176613
banner
  • Kongy
    #155775
    Hűha, ekkora talán nem kell.... :D Báááár......
  • Tyrant01
    #155774
    Én ilyet vennék
  • Moby
    #155773
    Szép ez az fc4.
  • Totti5
    #155772
    2.5-ös Maxell 500 GB-os USB 3.0 ( E széria ) külső HDDm van, ezt használom TVhez filmekre és videó felvevőhöz. Lassan 1.5 éve megvan és eddig atombiztosan megy. Nagyon sokat van használva.

    Valszeg ilyenből fogok venni nagyobbat X1hez.

    PCre vagy TVre kötve egy idő után leáll magától.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2014.11.28. 21:29:46
  • Kongy
    #155771
    Köszi a válaszokat. Akkor majd valami 3.0-ásat nézek. Csak ezekből is annyi van, mint a szemét... :D nem lehet választani.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2014.11.28. 21:15:00
  • Ra1n
    #155770
    Ahogy elnézegettem a múltkor a teszteket amiben 7200-as vinyót, ssd-t hybridet is rádugtak, szerintem édesmind1 csak usb3-as legyen...Hogy melyik kapcsol ki az passz. Lassan betelik a vinyóm már csak 50 giga van rajta és rápattintom a WD elementsem, a számítógép azt ki szokta kapcsolni ha leállítom a gépet...
  • Totti5
    #155769
    USB 3.0
    min. 250 GB
    Természetesen használat előtt formázni kell.

    The Xbox One hard drive upgrade guide. Digital Foundry on the best value and performance storage upgrades.
  • Kongy
    #155768
    Srácok, milyen külső HDD-t ajánlotok a One-hoz? Ki milyet használ? Kikötés, hogy 1 terrás legyen, és ha kikapcsolom a gépet, az is vele együtt kapcsoljon ki. PC-mhez olyat használok, ami nem kapcsol ki sajna... Illetve használat előtt kell formázni egy vadi új külső HDD-t?
  • Moby
    #155767
    Nekem az fh2 fosta a videókat. Azóta meg nem is láttam.
  • Ra1n
    #155766
    A GTA V-ig nekem sem volt különösebb gondom, de GTA V-ben tényleg felmész az autópályára és sorba gyártja neked a videót....:D
  • Harlekin
    #155765
    Semmi gond azzal...hetente 2 hetente 1szer rá nézek és amit tudok,hogy jó azt már a rögzítés pillanata után mentek mentettem ami meg szemét 1 gombnyomással törlök...Tőlem aztán mentegethet nap hosszat... eleinte ameddig nem volt a mindent törlés 1 gombbal még zavart, most már nem...
  • TDC Geronimo
    #155764
    jó nekem 5 megás netem van így én fél napokat töltök 50 gigás játékokat, ezért kérdeztem, mert éjjel szoktam ezeket :)
  • Ra1n
    #155763
    Nem tudom mennyi idő után törli...Nekem most néztem napokkal ezelötti is megvolt. 41 darab totál felesleges videót gyártott csak a GTA-ban ebből kb 20 darab volt Untouchable vagy mi a franc amiben nem történt semmi csak simán nem ütköztem. Letöröltem mindet, direkt néztem mennyi hely szabadul ezzel fel...Semmi...
    Mondjuk a One rögzítése max arra jó hogy ha tényleg valami emlékezetes történik lementsd. A minősége inkább felejtős. Én is Capture kártyával rögzítgetek inkább ha akarok.

