176613
banner
  • Totti5
    #159435
    Ma este 6 körül Assassins Creend London bemutató lesz. Minden bizonnyal, hisz ez is kiszivárgott NŐI karakterünk lesz a főszerepben!
  • Totti5
    #159434
  • Totti5
    #159433
    Witcher3

    "The video you’re now watching is grabbed directly from an Xbox One console. We’ve been working to give gamers an even better experience on Xbox One and, on day 1, we’ll bring you dynamic scaling from 900p to 1080p. We’re not much more than a week before launch, but we’re still fighting for every line of code -- we want gamers to get the best possible experience we can deliver."
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.05.11. 20:06:32
  • Firerock
    #159432
    Hol a legolcsóbb a Gift Code?
  • vg
    #159431
    milyen 12e forint? asszem 6 ezer 1 éve. amúgy igen, éve keresztül ingyen hozzáférsz a széfben lévő az ea-s játékokhoz. ami nincs az access széfben, ahhoz nem, de folyamatosan frissül
  • raymond01
    #159430
    Az EA access -el kapcsolatban tudna mondani valaki pár szót. Nézegettem neten, ez a 990ft/hó gondolom valami éves előfizetési díjból lett visszaszámolva, de hogy néz ki ez a valóságba??
    Előfizetek 12000ft -ért kb és egy éve keresztül ingyen hozzáférek az ea-s játékokhoz?? vagy van vmi korlát, időben mint a game time az originen...stb?

  • Totti5
    #159429
    Fosminőség, de nem látok rajta kifogásolni valót.
  • TDC Geronimo
    #159428
    witcher 3 xbox one gameplay 1

    witcher 3 xbox one gameplay 2
  • davidka003
    #159427
    Edigitalnál Xbox One-ra meg másra is van 0% THM akció ha valaki szeretne venni.
  • Rockwot66
    #159426
    Sziasztok, ideiglenes profilcserére keresek társat, akit érdekel privátban írjon rám.
  • Totti5
    #159425
  • Katun
    #159424
    Így vagyok én is, nem győzöm venni a dobozos stuffokat, persze voltak prioritásban fontosabbak, azokat pipáltam. Most jönnek a 2013 címek, melyeket 4-5-6000 forintos áron be lehet szerezni.
  • Totti5
    #159423
    Irigylem akiknek 2 havont jön ki 1 cím. Már most le vagyok maradva a X1es címekkel. 360at meg úgy hagytam ott hogy rakat játékhoz hozzás sem értem.
  • DummyBoy
    #159422
    Szeretem Ezt a topikot xD 600-1000 hszenként benézek, nincs elég játék, ami van is fos,stb...

    Lehet én tévesztettem platformot, de 3 év sem lenne elég Az eddig megvett játékaim végigjátszásához, és a lista folyamatosan bővül...

    Vagy lehet hogy igénytelen vagyok? Szerintem Ez fog kiderülni xD
  • Totti5
    #159421
    Alakulgat ez is!
  • TDC Geronimo
    #159420
    Xbox One Game DVR now records At 60 FPS at twice the bit rate (preview program) #1
    A guy on reddit posted recently that GameDVR clips are now 60 fps and twice the bit rate in the preview program

    :o
  • Totti5
    #159419
    No, ez ugyan olyan királyság mint a tavalyi. Tele élvezetes elemekkel és gunplayyal. Azt hogy tökéletes az optimalizálás már meg sem kell említeni. Példaértékű kieg.


