176613
banner
  • darkSectorxxx #158589
    :P
  • Harlekin
    #158588

  • darkSectorxxx #158587
    Oks nem érted a kérdést.
    Mutass hsz-t amiben nekem írja valaki.

    Nem jelenti azt az alattam lévő komment hogy én azt el is olvastam akkor.
    Ráérsz legalább este 11-ig.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.02.26. 19:15:49
  • barmi
    #158586
  • Harlekin
    #158585
    Tudod a legborzasztóbb az,hogy ezekkel a kéréseiddel mindig saját hibáidat erősíted fel a nagy közönség felé!
    Bizonyítod azt,hogy csak írsz meg írsz soha nem olvasol soha nem értelmezel,éled itt a saját világodat és kizársz minden FONTOS ÉRDEMI információt amit szerezhetnél,hogy ne kérdezz vissza folyamatosan értetlenül.

    A pontos információ után TE VOLTÁL A KÖVETKEZŐ HOZZÁSZÓLÓ vagyis az alteregód!!!!
    Ha nagyon szeretnéd keresek még,mert legalább ÉN 3x írtam le és Tyrant is jó párszor!!!



    #151208
  • darkSectorxxx #158584
    Igen mutsd meg nekem legalább 1x ezelőtt ki írta le.
  • Harlekin
    #158583
    kb 4000 szer le lett írva,hogy IGEN
  • Harlekin
    #158582
    "De jól meg is szívta, gondolom a 0 db Kinektes játék a következő 6 évben még neki is kevés akrámilyen casual. "

    Te gondolom 1 PS4-es tulajoknak szervezett agysorvasztási továbbképzésen kaptad a látnoki képességeket,hogy 6 évre előre látsz!

    Van kinected?
    Nagyobb összeget merek rá tenni,hogy a legközelebbi találkozásod kinectel az a tecsó polcon becsomagolt állapotban történt meg ebből adódóan mennyire értékes minden vele való észrevételed és hozzáállásod plusz kiemelendő az hogy ps4 tulaj vagy.
    Tehát nyugodtan meghagyhatod az élményt a kinect tulajoknak.
  • DummyBoy
    #158581
    Ezen most én is meglepődtem ... US store-ban "rendes" áron van ...

    Utoljára szerkesztette: DummyBoy, 2015.02.26. 18:12:13
  • darkSectorxxx #158580
    Home-olható az EA program játékai?
  • Totti5
    #158579
    Mivel nem vagyunk világon kívüliek, sem putri, sem szegények, sem éhezők, és még villanyáramvízinternetájfónledtv is van pont annyira vannak árazva a cuccok amennyi az ajánlott ára EUban eredetileg.

    Azt hogy UK-nak van többek közt egy Zavvija akik időnként baromi jó akciókkal is tudnak operálni, egy másik dolog.
  • TDC Geronimo
    #158578
    De ez ea access nélkül... Azzal majdnem 10k csak
  • Totti5
    #158577
    Azt mondta a Sony, hogy nem éri meg az EA összeborulás.
  • Totti5
    #158576
    Akik bejelölték a betterresölúszönt azok vegyenek PCt ott a 4k a better gösszer.

    Bluray player poénnak jó volt, hisz nem létezik más formátum. Nyilván mindenbe BR kerül már jó pár éve. Nincs más.

    A faster proccessing power? foggalmam sincs ez mit takar, de gondolom azt hogy akik bejelölték azok álmukból felkeltve vágják hogy mennyi terraflop, hány tranzisztor van benne, meg mekkora feszültséget adnak le adott órajel mellett. LOL ki a francokat érdekel ez, vagy miért kell hogy számítson? de akinek ez kell tolja a CELL-en, mert az még mindig jobb.

  • TDC Geronimo
    #158575
    Beszarok. Boxon EA játékok 12kba kerülnek csak... DA is ennyi volt és most nézem BF preorder is fent van ennyiért. Mondanom sem kell PSen mindez 21k...
  • darkSectorxxx #158574
    Akit érdekel, este 10-kor hivatalos MK STREAM....(kivégzések, új karakter)
  • DummyBoy
    #158573
    Gondolom nem sok "tornagépet" vagy sporteszközt vettél még életedben ... 160k nem olyan nagy összeg ...

    Ha azt a pár kinectes cimet összeszeded, ami eddig One-ra megjelent, és mind mellé teszel egy "átlagos" tornaeszközt. akkor a vége az lesz, hogy negyed pénzből van egy tornacuccod, ami nem foglal el 10-20 négyzetmétert a lakásból ...

    És még szórakozatóbb is.
    Utoljára szerkesztette: DummyBoy, 2015.02.26. 17:47:36
  • Totti5
    #158572
    Gold tagoknak "ingyenes" lesz a Fable Legends


