176613
banner
  • Macccy
    #157264
    Pontosan (!) ugyanígy emlékszem én is ezekre, éppen fordítva éltem meg mint Totti. Mafia 1 nekem máig ott van a Top5 -ben, ami nemvolt frencsájz, annyira eredeti volt, annyira élveztem minden küldetést, az autózást, a történet pedig nekem valahogy a sandbox ellenére is összefogta, máig csodálkozom is. Mafia 2 meg olyan volt, mintha elfelejtettek volna játékot csinálni, vagy méginkább azt éreztem, hogy tojtak bele, fele annyi munkát nem öltek bele és valamiért ez az érzés végigkísérte. Az elsőt még 2002 körül játszottam, máig emlékszem sok karakterre, jelenetre (sikátoros csajozás, hotel bomba, léghajó, versenyzés, stb), míg a másodikból csak arra emlékszem, hogy volt valami kikötői meló és a végén - amit már nagyon vártam - a csillagvizsgálóhoz autóztam ...
  • Macccy
    #157263
    Michael Jackson? Huh? Szerintem az akkoris a Locke volt. A hangja is nagyon olyan, mint a fekának és Halsey is nagyon meg van rajta akadva. Akarom a sztorit, most, most akaroom!!! :D


    Jah másik, hallod, elkezdtük a CE-t co-op, de én nem emlékeztem erre sem, ez már 2011 -ben is így volt, hogy nincs Chapter közben save kooperatívban, hanem ha kilépünk, akkor a Chapter elejétől kezdjük megint? HALO CE -re nem emlékszem, H3 és H4 fogadni mernék, hogy volt mentés közben is.
  • davidka003
    #157262
    Jaja.
    Mafia 1 10/10
    Mafia 2 meg halál unalmas, igénytelen szenvedős dolog volt. Alig vártam ,hogy vége legyen. 3/10
    Semmi értelme nem volt a küldetéseknek.
  • Ra1n
    #157261
    Én meg csak remélni tudom hogy a Mafia 1 szintjét visszahozzák és nem Mafia 2 szintű butítógyár készül.
    Utoljára szerkesztette: Ra1n, 2015.01.07. 22:10:47
  • Totti5
    #157260
    Na, 1.5 terra immár az Xbox One-om. Ez így elég lesz idénre :)
  • Snexi
    #157259
    nem hinném,szerintem 30as évek lesz megint
  • Moby
    #157258
    Imádom a mafia2-t. Legalább ötször toltam végig.
    De én RDR folytatást akarok inkább
  • Moby
    #157257
    LOL
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Még nem szabad.
  • TDC Geronimo
    #157256
    Hát persze mert az csak úgy megy :)
  • TomStorm
    #157255
    Csinálnak hozzá több befejezést.problem solved:)
    Mást nem igazán tudnak már tenni.
  • Botond #157254
    Egész jól titkolod mennyire fel vagy dobódva.

    /not

    :D
  • Botond #157253
    25-30 óra nem irreális. Mafia2t elvágták a sztori közepén, ilyet ne csináljanak, vigyék végig a sztorit most. Amúgy a PC-s Mafia2mben 50+ óra van, az xboxosban csak 15 valóban.
  • Moby
    #157252
    ESMERALDA KAP ÚJ SZEMET?
  • TDC Geronimo
    #157251
    Csodás, gyökerek úgy néz ki elspoilerezték új batman játék végét (?) egy limited editionös szoborfelirattal, amit azóta javították, de aki látta annak már késő...
  • Totti5
    #157250
    Igénytelen vagyok. Legyen akkor 30 óra, biztos végig ugyan azt a magas, változatos, emlékezetes, ötletes és kidolgozott színvonalat hozná bármi. Ja nem, nincs ilyen játék nincs fejlesztő aki ilyet összehozna.

