176613
banner
  • Zavarodott
    #155735
    Az a 30-as is szép ár... ;)
  • Zavarodott
    #155734
    A 4 gigás 360-ra gondolsz a kinecttel gondolom. Tényleg jó áron adták, de ezek szerint csak pár darabot... ;)
  • Ricsi234
    #155733
    .
  • penge25
    #155732
    Ehh, megint dühös vagyok, ismét lemaradtam az xbox emagos akciójáról, így lehet sose csatlakozok az xbox-osok táborához. Kicsit vicces azért, hogy reggel 7:14 kor már mint elindult az oldal én bent voltam. Kb 30-40 másodperc alatt már kosárba tettem az xboxot, de mire fizetésre böktem volna ezután már kiírta sorry de elfogyott. Bazz 30-40 másodperc alatt elfogyott az xbox készletük, pedig kurvagyorsan csináltam mindent :( No bocs az offért
  • Ricsi234
    #155731
    Érdekelne a cucc
  • Macccy
    #155730
    Szerintem lassan a bankok kigyomlálják ezt a dolgot teljesen ...

    Most viszont a PC GAME SUPPLY -al szopok, fél órája bámulom, hogy nem tölti be a 25$ Xbox Live Gift Card -omat, de MIÉRT ?!?! ... Mi a f*szért gift cardot küldenek, hát beszarok komolyan
  • Ra1n
    #155729
    Ezt kapom énis usa store usa paypallal...
    Nemértem mert 1 hete egy dlc-t engedett....
  • Macccy
    #155728
    Háááborúúúúúú!!!!!

    Na, ha vége a Maúnika Show-nak, akkor ON: srácok, próbáltatok vásárolni OTP+PayPal kombóval, úgyértem most, ma, leginkább?! Ugye Fekete Péntek van és akciók, gondoltam jöhetne is egy Ryse $24.99 -ért, de most már az otp kombós PP számlát sem engedi használni, szokásos "Could not get authorization for this" szöveg ...!

    :(
  • Zavarodott
    #155727
    +1
  • j0nNyKa
    #155726
    dark: állíts a stílusodon 180 fokot, mert idegesítő, hogy veled kell foglalkozni itt is, meg mostmár modban is
    ha nem állítasz, a többiek szépen jelentsék, és lesz intézkedve
    köszi
  • Katun
    #155722
    Semmi gond, csak érdeklődtem :),

    Ez a Titanfall amúgy jó játék, vagy van benne szingli plájer?
  • Botond #155721
    Semmi gond, de akkor amikor DS él lelkiéletet saját magával arra is menjen a delete. Sőt úgy alapból tegyél be egy szűrőt a topikba, hogy mivel eddig 0 azaz 0 hasznos, vagy releváns hozzászólása volt, így évente pont ennyi kommentje jelenjen itt meg. Ki kiváncsi itt naponta arra, hogy nem tudja mi a különbség az egyes szavak jelentése között? Ez nem a sakkozó galambok topikja.
  • Totti5
    #155720
    Bocsánat, ha beleestél a gyomlálásba telefonról csináltam és az SG 5ször írt hibát hogy nem tudja törölni, aztán nyomkodtam mint a hülye h fogadja már el.
  • Totti5
    #155719
    Mindenhol máshol lehet lelkizni, itt én nem engedem. Nem akarok egymás basztatásáról hszeket olvasni, mert annak semmi értelme, viszont hama átmegy alpári szardobálásba ( mint most is, elég volt hozzá 3 hsz ).

    Nem érdekel kiről van szó, itt NE, amíg én vagyok a HG. Bárhol máshol lehet felőlem. Téma lezárva, mindent törlök ami ez ügyben jönne.
  • Ricsi234
    #155718
    Az nagyon jó! Tudsz várni még egy pár órát?
  • Ra1n
    #155717
    Ha a kullancsot tàvolìtanàd el aki az elmúlt hetekben kismilliòszor okozott itt mindenkinek fejfàjàst,és nem azokat akik a kullancs ellen vannak, nem lenne csesztetés. Apropò csesztetés: talàn nem lenne,ha nem direkt vagy pusztàn mert ostoba, okoskodna olyan dolgokban amihez làtvànyosan fingja nincs,és még analfabéta is,mert képtelen értelmezni amit leìrnak.
  • davidka003
    #155716
    1 hónapos GOLD-om van 990 Ft-ért ha érdekel. Teljes értékű
  • Katun
    #155715
    Én direkt nem folytam bele a flémbe, csak rákérdeztem az offerekre, dílekre, miért kellett törölni a beböffentésem?

