176613
banner
  • Macccy
    #156499
    Milyen technikai része van ami foscsi lett?
  • Moby
    #156498
    Engem érzelmi szálak fűznek a halohoz, és nagyon szeretem a halo univerzumot amúgy is, de ez a halo mcc technikai szempontból tényleg foscsi. Eddig úgy tűnik, hogy a 343 is ilyen egycímes csapat.
  • Totti5
    #156497
    Sikerült igen!
  • Totti5
    #156496
    BIZTOS azért adnak el halo részekből 5-10 milliót mert túl van hypolva. Mi is van túl hypolva?
  • Macccy
    #156495
    ... báár a HALO -khoz és a remaster változatokhoz semmi köze a Bungie -nak kábé úgy a HALO Reach óta (4+év). Mondjuk ezzel nem védem őket, ami maradt a Bungie -ból tálent szempontból, az szerintem is elment sajnos a szarházi irányba.
  • Harlekin
    #156494
    Válaszoltam még tegnap!Megkaptad vagy a szokásos,hogy 1 fekete lyukba esett az sg berkein belül?
    De sikerült amiről kérdeztél?
  • Ra1n
    #156493
    Mindigis túlhypeolt csapat volt.

    A Destiny-t kiemelkedőnek nem tartottam de élveztem a kihívást és a csapatjátékot...De ez a DLC ez vicc kategória. Sehol a nagy minőség se a változatosság se a nagy beigért szavak. Kiböfögtek egy nagyjából 1 óra alatt összeütött valamit.
    A Halo MCC is nevetséges lett minőség szempontjából. Frame problémák,bugok,gyenge felbontás...Persze van dualmotor (kinemszarjale)..

  • TDC Geronimo
    #156492
    Destiny "DLC" review

    Metro.co.uk - No score

    We were going to say that Bungie had made no effort at all in any aspect of the game, but that’s not quiet true. In terms of taking ruthless advantage of their fans they’ve left no corner unturned.

    Végre valaki nem segget nyal.
  • Totti5
    #156491
    Küldtem prájvitot lesd meg!
  • Harlekin
    #156490
    Ja és a lemezesekről nem is beszélve ryse,dr3,AB,cod ghost meg voltak még valamik,de valahogy nem ugranak be...Nyomon követhetetlen...Van még mindig 10 olyan játékom amit meg se tudtam nézni....
  • TDC Geronimo
    #156489
    3:22től :DDD

  • Harlekin
    #156488
    Nem tudom hiszen semmi nem is jelent meg rá...egyszer csak jött ott lett...
  • Moby
    #156487
    Nálam sem. Ilyen egyszer sem volt.
  • Tyrant01
    #156486
    Ennyi szart hogy lehetett megvenni?
  • Harlekin
    #156485
    Annyi a baj csak veled,hogy nem röhögsz rajtuk.HISZEN NEKIK a szar nem neked meg nekem...NEKIK VAN BAJUK nem neked meg nekem...És ha mondod nekik akkor se értik!!!Tehát ki kell röhögni őket és kész...

    Felkészültem amúgy karácsonyra!!!3 hét szabi!!!!Pár napot megyünk síelni,de a többit azt a box előtt töltöm...És azt hiszem lesz mivel...

    Ezek mind a hdd-n vannak 1.2 tera és 5 játék még van a végén csak nem fért a képre....
    Utoljára szerkesztette: Harlekin, 2014.12.12. 19:05:54
  • Totti5
    #156484
    Rendes gépet vettem ahogy megálmodták ( kinect powa ). Nálam tényleg jó volt, nem mondhatom azt hogy nem...
  • Totti5
    #156483
    Undorító ami megy és nem látom hogy ennek akármikor is vége lenne... sőt egyre durvább.

    Itt van a mai példa. Egy hír : "A Borderlands is Remastered kiadást kap?"

    Csak érdekesség kép a Borderlands: The Pre-Sequel teszt alá 33 hsz jött! , ezen hír alá 54 hsz!

    Na miről szól az 54 hsz 80%a? természetesen a már megint, miért nem újat csinálnak, több port van kurrens genre mint új játék, miért nem csinálnak új játékot, halálába megy az egész játékipar, már semmi játék nem érdekel hisz alig van bezzeg régen htente kaptam AAA+ egyedi címeket *2 stb...

    Erre megkérdem őket hogy jelen esetben egy esetleges Borderlands kiadás ( amiről nem tudni hogy 1,2,Pre vagy külön, vagy együtt, DLCvel, 60 fps e, milyen újdonságok, egyátalán mikor jön, milyen csomgban, mennyiért és mit tud ), kinek fáj? kit bánt? kinek a kárára? milyen törést okoz majd a tér idő kontinúmban?

    Egyszerűen semmi, értelmes válasz nem jön, csak megint előkapták hogy mert nincs semmi új, igazi játék, FORRADALOM ami only X1 és PS4. Érted IGAZI játék csak az ami kizárólag X1, PS4re jön ki. Alien, Mordor, Dragon Age és a többi ami jött az idei dömpingben nem IGAZI játékok. Igaztalaná teszik őket a prevgen portok. Bezzeg ha nem jöttek volna prevgenre mindenki oda vissza lenne ( ezek szerint ).

