176613
banner
  • darkSectorxxx #158469
    Gondolom nincs javítás a képen....furcsa lenne 2015-ben.
  • Harlekin
    #158468
    1 év után szart be a kontrolerem azaz most is jó csak olyan játéknál ahol nagyon kihegyezett a mozgás(nagyon alapról indul a bal stick mozgatás) elkezd magától húzni.De ettől függetlenűl faszán müxik és aztán nálam rendesen igénybe van véve.A gombák nyaka látványosan meg van kopva...De nem csattog nem zörög teszi a dolgát...De nem tudom mit vártok ezektől a dolgoktól tömeg cikk vedd meg használd dobd ki...
    Hisztek annak hogy 100 milliókat költöttek fejlesztésre!?99,9 milla elment a zsebekbe,meg prezentációra,meg az isten tudja mire,de semmi érdemlegesre.Valahogy a nyereséget el kell előre tüntetni.
    Érthetően az anyagválasztás is a lehető legpocsékabb!Szerintetek olyat akarnak csinálni ami ÖRÖKÖS!?Nem hülyék akkor mit adnak el 1 év múlva.
    Arról nem is beszélve,hogy akik össze rakják napi 1 tál rizsér se fognak nagyon odafigyelni...

  • Macccy
    #158467
    Ez az első kép ez FORZA H2??? Ez mennyire kurvaszép .. :()
  • Macccy
    #158466
    Nem tudom igazából milyen régióban és mi szar a matchmake körül, én néha multizok vele és megy szépen ...
    Amúgy meg HALO MCC ... ez 4 és 1/3 (Spartan Ops) játék, sok múvival, ahogy Moby mondta jó univerzummal, 100 multis pályával, editorral ... 10K szerintem megér. A HALO 1 csak ami igazából itt-ott ósdi pályavezetéssel bír (13 éves!), de a hangulat és a zene ha elkap nem fog érdekelni.
  • Harlekin
    #158465
    Hívtalak telon basztál felvenni!!!!
    Ma gondoltam rád,mert nyomta pvz-t!!!bazze ez a játék akár mikor a kalapból előhúzva kibaszott jó?Vegyél x1 et ismét aztán gyere pvz-ni sunsetezni titanozni és nyomhatunk DL-t is...
  • Harlekin
    #158464
    Be tudlak,de biztos akarod,mert van hogy a 7 napból 5 napon jön update!!!!
  • Harlekin
    #158463
    Na most jutottam géphez,de nincs sikerem,mert jelenleg a készített képeket csak háttérnek engedi betenni pre.dash.Legalább is nálam nem engedi máshova ,megosztani menteni...
  • Moby
    #158462
    Szóval a Halo univerzum az fasza. De a halo játékok ma már...háááát....Killzone jó játék? Ha igen, mehet ez is :D
  • Moby
    #158461
    Rávágnám, hogy nem, de ha sosem játszottál Haloval akkor talán. Kérdés, hogy egy halo-szűznek ma mennyire értelmezhető a halo1-2 gameplay. Félek kevéssé. Viszont a halo4 mai napig ütős hangszer, és bár ez egy fisemfos port, de ennél jobb minőségben ez ma nem létezik, bár kicsit ugyanaz a bajom vele, mint a lastofus-al ps4-en.
  • TDC Geronimo
    #158460
    Ahogy olvasom multinál matchmaking még mindig szar hónapokkal megjelenés után. 10kt mindenképp megér, eleve a benne lévő content miatt is, de készülj fel, hogy valami 70 giga majdnem a játék.
  • n000rbi
    #158459
    Halo MCC most 10k. Megéri? (sosenemjátszottamhaloval)
  • darkSectorxxx #158458
    Ja bocs nekem először csak a szobás kép jött be.
  • Moby
    #158457
    Forza, halo mcc, unity.
  • darkSectorxxx #158456
    Milyen játék ez?
  • TDC Geronimo
    #158455
    Na csak megérte várni a képkészítő funkcióra, mert ahogy olvasom PNGbe készíti és tömörítetlen. Itt van pár példa.







