176613
banner
  • Totti5
    #160158
    Jönnek az indiánok












  • darkSectorxxx #160157
    Mad Max?

    Még csak 4-5 játék volt bemutatva ha az E3-ra gondolsz.
  • TomStorm
    #160156
    Mad Max volt már?
    Fallout rendben lesz azt látom.Meg Batman info áradat is elférne mivel betették startot szabadságom elsö napjára a mocskok^^
  • Totti5
    #160155
    1 óra!

    Addig is előjátéknak ( jön a Xeno is idén, meg minden más... mikor lesz erre idő?! )






    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.06.15. 17:37:13
  • Totti5
    #160154
    Úristen micsoda gamma parádé lesz itt este, éjszaka. Bethesda bekezdett rendesen!
  • Totti5
    #160153
    Keményen földhözbaszott!!
  • orichalcos
    #160152
    Na, így még jobb. :)
  • heady
    #160151
    Nope.
    "According to Todd Howard, it has different foam inserts for different phones."

    iPhonebol is tobb meret van.
    Utoljára szerkesztette: heady, 2015.06.15. 13:42:40
  • orichalcos
    #160150
    Ebbe a spéci kiadásba csak iPhone-t lehet tenni ha jól tudom, de az app jön droidra is.
  • heady
    #160149
    Kell bele egy telefon is :)
  • orichalcos
    #160148
    2. képernyőként lehet használni, összeköthető a játékkal. :)
  • heady
    #160147
    Elorendelve.
  • barmi
    #160146
    The Fallout 4 Pip-Boy edition :






    Utoljára szerkesztette: barmi, 2015.06.15. 12:39:58
  • orichalcos
    #160145
    Akkor még pluszban. (szar minőségű videók, de nincsenek jobbak perpill)



  • barmi
    #160144

  • Harlekin
    #160143
    Most nézem,hogy megvan!Igen ez sajnos az eddig mellőzöttek között szerepel,mert csak 2 acsit nyitottam benne...
    Utoljára szerkesztette: Harlekin, 2015.06.15. 11:03:46
  • Harlekin
    #160142
    Vega vagyok!
  • Harlekin
    #160141
    Ha lehet hinni wikinek!!!

    360 on 2007 június 15 ig 118 DB játék jelent meg
    x1 en mai napig 217 Pontosan ugyan akkora idő táv a megjelenésektől!!!!csak x1 en picivel több jött.

    És ugye nincs fejlődés a játékokba sőt semmi eltérés nincs.Mint 2 tojás a nyitó címek közül...
    Ugye a sokak által emlegetett nincs értelme lecserélni a konzolokat!





    Utoljára szerkesztette: Harlekin, 2015.06.15. 10:56:43
  • Botond #160140
    Nade,NADE, ha PC-n játszanál ennyit, akkor egy héten kétszer is lehetne rántott hús, nem csak vasárnap! :D Az neked smafu?!
  • Harlekin
    #160139
    Szemezek vele Én is,de jelenleg 8 olyan játékom van amit még meg se néztem idő hiány miatt...
  • Harlekin
    #160138
    Ebből biztos nem fogok vitát csinálni,mert Én ezzel tisztában vagyok,de pc-n nincs meg az a számomra mérhetetlen plusz amit a live ad a party lehetőséggel és a 6 év alatt össze szedett szokott baráti társasággal akikkel napi szinten tartom a kapcsolatot.Plusz a kényelem!!Tudom pc is mehet nagy tévén kontrollerrel,de valahogy számomra az,hogy ledobom magam a fotelbe és azonnal a játék ott van előttem és akár hogy nézem a tv alatt 1 box még is csak jobb mint pc-t valahogy odajuttatni.
    Tehát számomra nincs az a pénz amiért ezeket a dolgokat feladjam,akkor inkább semmivel nem játszok rengeteget nyomtam pc-n és nem vágyok vissza rá.Engem a graf"buzulás" HIDEGEN hagy így tökéletes számomra a konzol...
  • TDC Geronimo
    #160137
    lassan elérjük a 2. évet és az előző genben is ekkor indult be igazán. E3 még szinte el se kezdődött, de ami év végén várható meg jövő év elején az alapján nagyon beindulnak a dolgok itt is
  • Totti5
    #160136
    Nem a pénz miatt játszok konzolon avagy PCn. Azért mert nekem ez a jó.
  • Totti5
    #160135
    Húbazeg, a DOOM4 odabasz. Fallout 4 odabasz. Dishonored 2 nagy reményekkel várva.

