176613
banner
  • gduck
    #161933
    Ok persze, ismerlek már annyira ;)

    Bekapcsolom a boxot, játszok és bármikor ár tudok nézni a TV-re, akár snap-in, akár teljes képernyő. Mivel nincs PIP a TV-ben, nem olyan egyszerű átváltani rá (persze nem is egy ördöngösség azt elismerem). Játék megállítása egyszerű, ráadásul mivel tovább fut a háttérben játékállás se veszik el. Én így szívesen használnám, ha már egyszer van ilyen bemenet.
    A beszélgetésbe azért folytam bele, mert kb mintha azt mondtam volna: "Tojást akarok sütni a boxon, de a béna mérnökök leszabályozták a hőmérsékletet." :D :D Számomra teljesen logikus az amit írok, de hát mondjuk szerencsére két ember nem egyforma, mert akkor tök unalmas lenne az élet ;)

    Azért az szerintem nem áll messze a valóságtól, hogy ha működne a dolog, akkor kb 90%-ban használatban lenne a TV-IN bemenet (itt a fórumon is)
    Utoljára szerkesztette: gduck, 2015.08.29. 22:22:24
  • n000rbi
    #161932
    >Na de a boxom értelem szerűen arra van állítva,hogy kikapcsolja a tv-t ha kikapcsolom....(mert ez kibaszott nagy királyság,hogy egy gombnyomással le tudhatom a játék végét és mehetek a dolgomra)

    Ez akkor lenne kibaszott nagy királyság, ha nem kellene kinect hozzá, hanem ismerné a HDMI-CEC-t.
  • Harlekin
    #161931
    Nem neked szólt,mert akkor nevesítettem volna ez szimplán az értetlenkedésnek szólt és akinek nem inge nem veszi magára.Ismerhetnél annyira,hogy soha nem megyek bele a személyeskedésbe...Értem Én és elhiszem,hogy ez neked szar,és mint Mobynak is említettem Én se tartom jónak de rossznak se szimplán közömbös...Szerettem volna túllépni az első hszem után ezen a témán,de mint köztudott nem eresztem addig ameddig meg nem érti valaki a mondandómat nem kell elfogadni csak megérteni...Mert különben totál felesleges volt az egész...

    Na de most viccen kívül mi benne a jó???Próbálom végig gondolni értelmesen,de semmi érdemi dolgot nem látok benne.

    A magam példáját veszem alapul:

    Box bekapcsolt állapotba van játszok...
    Megunom a játékot és kikapcsolom a boxot....
    Működne a HDMI-passtrough ha lenne....
    Na de a boxom értelem szerűen arra van állítva,hogy kikapcsolja a tv-t ha kikapcsolom....(mert ez kibaszott nagy királyság,hogy egy gombnyomással le tudhatom a játék végét és mehetek a dolgomra)
    Tehát kereshetem elő a tv távirányítót és kapcsolhatom vissza a tv-t.
    Pont mintha bele se lenne vezetve a hdmi a boxba...
    Mert hát ha már tv-n baszakodok hót mind 1 melyik hdmire váltok...
    És tegyük fel ...Benne vagy 1 baszott nagy játékba nincs mentésed,de kezdődik a sorozatod miként oldod meg???Kikapcsolod a boxot bukó a mentésed,hogy tv-t nézhess!?
  • Kongy
    #161930
    ÁÁ ilyen képeket nem szabad néznem, mert még a végén megveszem. Nem. Nem szabad. 20-szor végigvittem.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2015.08.29. 21:32:21
  • gduck
    #161929
    Hát úgy fogom fel, mert tök jól tudnám amúgy használni :D

    Harlekin #161909: "telibe szarom azt,ha valaki értetlen"
    Azért én szerintem normálisabb hangnemben írogattam, attól hogy beszélgetünk még nem kell elszállni ;) Attól hogy én használnám nem tudom miért kell kiakadni. Hivatalos fórumban sokan jelezték M$-nak (tehát nem csak az én igényem ez) De azt válaszolták nem változtatnak rajta (szerintem nem is tudnának)


    Jöjjön már a Forza 6 :D jah, remélem már jön az új DASH is hónap elején (preview programban)



    Utoljára szerkesztette: gduck, 2015.08.29. 20:28:33
  • Totti5
    #161928
    Nem tudom mit ríttak valakik, nincs ebben világosabb, ugyan olyan retek sötét van mindenhol ( és nincs lámpánk sem ), csak ahol van fényforrás ott nem szürke jön ki belőle és a brendezések, épületek nincsenek szürke festékkel bevonva. Vannak színek, de nem világosabb sem, söt sokkal kontrasztosabb a kép, a sötét és a fények nagyon baba.

