176613
banner
  • vg
    #158229
    Ja igen, TE vagy aki akinek játszhatatlan a BF4 is. Nem is értem miért nem mész a A PC-s játékoknak leáldozott!-ba sírni... ohh wait!
  • darkSectorxxx #158228
    +1

    Már ha személyesen intézkedik az ember.
  • darkSectorxxx #158227
    Én sem értem ez hogy lehet, használj inkább bankkártyát.
  • darkSectorxxx #158226
    Most konkrétan zöldségeket beszélsz. 1000ft az 1000ft. Baszod ez nem a pénzről szól hanem hogy tanulják meg nem szórakozhatnak a vásárlókkal.

    Ha van 1000ft-od abból vehetsz magadnak kaját pl.

    Te lehet gazdag vagy és szórod a lóvét, de más valszeg nem.
  • Katun
    #158225
    Nekem ugyanekkora pofáraesés volt a negyedik rész is X1-en, GTA5 és pár nyalánkság után csak öklendezik az ember. Elég szomorú.
  • danaboy
    #158224
    Persze, hogy rá volt/van írva, de egy pillanatig sem gondoltam, hogy van olyan cég aki a névértéknél magasabb áron árulná.
    (Elképzelésemet arra alapoztam, hogy neten nem találtam a csomagoláson feltüntetettől eltérő áron. Ebből gondoltam, hogy az eladási árat a Micro$ szabja, amiben benne van az értékesítő haszna. {Lásd a korábbi gold és pont kártyáknál elég változatos árak voltak, jellemzően a feltüntetett ár/érték alatt!} A MédiaM-nál is névértéken van, aki legalább olyan drága mint az eladó. Az euronix oldalán pedig nem volt feltüntetve sem a termék, sem az ár.)
    Az ismerősnek meg annyit mondtam, hogy - ha van - hozzon egyet. (Ő sem gondolta, h gond ezer Ft, de ha pizzát rendelek 1500-ért azt sem 2000-ért hozzák ki.)
    Megjegyzem, ez a telefonos feltöltőkártyákhoz hasonlóan egy prepaid kártya melyek az én elképzelésem szerint működnek.
  • partizan182
    #158223
    Különben is hogy merészeltél felbontást meg frémet szóba hozni, maszterrész e vagy vagy Sonyhuszár? Azt mondd inkább hogy lehet e rendesen HASZNÁLNI? Azommúlik ugye, én tenap ezt tanultam, sosefelejtem el.
  • partizan182
    #158222
    Ez asszem Viceral nem Dice. Érdekes mert a Dead Space-ek látványban/minőségben ott voltak a szeren.

    @danaboy: gondolom rá volt írva hogy mennyibe kerül. Azért írd meg hogy mit mondtak, de az euronix tapasztalatom alapján mindig is hulladék volt pofátlan marzsokkal.
  • danaboy
    #158221
    Az ezres valóban nem tétel, de az átverést nem szeretem és nem hagyom szó nélkül.
  • Totti5
    #158220
    Dice hozza a formát. Legrondább játék amit láttam eddig Xbox One-on. 720p, mosottfos, irgalmatlan recehegy és hogy 60 fps e? dehogy, csak annyira mint a BF3.



  • partizan182
    #158219
    Egy ezres miatt nehogy már visszamenj reklamálni, csak kiröhögnek. Ezresé' egy emailt sajnálnék megírni nemhogy becaptassak személyesen. Max kapsz store creditet, de 4kért meg mit veszel? Pendrájvot ha nem lenne már otthon háromezer.
  • danaboy
    #158218
    Azért visszaviszem, megnézem mit reagálnak.
  • davidka003
    #158217
    Amúgy meg szerintem nem hatósági áras mint a cigi. Mindenki annyiért adja amennyiért akarja.
  • davidka003
    #158216
    Nem kell. Jó 10 éve nincs már ilyen törvény.

