176613
banner
  • Totti5
    #162013
    És ennyivel elég is volt. Jöhet a teljes.













    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.09.02. 19:47:08
  • darkSectorxxx #162012


  • bardocz
    #162011
    20gigás 360, ami 3 ledes lett, javítva lett utána, aztán játék közben volt, hogy fagyogatott mennyit ér? Most bekapcsol, de a tv-n nincsen kép, nem tudom, hogy a kábel hibája-e.
    Meg van egy régi, crystal változat, de az nem kapcsol be. Eladható? Ezen még lehetett warezolni, a 360-nál nem, nem tudom változtat-e az áron.
  • Macccy
    #162010
    Június 16 óta van az a verzió, az 5 hónap. És $399 nem $499 ... Különbség is van rendesen, nem csak SSHD hanem a kontroller is. Szóval elvan az ott, addig ...
  • Botond #162009
    Ezt most jól értem, hogy már kapható 1 gigás vinyóval az x1, de az sima hdd, és csak november 3 után lesz a sshd verzió? Ennek mi értelme így, hogy két hónapra kiadnak egy ilyen félmegoldást? :o
  • orichalcos
    #162008
    Amióta Live-on vagyok, vagyis évek óta ott van a kártyaadatom a fiókomon. MS nem fog lenyúlni senki az tuti.
  • mrmilan
    #162007
    Remegve várom már. Nagy a kísértés, hogy lehúzzam a demot, de szept. 18-ig kibírom valahogy. A Forza 4-hez képest lesz viszonyítási alapom, mert az 5 kimaradt. De ezzel Totti egy kicsit, megnyugtattál! Apropó engine sound? Gondolom az is odabasz...
  • mrmilan
    #162006
    Sajnos meg kell adni. Én a Pinball FX2-nél akadtam ki ezen, de már megszoktam. Anno, a 360-on megvásárolt asztalokat ingyenesen tölthettem le ONE-ra is, de hiába volt free purchase, nem engedett továbblépni. Na erre jó a virtuális kártya...
  • Snexi
    #162005
    sajnos már megadtam,azért remélem nem lopják el a bankszámlámat :D
  • Totti5
    #162004
    fáking bjútifül

  • Totti5
    #162003
    Sokat erről nem lehet beszélni. Minden pálya gyönyörű, minden autó gyönyörű, éjszaka látványos, az esős pálya, szélvédő effekt odabasz. 24 autóval minden pályán mindig atom 60. A szokásos mestermunka.
  • Totti5
    #162002
    Forza Motorsport
    ‏@ForzaMotorsport

    We're hearing reports of some users being asked to provide cc details to download the #Forza6 demo. We aim to have this resolved later today

    Már nem kell, javították.
  • Snexi
    #162001
    az komoly hogy egy ingyenes demó "megvásárlásához" is meg kell adnom a bankártyám adatait?(vagy én néztem be valamkt nagyon,mert nem tudtam tovabb lépni)
  • gduck
    #162000
    Pff. 6%. Este ezzel nem lesz játék :(
  • eje75
    #161999
    thx, dude..
  • TDC Geronimo
    #161998
    13gb, már elérhető
  • eje75
    #161997
    forza demóról van valami hír??
  • Totti5
    #161996


    1.


    2.