    Remélem ezek kifacsarják az UE4 tökét is, dinamikusság terén. Értenek hozzá na.














    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.08.29. 19:09:48
  • TDC Geronimo
    #161927
    Na csorog lefele mad max. MGS közé valahogy megpróbálom majd beszorítani, lehet esélytelen lesz :(
  • Moby
    #161926
  • Moby
    #161925
    Egyébként nyilvánvaló, hogy nem fogják megcsinálni, nyilvánvaló, hogy hardveresen van elbaszva, csak ezt nem lehet kicsit sem jól kommunikálni. És ilyenkor jönnek a "koncepcionálisan ilyen, sosem fogunk rajta változtatni" szövegek. Ismerem én ezt, testközelből :D
  • orichalcos
    #161924
  • Moby
    #161923
    Nem követtem az eseményeket, de amióta beszúrtam a uservoice vonatkozó threadjét, minden poszttal azt szeretnéd bebízonyítani, hogy mivel ezt hülyék akarják, így nyilvánvalóan az is.
    Namost igazából akár hülyék akár nem*, ők a platform vásárlói. Őket kellene kiszolgálni.



    /a citált "microsoft vegye meg a capcomot" sem egy légből kapott marhaság, ami bevonzotta a hülyéket egy vote-ra, hanem egy kb 1 éve több helyen felreppent pletykára nyilvánította ki vele a közösség a támogatását. A pleytka végül hoaxnak bizonyult, de ált. nem zörög a haraszt, és nem lennék meglepve, ha folytak volna ilyen irányú tárgyalások a háttérben. Ez ugye egybeesett (és vélhetően generátra volt) avval, amikor a capcom részvényesek megszavazták a felvásárlási védelem feloldását.
  • Harlekin
    #161922
    Semmit nem védek,mert nincs mit. Mutasd meg azt a hszt amiben védem.Szimplán tényszerűséget közöl minden hszem.Egyszer sem emlitettem,hogy ez így jó mint ahogy annak az ellenkezőjét se.
  • Totti5
    #161921
    Na, hát ez is eljött...

    Trine 3 fejlesztői kamera elé álltak, a sok fröcsögés, rugdosás után amit kaptak a 3. rész miatt. Megalázva, sárba tiporva mindazt amivel dolgoztak sokat, meghunyázkodva és pitizve a negatív antihypot terjesztő hordáknak.



    Még ha igénytelen lenne a Tirne 3. De nem az. Még ha optimalizálatlan lenne. De nem az. Még ha rossz lenne játszani. De nem az. Még ha rondább lenne mint eddig. De hát csodálatos mint mindig.

    Tény hogy a formula már 3.5ödjére nem üt akkorát mint az 1-2 és a kettőhöz képest nincs nagy ugrás. Az is tény hogy a 2D platformer 3D térben helyezése rontja a pontosságot és bosszantú tud lenni a tér "nem magától" értetődő érzékelése ( lásd Maria 3D World ), de mégis kis újítás amitől nem copy paste.

    Mi mocskot kaphattak ezek mindenhol, ha ilyenre kényszerültek...
  • Moby
    #161920
    Az agyfaszt véded nagy lendülettel.
  • Harlekin
    #161919
    Szerintem berakok 1 postot,hogy az MS vásárolja fel a sony PS részlegét,mert így legalább megszűnik a 2 tábor közötti nézeteltérés.
  • Harlekin
    #161918
    És bőséges a választási lehetőségük a sokkal több voteot kapott és sokkal értelmetlenebb kérésekből...
  • Totti5
    #161917
    lál
  • Harlekin
    #161916
    ÓÓÓ igen ezekre a hasonló kívánalmakra gondolsz ettől a társadalomtól vett mintavételre???!!!
    lol
  • Harlekin
    #161915
    "nyilvánvalóan elvihibás működés kérdésében"Semmiféle ilyenről szó nincs,mivel soha nem is ezt akarták, és mivel soha nem is ezt akarták így lehet,hogy megoldhatatlan akadálya van annak,hogy ez másként működjön.Tehát a teljes x1 társadalom a fejére is állhat és akkor sem lesz másként arcoskodás ide vagy oda...