    NINCS JÁTÉK, SZAR GENERÁCIÓ!
  • vg
    #160134
    Amúgy, nem akarok vitát gerjeszteni vagy ilyesmi, de ilyen szintű játék vásárlásnál jobban járnál anyagilag ha pc-n játszanál, főleg ha az új játékokat vesszük mint pl Batman. Xb1-re a legolcsóbb régióban is 14ezer míg PC-re az instant gaming-on 19 euro, 40euro-ért a season pack is megvan. Ha összeadod a különbözetet azoknál a játékoknál amiknél ekkora különbözet van, akkor két évente simán belefér egy top vga csere, más nem igazán kell úgyse. Acsik vannak steam-en is, ilyesmik. Nekem is megvan még xb1, szeretem is, néha be is kapcsoltam mióta összekalapáltam egy jópofa gépet, de biztos vagyok benne, hogy többet nem veszek rá semmit.
  • vg
    #160133
    Geometry Wars 3, 7 euro most steam-en, meg is vettem, fantasztikus játék. Imádom.
  • Botond #160132
    Magyaron is annyi forintban 360ra és x1re is.
  • barmi
    #160131
    Game of Thrones - Episode 1: Iron from Ice jelenleg 0$ az amcsi sztóron ! Hajrá !
  • orichalcos
    #160130
    EA Access Vault új tagja:

    Titanfall
  • Macccy
    #160129
    :D
  • darkSectorxxx #160128
    Ez így van.

    Annyit hozzátennék hogy ugye PC-re is jelenik meg exclusive, csak nem annyira hype-olt AAA a legtöbb.
    Én áthidaltam a problémát, mert nekem meg van hagyva a régi konzol is, és szerintem így egészítik ki egymást, így sok játék van. :)
    Illetve ez a PC-n több játék van ezt úgy hogy a régiekkel együtt, az újakból nem jelenik meg ugye több, bár ezt tudja mindenki....

    Asszem minnya indul a show.....
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.06.14. 23:00:53
  • Totti5
    #160127
    Játszanak PCn. Aki PCn játszik annak nem kell konzolt venni az első 1-2 évben. Hiába ríják tele a internetet minden nap hogy nincs rá játék, nincs rá játék. Ugyan az van rá mint PCre + ami nincs PCre. Mivel az ugyan olyan címek magyarul multiplatok teszik ki a játékmegjelenések javát hihetetlen módon az exekből kevesebb volt, van és lesz. Évente megjelenik 50 multiplat és 5 ex 1 gépre ( nem pont ennyi, csak az arány ). Ez az én szemszögemből 55 játék évente Xboxra. Egy PCn játszónak 5 db. Döbbenetes hogy 5 játék miatt neki nem éri meg 100ért egy másik gép. Teljesen érthető, tiszta és logikus. Nekik leghamarabb gen közepén kell venni vagy a végén, akkora 4-8 év játékai már rendelkezésre állnak. Csak ezt miért kell másfél éve minden nap leírni az számomra Xakta megint csak.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.06.14. 22:45:43
  • Renjike
    #160126
    Engem is csak 1-2 játék érdekel mert a többire itt a gépem. Esetleg még érdekel a játék de nem adnék érte pár ezresnél többet. (lords of the fallen , infamous és az utóbbiért még a pár ezres is sok lenne , Halo MCC mert megvan 360ra mind)
  • davidka003
    #160125
    Bírom mikor olvasom az embereket és írják, hogy nem vesznek konzolt mert csak 1-2 játék érdekli őket.
    Azoknak mondom, hogy ha csak 1-2 játék érdekel akkor nem vagy gémer és nem neked való a konzol.
    Nekem még nincs One-on de a megjelent játékok fele érdekelne de lehet több is.
  • Harlekin
    #160124
    Viszont ehhez még hozzá jön pár lemezes játék amikel még első időbe játszottam DR3,RYSE,COD AW meg még az isten se tudja mi!Nem lehet követni...
  • darkSectorxxx #160123
    A sokkal több nem igaz, csak a sokkal jobb. :)
  • Harlekin
    #160122
    Nem tudom,nem akarom számolni,mert akkor előbb utóbb asszony is megtudja és az már nem vicces!!!
    Így meg nyugodt szívvel kamuzhatok,mert valóban nem tudom(de amúgy meg nem érdekli asszonyt)MÉG!!!
  • Renjike
    #160121
    Összesen menyi pénz van benne? nekünk 4 játékunk van goldosokat nem számolva.
  • Harlekin
    #160120
    igen igen!
  • Totti5
    #160119
    Ezek nem jó játékok. 2007ben tele voltunk ezeknél sokkal több és sokkal jobb címekkel. Ez a mostani generáció egy vicc.