176613
banner
  • Firerock
    #159394
    Valaki játszik One-on az NHL15-el? Érdekelne hogy lehet e valahogy nemzetközi tornát kreálni? Mert nagyon király,international rules,nagypálya meg minden,viszont VB-t nem lehet csinálni,nem találok egyéni tournament menüt. A régebbi NHL-ben sem volt dedikált,licenszelt VB,de ott volt create tournament és ott lehetett csinálni. Ötlet?
  • Kongy
    #159393
    Aham, király. Amúgy totti igazán törölhetnéd, mert kezdem unni.. : /
  • Tinman #159391
    Baze ez 95%-ban dettó a Steam-es listám :-D
  • Zavarodott
    #159390
    Tökéletesen megfogalmaztad, hogy ez a saját véleményed. Ha ahogy mondod elég érett is vagy mellé, akkor egyetértesz abban, hogy az azzal ellenkezők nem biztos, hogy igénytelenek. Nem igaz? q;)
  • Totti5
    #159389
    Xbox 360:
    - Mafia 2
    - F1 2013

    Xbox One:
    - Castlestorm Definitive Edition
    - Pool Nation Fx (igen, egy újabb hónapig)
  • Totti5
    #159388
    Hidd el teljesen hidegen hagy, hogy kinek mi tetszik az a magánügye. A piac ugye nem egyének izkésére épül, hanem mindenkiére. Neked megvan a JOGOD ahhoz hogy válogass a kínálatból. Ha 100 játékból 1 érdekel, akkor sincs semmi gond, de azért mert 1 érdekel, attól a maradék 99 nem lesz ilyen meg olyan szar.

    A legaljasabb, mocskosabb dolog azt írni minden hszbe hogy mindenki más igénytelen moslék, csak ÉN ( jelen esetben ugye TE ) vagy az igényes. Egyrészt ezt nem te döntöd el, és rohadt mód senkit nem érdekel.

    A generáció nem igénytelen és a játékok sem.
  • Ulthane
    #159387
    Szar szemét szar az egész játék.
  • Kongy
    #159386
    Még ha az lenne az Order legnagyobb gondja... Van ott más probléma is.. eleve az egész játékmechanika annyira lebutított, mintha csimpánzoknak készítették volna.
  • Ulthane
    #159385
    De, én azt gondolom, hogy igen. Nem húsz, nem harminc, de még csak nem is negyven éves vagyok, eléggé kiforrott már az ízlésvilágom és az igényszintem, sokat láttam, hallottam és fogtam. Hidd el, hogy meg tudom különböztetni az igényest a fércmunkától, a sekélyest a kiválótól.

    Van akit az olyan kötöttségek sem érdekelnek, minthogy ne futhass vagy emelhess fegyver akkor egy játékban, amikor csak akarsz (pl. Order), számomra ez a színvonal teljes mértékben elfogadhatatlan 2015-ben.
  • Botond #159384

  • QuippeR
    #159383
    magad ellen érvelsz. az igényesnek nem az a definíciója, hogy egyezik az ízlése a tiéddel.
  • Ulthane
    #159382
    Kicsit nézz már túl az orrod előtti borgőzödön! Vannak, akiknek bármi jó. Vannak, akiknek kis túlzással bármi jó. Vannak, akik megválogatják, hogy mivel játszanak. Az általad felsorolt valóban nem kevés játék közül ami érdekel:

    (Project CARS)
    The Witcher 3: Wild Hunt
    Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
    Rise of the Tomb Raider
    Tom Clancy's The Division

    A többi vagy hulladék minőség, vagy gyerekeknek való, vagy szörnyes-zombis agyatlan marhaság, sekélyes, meglehetősen közepes minőségben. Nem tehetek róla, hogy teljesen hidegen hagy Batman, a Mortal Kombat sosem kötött le fél óránál többre, s elnézést kérek azért is, hogy 2015-ben nem akarok PS4-en vagy X1-on egy kibaszott Minecraft-tal játszani! Örülnöm kéne egy teljesen agyatlan Just Cause 3-nak, az első két része dettó ugyanaz volt! Vagy egy borzasztó silány minőségű, szánalmas Battlefield Hardline-nak? Az indie fosokról meg már ne is beszéljünk.