    Egyszerűen nem értem kinek és miért fáj hogy egy kiadó minimal munkával kiadja olyan minőségben ezeket a nagyon sikeres játékokat ( Borderlands ugye 3 milló / rész ) mint PCn, amit a 6-7-8-9 éves konzolokon nem lehetett, sőt DLCs komplett kiadások. Aki beletolt ezekbe 100 órát mit izgatja, akkit nem érdekel mit izgatja? akit érdekel megveheti pöpec minőségben egy játékot ami játékélményt ad. Nem ez lenne a lényege egy játéknak? vagy én kezdek teljesen hülye lenni ebben a mai közegben? a 0 játék kevesebb mint az 1 játék. Ha 50 játékból 15 remaster akkor az miért baj? mitől lenne szebb és jobb a világ ha csak a 35 játák lenne a bolt polcán.

    Mindegyik remastert megélt játéknak lesz only kurrensgen folytatása. Már készül és vagy jövőre jön vagy később, de attól hogy ha most nem adja ki a R* GTA5-öt, attól még a GTA6 nem jött volna jövőre, vagy én nem értem egyesek mit gondolnak ezekbe bele....

    Bolondok háza az egész. S lehet még is csak én vagyok a bolond?
  • Ra1n
    #156482
    Ő egyből a 2.0-t kapta Ubiéktól....

    Egyébként passz,egyetlen egyszer volt hasonló esetem több tíz órányi gameplayben....Unity-ben inkább az a rendellenes ha minden klappol...
  • TDC Geronimo
    #156481
    Jó nálad tudjuk mindig minden másképp van :D

    Tényleg hihetetlen
  • Totti5
    #156480
    Sosem fagyott és sosem lépett ki.
  • TDC Geronimo
    #156479
    Az normális AC unitynél, hogy ma már másodjára fagy meg a játék hanggal együtt és kibasz dashre?
  • Zavarodott
    #156478
    Pontosan... ;)
  • karajjj
    #156477
    nem tud mindenki az összes szabadidejében a tv előtt ülni, illetve nincs mindenkinek annyi szabadideje, hogy folyamatosan végigtoljon minden újonnan kiadott érdekesebb játékot
  • Zavarodott
    #156476
    Vagy nem volt annyi ideje játszani... ;)
  • karajjj
    #156475
    ebben igazat adok! :D
  • Harlekin
    #156474
    Ezzel 1 nagyon nagy probléma van,hogy ez egy tökéletes világban működne is,de ez nem az.Itt mindig mindenki elégedetlen....Ebből következik,hogy soha nem tudnak semmit elfogadni...Mint ahogy a példák is mutatják,hiszen heti szinten van ez itt kitárgyalva...
  • Totti5
    #156473
    Régebbiek közt az keres akinek eddig nem volt gépe.
  • karajjj
    #156472
    Nem, nem kell elfelejteni a 360-at, csak helyén kell kezelni. Ha tisztában vagy vele, hogy a legújabb játékokat már nem erre találják ki és elfogadod, hogy a kicsit régebbiek között kell keresgélni, akkor még most is egész jó élményt nyújt.
  • Renjike
    #156471
  • Harlekin
    #156470
    Kiadó ként nincs jó döntés...Pénzt érthető módon NEM akarnak rá áldozni,csak amit nagyon szükséges.
    Felhasználó szemszögéből,meg csak hibás döntést hozhatnak,ha nem adják ki akkor köcsögök,mert miért nem jött,ha kiadják akkor miért szar,ha kiadják és jó is akkor meg miért nem olyan jó mint prevgenen...
    Így ha már szidva vannak érthetően saját magukat veszik figyelembe tehát kiadják kevés pénzből jó szarul és fogy amennyi fogy....
    Ez nekik üzlet nekünk csak szórakozás vagyis annak aki tud váltani...
  • Totti5
    #156469
    USA is : Xbox One breaks the PS4's winning streak with 1.2 million sales in November
  • Harlekin
    #156467
    Így van!Hiszen ismersz...nem kell a szomszédba mennem,ha viccről van szó
  • Katun
    #156466
    Köszi szépen, felhasználtam. Kapóra jött nagyon
  • Renjike
    #156465
    9H4XC-MPBC4-PFVM4-6VPRC-XRKYQ

    7 napos live kód :)
  • Ra1n
    #156464
    Elhagytam de a fővonakl visszahozott...Mindenesetre ha kisebb is a többi map (már voltam majdnem mindenhol,csak csíkot húztam a térképre,nem felfedeztem), remélem nem sokkal :-P
  • Macccy
    #156463
    Te beteg vagy !!!!!!
  • Totti5
    #156462
    Ez még mindig úgy hangzik mintha hinter ne lenne elég szép :)
  • TDC Geronimo
    #156461
    Hagyd hintert a fenébe már. Vannak sokkal szebb meg jobb helyek. Amúgy hinter a legnagyobb és ott van a legtöbb küldetés, amolyan mmos kezdőzóna szerűség.
  • Ra1n
    #156460
    Dragon Age....22 óránál járok, ebből kb 5 óra volt Hinteren kívül,gyorsan a kijelölt küldetések elvégzése a többi helyen + új társak szerzése...Gyakorlatilag a többi helyszín térképébe csak egy csíkot húztam...Visszamentem Hinterbe és basszus még ennyi9 idő után is van felderítetlen hely......:-O
    Remélem a többi map is ekkora! :)
  • Kongy
    #156459
    Nem tudsz vele mit csinálni. Shadow of Mordor is olyan lett, amilyen. Mi a tanulság? El kell végre felejteni a 360-at.