    Letöltést csak akkor ha nem powersave módban van. Ilyenkor hallod hogy megy a vinyó kikapcsolt állapotban. Én nem szeretem, inkább be van lőve hogy XY idő után kapcsoljon ki a gép. Eddig a leglassabb letöltésem 2 óra volt az is 50 gigás játéknál. De mióta belőttem netes tippek alapján a One network beállításait azóta legalább 20 megabittel szedek, és fél óra-óra alatt bármi megvan. Nekem ne menjen feleslegesen a gép vinyója egész nap/éjjel...
  • Moby
    #155762
    Ezt ő most nem ilyen kontextusban használta. Az még matematikailag is könnyen leképezhető, hogyha mindenképp választani kell, akkor jobb-e olyan platformokat tartani, ahol 95% az átfedés, vagy ahol 30.
  • Totti5
    #155761
    Minden más gépnek pedig a legerősebb minden mása :)

    Exek jó dolgok, de ha visszagondolok akkor a múlt genben éppenséggel multiplat címek tették rám a legnagyobb benyomásokat. Semmivel, ismétlem semmivel sem másabb egy ex felhozatal mint egy multiplat ( csak az előbbiből sokkal kevesebb van mint az utóbbiból ).
  • TDC Geronimo
    #155760
    jelenleg a wii unak van a legerősebb ex felhozatal úgyhogy...
  • Moby
    #155759
    Jaja. Eladni azt, amire tonnaexkluzív van, és megtartani azt, amire félkettő van, az is foshugy. Így-így
  • TDC Geronimo
    #155758
    eh, és auto rögzített videókat mennyi idő után törli a rendszer? Mert, ha nem mented le külön azt tudom, hogy letörli magától.

    A másik meg, boxnál hogy lehet "kikapcsolt" állapotban tovább folytatni a letöltést? Instant ont be kell hozzá kapcsolni és csak úgy folytatja letöltéseket kikapcsolás után?
  • Ra1n
    #155757
    Az a baj hogy autovideórögzítésre én egyetlen módot találtam...De az kikapcsolja a rögzítési lehetőséget is, ergo vagy tűröd az automata rögzítést ami egyes címekben (pl GTA V) baromi idegesítő, vagy kikapcsolod de onnantól nem rögzíthetsz semmit.... :/
  • DarkSector
    #155756
    Grat.
    Nem igazán :) (hülyeséglenne eladni a PS4-et ....... előbb a WiiU-t)

    Alienware Alpha
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.11.28. 19:46:46
  • TDC Geronimo
    #155755
    Sose adnám el. Így teljes a család erre a genre megint, box, ps4 meg wii u.
  • Kongy
    #155754
    Grat

    Félő, hogy nem lesz meg sokáig a PS4-ed :D
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2014.11.28. 19:33:29
  • TDC Geronimo
    #155753
    Na jövő héten jön nekem is gép. Van olyan oldal, ahol van valami guide ajánlott beállításokról audio/video résznél, miket érdemes kikapcsolgatni pl auto videórögzítést stb?
  • Katun
    #155752
    Érdekes egy játék nem mondom, álmodni sem mertem volna, hogy ez a cím rajta lesz a gépemen valaha :D
  • Kongy
    #155751
    Na ezaz, PC-n darabja 3000 Ft volt a csomagoknak.... 3000 Ft 3 pályáért, aztán 2500-ért megvan az alapjáték, meg az összes plusz pálya. Még ha nem játszol vele is megéri :D
  • Ra1n
    #155750
    2.5-ért ajándék season passal mindennel,még ha csak egyszer egyszer előveszi az ember akkor is.:)
  • Katun
    #155749
    Megvettem, de most tudtam meg, hogy csak multis. Na mindegy ellövöldözöm majd vele :-)
  • Totti5
    #155748
    Fekete nap ez a mai. 7k-ért csak nem tudtam otthagyni egy Sunset Overdrive day1 letöltő kódot:( de hogy minek... ( csak azért mert nincs játék az új gépre, így legalább lesz valami )
  • Ra1n
    #155747
    Hmh.....Titanfall Deluxe 2500ft?? :-O
  • Zavarodott
    #155746
    Én úgy tudom, hogy azzal csak online tudsz játszani, de a goldos akciókat és játékokat nem kapod meg. De ne legyen igazam... ;)
  • lippet
    #155745
    Na az szuper. Ahogy nézegetem az árakat, szerintem nekem elég még a 360 is. Fele annyiért adják, mint a One-t, s nekem még az is sok újdonságot tartalmaz. Aztán, ha úgy alakul később lecserélem One-ra.
  • Zavarodott
    #155744
    Én világéletemben billentyűzettel és egérrel játszottam és másfél éve mikor vettem a konzolt 1 hét alatt megszoktam a kontrollert.
    A merevlemezre lehet telepíteni a játékot így nem pörgeti folyamatosan a lemezt. Vannak olyan játékok mint pl. a GTA, ahol kötelező is telepíteni és nem elég a 4 gb. Ilyenkor kell egy pendrive és meg van oldva a helyzet.
    Természetesen lejátsza a DVD lemezeid... ;)
  • Ricsi234
    #155743
    Ugye az xbox felkínál egy 1hónapos ingyen tagsági díjat is. Azzal lehet kedvezményeket kapni? Vagy azzal mi merre hogyan van?
  • lippet
    #155742
    Köszi srácok!

