176613
banner
  • The Norberto
    #161813
    Ilyenkor az szokott lenni a baj hogy össze van keveredve a 2 kontroller. Zárd be a játékot, jelentkezz be a másik kontrollerrel a másik accountba. A te kontrollereden nyomj home gombot hogy visszaugorjon a te dashboardodra. Indítsd el a játékot a te accountoddal és azzal nyomj a start képernyőn A-t. Utánna elvileg jó lesz.
  • Totti5
    #161812
    Az már elavult. Minium ezt várom yamaucsiéktól. Élethű 9.6os sebességgel és bolygóra való leszállás cselendzsel.


    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.08.21. 10:48:56
  • Moby
    #161811
    Sehol egy holdkomp :(((
  • Totti5
    #161810
    Megint bejelentettek autókat.

    Tovább bővül a versenypályara épített autók listája. ( remek irány, hogy nem bevásárlókocsikkal tömik tele )



  • Totti5
    #161809
    Nincs játék és minden Xbox ex megy PCre is. Minek Xboxot venni.

  • Macccy
    #161808
    Naés? :D
    ORI -t is végigrecskáztam, folyt le a csillárról is, annyira jó volt. Denagyon kellenek ezek a gamék, ahhhh ... Sok AAA -nak osztályozott címet lesöpörnek nálam
  • orichalcos
    #161807
    Még nem. Augusztus 25-től kapjuk csak meg, én most az Ultimate Editionnel játszok.
    Utoljára szerkesztette: orichalcos, 2015.08.20. 21:00:59
  • Totti5
    #161806
    Gears 1 origi kompatibilitás megy?
  • orichalcos
    #161805
    Tudom, haver próbálta a játékot Gamescomon meg E3-on is. :D Vadállat lesz, de annyi ragequittel, hogy arra szó nincs. :D

    Gears of War: Ultimate Edition rohadt jó lett. ÉS szép.
  • Moby
    #161804
    Ó, pedig lesz itt ragequit bőőőven :D
  • orichalcos
    #161803
    Esköszöm, indie játékot én még ennyire nem vártam.
  • TDC Geronimo
    #161802
    Cuphead animator shares hand-drawn animations

    wow...






    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.08.20. 19:50:36
  • barmi
    #161801
  • Totti5
    #161800
    Witcher 3 kicsit bővebben, bár már mindent elmondtam...

    + story, karakterek, fordulatok
    + mellékküldetések egy része ( van raklap grind és ismétlődés ebben is persze )
    + poénok vs komolyságok kellemes aránya ( sírva röhögős jelenetek, helyeztek, párbeszédek vs drámák )
    + szövegírók, és a magyarra fordítók AAA++++ munkája ( 1-2 helyesírási baki becsúszott, de TOP munka )
    + színészek munkája, mocaposok munkája
    + zeneszerzők munkája, kúrus, zenekar csodálatos játéka
    + világ felépítse, helyszínek változatossága
    + harc mint gameplay elem nekem nagyon bejött, egyátalán nem volt RPG feeling, hanem H&S szerű dolog, bár annak meg még mindig bénácska ( és bár kevés a képesség nem vált unalmassá )

    - hulladék optimalizálás
    - látás károsodás garantált a sok koncentrálástól hogy eltudja olvasni az ember a 30 centire PC monitorra belőtt karakterméreteket... ( ezeknek a nyomiknak annyi jött le az egészből ami miatt sírt a nép, hogy 8as helyett 10esre növelték az ITEM képernyő kiírásait LOOOOOOOOL )
    - iránnyítási gondok pl hajóba beszállás, kiszállás, a hajóban vagy hajón történő csata a repkedő kurvák ellen horrorisztikusan szar volt és nem működött
    - ugrálás suta
    - ló és az emelkedők két külön univerzum
    - átvezetőknél össze vissza töltögetés, elhomályosodó képváltások gyakran agyoncsapták a pillanatot
    - használhatatlanul akadó ITEM menü
    - volt quest beragadás, volt végtelen töltés, volt hogy kivágott dashbordra
    - túlfejlődés vs NPC szintje köszönő viszonyban sincs, nevetségesen könnyűek voltak a BOSSok, rossz balansz
    - másra nem tudok gondolni mint DLCbe kivágott ending ( rutin az van benne ), mert jó pár dolog és FŐ karakter totál kimaradt, ez így nekem félkész...

    A művészi és tartalmi értékekért mindenkép díjazni kell, ők kiváló melót végeztek. Minden más nyögvenyelősre sikeredett és ezen javítani sem akartak, csak a bullshit és a kummantás megy a mai napig.