    Annyit fognak elérni,hogy a következő "karcsúsított" x1 en már maximum nem lesz hdmi in... és részükről probléma letudva...
  • Totti5
    #161914
    Life Is Strange 1-5 epizód 3 ezer forint, GOLD-oknak.
  • Moby
    #161913
    >Ha nem érint azaz nem is használod miért hiszed,hogy faszul működik?

    Mert van agy a koponyámban :) De az mindegy, hogy mit gondolok én. A uservoice egy mintavétel. Az alapján ez a többségi kívánalom.
  • Moby
    #161912
    Nekem egy kattintást megér, hogy kifejezzem a véleményem arról, ha valami szar. Mivel nem érint, így többet nem is teszek bele. Ezek meg már annyi mindenről nyilatkoztak, aztán mégse úgy lett. Nem rózsásak az eladások, nem most kell nekik arcoskodni. Pláne nem valami nyilvánvalóan elvihibás működés kérdésében.
    De persze nekem tonképp majdnemmindegy.
  • Harlekin
    #161911
    Sok sikert hozzá! Június 9, 2014 óta volt pár frissités!!!És ez mindig ez előkelő helyen volt!
    Viszont Ms erről már nyilatkozott és közölte,hogy nem erre találták ki és pont.
    Ha nem érint azaz nem is használod miért hiszed,hogy faszul működik?
    Utoljára szerkesztette: Harlekin, 2015.08.29. 12:56:26
  • Moby
    #161910
    A uservoice feature request lista élén áll, szal úgy tűnik elég sok embernek böki a csőrét. Voteoljátok, csak felfigyelnek rá előbb utóbb (tényleg eléggé agyfasz, ha ez így működik most).


    /dobtam rá én is egyet, bár nem érint, de nem szeretem ha valami faszul működik.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.08.29. 12:45:01
  • Harlekin
    #161909
    Vagy NEM,ha nem dugja oda.Mivel feltételezi,hogy már előtte is volt neki és tudta használni x 1 nélkül!Az "is" a lehetőséget adja meg az ő általuk kínált feltételekkel.
    De amúgy meg pont telibe szarom azt,ha valaki értetlen...Írjatok MSnek,hogy szerintetek ez így van ahogy Ti gondoljátok majd max ők is leírják azt amit Én és még ráadásnak pontosan ugyan így ki is röhögnek benneteket,hogy egy ennyire logikus ésszerű általuk kitalált dolgot képtelenek vagytok felfogni.

    Na de komolyan írjatok nekik és tegyétek ide ki a válaszukat!
    Kíváncsi vagyok MS is úgy gondolta ahogy Ti vagy úgy ahogy Én.De nyilván nem úgy ahogy Ti,mert akkor úgy működne.
  • Totti5
    #161908
    Jóféle.

  • Macccy
    #161907
    Gémere válogatja persze, de szerintem a Forza 6 majd odaáll a Horizon 2 fanok elé, lehúzza a cipzárt, előveszi a faszát és arconcsapkod mindenkit, hogy hallóóóóóó ... Kurvajó lesz na.
  • Zavarodott
    #161906
    "Xbox One konzolról is kezelheti"
    Akkor az "is" nem kell a leírásba és mindenki boldog... q;)
  • Snexi
    #161905
    Én tavaly a Horizon 2 miatt vettem One-t,az volt az első konzolos autós játékom.Sok NFS és Shift 2 után óriási volt a kontraszt.Azt az érzést már nem lehet felülmúlni sajnos :D
  • Harlekin
    #161904
    Ezt írtad: "hogy ezt szándékosan NEM erre találták ki!!!!!!!"

    Most is ezt mondom mit eddig végig első hsz óta !!!

    Ott az általad berakott szövegrészben az értelmezhető forrás! "akkor az Xbox One KONZOLROL IS kezelheti a tévés tartalmakat.
    Tehát a KONZOLRÓL és ezt meg elég érdekesen oldod majd meg KIKAPCSOLT állapotban!!!
    Tehát a gyártó szerint rohadtul nem arra találták ki mint amire TE szeretnéd használni.Azaz egy 5 forintos hdmi toldónak!

    Nem a mire dolgon volt eddig se a hangsúly hanem a hogyan és miként amit képtelen vagy értelmezni pedig mint a példa mutatja Totti tudja és még ezen az egy általa hozott dolgon kívül is számtalan opció létezik ami re kitalálták azt ami miatt bekapcsolva kell lennie.

    Ne is kezdjél vele semmit...Éppen elég az,hogy 5 hsz után ami az ÉN mondandómat támasztja alá és a konzol is csak azt teszi amit kell azaz a hdmi in csak on módban működik se vagy képes felfogni,hogy miért!

