176613
banner
  • Harlekin
    #161773
    "olyat is olvastam hogy csak siman kicserelem az adapter kabelet egy eus tapkabelre"

    Amerika ugye 110 v os rendszer de előfordulhat,hogy tudja a 230 at,mert számtalan TÁP tudja a 110 és 230 voltot.Ekkor elég a kábel csere vagy 1 szimpla átalakító.

    Ezzel meg is oldódott a dolog!!!110-230 at tudja!
  • Totti5
    #161772
    A végét meg mostanáig csipázom h mi a jó isten lett az egyes szereplőkkel ( 2 csajjal konkrétan... ), akikről egy szó nem esett nem is láttam őket és ahogy olvasomn utána sem lehet őket megtalálni a világban... WTF? DLC ready? tényleg az lesz hogy majd a DLCben feltünnek és makognak párat miután megmentettük a világot?! LOLLLOLLOLLL DLCbe érted..... CDP
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.08.17. 17:19:59
  • Totti5
    #161771
    HARD és 33as.

    Mind a két BOSS könnyű volt elsőre simán meglettek. Erősen túlfejlődem / gyatra balansz.
  • TomStorm
    #161770
    Mekkora szinttel fejezted be és milyen fokozaton?
  • Totti5
    #161769
    Sose toltam végig :D új lesz!
  • darkSectorxxx #161768
    Én várem.

    Meg win10-re jöhetne már a Killer Instict
  • darkSectorxxx #161767
    Én is öklendeztem mikor a hir volt hogy DLC lesz a NG+ :D
  • Rage47
    #161766
    totál nem hoz lázba a 3x végigtolt gears 1 :D
  • Totti5
    #161765
  • Kongy
    #161764
    Nem igénytelenek, sámánok! Te ezt nem értheted, ez egy külön faj.
  • Moby
    #161763
    Akad az pécén is, nemcsak ps4-en. Itt nem arról van szó, hogy mondjuk hülyék a konzolhoz. Ezek igénytelenek. Nyilván nem arról van szó, hogy legalább azt ne tudnák megcsinálni kellően reszponzívra, nem. Ezek úgy vannak vele a parasztnak jó ez így is. Anyját ugasson. Megkapja ingyen azt a dlc-t, amit kivágtunk akésztermékből, elneveztük dlc-nek, és most csepegtetve odaadjuk ingyen. DLC newgame+. LOÁL bazdmeg.
  • Totti5
    #161762
    Pláne meg az hogy mindenki leragadt annál a kicseszett mocsárnál. Addig sámánozták amíg 20.0 nem lett. Teljesen mindegy hogy mennyire szar ha szar. Stressz teszt? LOL ott voltál 1-2 órát amíg kellett a story elején utána hacsak nem csinálsz valami 10edleges dolgot a büdös életbe nem kell visszamenni. Viszont a stotyline folyamatosan szar fps, azt nem kell impróvolni meg tesztelni, mert minek?! 15 féle peccs után ennek fix 30on kellene mennie mindenen szó nélkül, de ha nincs imprúv akkor az magától nem fog... a kérdés az hogy kit áltattak ezek, mert aki játszott vele és abbahagyta ( mint én ) a fosadék peccsek miatt, azt biztos hogy nem tudták átvágni hangzatos PRal, meg twittekkel.

    Azzal nekem nincs gondom, hogy valaki béna. Ennyire tellik. Azt is túlélem hogy 1day nem perfekt. Azt már nem tudom befogadni hogy jófejségből kummantanak minden peccs logban hogy így meg úgy lesz jobb miközben dekával sem jobb - szarabb. Mondták volna azt at 1.1 után hogy az egy ennyi. Elfogadom, hogy bénák és ez így ennyi, nem reményekedek, nem várok, nem hiszek. Semmilyen pozitív elvárásom nem lesz a jövőben. Ha meg erőlködnek, annak legyen pozitív látszata. Mert hogy tele van még mindig nyilvánvaló sutaságokkal azt garantálom....

    PS4en az item menü már nem akad? volt rá valami, de abból rohadt mód kimaradtak a boxosok, mert használhatalan úgy szaggat. MOST IS.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.08.17. 14:34:05
  • Botond #161761
    Szegény ember vízzel főz. :D
  • Moby
    #161760
    Nemtudom boxon mi van most, de az 1.08-al lett legrosszabb PS4-en, mert a frém ugyanolyan moslék, csak mostmár másodpercenként grafikai bugok is vannak
  • Moby
    #161759
    Ez olyan a DF-nek, mint a "750Ti-n pici húzással fix30".
    Ha picit húzol rajta, és beraksz mellé egy 960-at, ezt meg kiveszed, akkár meglesz a fix30. Talán.
    (nembiztos).
  • Rage47
    #161758
    igen, jobb volt talán 1.1-nél, de az 1.07 egy katasztrófa. most már simán játszható
    de az egyik DLC mellékküldetést még mindig nem csinálták meg
    kezd kiábrándító lenni :|
  • Totti5
    #161757
    Xboxon az első 30ra fixáló peccs óta, csak szétkúrást csináltak, majd azoknak a visszacsinálását. 1.08 nem éri el az 1.05 előtti állapotot. 1-2-3 frémmel kevesebb. A gond az hogy ezek hetente tolták ki a peccseket mindegyiket mellveregetve hogy performance imprúv. Ennek ellenére ahol 30 alatt volt ott máig az alatt van, ahol 30 felett ( fixálva 30ra ) az szépen megy 30al. SEMMIT nem csináltak, semmivel sem jobb most mint az 1.1-es peccsnél.
  • Moby
    #161756
    Hoooogyne.
    A DF egy barom.
  • Rage47
    #161755
    szerintem megjavult
  • Macccy
    #161754
    a DigitalFoundry folyamatosan követi a patcheket, azt mondja 1.05 szinten (legoptimálisabb framerate és frame pace) van a sebesség és ugye már bennevan minden optimalizálás Geraltra is meg a bugfixek ..... szóval most az 1.08 -al "this is the Witcher 3 in its best state on either console"
  • Totti5
    #161753
    Ez a része a dolognak egy pöcegödör. CDP szerint az 1.08-al tökéketes lett. Szerintem fuck you.
  • xidiotequex
    #161752
    Sziasztok, Úgy alakult hogy úton van hozzám egy xbox one amerikából. Viszont nem küldenek hozzá európai psu.t csak az amarikai dugaljassat. Vagy hogy is hívják ezt ( bocsánat nem vagyok nagy konzolos szaki ) . Mit kell beszereznem hogy használhassam itthon a gépet ? Természetessen biztonságos nem feltétlen olcsó inkább minőségi megoldást várok. Se az adaptert se a gépet nem szeretném megfőzni