    El tudod azt fogadni, hogy nem vagyunk egyformák? Más az igényszintünk, más köt le vagy szórakoztat, s bizony-bizony, az igényes gémer ebben a generációban igen csak éhezik!




  • Totti5
    #159381
  • partizan182
    #159380
    Várd csak ki amíg gyereked is lesz ;) onnantól az ember melóba pihenni jár :)
  • Totti5
    #159379
    Nem tudom hogy lehet valamit nem használni, mert nincs rá semmi vagy szénné használni.

    Használom amikor van időm játszani. Tonna játékot vettem rá, kb mindent ami érdekel is jött 2013 óta. Ez A platformom ezen játszok mindent. Sok játékot letoltam, vagy elkezdtem. Ugyan úgy használom mint használtam a 360at 2007 óta, semmivel sem máshogyan.

    Egy a gondom, hogy vagy autózok PCn, vagy WiiU vagy One. Sajnos a nap java részét melóba töltöm én is.
  • partizan182
    #159378
    Gondolom szénné használtad mindet hamár ennyire erős a felhozatal ami 10 hszel ezelőtt amikor én írtam csont ugyanezt a listát még odaböfögött morzsák voltak meg csupán példák a nagy játéktengerben amibe harley haverunk minden nap belefullad.
  • Totti5
    #159377
    Jött a Hardline, jött Bloodborne, jött Dying Light, jött Ori, jött Order, jött Evolve. Nyilván ezek nem játékok.

    Mass Effect 4 majd lesz lehet jövő év Q1.

    Novemberben jött a Dragon Age 3 mint masszív cucc, 1 hónap és itt a Witcher 3 mint masszív cucc.

    aRPGk terén is ki van nyalva mindenki feneke. 2 AAA gigacím egymás után.
  • partizan182
    #159376
    Welcome to 2015, a Lost Planet januári sikere óta igenis releváns a q1 (mass effect anyone?). Azzal hogy májusban jönnek a q1 gémek nem tudok mit kezdeni. Kinekt válaszod dettó. RER2 : meg nem mondtam volna, kb ugyanaz a színvonal.

    De igazad van, itt is pörög a topik, mindenki tolja a ropogós új címeket, én meg csak trollkodom mert nincs jobb dolgom.
  • Totti5
    #159375
    "kvázi 3ds port RER2"

    Nem 3DS port. Semmi köze hozzá, nincs 3Dsre.
  • Totti5
    #159374
    "Idei már megjelent címeket írtam"

    Nyugodtan, azt remélem tudod hogy január-március totálisan holtszezon. Április, május, júni amikor jönnek a Q1 gémek, aztán júli, aug, szep semmi és utána kezdődik a dömping a Q3ban december 31ig.

    "továbbra sem találok semmit ami 2015ös."

    Ezzel én nem tudok mit kezdeni, orvosok talán.

    " idén nem nagyon jött semmi egetrengető"

    lásd fenn, nem volt még idén... holtszezonban jövőre sem fog jönni semmi és utána sem, de azért jó pár játék megjelent idén is már
  • Harlekin
    #159373
    Rohadtul nem kell erős MS.Nagyon jó ez így, TŐLEM évekig pöffeszkedhet a SONY karba tett kézzel Én semmi hátrányát nem érzem érezze az aki oda kötelezte el magát és remélem még jó sokáig fogja!Ha már annyira büszkék voltak első perctől,hogy megfogták az isten lábát az erősebb géppel
  • partizan182
    #159372
    Idei már megjelent címeket írtam (MK kimaradt mea culpa, a kvázi 3ds port RER2-vel nem akartam égetni a nagyérdeműt), te is tudod mennyire van kőbe vésve a 2015 TBA a listádról (a fele bőven 2016 lesz). Kinekt kicsit öngól, ügyesen összeszedted azt a 6 címet amit másfél év alatt sikerült kipréselni, továbbra sem találok semmit ami 2015ös.

