176613
banner
  • Totya42
    #161973
    A d-pad ugye nem olyan rajta? Csak cserélhető és így jelzik? És mit jelent ott az, hogy hybrid drive? Most már cserélhető a felhasználó által is vagy mi akar az lenni?
  • Totti5
    #161972
    Cliff Bleszinski kulisszatitkai.

    Marcus had bright blue eyes because my father did, so I pushed for that
    I never asked for buff characters. Kevin Lanning just made it that way with the AD Jerry.
    Anya originally had huge boobs but I pushed back on Pete to make her less cartoony. Ironic, considering the guys.
    I wanted a chainsaw gun in a game I pitched in 97, called "OverFiend."
    We had a laser gun planned but we decided for Vietnam like tech so it was cut you can see it in an early image of Marcus.
    Rod snuck in the SP fatigue meter when I was on a biz trip to fix streaming issues. I was furious.
    Rod was assigned to us at MS at E3 years ago and wore the Marcus dorag and at that point I could tell he adored the franchise.
    The style of Gears' architecture came from my exhaustion of concrete bunkers and Jerry's hatred of hazard striping.
    A lot of Gears 1's inspiration game out of my sadness from the failure of my first marriage and a visit to London.
    The idea to do cover came from @MrLeePerry showing me Killswitch one day I was like WANT.
    In hindsight, the Berserker being female and being chained down for breeding is really fucked up. I was in a dark place.
    No writer has ever written two Gears games...yet. The RodMower nearly kills em all with his persistence. ;)
    Before I pitched it to Microsoft I did a bunch of pushups in the hotel and listened to Eminem's Lose Yourself because dudebro.
    Pitching Gears 1 was hard. New IP, new camera, new campaign, new MP, new console, etc...On paper it was set to fail.
    Maria was my personal statement on Terri Schaivo and my belief in right to death...through a dudebro shooter with lizard men.
    Maria was voiced by Courtney Ford who was a dear friend in high school who later married Brandon Routh and we're still pals.
    We cast Carlos Ferro as Dom because I was tired of hearing Speedy Gonzales voices in Splinter Cell games, no offense, Ubi.
    Tanya (jessen) Watson wrote the note on the back of the photo of Maria and Dom that shipped with Gears 2.
    Picture of Dom and Maria from the SE of Gears 2 was drawn based on my ex girlfriend and I at the time.
    Dave, our lead LD at the time, wanted Tai to just jump off a cliff or something, but I pushed for the shotgun suicide.
    The torture the Locust did in Gears was my thinly veiled statement about Gitmo...through a dudebro shooter with lizardmen.
    Marcus was named Fenix because I lost everything from the failed marriage and was rising from my own ashes.
    Dom's original last name was "Glynn" until Rod saw a box of cigars on my desk that said "Santiago" and suggested that.
    Post Epic, Gears 1's art director Jerry was slated to direct the reboot of Thundercats until the CG TMNT failed.
    Mad World was my anthem when I was going through the failure of my first marriage. Somehow marketing felt this and suggested it.
    The other song was "My Immortal" by Evanescence but that's way less cool.
    Baird was named after a childhood friend who was a bit of a dick, Mark Baird. #GearsFacts Baird just sounds like a dick.
    We cast Lester as Cole because of his charisma in the Terry Tate ads. We were like "I'd go to war with that guy."
    Before the game came out, Randy Pitchford came to town to play it and saw how tough the Locust were and said "it's a grinder."
    Years later I'd go to Dallas to test Borderlands early and then meet and fall for my wife. We met in a W hotel designed in UE.
    In SP the last bullet in each magazine is 25% stronger so the chances of "oh shit" fighting a bad guy are high in the game.
    Boomers were named after the robots from Bubblegum Crisis, which was inspired by Blade Runner.
    I said to the art department on Gears (post quake era) NO FUCKING SKULLS IN THIS WORLD. that clearly worked lol
    I wanted players to not drop weapons upon death unless you execute them as incentive. Ray Davis shot it down. ;)
    I always wanted a "long range revive pistol" in Gears but Rod always thought it was a dumb idea. ;)
    To this day, Epic, Rod, Microsoft and I always kept a good relationship. Biz is biz but friends are forever. I'm signing off.