    Eleg lenne EUs adaptert beszerezni? olyat is olvastam hogy csak siman kicserelem az adapter kabelet egy eus tapkabelre es nem fog megfoni de inkabb megkerdeznelek titeket elobb :)


    segítségeteket előre is köszönöm.
  • Botond #161751
    Frém helyrejött már, vagy még mindig küzdelmes?
  • Totti5
    #161750
    Witcher 3 the end.

    8/10
  • DonPedro22
    #161749
    Valaki le tudja írni, hogy kell ketten játszani osztott képernyőn a Forza 5-ben? mikor kéri, hogy a player 2 nyomjon menügombot akkor csak vissza ugrik a menübe. Hol kell csinálni még 1 profilt?
    Utoljára szerkesztette: DonPedro22, 2015.08.16. 10:46:27
  • Totti5
    #161748
    Ubisoft prezi.

    SIGGRAPH 2015: Advancesin Real-Time Rendering in Games

    RedLynx új motorja és köv játéka számokban:

    Xbox One: 1080p + 8xMSAA + 60 fps

    Én mindent elhiszek. Ennyit mondtak, ennyi lesz.
  • Totti5
    #161747
    Looking for a great example of backwards compatibility on Xbox One? Rare's Kameo: Elements of Power eliminates the screen-tear found on the Xbox 360 and runs marginally smoother, providing a slightly improved experience compared to the original game. It's just as good whether you're playing Rare Replay or running from the original disc.


    When Xbox One back-compat works at its best, you get an experience that's better than the original Xbox 360 version. Frame-rates are faster here and all of the recorded screen-tear is on 360 only: Xbox One is entirely v-synced. Not every back-compat game runs faster on Xbox One, but Viva Piñata is one of the good ones!


    Nade rossz példa is van.... ha a fentiieket sikerült imprúvolni, akkor ez miért lett rosszabb?!

    Rare Replay, almost all of the Xbox 360 games either run identically to the original hardware, or actually outperform it. However, one title doesn't fare so well at all. Banjo Kazooie: Nuts & Bolts has prolonged drops to 20fps, making it less of an enjoyable experience than the original.


    És egy Xbox original cím. 1080p + 60 fps.


    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.08.15. 09:46:24
  • darkSectorxxx #161746
    NO COMMENT

  • darkSectorxxx #161745
  • orichalcos
    #161744
  • Kongy
    #161743
    Nem volt az olyan rossz, de lehet, hogy Breaking Bad rajongóként Aaron Paul miatt jött be.
  • Totti5
    #161742
    Nem jön be.
  • Totti5
    #161741
    Jó volt a film. Tele szuper autókkal és benzinégetéssel.
  • Botond #161740
    Pár napja megnéztem a filmet. Kőkemény 0,5/10 alkotás. :D
  • orichalcos
    #161739
    Tudom itt NFS annyira nem menő, de én nagyon várom az új részt:



  • Totti5
    #161738
    Mass Effect 4
    "egyetlen komolyabb szereplő sem tér majd vissza az előző részekből"

  • Totti5
    #161737
    "21 hónap elteltével a PS4 és az Xbox One kombinált amerikai összeladása közel 50 százalékkal haladja meg azt a mennyiséget, amennyinél a PS3 és az Xbox 360 tartott ennyi idő után"



  • Totti5
    #161736
    Rare Replay's Nintendo 64 games run at 1080p Digital Foundry analyses the Xbox One versions of Rare's classic N64 line-up.
  • TomStorm
    #161735
    Biztos,hogy Fifát veszek.Inkább kivárom a plusz 2 hetet.Japánoknak az a szerencséjük,hogy minden évben elöbb adják ki mint EA így eladásokban azért lehet említésre méltó.
    Közben röhögnek és kiadják minden évben ugyanazt.Legalább ne hazudnának.
    Különben meg nem is jó,pontosan ezért vártam változás."Várok változást 5 éve..

    Fifában legalább lesz Női foci is
  • Totti5
    #161734
    Nekem teljesen mindegy. FOX endzsin be lett lebegtetve hogy ez majd kurrgen gépeken miket fog tudni. Nos 2016os PESt a 2015ös Fifa lemossa grafban. Itt már az atomi részletekre kellene rámenni, de az hogy nincs 3D fű a japóknál, több mint megnevettető. Persze örüljön annak hogy megtalálták az 1080p kapcsolót 1 év alatt, ez már fejlődés!

    Ettől még a PES lehet nagyon jó, de engem az meg nem érdekel.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.08.14. 18:49:17