    15 óra legyen végig 10/10, semmi megállás, semmi zászló szedegetés, semmi szarakodás, semmi. Menjen előre a story mint a gőzmozdony, mint a Mafia 2 esetében. 20 óra story és 30 óra elbaszott időre ott a GTA vagy akármi más nagyon openworld. Nem kell mindennek annak lennie.
  • TomStorm
    #157249
    Remélem jönnek akkor a '60-as évek (mivel első volt 1930 M2 pedig 1940) és más városokkal nem pedig NY,LA,CHI stb.Lehetne mondjuk Las Vegas:)
    Szinkronhangokra is kiváncsi vagyok persze!
  • Botond #157248
    15 óra? Nincsenek komoly igényeid...
  • Totti5
    #157247
    Remélem nem GTA copy lesz. Mafia 2 szerű filmes akciós lineáris, jó kis ótós gémet követelek!!! Aminek a storyja, grafja, hangulata, szkriptjei, pályái leszakítják az arcom mint a Mafia 2 esetében. Atom hangulatot 15 órán át, és nem sandbox melléküldi szimulátort akarok!!!


    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.01.07. 20:57:02
  • TDC Geronimo
    #157246
    Mafia III Announcement Presumably Coming "Very Soon", according to Voice Actor

  • Harlekin
    #157245
    Nem tudom még soha nem vettem így goldot,de valami dolog rémlik,hogy nem lehet úgy venni goldot...
  • darkSectorxxx #157244
    +1
    ja és olcsóbb
  • Totti5
    #157243
    PS4 olcsóbb volt valamivel, és 1080p@60 for gamers. Xbox One lassú, nem jól futnak rajta a játékok. Máig!!! olvasni olyan kommenteket hogy meg vannak hülve az emberek pl a gamekapocs és a gamestar xbox one cikkek alatt hogy hogy lehet egy hírben leírt játák amit éppen PS4el lett összevetve 1080p amikor az Xbox One csak 720p-t tud. Ilyeneket olvastam a napokban, saját szememmel láttam, és komolyan ilyeneket gondolnak az emberek mert ezt rakták össze az Xbox One szar lassú 720p töredékekből, ami mocsok terjedt a neten tavaly a gépről.
  • Totti5
    #157242
    "sokkal jobban jártak volna ha a Kinectbe ölt pénz inkább a One-ba kerül"

    Milyen pénz?????? Milyen pénz?????? 1 csilliárdból 0.1 csilliárdot költöttek Xbox One kifejlesztésre, és 0.025-öt csilliárdot Kinectre. A maradék 0.875 csilliárdra meg verik f@ukat. Milyen pénzt kellett a kinect miatt nem elkölteni bármi másra??? mit?????????????????
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.01.07. 19:46:08
  • TomStorm
    #157241
    :D

    Gift card-ból megmaradt pénzért nem lehet Gold tagságot újítani?Elvileg az egyenlegem (Microsoft Account) 6K de v.mi nem tetszik neki
  • Harlekin
    #157240
    ÓÓÓÓ Én szakadok rajta mindig,már csak ez miatt is elolvasom és az külön öröm,hogy tudom mennyire idegesítik a hangulatjeleim!
  • Zavarodott
    #157239
    Véleményem szerint jópár emberke azért nem vett új boxot annó, mert nem kellett neki a kinect. Később elkezdték árulni kinect nélkül és egész jól fogy ahogy olvasom. Én ebből azt szűröm le, hogy hagyni kellett volna dönteni a népet a box árusításának az elején is, hogy maguk döntsék el kell-e nekik a kiegészítő vagy sem. A Sony szerintem ebben jól döntött. Nem kell itt ebből többet leszűrni... q;)
  • TomStorm
    #157238
    Felesleges neki egyáltalán bármire is válaszolni.Nem,hogy végig hanem bele sem kezdek olvasni a hülyeségeibe
  • Harlekin
    #157237
    Felesleges leírni neki,mert kinectje nincs így fogalma sincs mik azok amik kinectesek vagy támogatottak!
  • Harlekin
    #157236
    Ja ja ja,de pont annyival van több mint amit TE nem tudsz kihasználni!
  • Botond #157235
    Rossz hírem van. Jönnek sorban, van új dance central, van új just dance. És ezek időtállóbb játékok mint egy rissz rossz halo mondjuk. :D
  • Rage47
    #157234
    Azt is tegyük hozza hogy a MS később kezdte árusítani a konzolt sok régióban
  • Ra1n
    #157233
    "Jöjjenek csak szépen sorba a kinectes játékok"