    Ja meg itt az új játéka... mi történt vele meg az EPIC-el? egyszerűen semmi.... f2p, aréna shúter mind a kettőtől.



  • Totti5
    #161971
  • Totti5
    #161970
    Jól van nincs cenzúra a szövegben!

  • TDC Geronimo
    #161969
  • TDC Geronimo
    #161968
    csa kár, hogy a képminőség okádék. 720ps GZ is élesebb sokkal, ez egy takony
  • Totti5
    #161967
    Na fasza, olyan részen kell menni ahol konkréten korom sötét van. 3szor azért loccsantott szét egy LÓkuszt, mert belemásztam a képébe 1 centire és észre sem vettem hogy ott áll, mert semmit nem látni. Azt se látom merre kell menni, azt se látom hogy a zsákutca. Semmit csak valam fények után megy az ember aztán vagy jó vagy nem. Kissé elbaszott így ez a rész, lámpa nélkül.
  • Totti5
    #161966
  • Java33
    #161965
    Sziasztok.

    Xbox360
    Nyaralából hazajöttünk és a box nem akart bekapcsolni. A tápon a narancs világított, de a box nem indult. Egy hétig nem foglalkoztunk vele. Hétvégén ismét próba és minden gond nélkül elindilt.
    Kérdésem lenne, hogy ez szokványos vagy mi a fene történhetett?
  • Moby
    #161964
    Készül az is.
  • Totti5
    #161963
    Nyomnák azt, de még a pocakban van.
  • davidka003
    #161962
    Ennyi erővel kinyomhattak volna egy új részt.
  • Totti5
    #161961
    Judgmenthez ugye járt ingyen letöltőkód a GeoW1ről. Nekiálltam hogy majd letolom, de nem bírtam. Az már nagyon ócska abban a minőségben és frémmel. Ha azt adták volna ki csak jobb frémmel, akkor sem hiszem hogy nekiállok. Így viszont van értelme, végig lehet bámulni és vizsgálni az egészet.
  • Moby
    #161960
    >Mondták 18 hónapig tartott a munka....

    Mer újrarjzolták az egész játékot. Hogy minek, azt a tökösem érti. Épp ezt mondom. Ezzel nem kellett volna baszozni, csak fel kellett volna húzni a 3 részt felbontásban meg frémben. Az sokkal többet ért volna. Ezt írta le Kongy is. Stimt?
  • darkSectorxxx #161959
    A Remastered mint a 2002-es igen, az is Resident Evil. Egy másik Resident Evil.
    Jól megkavarták a dolgokat, persze ha azt nézed hogy a Resi ps és Resi GC egymáshoz akkor ja a játékmenet nem változott, csak 1-2 kiegészítő elem.....jó akkor legyen.
    vagyis igen kaptál másodlagos cuccokat, de azonkívül hogy ezeket beküldhetted 1 gombnyomással a játékmenet, irányítás megmaradt..
  • Totti5
    #161958
    Tök ugyan az mint 2002-es.
  • darkSectorxxx #161957
    Remastered van.
    keresel kiutat mi? :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.08.30. 20:53:36
  • Totti5
    #161956
    Van az 1996-os és van a remake. Nincs más.
  • darkSectorxxx #161955
    Az sem az igaziból.
    Resident Evil Remake (alapjáték) vs. Resident Evil Remastered ugyanaz.

    Ha az eredeti simát vesszük alapul nem igazán jogos a dolog. :D

    /////ja bocs, belekerült egy alternatív irányítás....
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.08.30. 20:51:34
  • Totti5
    #161954
    Resident Evil?
  • darkSectorxxx #161953
    "Na tegyük tisztába, mert gémsztár infók alapján megyünk."

    Milyen gamestar?

    "A játék az Unreal Engine 3 egy valami verzióját használja. Amit a Gears 3 vagy amit a Judgment környéki"

    Ezt mondtam, mivel az első rész motorjának újabb változata.

