, 2014.11.27. 20:01:53
  • DarkSector
    #155675
    Amiket mutattál 1 van ami eltér, az a 20 euro-skártya, ami 25 euro. Ez igaz hogy több de csak 1, szerintem a 30 euro-s váltja.

    (ettől független én a magyar kártyákra gondoltam)
    (valuta G2A-ra ment, ott dollárt veszel ft-ért)
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.11.27. 19:55:36
  • Skyline
    #155674
    A DA:I pedig szinte nálunk a legolcsóbb // bő 5ezerrel olcsóbb volt mint a lemezes. Teljesen randomok az árak, az egyedüli ami stabilnak tűnik mindig az az USA ár.
  • Skyline
    #155673
    Ennek az egésznek köze nincs ahhoz hogy valutás-e vagy sem (nem váltanak semmit). Ahogy lehet kapni 50 dolcsis feltöltőt egyes helyeken 51-52 dolcsiért úgy lehet kapni forintos feltöltőt is pár százassal drágábban mint amennyit ér.
  • Katun
    #155672
    Nekem a slim ps2 is kattan néha egyet, a fene tudja mi (gondolom a dvd meghajtó).
  • Katun
    #155671
    Körbenéztem a live marketplacet, nekünk hungarian júzereknek kemény árakat szabtak. Anyjukba nem akarnak elmenni? Maradok a lemezes kiadásoknál, amúgy jobban szeretem péntekenként porolgatni őket.
  • TDC Geronimo
    #155670
    Holnap KSZbe lehet megint lesz black friday akció. Akkor lecsapok egy boxra már, nettó 90ből kijön egy AC bundle 3 játékkal. Az már elég kellemes ár.
  • Ricsi234
    #155669
    Sziasztok! Abból mi igaz hogy a Madden 15, holnaptól-Dec.1-ig 7000? Ez 360ra vagy ONEre vonatkozik?
  • Kongy
    #155668
    PS4 alapból baromira recseg, hogyha a kezedbe veszed... Érdekes :D Meg szokása kattogni, csak úgy random kattant nálam 1-2-t néha.
  • gduck
    #155667
    Az első tesztben az XO "lebombázta" a ráccsal a PS4-et :D
  • DarkSector
    #155666
    Igen ez szokványos hétköznapi használat volt. :D
  • Moby
    #155665
    Nos, 1 év után végre egyértelműen, megmásíthatatlanul, kétségbevonhatatlanul, elvitathatatlanul kiderül a kérdés, ami minden konzolost foglalkoztat. Ps4 vagy XBOX One?
    Melyik a jobb konzol? Ideje, hogy egy mély szakmai, életszerű és átfogó tudományos teszt végre pontot tegyen a kínzó kérdésre. Íme hát!

    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.11.27. 18:07:00
  • DarkSector
    #155664
    Ja hogy te a valutásra mondod, én meg a ft-ra gondoltam amit magyar profilhoz kell....most dollár-font-euro az más tészta, ki hogy váltja ft-ra.

    G2A-n pl nem drágább, az pont majdnemhogy fillérre egyezik az árfolyam szerinti átváltott összeggel.
    Sőtt az árlistán sem látom hogy drágább lenne mint a wallet értéke.
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.11.27. 17:40:38
  • Skyline
    #155663
    50 Usd

    Árlista
    Utoljára szerkesztette: Skyline, 2014.11.27. 13:33:56
  • DarkSector
    #155662
    egy helyet mutass ahol többe kerül.
  • Skyline
    #155661
    Számtalan hely van ahol a wallet kártya többe kerül mint amennyit ér.....
    MM-tól csoda hogy nem,így tekinthető akciónak..:D
  • Kongy
    #155660
    Gold tényleg jó ennyiért. Mondjuk a wallet kártyák kicsit nevetségesek, hogy ugyanannyiba kerül.... :D
  • DarkSector
    #155659
    Ja de az is brutális akció, hogy a 2990-es kártya 2990ft. :D
  • Botond #155658
    Sógor kormányőr, remélem kioszt pár fülest a tolakodó arcoknak, hogy tuti tudjon hozni nekem. :) Tavaly jutott neki, így nekem is. :)
    Utoljára szerkesztette: Botond, 2014.11.27. 09:02:31
  • vg
    #155657
    az a 1 év gold jó ár, jól felvásárolják a nepperek aztán adják 12+áfáért.
  • DarkSector
    #155656
    A többi wallet-es kártyákban mi az akció?
  • Tyrant01
    #155655
    Valaki kérdezte, hogy hol olcsó a gold:

  • Moby
    #155654
    Felemelő olvasni ezeket :)
    Nagyobb szükségem lenne a nauralizátorra mint bármikor :D
  • Kongy
    #155653
    Én is így vagyok ezzel, tolom még ezerrel a játékot, és mivel sok időm nincs játszani nap közben, így tuti kitart még egy-két hétig. És akkor Far Cry 4-be/ GTA V-be még kb bele se kezdtem...
  • TDC Geronimo
    #155652
    Készül egy nagy bugfix patch DAnál is lehet jövő héten már jön. Én még bőven tolni fogom akkor is. Multira még rá se néztem, de azt majd max a story után.
  • Kongy
    #155651
    Meg sajnos dialógusok is bebugzódnak, egyszerűen nem jelenik meg a válaszlehetőségem, csak az NPC-t látom, hogy pislog némán... És ez RENDSZERESEN előfordul. Szerintem nagyon gáz. Amúgy maga a játék isteni, de sajnos mocskosul bugos. De itt legalább látom mire ment el az energia, így meg tudom nekik bocsátani. Egy évente kiszart AC-nek már nem.
  • DummyBoy
    #155650
    Sajnos multiban ez sokkal jobban előjön ... A karakterek egymásban akadnak el ... Ha a kevésbé jó képességekkel megáldott nádszálderekú medzsikhorzunk megáll a kátszárnyú ajtóban, akkor bizony a kis csapat végignézi a pantomimet mögötte, mert mellette elmenni nem lehet ...

    Vagy pl: azok az ability-k amikben odaugrasz az ellenfélhez, minden fűcsomóban elakadnak ... (Ez sajna singleben is van ...)

    A multiban a melee karakterek legádázabb ellenfele a lootot rejtő váza, mert hiába állok neki kétkezes kalapácssal és zúzom porrá a teremben az összes metlakit, de a qrva váza még mindig egyben van ... (ha csak a pálya másik végéről valamelyik ranged kari egy puttyintással meg nem szabadít a szenvedéseimtől ...)

    Full melee partival a múltkor inkább hagytuk őket, mert nem bírtuk a röhögést abbahagyni ... a bossot pikkpakk összecsomagoltuk, aztán 5 percet brékelt az egész parti egy szem váza felett ...

    Ugyanezt a partit kellemesen meglepte a játék és bebugolta a kulcsot adó ellenfelet egy olyan felső folyosóra, amire nem lehetett felmenni ...

    És akkor a matchmaking csodáit még nem is említettem ... mindezek mellett is nagyon tetszik a játék, csak azért érdemes megjegyezni hogy egyik csoda sem tökéletes!
  • Moby
    #155649
    A csodás főküldik miatt, de elég részletesen írtam itt róla. Mégegyszer nem írom le, nem foglalkozom már vele.
  • Kongy
    #155648
    Sajnos egyet kell értenem. DAI-ban gyakrabban vannak mozgásból eredő idegesítő bugok, NPC-k rendszeresen beállnak eléd, beakadnak, stb. De ezt már mondjuk a KotOR óta... nem értem ezen miért nem tudnak javítani... Mondjuk Unity-ben meg beestem random a föld alá... lol.
  • Katun
    #155647
    Fog valaki a Crew játékkal gurul i X1-en? Megvenném, a béta alapján instant get, de egyedül is olyan élvezetes vajon? Csak mert eléggé forever alone a 0 friendes accountom :-)
  • Totti5
    #155646
    Neked kell tudnod. Nézd meg h érdekelnek e a benne levő autók. Nekem nincs. 2 DLCt vettem mert olyan autók voltak válogatva amik eddig sosem, a többi nem érdekel.

    Car Pass - includes LaFerrari, Jan., Feb., Mar., Apr., May, Jun, July packs, plus 3 Booster packs

    - LaFerrari Car Pack (November) - 10 cars
    - January IGN Car Pack - 10 cars
    - February Smoking Tire Car Pack - 10 cars
    - Honda Legends Car Pack - 3 cars (free)
    - Road America Booster Pack - 5 cars
    - March Alpinestars Car Pack - 10 cars
    - April Top Gear Car Pack - 10 cars
    - Long Beach Booster Pack - 5 cars
    - May Meguiar's Car Pack - 10 cars
    - June Bondurant Car Pack - 10 cars
    - Nurburgring Booster Pack - 5 cars
    - July Hot Wheels Car Pack - 10 cars
    - August content update - 6 cars (free)
  • DummyBoy
    #155645
    Most lehet hogy meg fogtok kövezni, de ha a játéktechnikai bugokat nézzük, nem pedig csak azt, hogy a 800 fős tömegből 2nek nem jól áll a szemöldöke, akkor a Unity gyakorlatilag bugmentes a DAI-hoz képest ...

    Nagyjából ugyanannyi óra van bennük, de a DAI (multi és egy kis single) halál idegesítő bugjaihoz képest a Unity sehol sincs ...
  • n000rbi
    #155644
    Totti,

    Forza 5 Car Pass megér 6k-t?
  • DarkSector
    #155643
    Drive-ot miért gondolod hogy nem foltozgatják, mert egy kisebb csapat áll mögötte?