  • Firerock
    #159418
    Gold ajánlatok Március
    Megéri a Far Cry? :) Elég jó áron van
  • Totti5
    #159417
    Legyen már este aprítani akarom nagypapival a nácikat!
  • Totti5
    #159416
    Pillanatot nem néztem meg eddig, csak a képek amit faszbukra nyomatnak.
  • TDC Geronimo
    #159415
  • Totti5
    #159414
  • Firerock
    #159413
    na,pedig kellet volna :/
  • partizan182
    #159412
    Elsődleges gépeden megy offline is, csak sokan úgy tolják hogy kvázi gépet "cserélnek" és így ketten tudják játszani az 1x megvett játékot (a gyönyörű Hómolás kifejezés erre utal). Ilyenkor (attól függően hogy épp kinek a profilján vásároltak) kellhet az online kapcsolat a saját cuccaid eléréséhez.
  • LMNO
    #159411
    Nem úgy van, hogy a Store-on vásárolt játékokhoz mindenképp kell a net?
  • partizan182
    #159410
    Nem, ha a profilt törlöd ugrik minden játék vele együtt, EA Access dettó, az is profilhoz kötött. Ha megtartod a profilját és az ő profilja van elsődlegesnek regisztrálva a géphez (az ő Home gépe marad úgy híjják) akkor tudsz saját profillal hozzáférni az általa online vásárolt játékokhoz.

    Cserébe ilyenkor ha a sajátoddal vásárolsz a Store-on akkor csak élő netkapcsolat mellett éred el a saját cuccaidat (offline csak az megy, amit a Home user vásárolt).
    Utoljára szerkesztette: partizan182, 2015.05.04. 11:27:02
  • Csabeh
    #159409
    Sziasztok!
    Xbox One vásárlás előtt állok és ezzel kapcsolatban kérdeznék.

    Ha a hirdető gépén vannak letöltött játékok, akkor azok, ha a profilját törlöm is megmaradnak és tudok játszani velük az én profilommal ugye?
    Illetve, ha EA accessen belül szedte le, akkor azokkal nyílván én nem fogok tudni, jól gondolom?

    Ugyanitt, ha valakinek van jó ajánlata, csupa fül vagyok!
    Nagyon köszi! :)
  • orichalcos
    #159408
    4000, de már viszik el. :)
  • Firerock
    #159407
    MEnnyi az az olcsó? :D
  • Totti5
    #159406
  • manacz
    #159405
    Ez a géphez kapott 14 nap kódot sosem értettem hogy működik. Mondjuk nem is használtam sosem őket. Vettem mindig minimum 3 hónaposat. A Destiny trial verziójával van tapasztalatom ami annyi, hogy a Föld küldetéseit csinálgathatod és a patrol mission-öket kb korlátlanul. Viszont ha tovább akarsz menni értelem szerűen meg kell venned.
  • raymond01
    #159403
    Hát az elég nagy baj! :D
    A The crew ill. a Destiny szerencsére ingyen tölthetők trial formábam, az előbbit már leszedtem és játszom is vele. Valahol azt olvastam csak 2 órán keresztül lehet vele játszani, de már vagy két napja fent van és még mindig lehet, ezek szerint nem olyan mint az origin -en a game time.
    A Destiny -hez meg kellene gold előfizetés, amit elméletileg kaptam a géphez, 14 nap gold, viszont nem tudom hogy kell ezt aktiválni???
    A dobozban nem volt csak a két játék letöltőkódja ami járt a géphez...
  • manacz
    #159402
    manapság nem igazán divat demókat kiadni, ezért nem találsz sokat :)
    Call of Duty demóról meg pláne nem tudok. Az utolsó a Call of Duty 2 demója volt amivel játszottam :D
  • raymond01
    #159401
    Sziasztok!

    Kezdő konzolos vagyok és a demokkal kapcsolatban kérdezném hogy milyen gyakran kerülnek fel új demok xbox onera, mert most ha rákeresek csak pár db játékhoz van elérhető demo...ezek cserélődnek??
    illetve cod -féle játékokhoz is szokott lenni demo?
  • Totti5
    #159400


  • orichalcos
    #159399
    Valakit nem érdekel olcsón One sztereo adapter?
  • Totti5
    #159398
    Kinect is megvalósult. Ez is megfog idővel. Bemutatták min dolgoznak. Biztos működik és lesz kipróbálható verzió hamarosan.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.05.01. 20:03:01
  • TDC Geronimo
    #159397
    Verge: New Hololens impressions "demo videos are all basically a lie"

    Pont mint a kinect bemutatójuk. Ki gondolta volna.
  • Totti5
    #159396
    lecc dú it bicsiz! hájp!!!





  • Muttley
    #159395
    friss, ropogós :)