  • Kongy
    #158215
    Ez így átverés, én tuti visszamennék reklamálni. Meg eleve meg se vettem volna, ha nem annyiba kerül, mint amennyit ér.
  • danaboy
    #158214
    Blokk megvan, holnap mindenképp viszem vissza, csak gondoltam gyűjtök infót, ha nem akarnák visszavenni. Emlékeim szerint 3 napig szó nélkül vissza kell vásárolniuk. (Bocs az offolásért, nem akarok fogyasztóvédelmi fórumot nyitni. Gondoltam nem árt, ha más is tudja.)
    Utoljára szerkesztette: danaboy, 2015.02.03. 20:38:33
  • Renátó1985
    #158213
    Árulhatják, ha van olyan aki megveszi. Vidd vissza!
  • danaboy
    #158212
    Az euronixet ismerem. Az érdekelne, hogy szabad vagy kötöttáras a kártya? Gyanús, hogy máshol nem találtam ilyet. Szerintem ez így átverés, 30%-ot rátenni az értékére.
  • Botond #158211
    Simán előfordulhat, euronixnél meg pláne.
  • danaboy
    #158210
    Tudja valaki a választ?

    Ismerősömet kértem, hogy hozzon egy 2990 Ft-os kártyát az "euronix"-ből. Hozott is 3999 Ft-ért!
    A kérdésem továbbra is, hogy árulhatják e a kártyát a rajta feltüntetett árnál magasabban?
    (Rákerestem neten és még a MediaM is 2990-ért árulja, persze az euronix oldalán nem is találtam.)
  • Totti5
    #158209
  • darkSectorxxx #158208
    Bocs akkor rosszul írtam.....:D
  • Botond #158207
    A te logikád szerint igen. Én csak annyit mondtam, hogy magyar storeban ingyé volt, utána te jöttél a hülyeséggel, hogy neked meg ajándékba volt a unityhez.
  • danaboy
    #158206
    Sziasztok!

    Az XBOX Live feltöltőkártyát árulhatják a névértékénél drágábban?
  • Kongy
    #158205
    Ne mondd már :D #158169 "Kongy meg magyarban vásárol"

    Meg kéne venni ezt a faszom Dying Light-ot, de sajnálom rá a pénzt : /
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2015.02.03. 19:43:42
  • darkSectorxxx #158204
    Nem irtam hogy ott vásárolsz, csak azt hogy azt vetted alapul mikor beszélgettetek. :)
    Tudom hogy nem ma kezdted te sem. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.02.03. 19:41:07
  • Zavarodott
    #158203
    Pakold csak... q;p
  • Kongy
    #158202
    Frászt vásárolok én magyarban, nem vagyok én milliomos, nem fosom a pénzt. Akármikor át lehet állítani a régiót, csak gondoltam szétnézek magyar store-ban, mert eddig mindig csak USA-t néztem. Hát, húztam is vissza USA-ra azután a horror után, amit a magyaron láttam.
  • darkSectorxxx #158201
    Kíváncsi leszek gameplay-re
  • Totti5
    #158200


  • darkSectorxxx #158199
    Hát ezt szeretném ha lejönne. :D
  • Harlekin
    #158198
    De és????Szabad ország azt teszek amihez kedvem van!Amúgy eddig játszottam 4 acsit nyitottam így mára meg van a boldogság,most a második része,hogy itt ütlegelhetem a méhkast és zümmöghetnek a herék!Jó hogy jöttél!
  • Harlekin
    #158197
    Ja tényleg most,hogy mondod...Így már értem miért lopták el 1 perc alatt a kocsim belső szőnyegét a benzin kúton,mert ott felejtettem a porolón és 1 perc múlva már nem volt ott mire vissza mentem.Tehát akkor a szőnyeg volt a 3 milla nem a kocsi!Minden világos...
  • partizan182
    #158196
    Nemúgyvolt hogy 3 után nincs időd online hőbörögni, mert annyira lefoglal a géming?
  • Botond #158195
    Média marktban, ami magyar store, nos ott ingyen van bf meg a unity, csak az x1ért kell fizetni...
  • Harlekin
    #158194
    így van ha ez jött le ebből akkor igen.
  • darkSectorxxx #158193
    Ennyire nyomod? :)

    Hazudnék ha azt mondanám hogy most meglepett a dolog. :D Napi kommentek alapján szó nélkül elhiszem neked. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.02.03. 19:14:05
  • Harlekin
    #158192
    Mindenki annyit inna mint Én akkor tönkre mennének a kocsmák és az alkohol forgalmazók
  • darkSectorxxx #158191
    "a piát az adhatta aki előléptetett" (ő ihatott először) :DDDDDDDDD
  • darkSectorxxx #158190
    :D