176613
banner
  • TomStorm
    #159029
    GTA5,hol lehet állítani vezetésnél,hogy ne rángassa a kormányt?Túl érzékeny belső nézetben
  • Kongy
    #159028
    Az az oldal megvan még, ahol azokat a korábbi jóváírt pontokat meg lehet keresni.
  • davidka003
    #159027
    Szar a PH rendszere. Én 2 cuccot adtam el és 10 pozitívom van érte.
    Szal elég fos a rendszer.
  • Totti5
    #159026
    Nem lesz GeoW kollekció, fejlesztő twittelt

    I love the passion, but there’s no Marcus Fenix Collection. We ARE working on other exciting Gears projects. I'll see you at E3!
  • Ra1n
    #159025
    Őstag. Abszolút nem biztos hogy 33 neki a max. Régen nekem is volt már vagy 50 pozitív értékelésem. Amióta a pontrendszer van az eltünt a megbízhatóság topikokkal.
  • Kongy
    #159024
    Így van. Nekem 122 pozitívom van, de megtévesztő, mert ez 24 adásvételt takar, a 33 meg sokkal kevesebbet.
  • Ra1n
    #159023
    Nem vagy nyámnyila, így korrekt ahogy leírtad, én is így szoktam.
    Nemmelesleg 6 azaz HAT óra alatt meg kell hogy kapja az elutalt pénzt, ergo nem gyenge pofátlanság főként előreutalás esetén ha nemhogy pénteken,hétfőn sem volt képes feladni. Több pontból áll a ph értékelése, pár pontnál nyugodtan mínuszold.

    //Nyilván ugatni fog a minuszért. Nos...Kapja be.
    Utoljára szerkesztette: Ra1n, 2015.03.19. 17:58:52
  • Totti5
    #159022
    Nekem 5 van PHn és közel sincs 100 játékaimon, még sem basztam át senkit sosem...
  • TomStorm
    #159021
    100 pozitív alatt nem ajánlott senkinek utalni előre.33 még nagyon kevés..
  • Totti5
    #159020
    Ez vicc.

    PH őstag 33 pozitívval 1 hete nem képes küldeni a gémet. Múlt csüt utaltam neki, ami péntek reggelre megkapott. Hétfő esete mondom már ráírok h mi van, megkapta, nem kapta, feladta nem adta.

    Oké megkapta, de holnap adja fel azaz kedden, azaz ( hisz szombaton is van posta ) 3 postai nap után jut el oda. Oké nem ért rá... de hogy sem szerdán nem volt itt, sem ma nem jött semmi az már vicc.

    Ha egyátalán feladta legalább ujságolná el ha már késett hogy végre feladta, de semmi. Most irogassak neki naponta hogy mivan? hihetetlen, hogy elvileg megbízható ember ennyire trehány legyen, csak kérdem akkor honnan van ennyi pozitívja, mert erre neki nem hogy pozitívat nem adok, de ha holnap nem lesz itt akkor biztosan megkapja az első negatívját ( miután, vagy HA megjön egyátalán egyszer ).

    Lehet én vagyok ilyen nyámnyila, de ha utalok akkor megírom mindig hogy elutaltam most ebben a percben. Ha kapok lóvét akkor megírom hogy kösz megjött. Ha feladok valamit aznap megírom nekik hogy feladtam. Nem ez a normális?!

    A másik meg szintén PH, megbízható 2 ember érdeklődik... mondom nekik ok, itt a számom holnap hívj, vagy add meg a tied és hívlak. Egész nap semmi. Este 10kor már ráírok h mivan, erre másnap visszaír hogy bocs NEM VOLT IDŐM és már nem aktuális. Oké, akkor basszátok meg hogy közben 4 vevőt kergettem el, akik elvitték volna, és akik most már nem viszik... ( azok posta lett volna, ez személyes )

    Ezek nem kicsit kiakasztanak...
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.03.19. 17:28:07
  • darkSectorxxx #159019
    Elnézést kérek hogy lealacsonyítalak egy játékra, de nekem az Ori mostanában játékot jelent kapásból. :D
  • Kongy
    #159018
    Jó, jó csak Adam Sandler miatt nem is reménykedek benne, hogy jó lesz.
  • orichalcos
    #159017
    Na bazze. :D Ezért utálom az Ori and the Blind Forestet (pedig nem, állat játék), mindig azt hiszem hogy rólam beszélnek az emberek. :D

    Egyébként hja, tesztelésre kaptam, de végül nem én írok róla, de attól még ingyen volt igen. Mármint a Type-0 HD. :) Amúgy hja átvezetőknél van hogy nem mozog rendesen a karakterek szája, de végül is egy PSP-s játékról beszélünk. Ettől függetlenül bele lehet ölni vagy 20-22 órát.
  • darkSectorxxx #159016
    Animációs is tetszett. :)
  • darkSectorxxx #159015
    :)
  • Totti5
    #159014
  • Moby
    #159013
    Találó
  • Ra1n
    #159012
    Pfff....Annak aki végigolvasná ezt az oldalt ajánlom figyelmébe háttérzenének a Benny Hill főcímzenéjét....Passzentos...
  • Kongy
    #159011
    Dark esküszöm te jobb vagy egy standuposnál :DDD
  • darkSectorxxx #159010
    Ja őt becéztétek, én az Ori-t a játékra értettem, ezért volt furcsa...jó értem. Franc gondolta hogy nem írjátok ki végig a nevét, most ugyis itt volt az Ori játék azt hittem arról beszéltek.
  • darkSectorxxx #159009
    Jó én sürgettem volna a demo-t, már most is késő lenne megvenni. :)
  • Macccy
    #159008
    Na figyelj, ez már engem bosszant pedig türelmes szoktam lenni, tudhatod: Ori az a szövegkörnyezetből TUDHATNÁD, hogy Orichalcos-t jelent röviden! Az FF cuccot nagy valószínűséggel ingyen kapta tesztelésre, azért is van neki demója is! Így már világos? ... Komolyan azt hittem mostanra már kimegy a pálesz és megoldod, de látom csak nem sikerül.