  • Firerock
    #161995
    Meg is vettem! Kössz a tippet!
  • Firerock
    #161994
    60 :D
    Tudsz linket küldeni? Ez megbizható oldal?
  • Rage47
    #161993
    ott nemtom mennyi, de cdkeys-en néztem ki magamnak. $32.22
    te mennyiért láttad?
  • Firerock
    #161992
    Hol a legolcsóbb most az Gold? Amazonnál van olcsóbb?
  • Harlekin
    #161991
    jaaaa tényleg :-D
  • Macccy
    #161990
    Tudom, csak sose felejtem el, amikor mesélted, hogy hazagyorsultál a fatelepről, hogy elindítsd a letöltést asszem a Titanfallra és délután már nyomhasd
  • Harlekin
    #161989
    Jóóóóó kész vagy baszki!!!1.5 éve nem ott dolgozok!!!!!Tegnap voltam szabin ma meg itt dolgozok a 11 ker-ben!!!!
    Haza érek leszedem és megnézem...De nagyon nem pörgök rá...Semmi időm nincs...Örülök,ha a napi 1 acsit kitudom szedni...
  • Rage47
    #161988
    még csak 1 órát láttam, az elejét, de totál bevonz, nem is láttam még ilyen játékkezdést :D
  • orichalcos
    #161987
    Ez a Metal Gear, te jó ég... Imádom.
  • Macccy
    #161986
    Szórakoznak ezek? Pacific Time ebédidőben, vagy mi ? ... jöjjönmááááá
  • Totti5
    #161985
    Kám tu pápáááá!!
  • orichalcos
    #161984
    4-6 között lehet tölteni majd.
  • Moby
    #161983
    Még le se lehet tölteni. Én legalábbis nem látom sehol.
  • Macccy
    #161982
    FORZA 6 Demo?? ... Na? Valaki aki otthon van? Betegszabi? Harlekin a fatelep ma ugye zárva? Milyen? Este 11-ig biztos nem jutok gép elé ...
  • darkSectorxxx #161981
    "Evolve - ingyenes lesz a hétvégén, nem csak PC-n
    Ideje összehívni a haverokat: az Evolve ingyenesen kipróbálható lesz szeptember 4. és szeptember 7. között."
  • gduck
    #161980
  • Totti5
    #161979
    Jaja, ők riszörcsölik a hololenszet, meg a VRt is.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.08.31. 20:11:36
  • Moby
    #161978
    Hű. Ezek szerint a microsoftnál van olyan is, hogy Őrületes Gimmick Fost Vásárlókra Erőltető Osztály, akik szorosan együttműködnek a Ő.G.F.K.O-al is :))
  • gduck
    #161977
    Ez nekem is fájó pont (meg az hogy a hang vezérlés nem működik fülessel), de most 100%-ig egyet értek veled ;) Ezt a gépet eleve úgy tervezték, hogy a KINECT alaptartozék! Így nincs mese, akinek nincs KINECT (nekem is pl anyagi okok miatt maradt ki eddig, pedig nagy KINECT FAN vagyok) az nem ér el bizonyos funkciókat.

    MÁS: Forza 6 demó megjelenésről tudni valamit? Érdemes esetleg éjfélkor megnézni kijött-e?
    Utoljára szerkesztette: gduck, 2015.08.31. 19:00:21
  • Totya42
    #161976
    Közben utána olvastam, de azért köszi. A csere az csak egy plusz kényelmi funkció lett volna, de akkor ezek szerint marad az usb-s megoldás, ami szintén jó nem azért.
  • Totti5
    #161975
    Minek cserélni?! bármit rádughatsz USB 3on.

    SSD - HDD hybrid háttértár.

    "Maga a meghajtók gyorsítótárazása nem éppen új ötlet, de a hibrid merevlemezek így is nagyot durrantak, hiszen nem mást ígértek, mint az SSD és HDD előnyök ötvözését, azaz olyan nagy kapacitású meghajtókat, melyek gyorsabbak, mint a hagyományos merevlemezek.
    A hibrid lényege, hogy a merevlemezbe a gyártó SSD puffert épít, ebben pedig a leggyakrabban használt fájlokat tárolja. Önállóan elemzi a használati statisztikákat a meghajtó és a leggyakrabban zaklatott állományokat tárolja a gyakorlatban rendszerint 4 vagy 8 GB-os pufferben. A hibrid meghajtók sebessége tényleg emlékeztet az SSD-kére a gyakorlatban, marad azonban a merevlemezeknél nagyobb áramfogyasztás és az üzemzaj. Egyébiránt a sebességnövekedés csak a gép üzemeltetésnél (böngészés, nézegetés) áll, olyankor nem tapasztaljuk, ha folyamatosan új adatokat másolunk a gépre."

    20%al csökkenni fog a töltési idő.
  • Totya42
    #161974
    Ja SSHD winyó kerül bele. Az jó. Mondjuk 500dodó lesz, ami egy kicsit borsos ár.