    WiiU-val NAGYON szemeztem, végül a BB döntött, de ha lemegy 2 kontrollerrel 60 körülre beszerzek egyet.

    Végetvetve a threadnek: idén nem nagyon jött semmi egetrengető ( BB-t kivéve), ősz már jobb lesz egy fokkal, de az MS tavaly is beszívta hogy a karácsonyi időszakra tartogatott mindent. Ha valami nem fordul hatalmasat idén sem lesz máshogy. As I said: nagyon kéne egy erős MS a Sony ellenében mert egyenlőre ölbe tett kézzel viszik a generációt, és az nagyon nemjó senkinek.
  • Totti5
    #159371
    Ez nem tudom mi, új játék ugye nem lehet, valami remaster?. Szép színes minden esetre



    Meg ez is.



    Meg ez is valami játék féle, bár ki tudja már.

  • Totti5
    #159370
    "May’s Xbox Live Games with Gold Possibly Includes Lifeless Planet For The Xbox One"

    Na ez jó lenne, végre egy cím ami nincs meg és kell:)))
  • Harlekin
    #159369
    A küszöböt enném,mert nem maradna pénzem kajára!
  • Totti5
    #159368
    Tavalyi gémeket nem is vettem bele... mi lenne ha lenne game is? :)))))))))))))))))))
  • Harlekin
    #159367
    Jaaaaa jaaaa jaaaa semmi játék nincs!!!!
    Na ezek a semmi játékok küzül jelenleg ENNYI megtalálható azonnali használattal a HDD-n!Szarrá untam magam amióta X1 em van...
    Lehet nekem is inkább siránkoznim kellett volna,hogy MIÉRT nem akarok pénzt kiadni játékra vagy akár konzolvásárlásra.És mellé kitalálkni a nevetségesebbnél nevetségesebb okokat.
    Mindezt ÚGY,hogy jelenleg is itt pihen 1 WAREZOS 360as box!!!!!!

    Assassin's Creed® Chronicles: China
    Infinity Runner
    Neverwinter
    Happy Wars
    Goat Simulator
    Rayman Legends
    Wolfenstein: The New Order
    Sunset Overdrive
    Forza Horizon 2 Presents Fast & Furiouse
    Threes!
    Ziggurat
    Battlefield Hardline
    Titanfall
    Resident Evil Revelations 2
    Plants vs. Zombies: Garden Warfare
    Ori and the Blind Forest
    OlliOlli
    Battlefield 4
    Assassin's Creed Unity
    Sniper Elite 3
    Dying Light
    EA SPORTS UFC
    Xbox Fitness
    Destiny
    Riptide GP2
    LEGO The Hobbit
    #IDARB
    D4: Dark Dreams Don’t Die
    Funk of Titans
    Alien: Isolation
    Tetris Ultimate
    Forza Horizon 2
    Flockers
    How to Survive: Storm Warning Edition
    Murdered: Soul Suspect
    Diablo III: Reaper of Souls - Ultimate Evil Edition
    Stick it To The Man
    Nutjitsu
    Pure Pool
    Worms Battlegrounds
    Lords of the Fallen
    LIMBO
    Dragon Age: Inquisition
    Lara Croft and the Temple of Osiris
    Grand Theft Auto V
    Halo: The Master Chief Collection
    Assassin's Creed IV: Black Flag
    Geometry Wars³: Dimensions
    Far Cry 4
    Call of Duty: Advanced Warfare
    Voice Commander
    Chariot
    Minecraft: Xbox One Edition
    Warframe
    Project Spark
    Dance Central: Spotlight
    FIFA 14
    Metal Gear Solid V: Ground Zeroes
    Pinball FX2
    Crimson Dragon
    Just Dance 2014
    Strike Suit Zero: Director's Cut
    VoiceStudio
    Zombie Driver Ultimate Edition
    Angry Birds Star Wars
    THIEF
    Peggle 2
    Guacamelee! Super Turbo Championship Edition
    Valiant Hearts: The Great War
    Sixty Second Shooter Prime
    Forza Motorsport
    Watch_Dogs
    Child of Light
    Trials Fusion
    Kinect Sports Rivals
    Call of Duty: Ghosts
    Dead Rising 3
    LocoCycle
    Halo: Spartan Assault
    Max: The Curse of Brotherhood
    Ryse: Son of Rome

    Elnézést,mert biztos,hogy maradt ki még a listából játék,de szerintem a nagy HC GAMER átlagnál ez is több mint elég!
  • Totti5
    #159366
    Azt hogy neked semmi sem tetszik, meg semmivel nem játszol nem a géming ipart minősíti, nem hogy egy platformot.