    Szóval, a titánfallon kívül van valami jó feketéskedés frájdéjre?
  • Ricsi234
    #155714
    Mivel nincs liveom, ezért nekem 15ropi..Valaki nem akarna megszánni egy olyannal amivel letudnám tölteni a Maddent 7500-ért?
    Kap játékot, + fizetek neki vagy valami..:DD

    1 hónapos goldal letudom szedni? Érvényes az akció rá is? mert az csak 2000. Azt lehet hogy beteszem a kosárba
    Utoljára szerkesztette: Ricsi234, 2014.11.28. 09:49:30
  • Botond #155713
    Az is akciós, de az nem tudom mennyi forintban, otthon nem néztem, innen már nem látom. :(
  • Ricsi234
    #155712
    A madden 15 is annyi? vagy az benne van az akcióba?
  • Lamech
    #155711
    Már ne haragudj, de az őszinte vélemény az büdös míg egyesek folyamatos trollkodása az üdvözölendő? Ha lehet ahelyett, hogy instant törlöd legalább egy választ kaphatok erre?
  • Botond #155710
    Xbox liveon indult pár akció goldosoknak, megint 497 pénz a san andreas pl, féláron a fifa15 (7500 asszem), meg ilyenek.
  • Totti5
    #155709
    Mindenki befejezheti. Nem akarok több hszt látni az egymás baszogatásáról.
  • Moby
    #155702
    LOLmpfsdhgsdf
    Igen. Ósszeraktak. Egy időarányosan negyed olyan teljesítményű gépet, mint akkoriban. Pfejmekkoradolog, hogy nem füstöl el, mint azok :D
  • gduck
    #155701
    Titanfall 2k :D
  • DarkSector
    #155700
    Oks.
    Legalább bunkó nem vagyok másokkal.
  • DarkSector
    #155699
    Na jó, de arra gondoltam hogy az x360-ashoz képest van.-e mondjuk előrelépés anyagminőség és müködésben? :)
    Azért naív játékosként azt remélném nem véletlen 20-25k egy kontroller, a nextgen gépekhez. (vagy ez nincs köszönőviszonyban a minőséggel és odafigyeléssel amit beleöltek?)

    Ami röhelyes volt a gombák kopása a régi joy-on. (nekem 2008 óta van meg és szétmálott már egy ideje)
    PS3-nál annyira azért nem kopott a sapka. csak enyhén.
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.11.28. 00:22:31
  • n000rbi
    #155697
    A kontroller sajnos már nem ennyire strapabíró, tapasztalatból beszélek.
  • DarkSector
    #155696
    Nem én azon hogy be-rage-elt.
    Nem lehet velenormálisan bezsélni, mindig a 2.mondat hogy te hülye vagy nem érdekel,ki nem szarja le.
    Az nem zavarta hogy én meg azt nem szartam le hogy ő a ft-os kártyákhoz keverte a többit,nem ez volt a lényeg de tiszteségesen végighallgattam.
  • DarkSector
    #155695
    Amúgy nem para, a 3 ledután végre összeraktak egy stabil gépet,és ezt most kurva komolyan mondom nem ironia, meg gondolok akontrollerrel is ez van.
  • n000rbi
    #155694
    Engem meg arra késztet az összes ilyen beírása, hogy virtuálisan nyakonvágjam az állandó spoilerezésért.
  • Kongy
    #155692
    Nagyon király terület.... bár ezt mindről el tudom mondani :) Ha leveszed az "átkot" Crestwood-ról, akkor nem kicsit átalakul a kinézete az egész helynek :) Zseniális ez a játék, továbbra is azt tudom csak mondani. Már egy hete függöm, és még közel sem unom! :D Van egy erős MMO feelingje, és ezért annyira király.
  • TDC Geronimo
    #155691
    crestwoodba azt mondják jó kis story van. Én majd holnap folytatom :y
  • Kongy
    #155690
    Éééés kinyírtam az első sárkányt a Dragon Age-ben!!! :D Haha! Nem volt egyszerű menet, még úgy se, hogy ő 13-as volt, én meg 15-ös... szóval kicsit leizzadtam... :D Amúgy a Crestwood-i dögöt nyírtam ki :)
  • ktomi22
    #155689
    "Engem mar magyar ember nem erdekel"...
    ..Tirexi.. Te vagy az? XD

    Bocs.. Nem hagyhattam ki.. :D
  • Zavarodott
    #155686
    Csak rányomtam a Google keresőbe, de csak olyan oldalakat találtam nagy hirtelen, ahol ugyanannyiért adják a kártyát, mint amennyi az értéke. Nem a "számtalan" szót használtam volna a kommentedben. Valószínűleg ezen akadt meg DarkSector... ;)
  • n000rbi
    #155685
  • Harlekin
    #155684
    Nem!Ez egy teszt volt !Amit az egyik ki bírt a másik meg nem!Se több se kevesebb...
    Be kellene rakni ps4 topikba is,hogy egyből induljon a -na ezeket is lefizette a köcsög ms,hogy ez legyen az eredmény!
  • DarkSector
    #155683
    Hát ha az a kérdés mennyibe kerül akodpl nekem,akkor engem érdekelmennyit vonnak le. (téged nem ez nem is probléma,én pénzem én bajom)
    Jó én meg először magyar kártyákról beszéltem.
    Jöttélaollár-euro-fonttal.

    mindegy, tök normális voltam, nem hazudtoltalak meg, írtam hogy oké a 20-as kártya télleg drágább.

    De had ne én butaságom legyen hogy te azt mondod nem tudom megvenni ft-ért, annyit írtam hogy meg lehet, innentől engem magyar embert már nem érdekel.

    Ha te megsértődsz, az egy dolog, én nem voltam seggfej veled és nem butaság, max te tartod annak,pontosan valós értelmes dolgokat mondtam,semmiféle valótlanágot nem állítottam.
    Elismertem oké 2 helyen drágább, ha euro-ban nézed amásikat is, most akkor ez miatt elkezdesz rage-elni? WTF?
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.11.27. 21:13:49