    "A dolog úgy működik, hogy a sztori, a pályák, a későbbi epizódok és frissítések ingyenesek lesznek. Nincs paywall, nem fog harconként egy szívecske eltűnni, nem kell várni amíg valami energiacsík visszatöltődik, nincs semmi megkötés. Ugyebár a játék 4 vs 1 módban játszható, tehát a fenti tartalmak mellett négy hős (és egy gonosztevő) minden pillanatban elérhető lesz, azonban a hősválaszték néhány hetente cserélődni fog. Megtetszett az egyik karakter? Ha egy csere után is játszani szeretnél vele, akkor két dolgot tehetsz: megvárod, míg legközelebb elérhető lesz (nyugi, a vele szerzett XP és képességek nem vesznek el), vagy megveszed, melyet lehet valós valutából, vagy a játékban szerzett fabatkával fizetni. És persze lesz több tucat kozmetikai kiegészítő, melyből lehet majd mazsolázni és a fenti két fizetési mód egyikével megvenni - ezek nem biztosítanak előnyt, csak jobban személyre szabható lesz vele az ember szívéhez közel álló hős."
  • Botond #158571
    Azé elszörnyúlködnél, ha látnád mekkora darabszámban megy el az aktuális just dance minden évben. Totti linkelt vmit múltkor, hogy ubi címek közül az a második legjobban fogyó franchise talán. Ismerettségi körben egy srácnak van kinect nélkül gépe, neki is csak azért mert nincs csaja most éppen. Szóval a te egy személyes mintavételed a nappalidban annyira nem reprezentatív dolog, és évi 4-5 kinect cím pont elég ennek a user rétegnek amúgy.
  • partizan182
    #158570
    Gondolom ilyen Kinect Sports mókaságokat vizionált a srác nem a Just Dance 7-dik részére pörgött rája amikor megvette a 160 ezres cuccot.

    Ez inkább a "mióta nem kötelező a kinect minden developer és user leszarja az MS pedig úgy tesz mintha sose létezett volna" utózöngéje :)

    Részvétem azoknak akik dzsampinoltak.
  • darkSectorxxx #158569
    Az hogy ps-en a grafika a fontos ez nem igaz. Mindenkinek jól jön de nem minden áron.
  • TDC Geronimo
    #158568
    Tökéletes összképet ad a 3 táborról. PS4 vásárlók grafikát meg felbontást akarnak. Boxosok a brandhez kötődnek, Wii U tulajoknak meg a jó játékok számítanak meg a fun.
  • Botond #158567
    Just Danceből évente jön új, zumba kutyafüle is van gyakran új, szóval a 0 kinectes cím azért túlzás. Vagy ez még a nextgenre semmi nem jelenik meg kánon utózöngéje? Mert akkor nemszóltam!
  • Kongy
    #158566
    Jól gondolod :) Ő baja igazából, elég jól elvagyunk a Kinect Sports-al ha nála vagyunk páran.
  • partizan182
    #158565
    Ő feltételezem anyagilag jobban el van eresztve. De jól meg is szívta, gondolom a 0 db Kinektes játék a következő 6 évben még neki is kevés akrámilyen casual.

    Érdekes cikk hogy ki miért választotta a platformját.

    Tiszta röhely egyedül a WiiU vásrlók racionálisak úgy tűnik, a többinél csak a marketingbullshitet böfögi a nép (kedvencem a PS4-nél: What the Family Wants :))) )
    Utoljára szerkesztette: partizan182, 2015.02.26. 14:57:04
  • Kongy
    #158564
    Ez nem egészen igaz. Van olyan ismerősöm, aki masszivan casual játékos, mégis vett One-t kinectes bohóckodás miatt főleg.
  • Moby
    #158563
    Jah, borzasztó igazságtalan. Meséld el nekik is. (~100-al szorozd a reált)
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.02.26. 14:08:35
  • DummyBoy
    #158562
    Azért nem olyan rossz ott az élet...

    Persze a nagyvárosokban durva árak vannak, de nem mindenhol.

    A játékok pl. drágábbak az UK store-ban.
  • partizan182
    #158561
    Cserébe a lakhatás 10-ed annyiba sem kerül. Hidd el az jobban fájna, nevetséges ami a UK-ben megy mind lakbér mind lakásár oldalon.

    XOne luxuscikk Mo-n, ennek megfelelően van árazva, úgyis csak a HC veszi meg.
  • davidka003
    #158560
    Xbox One Console - Includes Assassins Creed: Unity & Assassin's Creed: Black Flag £279.99

    Azért az milyen igazságtalanság már, hogy ők ott keresnek 5-ször ennyit, mint mi és csak 116 ezer Ft a csomag.
  • xscorp
    #158559
    Kérdés: Vannak értelmes kinectes játékok? Tudtok mondani? Melyik konzol mozgásérzékelője a legjobb?
    Kieg: Sajnos ínhüvelygyulladás miatt le kellett mondanom a kontroller használatáról, már 2 éve. Magyarul 2 éve nem tudtam konzolozni. Most már kezd hiányozni, ezért gondolkodtam a mozgásérzékelős játékokon, mert ott nem kell használnom a csuklót és az ujjakat.
  • Totti5
    #158558
    Különállóan indítható.

    Többek közt ezeket tudni eddig:

    1998 Toyota Supra
    1970 Plymouth Road Runner
    2012 Nissan GT-R
    1970 Plymouth Cuda
    2013 Jeep Wrangler
    2014 Maserati Ghibli S
    2015 Dodge Charger
  • darkSectorxxx #158557
    Standalone gondolom. :D
  • TDC Geronimo
    #158556
    Hogy érted hogy nem kell hozzá FH2?

    Standalonet ír valóban, de akkor most ez ingyenes ótóka lesz FH2 enginen?
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.02.25. 22:30:20
  • darkSectorxxx #158555
    Van SE v2 és igen írták hogy TR és BI.
    Hát értelemszerűen 1. én még akár változtathatnak ha közbejön valami, de én ellőttem, mert Sniper V2-vel akarom összekapcsolni, mivel április elején nem tudom mi lesz. :)
  • Totti5
    #158554
    F&F DLC ami ingyenes lesz egy ideig. Nem kell hozzá az FH2.
  • Totti5
    #158553
    1500 körül van.
  • Renjike
    #158552
    ez hivatalos hogy ezek lesznek?
  • darkSectorxxx #158551
    Akinek van X360 még és érdekli a GOLD ingyen játék, most érdemes lépnie!!!!!!!!!!!
  • darkSectorxxx #158550
    Ja elég lesz a játékosoknak.