176613
banner
  • Kongy
    #158949
    Itt megy a live
  • darkSectorxxx #158948
    Úristen, könycseppek gördülnek le az arcomon, Most meghatott a kedves gesztusod. :)
    Majd várom a linket. :)

    Amúgy mind2 oldalon más előnyök és más hátrányok vannak, dén mindig úgy tartottam hogy egy igazi játékosnak kell mind2 nagy konzol és akkor egész a gamer élet, különben nem. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.03.15. 21:38:11
  • Kongy
    #158947
    Na letöltöm a Twitch-et, aztán nyomatok majd nemsokára egy kis DMC live-ot csak a te kedvedért dark, meg a sajátomért persze :D
  • Kongy
    #158946
    Majd meglátom. :D

    PS4-re is sok szart lehet mondani, de azon legalább a játékok pöccre indultak.. Ez is a hülye DRM miatt van amúgy fogadok, amit aztán a negatív visszhang miatt visszavontak.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2015.03.15. 21:25:57
  • darkSectorxxx #158945
    Lol...de lehet peccselik majd. :D
    Te nem próbáljuk majd meg ezt a DMC stream-et? :)
    Kíváncsi lennék.
  • Macccy
    #158944
    19:01 óta még nem is indítottad újra? :)) Nosza! Ezek számítógépek, a restart nálam ottvan a fő megoldások között
  • Kongy
    #158943
    Nem, pont ez a vicces, hogy lemezes... :D Újraindítom a konzolt akkor általában megjavul.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2015.03.15. 20:31:01
  • Harlekin
    #158942
    Indíts el egy másikat és utána indulni fog nekem is volt már ilyen...
  • darkSectorxxx #158941
    digitális?
  • Kongy
    #158940
    Elég érdekes dologba ütköztem ma már másodjára One-on. Bekapcsolom a gépet, rámegyek egy játékra és nem tölti be, meg se próbálja elindítani, majd kidob hibaüzenettel, hogy túl sokáig tart valamiért a játék elindítása. Ez mi a fasz?! De komolyan.... már ott tartottam, hogy kivágom az ablakon ezt a hulladékot.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2015.03.15. 19:01:23
  • darkSectorxxx #158939
    Most én is így járok asszem, Zavvi-ról a Robotzsaru DVD-m várom, nem nagy szám 2400ft, de jó lenne azért, valszeg megint lassúak mint ezelőtti ünnepekkor.
  • Totti5
    #158938
    Pedig úgy kell. Az egy nyilatkozat arról hogy nem szórakozol és valóban nem kaptad meg. Töltsed ki ( egyszerű ) és írd alá. Máskép nem foglalkoznak veled. Addig nem fogják újraküldeni amíg ezt nem teszed meg.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.03.15. 11:30:20
  • davidka003
    #158937
    Velem is buziskodnak. Nem jött meg egy 12 ezer Ft-os ruhacsomag tőlük.
    Írtam nekik, hogy nem jött meg 1 hónap alatt se.
    Most meg jönnek azzal, hogy nyomtassam ki amit küldtek papírt emailben. Töltsem ki meg írjam alá kézzel. Aztán szkenneljem be.
    Anyátok picsáját. Írtam nekik, hogy vagy adják vissza a lóvét vagy küldjék újra. Nem angol vagyok ha nem esett volna le nekik. Mire mennek egy szaros papírral.

    Szal inkább nyitottam paypal case-t aztán majd lesz valami.
  • Totti5
    #158936
    Még nem jött meg ( zavvi )
  • darkSectorxxx #158935
    Baszod, azzal simán mennie kell, ezt nem értem, nekem az 1 megával a Medium szintet tudja pl PS4-nél, ami azért türhetőnek mondható....
    Érdekes.
    Egy ilyen játékot 5 megával nemár.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.03.15. 10:57:06
  • Kongy
    #158934
    25 megás a netem, az up meg 5-600 kb/s, amikor PS4-ről streameltem mindenki panaszkodott, hogy szaggat össze-vissza.
  • darkSectorxxx #158933
    Mennyi? én 1 megával tudok Stream....
  • Kongy
    #158932
    Túlságosan szar hozzá a netem :(
  • Botond #158931
    iOSre is kijött egy fél éve, szóval tuti komoly igény van rá. :D
  • darkSectorxxx #158930
    Kaphatunk stream? :)
  • vg
    #158929
    Ugyan már, trueachievements-en már 19 embernek sikerült.
  • Totti5
    #158928
    Hátha valaki erre vágyott

  • Kongy
    #158927
    Úgy látom csak én DMC-zek... :D Jó lett a definitive edition. Benyomva a Turbo módot eléggé brutális a villámgyors kaszabolás. Imádnivaló.
  • balee4
    #158926
    Aki egy ilyen brutálisan nehéz játékban kitalálta a 'vigyed végig halál nélkül' achi-t, az nem volt normális. Szerintem lehetetlen halál nélkül végigtolni...
  • Harlekin
    #158925
    606 halál 13 óra a vége!!!Nem lett meg minden tehát folyt köv.!!!!!Csináljatok biztonsági mentés,mert nincs vissza út,ha vége akkor vége!!!NEM LEHET VISSZAMENNI!
  • darkSectorxxx #158924
    Csatlakoztam. :)
  • balee4
    #158923
    Nyomatom az Ori-t, akit érdekel: http://www.twitch.tv/dr4amlord
  • TDC Geronimo
    #158922
    Valaki aki letolta már. Nem az a tipikus 5 órás cucc úgy néz ki

    Just beat it, really fun game. I enjoyed how different it was compared to other Battlefield's while still feeling like Battlefield. I'll probably give online a go tomorrow just to test it out.