    Lenne még pár kérdésem:
    - Párszor haveroknál játszottam konzolon, de nagyon béna voltam. Bele lehet könnyen tanulni a játékok irányításába?
    - Controllerrel autós játékok (pl. GTA V) mennyire élvezhető?
    - GB. Ez miért számít konzolok esetében? Itt nem a lemezről futtatod a játékot?
    - Filmeket is tudok nézni rajta? Üzemel DVD lejátszóként is?
  • Renjike
    #155741
    Van egy régi 20 gb merevlemezem Xboxhoz ha azt szétszedem és tennék bele másik 2,5 merevlemezt működne?
    Van korlátozás hogy csak a 120 , 320, 500 gb kapacitás működik / meg kell előtte formálni?
  • Zavarodott
    #155740
    Hát szó szerint már csak egy-kettő jelenik meg rá. Ha az elmúlt években nem voltál nagy gamer el lehet játszani a 360-al, mert nagy a választék olcsón. Amúgy pedig ha játszottál pc-n a mostani években és megteheted, hogy One-t veszel akkor vedd meg azt mert az a jövő.
    Nekem nincs még One-om csak 360-am, de mivel nem játszom sokat így még elvagyok vele, mert még sok játék van amihez hozza sem szagoltam... ;)
    Utoljára szerkesztette: Zavarodott, 2014.11.28. 15:34:54
  • Bercy #155739
    Attol fugg mennyi penzed van a dologra (hosszu tavon). Ha nem erzel lekuzdhetetlen vagyat, hogy a legujabb cimekkel jatsz akkor egy 360 is jo lehet hiszen rengeteg regebbi jatek van ra amivel sosem jatszottal. Maganak a konzolnak es a regebbi hasznalt jatekoknak az ara jelentosen alacsonyabb igy anyagilag sokkal jobban jarsz. Viszont ha ugy erzed neked a legujabb cimek kellenek akkor one-t vegyel. Ebben az esetben melyebben a zsebedbe kell nyulnod, mert maga a konzol es az uj jatekok is sokkal dragabbak.
  • lippet
    #155738
    Sziasztok!

    Sosem volt még konzolom, de most szeretnék beszerezni egyet. Melyiket ajánljátok? 360 vagy One? A 360-ra jönnek majd ki még játékok, vagy azzal már nem fognak foglalkozni?
  • Zavarodott
    #155737
    Hát van "pár" játék rá az biztos és azokat szerencsére jó áron kapod már meg... ;)
  • penge25
    #155736
    igen , előző héten is lemaradtam csak az a bosszantó, hogy nem 10-20 perccel indulás után fogyott el, mint írtam ma indulás után 30-40 másodperc volt míg eljutottam a fizetésig kosárba betette, de fizetni már nem tudtam mert elfogyott 1 percen belül pfff. Na hátha karácsony előtt közvetlen lesz még valahol. Nem voltam sose konzolos, de egy játszóházba nagyon megtetszett az xbox asszony, gyerek elbohóckodik a kinecttel, apa meg tolja az rpg-ket (látom van pár jó cím ebben xboxon is, bár nem túl hosszú a lista)