    Nem kötelező játszani, ha ilyen kényesek vagyunk.

    "Bayonetta óta minden jöhet ami Platinum"

    Akkor WiiU 2 ex platinum játék is van rá.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.04.28. 17:46:43
  • Totti5
    #159365
    DMC ma is elég jól néz ki. Az új kiadás pedig minden tekintetben több mint egy remaster, mert alapjaiban nyúltak hozzá és tették sokkal jobbá a játékmechanikát.

    DMC 4 egy special edition. Nem az első eset hogy DMCből ilyen rész jön... mondjuk kutakodj a PS2es időkben.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.04.28. 17:44:52
  • Totti5
    #159364
    Jó lenne nem telipofával ekkora marhaságokat kamuzni, tele vagyunk új játékokkal és sok cím jön még idén. Hisz még el sem kezdődött az év.
  • Totti5
    #159363
    Zseniális. Az újra kiadott játékokat mindenki álmából felkeltve fújja, ami meg új ip vagyí cím, azok mint egy morzsa az asztalon szinten odavannak hányva 3 példának.

    No nézzük, bár már mocskosul unom:

    Ori and the Blind Forest
    Evolve
    Dragon Ball Xenoverse
    Dying Light
    ScreamRide
    Battlefield: Hardline
    Resident Evil: Revelations 2
    Zombie Army Trilogy
    RIDE
    Mortal Kombat X
    Project CARS
    The Witcher 3: Wild Hunt
    F1 2015
    LEGO Jurassic World
    Batman: Arkham Knight
    Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
    Mad Max
    Halo 5: Guardians
    Star Wars: Battlefront
    Call of Duty: Black Ops III
    Just Cause 3
    Rise of the Tomb Raider
    Wolfenstein: The Old Blood
    Dead Island 2
    Guitar Hero Live
    Tom Clancy's Rainbow Six Siege
    Sebastien Loeb Rally Evo
    Elite: Dangerous
    Assassin's Creed Victory
    Just Cause 3
    Lara Croft and the Temple of Osiris
    Tom Clancy's The Division
    Fable Legends

    Lehet lesz ami átcsúszik 2016 és biztos lesz ami még jön idén, csak nem tudjuk, hisz lesz egy E3 ugye.

    Saints Row Remaster
    - Borderlands Remaster - lesz új Borderlands de hát az még nagyon korai.
    - DMC Remaster - készül az új IP: Hellblade
    - Resident Evil Remaster - most jött ki vagyis még jön a Revelations 2 és készül a Resident 7
    - Dead or Alive Remaster - csapat legutóbb WiiU exlu Hyrule Warriors-t csinálta ami idei cím
    - Dark Souls 2 Remaster - most jött ki az új IP a Bloodborne
    - Final Fantasy type0 Remaster - készül többek közt az FF 15
    - Oddworld Remaster - ez kérlek szépen alázattak remék és nem remaster, s készül a 2. rész remékje az óriási sikerre tekintettel

    Ennyi? ez nem sok, főleg hogy ezek a csapatok ezt nagyon mellékesben adták ki, hisz közben kiadtak teljesen új játékokat vagy erősen fejlesztés alatt vannak.

    Egyszerűnen nem értem meg hogy nincs játék. Belefulladunk.

    Kinect? rossz helyen nézed.

    Kinect Sports Rivals
    Dance Central Spotlight
    Fighter Within
    Just Dance Xbox Fitness
    D4: Dark Dreams Don't Die
    Zumba Fitness World Party
    Fantasia: Music Evolved
  • Botond #159362
    Azé PCn se sokkal jobb a helyzet. Kijön a GTA5, a Total War nemistudom mennyi, a homm7 is jön hamarosan, talán lesz "xyz12" is. A játékipar tart itt sajnos jelenleg, hogy senki nem vállal semmi újat, mert bukni lehet vele.
  • partizan182
    #159361
    Érezd az iróniát, szerintem egyetértünk.

