176613
banner
  • Totti5
    #156458
    Megválasztoltam a kérdésedet, ennél többet nem tudok tenni hiába kérdezel vissza így... Megmondhatom nyersen is, ha neked ez kell. 360 le van szarva nagy ívben, nem fektettek sok energiát a portba. CREW ráadásul a legnagyobb területű autós sandbox ami valaha megjelent. 360 ehhez kevés hogy normális minőség mellett 2014-ben ( fogalmam sincs hogy néz ki ) normálisan futtassa ( lövésem sincs hogy fut ). Elavult gép, a CREW meg egy olyan játék ami méreteit is nézve az új konzolokra találtak ki. Nem vagyok benne a ubifost menedzsmentben, nem tudom miért adták ki rá. Utána kellett volna nézni, olvasni hogy milyen port lett a 360as mielőtt megveszed, talán ez a legtutibb dolog.

    Ajánlom a yutub végtelen lehetőségeit, ahol bármelyik videón látható hogy töri a képet és gyenge a frém és most h belenéztem, elég lehangolóan is fest.
  • lo9in
    #156457
    thx !
    ez ilyen formában átverés , csalás , lehúzás .......
  • Ra1n
    #156456
    Ettől függetlenül kissé pofátlan húzás játszhatatlanul szaggatva kiadni egy autós játékot, akkor inkább ne adták volna ki....

    Mondjuk az Ubisofttól és a Crew-tól nem várnék semmit,nextgenen is okádék minőség. Csak legalább fut.
    Utoljára szerkesztette: Ra1n, 2014.12.11. 20:31:50
  • lo9in
    #156455
    amit még furcsállok hogy hiába van mindkét lemez telepítve az olvasó folyamatosan süvít :S
  • Harlekin
    #156454
    10 éves konzolról beszélünk 2014 es elvárásokkal!A fejlesztők is hanyagolják akik már inkább butítók...Tehát így fordulhat ez elő!
    Mit tehetsz???Nézzük csak...2014 nek megfelelően le cseréled a konzolodat vagy viseled a jelenlegi helyzetet és biztosra veheted,hogy ez csak rosszabb lesz!
    Remélem segítettem...
  • lo9in
    #156453
    aztán én azzal mihez kezdjek hogy neked xbo-n szépen megy ? kérdeztem ? ha elkérnek egy konzoljátékért 15 ezret akkor elvárható hogy ne szaggasson nem ? nyilván arra van a grafikai butítás hogy elbírja az x360 is , meg egyébként ha sehogy sem bírja akkor minek erőltették rá ?
  • Totti5
    #156452
    Generációt váltottunk, egy kurrensgen játék gyenge, olcsó portjával van dolgod minden bizonnyal. Xbox One-on tökéletesen fut a játék.
  • lo9in
    #156451
    Helló mindenki.
    ma megvettem a The Crew-et xbox360-ra és feltelepítettem mindkét lemezt ahogy kell , letöltöttem a rendszerfrissítést és a játék is leszedte a maga kis 500mb-s patch-jét , ennek ellenére kegyetlenül szaggat , konzolon ilyen hogy fordulhat elő ? mit tehetnék ellene ? ja a gépem egy 2012-es 250gb-s slim fekete
    előre is köszi a válaszokat :)
  • Totti5
    #156450