    "Semmi nem lett kicserélve, hanem az egész újra lett építve, a pályák ki lettek egészítve ( új hátterek ). Pályákon rengeteg az új object, és a kidolgozás, a részlet, sok helyen teljesen más is az elrendezés és a látképe ugyan annak a helyszínnek ( maga a fedezékek, a gameplay elemek kb ugyan azok ). Teljesen új bevilágítás, ami főleg nappal látszik hogy van normális fény. Semmiféle homály és szürke szűrő nincs a játékon, amit lát és ameddig ellát az ember az élesen, részletesen ott van. Persze a fények, árnyékok, füstök és ami ezzel jár mind hozzátesznek és kihasználják a friss UE3 techet."

    Ja elolvastam a bekezdést amit írtál, VALÓBAN semmi nem lett lecserélve, eleve az engine egy csere de oszt jóvanna.

    "Átvezetők ( most már megnéztem ) pre rendered, de ezt érezni is hogy atom fix 30 frém és a beleszőtt dúrva CGI részek ( robban, omlik, helikopter lezuhan pl ) meg egyértelműek"

    Ugye semmi nem lett kicserélve, megváltoztatva.

    "Ami maradt az a gameplay ami totál ugyan az ( csak multiba kapott valami fejlesztést a mozgás ami a 2-3ban volt ). Sajnos az AIhoz nem nyúltak, ami botrányszar ( volt régen is ), de most már fájdalmas hogy hardon rendre a társam miatt szopok, meg képtelen bármit is csinálni."

    Egy szóval nem mondta senki hogy a játékmenet megváltozott, ilyen remasteredet még amúgysem láttam soha.
  • Totti5
    #161952
    Na tegyük tisztába, mert gémsztár infók alapján megyünk.

    A játék az Unreal Engine 3 egy valami verzióját használja. Amit a Gears 3 vagy amit a Judgment környéki.

    Semmi nem lett kicserélve, hanem az egész újra lett építve, a pályák ki lettek egészítve ( új hátterek ). Pályákon rengeteg az új object, és a kidolgozás, a részlet, sok helyen teljesen más is az elrendezés és a látképe ugyan annak a helyszínnek ( maga a fedezékek, a gameplay elemek kb ugyan azok ). Teljesen új bevilágítás, ami főleg nappal látszik hogy van normális fény. Semmiféle homály és szürke szűrő nincs a játékon, amit lát és ameddig ellát az ember az élesen, részletesen ott van. Persze a fények, árnyékok, füstök és ami ezzel jár mind hozzátesznek és kihasználják a friss UE3 techet.

    Átvezetők ( most már megnéztem ) pre rendered, de ezt érezni is hogy atom fix 30 frém és a beleszőtt dúrva CGI részek ( robban, omlik, helikopter lezuhan pl ) meg egyértelműek.

    Ami maradt az a gameplay ami totál ugyan az ( csak multiba kapott valami fejlesztést a mozgás ami a 2-3ban volt ). Sajnos az AIhoz nem nyúltak, ami botrányszar ( volt régen is ), de most már fájdalmas hogy hardon rendre a társam miatt szopok, meg képtelen bármit is csinálni.

  • darkSectorxxx #161951
    Ja hogy 3 részt.
    Mondták 18 hónapig tartott a munka....sebaj generáció végére jött volna egy pakk 100 dollárért. :)

    Frém okés, én sem értem miért nem lehet 60-at, de a többi?
    Ez hogy ja lehetne 3 részt egybe, ja csak sokkal több idő, mint mondották is sokminden le lett cserélve , kijavítva.

    Ja bocs meg a PC-s részt is megkapod, mivel azt hozták át.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.08.30. 20:04:50
  • Moby
    #161950
    >A látványt acsikat kivéve nem tudom még mit vártok egy újrakiadástól.