    Engedd el azt a dolgot fogd fel úgy,hogy direkt kibasztak veled!
  • Totti5
    #161903
    Dehogynem, ki lehet.

    Settings - Preferences - Allow broadcasts and Game DVR uploads
  • Rage47
    #161902
    A jackes az ujabb verzioja a kontrollernek. A masik meg azert jo, mert lehet ra adaptert tenni.
    Az uploadot tudtommal nem lehet kikapcsolni. Bizonyos jeleneteket magatol is felvesz. De miert zavar ez?
  • Macccy
    #161901
    Nemigaaaz, nem igaz mekkora jó cucc lesz ez a FORZA 6 ..... aaahhhhh ez ... ez durván jó lesz! Non-stop ezt fogom baszatni legalább egy hónapig
  • Snexi
    #161900
    köszi! :)
    Utoljára szerkesztette: Snexi, 2015.08.29. 00:22:50
  • Totti5
    #161899
    Ez a funkció USA-ra van kitalálva. Interaktívan lehet nézni sportot pl. Úgy van értelme, hogy megy az X is és közben meg nézed a tartalmat egy azon képernyőn. Bár ez kinectel volt buli, a franc tudja mennyire lett sikeres.

    Az biztos hogy kapjabe mindenki, mert a Gears DLC kódkártyáról simán el lett hagyva a kinect beolvasós BR kód....... köszönöm.
  • davidka003
    #161898
    Nem kár érte. Úgyis fos lett volna. Mikor tologatták a megjelenési dátumot én már akkor mondtam, hogy lehet ki sem lesz adva.
    Van nekünk fasza Xbox One verzió.
  • gduck
    #161897
    Úgy látom soha nem fogunk ebben egyetérteni :D

    Ezt írtad: "hogy ezt szándékosan NEM erre találták ki!!!!!!!"

    A gyártó szerint erre találták ki:
    "A beltéri egység csatlakoztatása a konzolhoz
    Megjegyzés Ha nem rendelkezik kábeltévével vagy műholdas vétellel, akkor hagyja ki ezt a szakaszt.
    Ha csatlakoztatja a kábeltévé vagy műholdas vétel szolgáltatójától kapott beltéri egységet a konzolhoz, akkor az Xbox One konzolról is kezelheti a tévés tartalmakat. Ezt a következő módon teheti meg:
    Húzza ki a tévéből a HDMI-kábelt, amellyel a beltéri egysége a tévéhez csatlakozik.
    Csatlakoztassa a kábelt a konzol HDMI IN portjához."

    Ezt szeretném én, AMIRE KITALÁLTÁK! HIDD EL! De mivel 10% játk és 90% TV nézés, azért a 90%-ban NEM FOG FELESLEGESEN bekapcsolva lenni az XO. Ha ez a megvalósítás szerinted logikus (hogy bekapcsolva kell lenni állandóan az XO-nal), akkor ezzel nem tudok mit kezdeni! :(
  • Totti5
    #161896
    "After months of development, Warner Bros. Interactive Entertainment has come to the regrettable conclusion that we cannot release Mortal Kombat X for PlayStation 3 and Xbox 360. Please know our teams worked diligently to meet the quality standards set by the current-gen versions of the game. We were not able to get the PS3 and Xbox 360 versions to the quality expected of a Mortal Kombat game and are very sorry for not being able to deliver the products as originally planned.

    If you pre-ordered Mortal Kombat X for PS3 or Xbox 360, please go to the retail location where you pre-ordered the game and you will receive a full refund. "
  • Totti5
    #161895
    "EA Access tagként már eleve nagyszerű ember vagy, éppen ezért nagyszerű meglepetésünk van a számodra. Csak ezen a héten minden EA Access tag ingyenes példányt kap a Battlefield 4! Naval Strike kiegészítőcsomagból. Csak látogass el az EA Access alkalmazásba Xbox One-on szeptember 3. előtt, hogy beváltsd az ajándékodat, amit végleg megtarthatsz."
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.08.28. 22:38:57
  • Totti5
    #161894
    Ez IS, jön konzolokra. ( már lassan keresni kell ami nem, ebből a szempontból jó h megnyíltak az indián kapuk, mert sok minőségi nafta csordogál szinte biztos hogy idővel ). Csak vennék már külön kategóriába X1en, mint 360on az árkédokat!



    Új kiegészítővel együtt ( ez PCre sincs még ). Gyerek túlélő kontentel.