176613
banner
  • orichalcos
    #158989
    Ha megveszi az ember az Final Fantasy Type-0-t, akkor van.
  • darkSectorxxx #158988
    Ja és még annyi, hogy a színek élőben is fakóak, mint youtbe-on, vagy az csalóka?
  • darkSectorxxx #158987
    Jó ötlet. Csinálj.
  • Botond #158986
    Csinálni kellene egy ps4 topikot a Ps4 témáknak!
  • darkSectorxxx #158985
    Van ps4-re is?
  • TDC Geronimo
    #158984
    Rohadjanak meg hogy nem publikus a demo
  • orichalcos
    #158983
    Na végigtoltam a Final Fantasy 15 demóját. Szokni kell nagyon az új harcrendszert, de nagyon jó lesz ez ha megjelenik. És az a summon a végén...
  • xxdani
    #158982
    Ha egyből olnine akarsz játszani akkor számolj még egy kevéske idővel míg lejön az összes DLC-is mert csak akkor engedi :)
  • TDC Geronimo
    #158981
    MK X acsi artok

    Van egy pár beteg :D
  • TomStorm
    #158980
    Na az jó,ha ingyenes!
    Megvettem ma GTA 5 bundle-t digitálisan de sajnos nem enged játszani még nincs 100% telepítve:( pedig már remegek:)
    62%..
  • xxdani
    #158979
    Heist az free mindenkinek. A pénzes dolog meg szerintem csak egy karakterre felhasználható...de ez csak tipp inkább
  • TDC Geronimo
    #158978
    Ez a képkészítés nálam ilyen bugos csak? Miért nem tudom megosztani egy képemet sem? Valamelyiknél be se adja ezt az opciót csak a play this game van, aminél beadja meg kiírja hogy "something went wrong" és ennyi... 3 játéknál is próbáltam, egyiknél se jó.
  • TomStorm
    #158977
    GTA 5 Bull Shark bundle minden karaktetem megkapná a pénzt vagy egyszer adják a bankba és kész?
    Továbbá a Heist mindenkinek ingyenesen elérhető?
  • Moby
    #158976
    Nemhogy felesleges, de rossz is. Ezekben az olcsó uhd tévékben egyelőre olyan csumpi az elektronika, hogy 3x-4x akkora input laggal rendelkeznek még fullhd-ban is, mint egy jobb fhd tévé (hisz az fhd-t is először fel kell scalelniük).
  • TomStorm
    #158975
    Igen így lehet akkor ahogy írtad is.Röviden tehát,konzolhoz felesleges.
  • Macccy
    #158974
    Óóó én még egyelőre az acsikról nemis álmodok, tényleg igen nehéz és pontos irányítású a cucc ... DE MENNYIRE SZÉP!!! :()
    Köszi amúgy a tanácsot, mikor kiléptem láttam küldtél invite-ot!? :DD
  • Macccy
    #158973
    azon is csak 1080p lenne a max, ami rámenne jel felbontás, ami addig 1 pixel volt az ha jól sejtem 4 pixelre lenne felskálázva
  • TomStorm
    #158972
    Csak egy kérdés még:Ultra HD TV-vel,hogy boldogul az X1?Nem okozna neki gondot?
  • TomStorm
    #158971
    Na király az új One amit küldtek.Minden hiba megszünt ami a régin volt.
    Kontroller gombok sokkal halkabbak,analog karok lenyomása könnyebb és nincs az a hangos kattanás,játékoknál megvan a stabil frame és nem folyik ki a szemem.
    Nem fagy le a konzol és nem dobál le internetről végre.
    Hibás darab volt nálam érdekes módon itt MINDEN be volt csomagolva és profi minden.
    Ki tudja milyen darabot küldött nekem anno KS..tőlük soha többet semmit
  • TomStorm
    #158970
    Köszi tettem is queue-re meg Tomb Raidert is,még nem játszottam vele ennyi pénzért simán
  • TomStorm
    #158969
    Jövőhét kedden Life is Strange 2.rész jön
  • darkSectorxxx #158968
    Sőt, a legszebb hogy itt egy kép vagy viddeó is sokszor évek múlva gördül le ddirektbe linkelésnél...iszonyatszar az sg ilyen szempontból most.
  • Kongy
    #158967
    Én furcsálltam, de aztán rájöttem, hogy biztos mobilról nézed :D Amúgy én is végigvittem anno PC-n de ilyet soha nem tapasztaltam még, sőt ehhez hasonlót se, ezért vettem fel :D
  • Harlekin
    #158966
    Iszonyat jó játék!
  • Harlekin
    #158965
    Ha acsikra rámész nagyon figyelj mindenre oda mert bugos rengeteg és van bőségesen ami kihagyható...Én is feladtam az acsizást 2 x és még félszer végig mentem rajta és így sem tudnék minden acsit kiszedni....
    Ha nem lenne bugos akkor már csak 2 acsi hiányozna!Nyomjam végig 3 óra alatt meg a halál nélküli és szívesen neki is állnék,mert van rá egyszerű megoldás,de így felesleges....
    Utoljára szerkesztette: Harlekin, 2015.03.16. 19:19:38
  • darkSectorxxx #158964
    Nem gond csak nektek lehet furcsa hogy ott a videó és megkérdezem milyen hibát talált
    : )
  • Macccy
    #158963
    mobilról mobilnézetben nem látszanak a videók, többször jeleztem az SG okoskáinak, leszarják, nyilván tudják ... ezért is mondtam, hogy lécci a videókat simán tegyétek be linkként, nem kell beágyazni, dehát beszélhetek én :()


    Nah, Ori begins!
  • Totti5
    #158962
    Abszolút.
  • TomStorm
    #158961
    Ori megéri a 4ezer pénzt?
  • TomStorm
    #158960
    Garanciával kaptam egy új bontatlan SO bundle-t így akit érdekel Sunset Overdrive limited edition kód az szóljon,mivel ugye nekem már megvan az előző gépből:)
    Inkább csere érdekel Diablo vagy GTA5,lehet valami digit. kód is
  • darkSectorxxx #158959
    Fasza mobilon a videót nem láttam...ez fasza. :D
    PC-n tóltam semmi baj nem volt, pedig vagy 3-5x vittem végig.
  • darkSectorxxx #158958
    Fasza, mi volt az? Mielőtt megvenném a játékot? :)
  • Kongy
    #158957
    Szép kis gamebreaker bugba futottam a DmC-ben...ejnye bejnye..

  • darkSectorxxx #158956
    Ja azért mondom lejebb kell adni, majd egyszer megnézlek ha lesz több időd. :)
  • darkSectorxxx #158955
    aha
  • Kongy
    #158954
    Na lowon már megy faszán, akkor ezen kell közvetítenem úgy látszik :) De mára abbahagyom szerintem.
  • Kongy
    #158953
    Ajánlott van kiírva..
  • darkSectorxxx #158952
    Hát télleg tölt néha
    de nem vágom miért...milyen minőséget választottál? maxot?
  • Kongy
    #158951
    Aham, turbó :) Nekem folyton azt írja, hogy laggol a boradcast
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2015.03.15. 21:50:12
  • darkSectorxxx #158950
    3perc múlva végez a torrentem, de eddig semmi reccenés. :D

    Ez a turbó mód?
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.03.15. 21:43:50