  • Ra1n
    #156449
    Mondtam hogy ez lesz.
  • barmi
    #156448
  • Totti5
    #156447
    EA UFC coming to EA Access Vault on 12/18
  • Harlekin
    #156446
    Na végre!!!
    A SONY berkeiből ki került 1 beta tester videó,hogy a hamarosan érkező nagy update mit hoz!!!!!Minden tökéletesítve és optimalizálva lesz PS 4en is!!!ÉRDEMES VÉGIG NÉZNI!!!!
  • Ra1n
    #156445
    Azért van egy kisebb nagyobb bajom a fejlődésrendszer mellett ezzel a Dragon Age-el...
    Gyakorlatilag ezt a csigazabáló otromba öltözködésű pökhendi maszkos szarzsák francia népességet én nem igazán akarom megmenteni semmiféle vésztől.....Egyáltalán ezek minek kellettek ebbe a játékba????
  • Kongy
    #156444
    Hát időgyilkos játék az biztos :D Ha itt lennék internet, meg minden nélkül, csak egy Xbox One maradna DAI-vel, meg egy TV, tuti nem unatkoznék :D
  • Ra1n
    #156443
    Mindegy én belekezdtem és magával ragadott,főleg hogy tényleg sokszínűek a küldetések, és érzem hogy hatással vagyok a tájra (például harcoló felek kiiktatása után ahol addig 5 métert nem lehetett megtenni ellenfél nélkül,ott most csak kopárság van,stbstb)...
    13 órát töltöttem el ott és még mindig van felfedezetlen hely és el nem végzett feladat (kevés vagyok)...Most jutottam el oda hogy átbandukolok más terepre.:)
  • Kongy
    #156442
    Kihagyni nem szabad, csak hagyni, egy ideig, amikor bedarálnak :) Nem kihagynit írtam :)
  • Totti5
    #156441
    Kihagyni nagyon túlzás... Amit lehet meg lehet csinálni, közben felfedezni a tájat lepakolni a kempingek stb... Csak akkor mentem tovább amikor már kevés voltam.
  • Kongy
    #156440
    Hintert érdemes is hagyni, mert eleinte sok részén be is darálnak, plusz vannak más helyeken elérhető új karakterek :)
  • TDC Geronimo
    #156439
    Pont ugyanazt írtam, amit te :p Lett, magyarán nem olyan volt :)
  • Snexi
    #156438
    valahogy be lehet állítani, hogy automatikusan jelentkezzen be a profilomba (x1)?elvileg nyár óta van ilyen funkció de én nem találom.A másik teljesen idegesitő dolog,hogy mindig ki kell választanom a nyelvet a játék indulása elött (gta5) ez sem automatizálható valahogy?
  • Moby
    #156437
    Azért a da1 jóval rpg-sebb volt, mint bármelyik ME. A 2 az meg...hát az meg csak nem volt jó (az ME viszont fantasztikus)
  • Ra1n
    #156436
    Ennek mondjuk én annyira nem feltétlen örülök, megcsinálhatták volna kapcsolhatóra mint az ME3-ban.
    Szeretem ÉN szabályozni mi fejlődjön.... Ez hogy osszak ki szintenként egy ability pontot, ez így kissé baromikarcsú.:/
    Mindenesetre a játék iszonyat bitang, még Hintert is élvezem pedig mindenki aztírta hogy célszerű eleinte hagyni mert a legsekélyesebb helyszín:)
  • TDC Geronimo
    #156435
    Olyan lett a DA sorozat, mint a mass effect csak fantasy környezetbe. Akció RPG lájtos RPG elemekkel. Első része ilyen téren sokkal robusztusabb volt.
  • Moby
    #156434
    Ezt aláírom. Sem a buttonmashingfeszt, sem a lomiscigószimuláció, mint alternatív hobbi nem vozott egyik terület sem :(
  • The Norberto
    #156433
    Mert nem értesz hozzá. De kinek a pap kinek a papné ezen nem érdemes vitatkozni.
  • Ra1n
    #156432
    A mai napig bírtam megállni a patchre várást belekezdtem...És végülis 13 órát öltem bele ahhoz képest hogy a főcímig akartam vinni...:D
    13 óra és csak Hinter,és még mindig van rajta küldetés + bejáratlan terep...B*szottnagy RPG...
    A Diablo-val összehasonlíthatatlan, az ehhez képest egy primitív hentelde.
    Vannak azért dolgok amik nem tetszenek. A fejlődési rendszerben miért csak ability pontokat rakhatok a tudásokhoz, miért nem magam állíthatom be hogy mi mennyit fejlődjön (életerő,állóképesség,stb)??? Vagy én vagyok a hülye?:) Eddig szintenként csak 1 ability pont és helló....
    A Valuables cuccok közé néha bekerülnek sztori elemek,kicsit se idegesítő ha eladod....Oda mi a francnak kellett a szemeten kívül mást beszórni....
    Illetve valaki szólhatott volna hogy ha egy ellenfélen van egy halálfej az nem azt jelenti hogy rögtön kivégzem,hanem azt hogy inkább kerüljem el mert szarrábealáz :)

    Egyébként nagyon baba csak az RPG elemeket tartom elég csekélynek...Tényleg szintenként rakjak be egy ability pontot és ennyi?......
  • Kongy
    #156431
    Kicsit sem annyira repetitív, mint egy Diablo, mert mindig ott van a felfedezés öröme, új kalandok, gyönyörű helyszínek, random sárkány ilyenek. Kicsit a WoW-hoz hasonlítanám.
  • Moby
    #156430
    Egy diablot két útszéli kavics egymáshoz ütögetése is levált úgy, hogy a játékélmény közben pozitív irányba mozdul el :D
  • TDC Geronimo
    #156429
    DA:I egy eksön RPG, 100+ órányi contentel, jó storyval, marha jó karakterekkel, RENGETEG párbeszéddel. Dioablohoz semmi köze, onlinet nem próbáltam még, nem volt idő a single mellett
  • TomStorm
    #156428
    Mint szerepjáték milyen?Vagy inkább a kalandozáson van nagyobb hangsúly?
    Mindenki leállt közületek a videokkal és képekkel én meg idegenekét nem szeretem csekkolni:p

    Egy Diablot pl.letudna váltani?Újrajátszás ilyesmik?Online móka milyen?
  • TDC Geronimo
    #156427
    JELENJEN MÁ ME.... ja már tolom <3
  • Totti5
    #156426
    Vedd meg még idén megjelenés utáni tréler

  • Ra1n
    #156425
    Láttam én is, jó nagy balfék a gyerek, a Skyrim-hez valóban vannak modok amik iszonyatosan büntetnek (igen akár még az UC4-ből eddig látottakat is leszámítva a karakter kidolgozást,holott az "csak" egy kis pályás valami míg a Skyrim sandbox), amiket linkelt azok hulladékok...Csak ezekhez a modokhoz a PS4 áráért összerakott pc gyakorlatilag édeskevés. De nagyjából még a ps4 árának kétszerese is..:)
  • Totti5
    #156424
    Hobbi ótósoknak nagyon rossz h vagy szart kapsz nagyon olcsón, vagy közepeset méreg drágán.

