176613
banner
  • Totti5
    #158789
    Hiba volt kiadni 360ra, sokan simán vették arra abban az ámulatban hogy a nextgen nem nagy ugrás, nem kő még váltani!. Nagyon kiherélt fosport lett a 360as, csak erre későn ébredtek rá az emberek.
  • Moby
    #158788
    Átlápték, a 360-as összesített eladásokkal (0.55+0.85M).
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.03.04. 21:44:43
  • Totti5
    #158787
    In comparison to Forza Horizon 2 Xbox One launch week sales, DriveClub beats it by a margin of 3:1 worldwide. The full breakdown Forza Horizon 2 and DriveClub Worldwide sales as of October 12 are listed below.

    Forza Horizon 2: 489,000 Units
    DriveClub: 1 Million Units.
  • darkSectorxxx #158786
    Pedég én is azt hittem 1 millát simán átlépték már a FH2-vel.
  • darkSectorxxx #158785
    Ja oks, nekem végülis nem számít, én akkor is veszek egy gépet QB-vel ha addigra csak én használok egyedül x1-et a világon. :)
  • Moby
    #158784
    Forza 5 (bundli hegyek): 1.92M
    FH2: 1.40lófaszt...0.85M
    Assacreed unity: 2.55M (csakone)
    COD:AW: 4.17M (ROFL)


    LOL. na ennyit az exkluzívokról.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.03.04. 21:28:54
  • Totti5
    #158783
    Nekem mindegy mi miatt és mennyit adnak el. A lényeg hogy sokat és ugyan az van Xre is mint PSre. Ugyan az lesz 1 év múlva 3,4,5,6 év múlva. Tök ugyan az. X1 jobban fogy mint a 360 ezen időszaka alatt és több profitot is hoz, mert nem buknak a gépen ( ha igen akkor is keveset ) MS örül, mi örülünk. Phil meg tolja ezerrel. Idén a Halo 5 nagyon sok emberek system seller lesz és jün egy Forza 6 is amibe ha végre beletolják az esőt, napszakot akkor olyan szinten lehet prómózni majd hogy az összes prevgenen lovagló fanyalgó is nyáladzva fog rohanni érte.

    Azt hogy DX12 10-20% mór pówer, meg teljesen reális PR fogás. PS4 mór resölúsön? már mennek is venni, mert ez számít ezek szerint. Akkor miért ne tolná ezt az MS is, mór pówer, mór ember. Ha ez kell, akkor így kell játszani. Ez a reklámszakma, meg a júzerek szegénységi bizonyítványa.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.03.04. 21:27:24
  • Kongy
    #158782
    Tudom miről beszélsz. A legújabb Xbox 360-nak is ilyen hangja van, meg a One-nak is van egy ilyen beütése. :D Engem mondjuk nem idegesít, TV túlharsogja.
  • TDC Geronimo
    #158781
    lol... Te olvastad amit linkeltem phil spencertől? Nem a halo miatt adnak el sok boxot elhiheted.
  • Moby
    #158780
    Nos igen. Az egész currgenben a minőségen eléggé kellene húzni, de erre már semmi esély. Döbbenetesen fut a szekér.
  • darkSectorxxx #158779
    Gondolod megtörténik ilyen? nem tudnak eladn több Xboxot.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.03.04. 21:20:05
  • TDC Geronimo
    #158778
    Nem igazán tudom leírni a hangot. Olyan mintha valami súrlódna valamihez :D Fura na, nem hangos de van egy érdekes hangja.
  • Moby
    #158777
    Szvsz nagyon keveset adtak el az exkluzívok miatt. Sőt, most nem túrnék fel eladásokat, de szerintem a multiplat nagycímekből több ment el mint az exkluzívokból(bundlikon kívül):
  • TDC Geronimo
    #158776
    90%a az embereknek a brand miatt vette meg régi friendek miatt.... Semmit se rontana az eladásokon ha jönne az a pár 1st party PCre is.
  • Moby
    #158775
    Nem, nincs benne ráció :D
  • Moby
    #158774
    Az enyém olyan csendes volt, hogy...arról csak arty tud mesélni :D
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.03.04. 21:13:48
  • Moby
    #158773
    Sőt én tartok tőle, ha lesz új sku, abban könnyebben basznak olyan filléres ócska geciszar driveot, mint pl. a ps4-be. A mostaniban még az is kultúrált. Láttunk már ilyet nem egyszer, az új SKU-val csak olcsósodnak a dolgok. A mostanihoz még a kábelek is minőségiek. A sony abból is a legolcsóbb bazári fost adja első naptól kezdve.
  • Kongy
    #158772
    Óriási öngól lenne a MS részéről sok exkluzívot átvinni PC-re szerintem. Nem tudom Forza meg Halo nélkül hányan vettek volna One-t... mondjuk így se túl sokan (PS4-hez képest :D)
  • Katun
    #158771
    Nekem is furcsa hangja van a ventinek, de ahhoz nagyon kagylóznom kell. Olyan mintha csapágy gondja lenne, lehet felveszem majd és viszonyításként összehasonlíthatnád az enyémmel :-)
  • Katun
    #158770
    Szerintem ez a DX12 szöveg nem marketing maszlag, lehet benne ráció és csikarhatnak a fejlesztők plusz teljesítményt belőle. Viszont mi van a kláud erővel, coming outolt?
  • TDC Geronimo
    #158769
    Nekem alaphangon hangosabb mint a ps. Ventinek van valami érdekes hangja, igaz ez a hang játék közben se változik semmit, PSen meg nő.
  • Moby
    #158768
    A kisebb csíkszélességnek akkor van értelme ha van valódi hozadéka. Itt ilyet elképzelni sem tudok, miután gyakorlatilag hangtalan a gép, és senki nem hallott egy APU döglött darabról sem. Mit lehet itt fokozni? A gép méretét most sem ez határozza meg. Szóval ha őszre mégsem lesz új SKU, bátran megvehetitek ezt is :)
  • Katun
    #158767
    Jap, én sem várnék ősszel karcsúsított kiadást. Előttem szépen leírták, hogy maga a gép hardverileg remekül össze lett rakva, halk, szépen hűt, nincs is gond ezzel. Talán a kontroller minősége az ami ócska, illetve szoftveres gondok akadnak még, de majd kalapálnak rajta.