    Nem félkész meló, ez így ebben a formában sokkal jobb, mint ami PSen van.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.02.21. 12:30:12
  • n000rbi
    #158454
    Jó ez? Gondolkodtam rajta, hogy be kéne húzni...
  • Totti5
    #158453
    Még nem, de olvastam hogy a japók kitettek magukért. Szar mindenkinek.
  • LMNO
    #158452
    DOA 5 Last Round trial-t próbálta valaki? Másnál is lefagy ha online-t próbál indítani?
  • Totti5
    #158451
    Rebellion mit gondolt hogy jobb vészink nélkül játszani a Sniper Elite 3-at ami reszel, darál, kettévágja a képet, már a menüben is, és az első perc játékban úgy egy percen át? vagy bekapcsolod a vészinket és atom 30 fps, valami budget kategóriás blúrral, ami miatt piszok gyorsnak tünik a mozgás. Nehéz a döntés... ja nem.
  • Totti5
    #158450
    Phantom Dust eddigi fejlesztőitől ( Darkside Game Studios ) elvette MS az IP-t. Más studiót bíz meg a játék készítésével.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.02.20. 22:37:49
  • Totti5
    #158449
    Brutál egy karakter, és ötletes tréler megint + új kari megint, valami japán-zombi-horro csaj ami a körből és átokból gyütt elő:)



    Fejlesztő váltás után mit sem esett a minőség, sőt emelkedett
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.02.20. 22:31:56
  • Totti5
    #158448
    FF14 demó kép. Nem tűnik túl acélosnak ez a motor, ez a látótáv, LOD rettenető gyenge bármihez képest ami eddig megjelent. Japópowa? megint csúnyán lemaradnak?
    ( najó vetekszik a BF-el )
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.02.20. 22:15:05
  • n000rbi
    #158447
    Tudom, ps4 is van.
  • Rage47
    #158446
    az én kontrollerem jó, a kollégám PS4-ese meg 1 hónap után cserére szorult. a másiknak meg 3 hónap után.
    szar mind
  • TDC Geronimo
    #158445
    Ótvarfos a minőség ott is, főleg a kontroller. Nekem is másfél hónap után cserélni kellett, de ez se az igazi.
  • n000rbi
    #158444
    Hozzáteszem, hogy a tápomat háromszor cserélték, kontrollert meg kétszer. Tehát finoman szólva is megingott a nem létező bizalmam az MS-ben.
  • Katun
    #158443
    Nem, ilyet még nem is hallottam. Szerintem ilyet cserél az MS garanciában, ugyanis a kiegészítőkre egy év garancia van (legalábbis tudtommal, a gépre és Kinectre 2). Nekem néha a bal trigger nyöszörög, de van, hogy elmúlik. Kicsit kiábrándító, tudva hogy mibe fájt nekik a fejlesztési költség.
  • n000rbi
    #158442
    Nektek volt már olyan, hogy a rezgőmotor "kilazult" a kontrollerben? Kb. két napja vettem észre, hogy a bal oldalon rendesen kopog a műanyagon, amikor jobban beindul és kézzel megrázva a kontrollert, hangosan koppan azon az oldalon... Tököm ezekbe a fos kínai szarokba már. Jól ki lett fejlesztve.
  • Katun
    #158441
    Be tudnál invitálni a Preview programba? Úgy olvastam csak meghívással lehet bekerülni, a meghívónak bent kell lennie és ennyi a kritérium. :)
  • Harlekin
    #158440
    Mivel uploadba teljesen ugyan úgy feltölti ahogy lementetted vagy megcsináltad így simán menthető akár mire és jó minőségben...De haza megyek megnézem és rakok be ide képet,hogy mi az a minőség amit tud asztali gépre lementve ide feltöltve...
    Az biztos,hogy teljesen ugyan abba a minőségben menti a képet ahogy van...
  • TDC Geronimo
    #158439
    Kiexportalni a képet csak fos minőségben twitterre lehet csak nem? Usb másolás vagy cloud elérés nincs mint videóknál gondolom.
  • Harlekin
    #158438
    Na tegnap teszteltem és csináltam vagy 40 képet.Nagyon frankó,mert akció közben is el lehet kapni a "pillanatot"!
  • Macccy
    #158437
    Jóez jóez ... de mikor lesznek rá játékok?
  • Totti5
    #158436
    A márciusi Xbox One frissítés főbb újdonságai:

    Screenshot készítés: Játék közben a Guide gomb dupla lenyomásával azonnal képernyőkép készül, amit aztán az Y gombbal el is menthetünk. Kinect esetén az "Xbox, take a screenshot" parancs is ugyanezt a feladatot látja majd el.

    Upload app: Ebben már nemcsak a videóinkat, de fotóinkat is kezelhetjük majd. Az elmentett képek beállíthatók lesznek háttérnek, de meg is oszthatjuk őket az Activity Feedben vagy épp Twitteren.

    Ajánlott barátok (Suggested Friends): Könnyebb lesz olyan barátokat találni, akiket akár ismerhetünk. A rendszer felajánlja majd a közös ismerősöket, barátok barátait, illetve az Xbox Live legaktívabb feltöltőit és alkotóit, hogy hozzáadjuk őket a barátlistánkhoz.

    Csempe átlátszóság: A Settings / My Xbox / Tile Transparency menüben ezentúl beállítható lesz, mennyire legyenek átlátszók a csempék a kezdőképernyőn.

    Valódi név megosztása: Beállíthatjuk, hogy a valódi nevünket csak a közvetlen barátaink, azok barátai vagy bárki láthassa.

    Spam jelentése: Xbox Live üzeneteknél lehetőség lesz a nem kívánatos leveleket szemétnek jelölni, amiről aztán az Xbox csapat kap jelentést.
  • Totti5
    #158435
    Natgeo most

    A II. világháború legnagyobb rajtaütései

    COD 1? vagy 2 jeleneteivel mutatják be az eseményeket. Poén.
  • JaSoN HuNTeR #158434
    Köszönöm
  • Totti5
    #158433
    Felhasznált lapka speciális AMD APU
    Processzorarchitektúra
    AMD Jaguar
    Processzormagok száma 8
    L2 gyorsítótár mérete 2 x 2 MB
    Processzormagok órajele 1,75 GHz
    CPU számítási teljesítménye 112 GFLOPS
    Integrált grafikus vezérlő (IGP)
    AMD GCN architektúra
    Grafikus parancsprocesszorok száma 2
    Compute parancsprocesszorok száma 2
    CU-k száma 12
    Shader részelemek száma 768
    Textúrázó csatornák száma 48
    Blending egységek száma 16
    IGP magórajele
    853 MHz
    IGP számítási teljesítménye 1310,2 GFLOPS
    Háromszög-feldolgozás sebessége 1,71 milliárd/másodperc
    Pixel kitöltési sebesség 13,6 gigapixel/másodperc
    Texel kitöltési sebesség 40,9 gigatexel/másodperc
    Beágyazott memória az IGP-nek
    32 MB ESRAM
    ESRAM maximális sávszélessége 218,4 GB/s
    Rendszermemória kapacitása 8 GB
    Rendszermemória típusa DDR3
    Memóriabusz 256 bit
    Rendszermemória effektív órajele 2133 MHz
    Rendszermemória sávszélessége 68,3 GB/s
    SHAPE hangprocesszor négy Tensilica DSP
    Hangprocesszor számítási teljesítménye 15,4 GFLOPS
  • JaSoN HuNTeR #158432
    Mi a Xbox One specifikációi?

    Igaz hogy egy módosított AMD radeon 7850 van benne?
  • n000rbi
    #158431
  • Tyrant01
    #158430
    Én is letoltam 5 óra alatt, csak a menü baszakodott valahogy :-D
    Ryse: Son of Rome: 58 achievements out of 58 won | Completed on 11 Jan 14 | Played for 111 hrs 57 mins |