    I did the Prologue then stopped until 3pm, so I'd say it took me around 9 hours on Officer (normal)
  • Harlekin
    #158921
    A játék negyede után már nincs min agyalni,mert bőségesen lesz energy,ha csak valaki nem esztelenül ment előre és leszart mindent tehát nem szedet fel mindent.Akkor a vége az kínszenvedés lesz 400000000 halállal vagy be se fejezi...
  • Harlekin
    #158920
    A mentést a 10.hasonló halál után megtanultam azonnal mentek ahogy lehetőségem van ez kattog az agyamba. 532 halálnál járok ebből 500 instant halál,tehát ha a fejem tetejére álltam volna se úszom meg,mert valami lelök megüt és olyan helyre esek ahol halál van nincs menekvés..
    Hiába van már 13 "életem" meg 12 energy és akár méterenként tehetem a mentést,mert a vége akkor is a halál...
    De ettől függetlenül is iszonyat jó a játék...
  • orichalcos
    #158919
    Az én gépemben is ez a két kód volt. 6k-t kértem a kettőért. :) Hardveraprón.
  • TDC Geronimo
    #158918
    Megnéztem jackfrag első 40 percét nekem tetszett. Tetszik ez a tvs sorozatos felépítés. Látványos volt elején az autós rész is meg a lövöldözés a végén
  • Firerock
    #158917
    Na megfertőztem cimborámat,tegnap vettünk neki egy One-t Assassins Creed-el(Unity és Black flag) viszont mivel úgyis Homeolva van és ezt a két játékot eladnánk(letöltőkódos verzió). Hol van rá a legjobb esélyem és mennyit lehetne kérni érte? Sajnos játékaim.hu-n óriási a kinálat.
  • davidka003
    #158916
    G2A sale

    Xbox One: AC4
    2121 Ft

    1 hónap GOLD 1800 Ft
  • darkSectorxxx #158915
    Ez megjelent már?
  • n000rbi
    #158914
    A játékmechanika része. Mentesz vagy inkább elhasználod az energiát egy kék szikla felrobbantására (ami "xp"-t ad), netán egy energia-kaput nyitsz ki? Szerintem ez így jó, ahogy van.
  • Totti5
    #158913
    Az nem baj h nehéz. Engem az zavar egyelőre hogy NEKEM KELL MENTENI. Megcsinálok egy részt és meghalok... bazdmeg itt mentettem utoljára? nekiesek megint, nagy örülve túljutok és meghalok. BAZDMEG elfelejtettem menteni a rész után, most megint csinálhatom meg. Ezt úgy 5ször eljátszottam egy résznél. ( van benne csekpoint, de ritkán )
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.03.14. 10:25:54
  • Harlekin
    #158912
    Készíts oda xanaxot,pálinkát+ 2 egység ketamint és ha már minden kötél szakad,hogy megelőzd a hosszadalmas szenvedős stroket 1 cián kapszulát!
    Kibaszott jó a játék,de néha mocskosul értelmetlenül nehéz. Legtöbbször idő sincs átgondolni,hogy mit is akar és azt miként tudod kivitelezni.
  • Totti5
    #158911
    Le.

    Ami biztos, hogy a rendőrösdit nagyon jól hozzák. A hangulat kiváló, nyilván klisé story és karakterek mint A klasszik rendőrös filmekben, de nagyon jól van koreografálva és minden eszköz, minden tevékenyésgből árad a kopó hangulat. Van nálad bot, sokkoló, pisztoly. Nem feltétlen kell darálni benne, hanem lehet sokkolni, mögé lopódzni, vagy letartóztatni ( legalább is megpróbálni, h jelvényt mutatsz, fegyvert fogsz, de ha többen vannak ez rizikós, mert lehet valamelyik akire nem figyelsz rádrántja a fegyót ). Sajna a prológ és az ep1 tiszta szinematik, gameplay nem sok van benne, de nyilván ez a tutorial része.

    Ami a fosputtony moslék kinézetű béta után meglepő?! hogy ez bámulatosan jól tud festeni. Oké 720p nem fejlődtek, bénák, de itt ( is ) látszik hogy mit tud a Frosbite ( mint ahogy látszik a DA és a Rivalsban is ) Fények, effektek parádésak, textúrák, felületek szépek, élesek ( igen a 720p ellenére a képminőség nagyon rendben van, csak a rece több így mint ha mondjuk 900p lenne, de nem is akarták annyira megcsinálni :((( ). 60 fpst éreztre naggyából tartja, igazából nagyon folyamatos végig szóval nincs gond. Karakterek nagyon szépek a mocap hibátlan, a rendezés kiváló.

    Ha ez a single lenne egy 8-10 óra akkor ha nem lenne más játék még venném is de valszeg nem lesz annyi és majd nagyon olcsón egyszer.






  • Totti5
    #158910
    csak a prológot, EP1hez úgyfest le kell szedni a 40 gigát, az még 1 óra