    -.-
  • Harlekin
    #159007
    Igaz,de attól ,mert 2 platform tulaj valaki még mindig vannak olyanok akik nem és főleg azok rohadtul nem kíváncsiak a ps4 es témáidra.Sőt akik 2 platformon vannak azokat is ha érdekli a téma találkoznak majd a ps4 es topikban ezzel a dologgal,ha meg nem akkor itt nekik is totálisan feleslegesen teszed fel ezt,mert nyilván leszarják,ha ps4 en nem találkoznak vele!Remélem azért ezt sikerül össze rakni.Senki nem kíváncsi ITT a ps 4 szarságokra...Szöges drót nélkül!!!És nincs csak azért baszogatva valaki,mert ps4 tulaj csak,ha itt akarja a ps4 tulajdonosságból adódó baromságokat velünk megosztani.

  • darkSectorxxx #159006
    De hát megkavarnak. Én nem emlékszem hogy az Ori-ról szó lett volna, és nem is voltam bebaszva most a héten. :D
  • darkSectorxxx #159005
    Végképp nem értem azt hittem FF demo van nektek akkor bocs az Ori max stream-ben néztem meg de én most FF-val vagyok elfoglalva.
  • Botond #159004
    Óriási! :D
  • Macccy
    #159003
    aaaaaaoooooooohhhhHHH (arcpálma)

    ...

    Namindegy.
  • darkSectorxxx #159002
    Most milyen Ori.
    Nem FF demoról volt szó? :D
  • Botond #159001
    Kocsija is sokaknak van itt, mégsem itt beszéljük ki az olajcsere mikéntjeit, mert ez nem az a topik. Ott a topik címe, hogy itt mi a téma. PS4 nem.
  • darkSectorxxx #159000
    Azt vágom hogy a demo ajándék, de meg kell venni a Type-ot. Vagy hol osztogatnak ingy(, mert én még fizetnék is érte. ;)
  • darkSectorxxx #158999
    Ott is de itt is van aki 2 platform tulaj, bocs nem tudtam hogy ekkora szögesdrót van a 2 társaság közt. ;)
  • Harlekin
    #158998
    Szerintem darkon kívül mindenki tudja oriról ezt az infót,és azt is mindenki tudja,hogy dark meg utálja olvasni a fórumot nem,hogy még érteni is ami benne zajlik.Így össze is áll a kép!
  • Macccy
    #158997
    Gémer cikkíró tesztelő a srác, mit nem értesz Dark? Ingyen kapta, nem vette azt a szart.

    (jólmondom Ori?) :)
  • Harlekin
    #158996
    De az még jobb lenne,ha Te ott tennéd ezeket a kérdéseidet fel ahol esetleg választ is kaphatsz rá és erre a legalkalmasabb a már meglévő ps4 topik,ha már 3 hete annyira hangoztattad,hogy TE ide nem hozol PS4 témát...Jó persze itt mindenki tisztában van a mentális kapacitásoddal így nem meglepő,hogy most ez ismét felszínre tőrt belőled!Nyomon követhetetlen a 2 homokozó közötti ugrálásod,hogy most éppen ott megpofoztak vagy csak macskaszart rágcsálod és itt következik a megpofozás...
  • darkSectorxxx #158995
    Hallod, az igaz hogy csak átvezető videókban mozog a karakterek szája ha beszélnek? :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.03.18. 06:49:22
  • darkSectorxxx #158994
    Ja nem úgy ha valakit érddekel.
    Dded miazhogy megkaptadD? Megvettedd a Type-0-át, vagyis fizettél érte :Dd

    60 kegyetlen dollár az a HDD port, nem olcsó. :D
    Ha buddget áron lett volna énis megvettem volna.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.03.18. 06:04:23
  • orichalcos
    #158993
    Megvenni? :D Dehogy, megkaptam. :)
  • darkSectorxxx #158992
    OFF:
    Akit érdekelne és van PS4-e, az szóljon, vennénk egy FFXV demot közössen. :)
  • TomStorm
    #158991
    Hát ez a Cur.gen GTA valami eszméletlen jó:O
    Csak nem szabad elütnöm senkit mert véres lesz a verdám:D
    Iszonyat mit fejlődött last.gen óta..

    Kibebaszott nagy game:))
  • darkSectorxxx #158990
    Ja oks, mert ott videókat mutogatnak ahogy nézem de hogy most egyszerre megjelent már vagy csak x1 (timed) exclusive ez érdekelt volna. :)
    Köszönöm az infót, akkor megvetted ezekszerint a Type-0-át, megéri az? :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.03.17. 21:44:03