    Én mondjuk amióta megéreztem a Fanatec izét ( amióta megvan a CSR ) másra rá sem tudok nézni. Hiába drága, de olyan minőség és élmény hogy bepissantok. Annak örülök h legalább Fanatec liszensz lesz Xbox One-ra így ha véletlen a T10 komolyabban előrelép FFB terén akkor tudom mit kell majd venni:) , mert a TX borzalom.

    DFGT és a TX közt minőségben a DFGT simán, egyérteéműen sokkal jobb. Nem tudom láttad e milyen minőség a TX kormánykereke s pedálja! Egy hulladék és nem túlzok el semmit. Egyszerűen nem akarom most sem elhinni hogy ki lehet adni 100+ ezerért egy ilyen kormányt. Kőkorszaki az elektronikája, a legolcsóbb gagyiműanyagokból készül a lehető legszarabb összeszereléssel ( HIBÁS ), ha ilyen minőséget produkálna valaki a Suzukiban ( ahol dolgozok ) holnap már nem lenne állása... egyetlen erénye a jó FFB meghajtás, azzal tányleg nincs gond.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2014.12.10. 17:43:19
  • DummyBoy
    #156423
    Mondjuk a DFGT meg a TM TX nem egy kategóriában játszik ... valójában a G27 sem ebben a kategóriában játszik ... ettől függetlenül én is örülnék valami köztes opciónak. (Mondjuk Logitechtől semmi olyanért nem adnék többet pénzta amihez bármilyen sw vagy driver kell ...)
  • Macccy
    #156422
    Ohhóó, a gamek@pocs hozzászólós-gyűlölködős szemétdombján találtam ezt a gyöngyszemet, kicsit off, mert Uncharted, de ezeken a sanyikon még mindig csak csóválom a fejemet:

    " Nem értem, hogy az emberek miért várnak csodát egy 400$-os géptől, soha nem lesz olyan szép grafika egy PS4-en illetve 60FPs, mint egy vele egy árba lévő PC-n. Ez tény, ezen nem érdemes vitatkozni. "



    És a legjobb, hogy egy koszos Skyrim screen gyűjteménnyel igyekezett megtámogatni igazát, amin szénné volt moddolva-tweakelve a játék, öklömnyi méretű recék az alacsony felbontású foliage shadow szélén, hanyagul homályosan hagyott textúrák itt-ott ahol a koleszos fejlesztőnek nem jutott rá ideje ... ja és így sem nézett ki olyan élőnek a táj, mint a Far Cry 4 az XO-n. A solid selling point, it is! Majd még visszanézek később egy pohár pattogatott kukoricával, szerintem hamarosan jönnek az érvek a 2K felbontás, a 120 fps cap epikus áttörése és 64X super-multi sample antialiasing mellett ...

  • Moby
    #156421
    Ez igaz, de ez egy üzleti kérdés, ezen a devek sajnos nem tudnak változtatni. A logitech kivonulása(vagy kitaszítása) a konzolszegmensből évek óta tart. Nem tudnám megmondani ki és milyen részben felelős ezért. Nem vagyok tökéletesen biztos benne, hogy ez a platformholdereken múlik kizárólag.
  • Ra1n
    #156420
    Igazából már a generáció megjelenésekor könyvelhető volt hogy se a Sony-tól se az Microfostól reális értelmes ésszerű dolgokra nem kell nagyon számítani.:)

    Ennél a poblémánál jóval nagyobb gond szerintem a kormánytámogatás kérdése. Egy szaros driver és mehetne a DFGT a PS4-re és a Bone-ra. Ehelyett mesék mennek usb biztonsági chipekről, meg egyéb szarságról,csakhogy vegye a sok paraszt a DFGT szintjével (TALÁN) megegyező kormányokat 100 gurigáért.....
    Kicsit égetőbb gondnak találom mint azt hogy ki-be kapcsolgassa a konzol a tévét.:)
  • Moby
    #156419
    Ettől szerintem jóóóval több munka volt leprogramozni annak a néhány száz tévének az infrakódját, amit viszont a kinektes bekapcsolásba beletúrtak. Dehát az nyilván jobb, mint egy széleskörben támogatott egységes technológia. Totál agyrém...