    Ha nem lenne Bloodborne már rég eladtam volna a PS4-et a francba. Ezen kívül a Tomodachi Life pörög még kislányommal.
    GamerPC nálam nem játszik (nappali így is veszélyes övezet a 3- éves apróságokkal).

    Kérdésedre válaszolva engem kb 1 XO exkluziv érdekel a Scalebound (Bayonetta óta minden jöhet ami Platinum), nem tudom az idén lesz-e mert elég nagy a csend körülötte.
  • Kongy
    #159360
    Mondjuk a DMC4 remaster tényleg enyhén szólva nevetséges. Nem volt elég a rebootot remasterelni, már az is elavult látványban, hát még a 4... úristen :)
  • Ulthane
    #159359
    Magyarul egy sincs. A Remastered az nem játék, elég szánalmas a lista, amit összeállítottál. Azért vegyen valaki X1-t, hogy 4-5 éves, vagy több, rommá unt játékkal játsszon kicsit szebb grafikai megjelenítésben? OMFG!

    Mondj már három-négy X1 exkluzív címet idén!

    Félre ne értsd, PS4-en sem rózsásabb a helyzet, egyszerűen ez a generáció úgy, ahogy van, szánalmas.
  • partizan182
    #159358
    Nincs rá játék: baromság, egy csomó van, idén pl jött:
    - Saints Row Remaster
    - Borderlands Remaster
    - DMC Remaster
    - Resident Evil Remaster
    - Dead or Alive Remaster
    - Dark Souls 2 Remaster
    - Final Fantasy type0 Remaster
    - Oddworld Remaster

    Továbbá jön a mindenki által régen várt DMC4 remaster és a GEOW remaster is! (Jó, persze hülyülök mert volt DL, Ori, Evolve, szutyokBF, de így leírva elég gyászos tényleg, konkurencia dettó).

    A Kinektre várható játékok listáját azóta várom, eskü utánanéztem de a kéddoláros tapiszutyok Fruit Ninja 2-n kívül egyet sem találtam. (Bónusz játék: na az MS vajon mikor ejtette ki a Kinekt szót idén utoljára bármilyen közleményében? Nem is lehet külön kapni könyörgöm!)

    Hány pikszel: volt nemrég egy felmérés és a PS4 vásárlók TOP1 indoka a magasabb felbontás volt. Ha az eladási arányokat vesszük számba (feltételezve hogy a márkahűség nagyjából kiegyenlített) a HC gamerek 2/3-át érdekli. Persze akit nagyon érdekel már kb 10 éve PC-n nyomja, de az más téma.

    Engem aggaszt az MS helyzete (20% YOY csökkenés eladásokban, stagnáló XO eladások még az árcsökkenéssel együtt is), láttuk már a Sony mit művel ha konkurencia nélkül marad (PS3 anyone?), kell a valós alternatíva különben mi szívjuk meg .
  • Totti5
    #159357
    Mi az hogy nincs rá játék? kit érdekel itt hogy hány pixellel jobb a PS4, amikor jobb? mi az hogy nincs a Kinectre játék?

    Jesszus.
  • Ulthane
    #159356
    Egy pillanatra elbizonytalanodtam, de aztán egyértelmű lett, hogy ez a Kinect nélküli ár. Úgy pedig már annyira nem is jó, Az már más kérdés, hogy értelme nincs venni, mert nincs rá játék, a multiplatformban meg egyértelműen jobb a PS4.

    Egyedült a marketplace és az online szegmens, ami az X1 előnye.
  • Totti5
    #159355
    Pontosan, cégek kíméljék a topikot, hacsak nem 96ért adjátok. Az valóban akció.
  • Kongy
    #159354
    Na ja, semmi kedvező árat nem látok, annyiba kerül minden mint máshol :) Burkolt reklám.