    Az első részt értelmetlen felpimpelése helyett egy egyben három részt fullhádésítve. Jobb frémmel. Melyik része nem volt világos Kongy posztjának?
  • darkSectorxxx #161949
    Mit keverjenek még rajta újra?
    Jobb (változat) engine, sokmindent javítottak vagy éppen átalakítottak, lecseréltek benne. (belenyúltak az átvezetőkbe is)
    Teljesen más hatása van a látványnak.
    A látványt acsikat kivéve nem tudom még mit vártok egy újrakiadástól.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.08.30. 19:31:53
  • Kongy
    #161948
    Nálam instant buy lenne, ha újrakeverték volna az egész szériát. 10eFt-ért az ajándék lenne... de sajnos bilibe lóg a kezem.
  • Moby
    #161947
    Na pont ezért nem vettem meg. Fossá játszottam anno 360-on, meg pécén is.
  • CSOCSO
    #161946
    tegnap en is megvettem a GOW UE-t. jatszottam kb 1 orat es jol meg is untam... inkabb mentem volna moziba. fele annyiba kerul es ketszer tovabb is elveztem volna...
  • Totti5
    #161945
    Elvesztette a horror hangulatát, ez már nem olyan mint 2006ban! LOL

    ( a helyzet az hogy ezzel egy gond van, olyen mocsok sötét van ( pláne TVn ahol rámegy a kontraszt is, és a fekete képjavítás is, hogy érthetetlen miért nem került bele valami flashligt )






    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.08.30. 16:08:05
  • Janny790529
    #161944
    Sziasztok! Valószínű rossz helyre írok de már mindenhol próbálkoztam és sehol nem tudtak segíteni.
    Olyan gondom lenne hogy vettem egy éves gold előfizetést és amikor aktiválni próbálom kírja hogy előre fizetett gold tagság de a megerősítés után hibakódot dob. ami a következő:
    error code: xbos-0x80154017 6d681e29-910b-42f0-86ff-8718c21498a
    Ha valaki találkozott már ilyennel kérem szépen a segítségét.
    Előre is köszönöm a válaszokat.
  • Harlekin
    #161943
  • Moby
    #161942
    Hát persze, hogy nem, mert az Ő.G.F.K.O-n dolgozók fokyamatosan túlóráznak, akkora a hajtás :)
  • Harlekin
    #161941
    Lehet hozzá külön mic-et kapni ? NEM! tehát igen kell

    "Na akkor úgy intézem Én is a napomat.Szabin leszek,de rengeteg intézni valóm lesz...2x is be kell mennem a városba úgyhogy majd telón értekezünk"
    Utoljára szerkesztette: Harlekin, 2015.08.30. 09:30:16
  • Moby
    #161940
    >amihez viszont kell a kinect

    Gondolom ez is ezért kell, mert ezt is így találták ki. Szerintem van erre direkt egy osztály a microsoftnál, az "őrületes gimmick fostornádókat kitaláló osztály", akik ezeket így találják ki :))


    Ez az egész tvin témakor mindazzal ahogy működik, a kinekttel, és minden apró részletével a fent nevezett osztály esszenciális terméke lett :D
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.08.30. 08:38:14
  • Moby
    #161939
    Hangvezérléshez infraprojektoros kamera???

    Jól hangzik! Kell! :D

    /megyek holnap, elvileg hozom a cuccot
  • Harlekin
    #161938
    Azért mert így találták ki...Azért,mert eleve a hangvezérlésre alapult szinte minden kényelmi funkció amihez viszont kell a kinect és ennek a része a ki-be kapcsolás is.
    Szerintem van erre is feed,ha viszont nincs indítsatok egyet...

    Más! Hétfőn mész dolgozni tudsz már valamit,hogy készüljek???
  • Moby
    #161937
    Miért kell ehhez a kinekt? Ezt mostmár fő nem foghatom :)
  • Harlekin
    #161936
    "Ez akkor lenne kibaszott nagy királyság, ha nem kellene kinect hozzá"
    Viszont még bekapcsolva se kell lennie!!!

    De azért ez ismét egy olyan ami meg ér 1 misét...Ki kívánta azt,hogy ne legyen kinect???A gamer...Tehát köszönheti magának,hogy amit kitaláltak neki nem tudja használni...
    Viszont engem ezek a dolgok soha nem érintenek,mert érdekes módon nem megyek a csorda után és zsigerből utasítom el az új dolgokat...
  • gduck
    #161935
    Hááát én nem fogadnék rá :(
  • Botond #161934
    4k blurayt is most patchelik bele szeptemberben, nem? :)