176613
banner
  • Kongy
    #160118
    Nem volt a fa szelleme full gonosz szerintem. Meg eleve a W3-ban nincs olyan, hogy valaki egyértelműen gonosz, kivéve a Wild Hunt-ot ugye.
  • Harlekin
    #160117
    IGEN!!IGAZAD VAN!!! HAZUDTAM MERT NEM 100 játékom van!!!! HANEM 109!!!!Még egyszer elnézést ígérem legközelebb pontosabban adatokat közlök!!!De +1 jöhet hozzá,mert holnap vesszük a batmant,meg lehet valamelyik új legot is!!Meg kitudja mit raknak holnap még fel!!

  • Zavarodott
    #160116
    Nem erről beszéltünk, de nyugodtan vedd magadra, ha úgy gondolod... Savanyú a szőlő? Jót kacagtam... q;)
  • Moby
    #160115
    Nem is kell. Egyrészt én hittem neki, másrészt nekem ezzel a befejezéssel semmi bajom nem volt, mert azt a vén trógert én magam vágtam volna le, ha adott volna rá esélyt a játék, másrészt az egész családdal kellőképp teli lett a tököm :)
  • TomStorm
    #160114
    Semmiféle más megoldást nem tudtam ez ügyben tenni.
    Meg kicsit zavaros is volt miafrancnak kell azokon a kölkökön megmentenem-.-
  • Totti5
    #160113
    Kurrgenre nincsenek is játékok! Csak remaster. Valami füllentesz te itten megint.
  • Kongy
    #160112
    Bezony, abba betegszik bele az öreg, ha gáz történik vele.
  • Moby
    #160111
    Ó bammeg...most esett le a lóvá tetted...LOL
  • Harlekin
    #160110
    x1-en 100 játéknál tartok x360 on meg 280 felett egyiknél se volt ott a rossz száj íz.Miért,mert nem a kamu divat fika gamer vagyok.Aki megvesz 1 konzolt,majd már nincs "KEDVE" játékot venni,de majd jól megmondja,hogy az aki költ a "hobbira" az függő!!!
    Savanyú a szőlő mi?? !!!

    Ja és igen nincs ÉLETEM,mert gondolom ez következne jó szokás szerint!!!
    Utoljára szerkesztette: Harlekin, 2015.06.14. 20:31:22
  • TomStorm
    #160109
    Igen:))
  • Moby
    #160108
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A fa lelkével mindegy mi történik (én kiengedtem, mégis ugyanez lett). A nagyi sorsa a lényeg.

    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.06.14. 20:26:16
  • Macccy
    #160107
    kis SPOILER

    "lóvá tetted" a tölgyfa lelket és meghalt a Nagyi is, ezért depis lett a vén szakállas és ettől fogva egész nap a lábát lógatja ?

    :D

    ha igen akkor értem mire gondolsz, én is így jártam
  • Moby
    #160106
    Van chrome bővítmény
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.06.14. 19:20:36
  • darkSectorxxx #160105
    Régen volt, én is szerettem, de egyszerű a megoldás, az illetőnek az irományát nem olvasod el, és ennyi. :)
    Nekem bejön.
  • darkSectorxxx #160104
    Most játékokról beszéltem, de az a 82 kommentből 70 csak vagy Moby vagy Harlekinnel való baromkodás.
    Erős túlzás ezt függőségnek nevezni. :)
  • TomStorm
    #160103
    Egy felhasználó elrejtése opció igencsak elférne itt SG-n.Lenne 1-2 akire ráraknám.
  • Zavarodott
    #160102
    Nah mondjuk 1 perc alatt is lehet 10-et kommentelni, szal ez nem tudom, hogy jön ide... q;)
  • Tyrant01
    #160101
    Te beszélsz függésről
    Az elmúlt 24 órában 82 kommented volt itt és a ps4 topikban.
    Ha 6 órát aludtál ez 13,1 perces átlag

    Inkább vállalom, hogy játék függő vagyok, minthogy 13 percenként hülyét csináljak magamból.
  • Zavarodott
    #160100
    Hát véleményem szerint ha valaki első nap "rossz szájízzel" vesz meg egy játékot ott nem csak a türelmetlenség játszik. Bizonyos szintű fanatizmus is van benne. Kinek kevesebb, kinek több... q;)
  • TomStorm
    #160099
    Szerintem jól el csesztem a bárós quest line-t:D
    Aki ebben a cipőben járt tudja mire gondolok,mi történt
  • darkSectorxxx #160098
    Bocs nem függő, csak türelmetlen. :)
    Így jobb?

    De nem értem és ezt kérdem tőled, hol vagyis biből gondolod hogy engem érdekel ha te előbb játszol a TR-el? Attól nekem nem lesz szarabb, mert van más egyébb játék vagy foglalatosság.
    Mint ahogy említetted te ahogy hidegen hagy pl egy Uncharted, engem meg hogy mikor játszok egy TR-el, vagy bármilyen játékkal.
    GoW3-at szerettem volna régen, mégis vagy 5 évvel később jutottam hozzá, az élmény ugyanaz volt, mintha 5 évvel előtte kaptam volna meg. :)
  • Harlekin
    #160097
    "Csak a függők vannak így, hogy most azonnal."
    Aha
    Akkor szerintem meg a kamu gemerek(azaz konzol tulajok akik nem gamerek) vannak úgy hogy majd ráér később esetleg ha akciós!