    Csak qrvára nem jönnek nem véletlenül de megint jól megmondtad sok röhögőjellel a magadét!
  • Harlekin
    #157232
    Igen-Igen!
  • Harlekin
    #157231
    Még mindig megy a kinectes fing festés!?
    Mondjuk engem plusz boldogsággal tölt ez el,hogy ismét azok morgolódnak akiknek nincs vagy legalább is 5 percnél több időt nem is szántak a megismerésére!És képtelenek ezt a dolgot megemészteni!
    Milyen jó,hogy nekem van és nem is tudom elképzelni,hogy ne legyen.És röhöghetek azokon akik zsigerből utálják és ugranak minden kinectes új infó hallatán.Remélem még jó sok hasonló infó lát napvilágot és jönnek rendre a kinectes dolgok.Előbb utóbb remélhetőleg agyvérzést is kaptok a méregtől!
    Én a helyetekben biztos elballagnék redmondba és tiltakozás képen felgyújtanék pár kinectet,hátha erre a tiltakozásra felfigyel MS.Jaj de akkor előtte vennetek kell kinectet,na ez most sakk-matt.Tehát akkor maradnak szépen itt az üres lufik és lehet jókat röhögni ezeken,ha így történt volna,vagy ha az lett volna esetleg ha a ha is lett volna

    Jöjjenek csak szépen sorba a kinectes játékok,meg a kinect támogatott játékok,ha másra nem is de a Ti bosszantásotokra mindenképpen!
  • Seth
    #157230
    Asszem Harlekin osztotta vele a fejeseket nagyon jó hatásfokkal :D
  • Harlekin
    #157229
    4 Évig használtam xfps-t és smart joy frag kombót.
    Nem adja vissza teljesen a pc egér mozgást,de azért rendesen lehet vele osztani a fejeseket!A bill viszont az teljesen ugyan az lesz.
    Ami nagyon pozitív dolog,hogy minden gomb programozható lesz így tehát nincs a kontrolleres megkötés minden mindenhova állítható.
  • mohamed
    #157228
    Valakinek van tapasztalata az xbox360 - hoz kapható billentyű és egér konverterhez?
  • Ra1n
    #157227
    Pfff..... Ez igen. KÖZE nincs a két dolognak egymáshoz de ahogy érzed.:D
    A számok és az eladások,történések nem hazudnak. Ennyi.
  • Botond #157226
    Pont ugyanezen logika mentén vezetik le mindenhol, hogy a konzol halott dolog. Játékra jó, de ennyi, se egy excel, se egy paint, de még egy nyűves számológép se... kinect is csak játszani jó, se excel, se paint, se számológép, gyász. :D
  • partizan182
    #157225
    A hardware ereje semmiben sem befolyásolja az eladásokat, lásd: PS2, Wii, DS stb. MS kettő dologgal fürdött be:

    1. 100 Dodó/Ojró prémium a konkurenciához képest (nyilván). Hogy most a plusz ár a Kinekt vagy erősebb vas miatt van az mindegy, a drágább az drágább és ez mindig meglátszik az eladásokon

    2. A fini kis gödör amit még 2013-ban ásott magának: alwaysonline, drm, alwaysonKinekt tilitoli. Az átlagember még ma is azt hiszi hogy kötelező az online kapcsolat meghogy a kamera megfigyeli őt. A HC gamert meg csak simán felháborította ezen pofátlan bepróbálkozások sora.

    Szinte minden amit írsz persze így is igaz azzal a különbséggel hogy a kinektes százmillió dollárokból nem +2 mag kellett volna bele hanem exkluzív címek. Persze így is vannak fini dolgok (pláne a száni PS4 felhozatalhoz képest), de tény hogy a Kinekt R&M ablakon kilapátolt pénz volt.