    Tömni fogom a zsebüket, a DLCket megveszem, de ha nem lesz érdemi előrelépés a fent említettekben akkor tovább fogja rombolni a CDP a játék megítélését a szememben ( ami kit érdekel, ugye, tömöm én a zsebüket rendesen, a többi meg úgy sem számít ).
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.08.19. 20:08:03
  • cenobite
    #161799
    Nagyon köszönöm!
  • Totti5
    #161798
    360 nem megy.

    Az Xbox Live állapota
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.08.19. 18:37:08
  • cenobite
    #161797
    Üdv! Live megy most Nektek? Mert nekem nem tud csatlakozni. (Box360)
  • Totti5
    #161796
    Megnéztem a Mad Max-et



    Nem akarom a játékot, Nem akarom a játékot, Nem akarom a játékot, Nem akarom a játékot, Nem akarom a játékot, Nem akarom a játékot.

    DE.
  • barmi
    #161795
    Jöhetne már !!!444
  • orichalcos
    #161794
    Na mindjárt lejön Gears of War Ultimate Edition, lássuk milyen lett. Alap sorozatot nem játszottam úgyse.
  • Totti5
    #161793
    Tegnap nekiálltam a Lara Croft and the Temple of Osiris-nek.

    Játszhatatlan.

    Irányítás fapados, nem azt csinálja amit akarok, elvileg platformingolni kell, de képtelenség pontosan ugrani. Animáció gyatra ami hozzátesz még egy jó adaggal az egészhez és a frém 30 vagy mennyi, de azt érzi az ember végig hogy nem annyi. Teljes mértékben élvezhetetlen az egész.
  • Totti5
    #161792
    Forza Motorsport 6 Mods

    Röviden a Halo koponyákhoz hasonló rendszer. Ha aktiválod akkor több xp gyün ki a nyúlból, de nehezebb lesz a vezetés és a körülmények. Viszont vannak szerecsenfiú pakkok is amik ellenkezőleg, segítenek.

    Nyilván ha akarod használod, ha nem akkor nem.
  • Totti5
    #161791
  • Macccy
    #161790
    árat, forrást nem tudok, de ha szerzel EU 220-230 tápot, akkor természetesen tökéletes lesz, hiszen a power output minden esetben ugyanaz, az xbox nem tér el régiónként
  • Schakal79
    #161789
    Köszönöm
  • Totti5
    #161788
    Így van. GOLD kell hozzá persze.
  • Schakal79
    #161787
    Üdv!

    Hogy tiszta víz legyen számomra a pohárban:

    EA Access -t egész évre kifizetem, vagy akár csak 1 hónapra, és ennek fejében játszhatok a battlefield 4-el (multiban). Nem kell megvásárolnom a játékot lemezes vagy digitális formában.

    Jól értelmezem?
  • Totti5
    #161786
  • xidiotequex
    #161785
    aha és ha beszerzek egy eus psu.t azzal akkor menni fog biztonságossan. Mennyi lehet az ára egy ilyennek?
  • Blake6
    #161784
    Nálam is szarakodik a Live,nem vagy egyedül...
  • barmi
    #161783
  • Harlekin
    #161782
  • Macccy
    #161781
    itt bújkálok mindig csak nem mutatkozok :D .... silent guardian, watchful protector ^V^/
  • Harlekin
    #161780
    Igazad van rosszul fogalmaztam tehát tudhatja!A lényeg,ha rá van írva akkor tudja.Még jó hogy figyelsz!
  • Totti5
    #161779
  • Macccy
    #161778
    például :/
  • Macccy
    #161777
    hátööööö ... izé ... ott a linken én nem pont azt olvastam

    Persze ha a hasán jelzi valami, hogy 100-240V típus akkor oké, de a szöveg - legalábbis amig olvastam - csak az egyforma KÜLSŐ designra utalt és utána írja is, hogy régiók közt ne tessék használni idegen PSU-t

    csakmondom ...
  • xidiotequex
    #161776
    Szóval akkor ha jólesejtem elég az átalakító vagy eus kábel :) Köszönöm szépen. Holnap érkezik ide mindkettő remélem nem füstölünk be :)
    Utoljára szerkesztette: xidiotequex, 2015.08.18. 09:22:10
  • tdu Toyota
    #161775
    Másnak is szarakodik a Live 360-on?
  • Harlekin
    #161774
    Nah tegnap megjött a másik kontrollerem is.Tehát mind a 2 kontrollert MS gariba cserélte!!Van 2
    teljesen új kontrollerem lassan 2 évi használat után!!!
    Tökéletesen hangtalanul zörgés recsegés nélkül működik mind a 2!MS