    Gondolkodj kicsit milyen függőről beszélsz!Egy mozifilmet is rengetegen néznek első nap És nem függök hanem szeretnének első pillanatban részesülni abban a bizonyos dolog okozta örömben,de mint az élet számos területén emberek várják azt a "BIZONYOS NAPOT" bár miről is legyen szó!

    Tehát ha szerinted valaki első nap akarja azt a bizonyos dolgot akkor függő akkor Ti akik meg majd csak valamikor az a kamu gamer!És akkor kvittek vagyunk...Ő vagy is nem, mert mi már akkor túl vagyunk az a bizonyos dolgon amikor Ti csak gondoltok rá!
  • Zavarodott
    #160096
    +1
  • orichalcos
    #160095
    A magyar Neocore Games Warhammer játékot csinál.
  • darkSectorxxx #160094
    Ezt mondtam eddig hogy nem értem mit írsz. :D

    Vagyis ha egy játék csak ideiglenesen exclusive, az roszabb mint ha egyeltalán nem jelenne meg?
    Most eltekintek attól hogy csak egy másik platformot meg kell hozzá venni, ami egy játékfüggőnek nem nagy dolog, akkor sem tartom reálisnak. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.06.14. 17:10:47
  • darkSectorxxx #160093
    De én nem vagyok ilyen , elvagyok addig más játékkal, persze jó lenne ha egy játék előbb jönne, de van mivel játszani, ha nem akkor filmezek, hallgatok zenét.

    Csak a függők vannak így, hogy most azonnal.
  • Harlekin
    #160092
    Dehogy érted meg fogalmad sincs róla....
  • Harlekin
    #160091
    Miből gondolod,hogy vagy csak TE!!!
    Amikor a ps4 topikban kitiltás jár a spoilerezésér akkor most már össze tudod rakni az információkat számodra is felfogható értelmezhető adat halmazzá!?Engem és azokat akik szeretnek első nap játszani azzal ami megjelenik azokat 1 ilyen dolog kibaszott szarul érint.Viszont az hogy jön a UC 4 engem és minden x1 tulajt is hót hidegen hagy...
    Miért is érinti azokat szarul még akik első nap akarnak játszani,mert a sok retardált irományát kell olvasni a hasonló fórumokon nulla játékbeli tapasztalattal.És a végtelenségig lehetne sorolni...
  • darkSectorxxx #160090
    Ja a sok türelmetlen gépmániásra gondolsz? :D Akik már -1 day akarnak játszani mindennel?
    Még megérteném ha nem lenne más játék a földön.
  • Harlekin
    #160089
    "most nem tudom kit érdekel ha nem tudok egy játékkal 0day játszani"
    Rajtad kívül azt a több százezert aki így is első nap fogja megvenni"rossz szájízzel"
    Csak indulj ki a pc gta mizériából!(és itt nem a megjelenés/kiadó oldalról beszélek hanem a felhasználói oldalról)
  • darkSectorxxx #160088
    Mert nincsen lényege. Nincs....ezért nem értem mit akarsz ebből kihozni.
    Elhasználódik a játék? Értékét veszti? :D
  • Harlekin
    #160087
    Na erre nagyobb vagyont ,mertem volna tenni,hogy pont a lényegi részét nem fogod érteni!De hát miért is lenne ez másként mint eddig mindig!
  • darkSectorxxx #160086
    Mi a szarról beszélsz?
    Ez szopás, hogy később jon más platformra? :)

    most nem tudom kit érdekel ha nem tudok egy játékkal 0day játszani, régen is volt ilyen, engem tuti nem, sőtt platform sem akadályozhat meg, én 1-2 játék végett is megveszem a kellő hardvert ha annyira érdekel. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.06.14. 16:48:02
  • Harlekin
    #160085
    "Ez nem egy Rise of the Tomb Raider eset, ahol csak időszakos exkluzivitásról van szó:"
    Valóban nem az, és ettől nagyobb szopást el se lehet képzelni ps 4 en.
    Mert mi is fog történni!
    Mire ps 4 megkapja addig x1 en szarrá játsza mindenki és a csapból is ez fog folyni akarva akaratlanul is mindenki mindenről fog tudni.Konkrétan kaptok 1 olyan játékot ami semmi újdonságot nem fog adni!!!

    A sima ex játékok!?Agyalni se kell azon,hogy egyszer valaha ps 4 en hozzá jutsz forza x hez így nyugodtan hidegen hagyhat!!!Mint ahogy minket is az összes ps4 ex...

    Tehát TR-nél azt az esetet tudom ecsetelni.Mint amikor gyerek korodban a Bátyád kinőtt gatyáját megörökölted és lépten nyomon az oviba közölték veled,hogy ez a bátyád gatyája amibe ráadásul 3x nagyon csúnyán befosott!
  • orichalcos
    #160084
    Hja már szerkesztették, ez a Gears 1.
  • darkSectorxxx #160083
    Hallod a PC szó hogy jön ide? :D
  • TDC Geronimo
    #160082
    első rész lesz nem a 3. Az elírás
  • orichalcos
    #160080
    Gears of War 3 remastered
  • Totti5
    #160079
    1-2 karakter, ezekkel sem lehet betelni. Mi meló lehet bennük!










    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.06.14. 10:51:44
  • darkSectorxxx #160078
    :D