    Ne is mond, most szeretnék Forza Horizon 2 venni, akár használtan is, de mindenképpen Day One kiadást, hogy menjen a boxhoz. Valakinek nincs egy? Mondjuk miért is adná el valaki...
  • Botond #158766
    Mindenből jobban szeretem a kisebb nanosat, és mivel ebből azt mondják jön őszre a slim, így kivárom. Nekem nem létszükséglet, asszonynak se, most is ott ugrál a kinect előtt, szülinapja is ősszel lesz, jó lesz ez így. Addig legalább kimaxolja a mostani cuccait, meg én is végigtolom amit akarok.
  • Totti5
    #158765
    Idén nem igen lesz Slim, semmi nem indokolja és nagyon korán is van hozzá. Felesleges. A gép jól működik, nem kell kapkodni vagy javítani rajta ( sok apróságon kellene, amit talán majd idővel... nem egyik napról a másikra mennek ezek )
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.03.04. 21:01:07
  • Moby
    #158764
    X1-ből mi az istennek slim? Nem ps4 ez. Szép, jó, fasza a hűtése. Nem kell ebből slim. A kontrollert csinálják meg normálisan.
  • Botond #158763
    Tegnap azért nehezen hagytam ott FH2t meg az x1et a konzolboltban. Az már így is bitangszép volt, ha ezen még picit tudnak csiszolni bármiben az szuper. De most már erős leszek, és kivárom szeptembert, hogy asszony szülinapjára tudjak venni slim x1et. :)
  • Totti5
    #158762
    Minek?
  • Moby
    #158761
    FASZASÁG!
  • Moby
    #158760
    Előremutató ott, ahol mozdulni nem lehet nélküle: pécén. Boxon annyit segít, hogy a fosportok hozhatnak 20%-ot az átjárhatóság miatt. Azt még elnis hiszem.
  • TDC Geronimo
    #158759
    ?

    WIn 10 meg dx12 erről fog szólni. Ezer platform, 1 rendszer. win10 meg xbox one crossplay meg crossbuy. Át fogják vinni oda is 1st partyk nagy részét
  • darkSectorxxx #158758
    Egy katasztrófához vezetne.
  • TDC Geronimo
    #158757
    Phil Spencer is teasing that most first party games will be available for both platforms

    Nem lennék meglepve, ha jönne a halo 5 meg a forza is win 10re
  • TDC Geronimo
    #158756
    Ez viszont jó hír

    Porting Shovel Knight to Xbox One and implementing cross play only took 1 day for the devs of the Yacht Club
  • TDC Geronimo
    #158755
    DX12 mondjuk elég előremutatónak tűnik most, de hiszem ha látom. Ez is olyan bullshit lesz, mint a kláud :D
  • Moby
    #158754
    Wiiiiihhhhhiiiiiiii.


    Not.
  • TDC Geronimo
    #158753
    Mr @XboxP3 talking about partners for DirectX 12 including us at Electronic Arts and the Frostbite engine team #GDC15
  • darkSectorxxx #158752
    :D
  • Moby
    #158751
    Te ne okoskodjál itt kicsibohóc, mer a szádracsapnak megint.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.03.04. 20:31:19
  • TDC Geronimo
    #158750
    DirectX 12 adds a 20% gpu boost to the Xbox One

    Mondjuk ez lehet megint csak marketingszöveg, majd kiderül idővel.