176613
banner
  • Tibi7
    #162173
    Sziasztok. Forza 6-ban lehet osztott képernyőn egymás ellen játszani?
  • Snexi
    #162172
    köszi szépen :)
  • Totti5
    #162171
    Vidi még nem volt :)
  • darkSectorxxx #162170
    oks akkor NBA mindegy demo. Nekem az is elég THX
  • Totti5
    #162169
    Teljesen mindegy, de nyilván a 16os hisz a 15 már megjelent, a 17 meg még nem.
  • darkSectorxxx #162168
    16-os?
  • Totti5
    #162167
    EA NBA ( demó fent van )


    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.09.16. 20:19:41
  • orichalcos
    #162166
    Jóvan, én csak start menünek hívom. :D
  • Macccy
    #162165
    Menü gomb a neve ;)
  • orichalcos
    #162164
    Xbox One-on? Persze. Rámész dashboardon a játék nevére, megnyomot a start gombot ( bocsi,one-on a három vonalas kis gombot. Van ennek neve amúgy?? :D) Majd rámész arra hogy View game Hub. Utána ráböksz arra hogy view leaderboards, majd a bal felső sarokban kiírja hogy mennyit játszottál a játékkal.
  • Kit--Kat
    #162163
    Azt láttam, hogy az ultimate packban benne van, de külon packbe is meg lehet venni?
  • Snexi
    #162162
    valahol meg lehet nézni, hogy egy játékkal hány órát játszottam?
  • Totti5
    #162161
    FF pakk poén lett. Kívül, belül, teknóban mindegyik a filmnek megfelelő.









  • Totti5
    #162160
    Mikben van és mi? Halo is folyamatosan változik és fejlődik, de az alapokat nem fogják megpiszkálni, mert ami nagyon jó azon nem kell változtatni ( finomítani finomítottak folyamatosak ), aki játszik vele tudja.

    Aki nem játszik, meg mindegy mit mond.
  • eje75
    #162159
    Erre először 8 évesen a fogorvos székében jöttem rá :) ... mind1, kibírom, de nekem a boxon pre-ordered a státusza, pedig az általad (orichalcos által) leírt módon vettem... amit ezúton is köszönök mindkettőtöknek :)
    Utoljára szerkesztette: eje75, 2015.09.15. 16:55:14
  • Macccy
    #162158
    Már 28 ?!?4? :( )
    ;)
    Viccet félretéve nem tudom, akkor biztos nem szeret a fogtündér, szingapúrban 18.09 00:01 SGT volt a megjelenés, kb azóta veretem
  • eje75
    #162157
    Szia! Igen, ott vettem...Nekem tegnap este a box kiírta, hogy még egy kicsit várnom kell a megjelenésig, ellenőrizzem a store-ban, ott pedig a release date-et 28-ra írja....
    Utoljára szerkesztette: eje75, 2015.09.15. 14:03:43
  • orichalcos
    #162156
    Singapure store-ban? Tegnap óta játszik vele minden ismerős aki onnan vette.
  • eje75
    #162155
    Szia!

    Hol láttad ezt? Megvettem online és nekem 18-át ír ...
  • darkSectorxxx #162154
    Figy de nem kell nagy dolgokat beleképzelni. Csak apróbb dolgokat. ;)
  • Macccy
    #162153
    Ajjajjj, Dark ... ne .... neki ... ne, jó?
    :D

    Meg ezt amúgyse. HALO és a fegyverei azért ilyenek mert ez nem a quake, ez hadsereg, ez páncél, sztori van. Így is a tiedhez hasonló vélemények miatt kicsit túl diverzifikált a Spartan páncélok megjelenése, sokaknak akik a könyveken nőttek fel nem jön ez be !
  • darkSectorxxx #162152
    Hát más játékban miért vannak változások?
    Talán mert érdekesebb lesz tőle?

    Végigvittél már HD felújítást (régit meg a felújítottat?)
  • orichalcos
    #162151
    És mégis miért?Adott karakterrel játszunk sztori módban, akinek ugyanolyan az armorja végig. Főleg most hogy nincs nagyon rá lehetősége hogy fejlesszen.
  • darkSectorxxx #162150
    Sajna. :D
  • Totti5
    #162149
    Chief péncélja adott... azt nem lehet megváltoztatni.
  • darkSectorxxx #162148
    Na ez zsír, csak annyi hogy ne unlockolható extra legyen én alapon gondoltam a story modba.
  • Totti5
    #162147
    Ugyan annyi.
  • Kit--Kat
    #162146
    Jogosak az érvek. Egyébként a lemezes játékoknál kevesebbet telepít fel, vagy ugyanannyi helyet foglal, mintha live-on veszem meg és töltöm le az egészet?
  • Totti5
    #162145
    "Lehetne ez a fejleszthető fegyverek, páncélok"



  • darkSectorxxx #162144
    Félre ne értdsd.
    Nem szarozom és nem erőlködök, énnekem az FPS-ek a lista végén vannak mint pénzért beszerzős játékok.
    Csak mondom hogy miért van az hogy nem visznek bele más ötleteket, amiket más játékban láttunk már.

    Lehetne ez a fejleszthető fegyverek, páncélok. Stb.
    Ne miattam változzon a játék, nem vagyok sorozatnak a fanja, hogy most aztán idevele.

    Csak ahogy végignéztem a gameplay-t, az első rész óta bennem vannak ezek a formák, hangok, lehet ezért nehéz szembesülnöm a generáció okozta változásokkal is.
    Persze szép a játék, még a víz is, csak kicsit furcsa az összkép, kicsit retro maradt. :D
  • Totti5
    #162143
    Ott a Halo kollekció, a Halo 4 HD full prevgen. Jól néz ki nyilván 1080p és 60 frémmel, de ennyi. Prevgen. Ez meg kurrgen. A látvány, effektek pazar, nem látok benne kivetni valót.

    Az ellenfelek adottak, a Covenant adott. Prometheans meg ott van a 4. résztől kezdve mint új faj. Az ő storyuk egy trilógia része, tehát a Halo 6ban is ez lesz a felállás.

    Minden részben változtak az eszközök, fegyverekek, képességek. Eleve nem csak Chief-el kellett menni, így a más karakterek mást is tudtak, máshogy, más eszközökkel, más képességekkel harcoltak.

    Nem kell erőlködni. Ha nem tetszik le kell szarni és elmenni mellette. Ilyen egyszerű.
  • darkSectorxxx #162142
    Emlékezz mennyit nyavajogtam a TR-nél hogy változzon és most nem örülsz neki hogy ilyen lett amilyen? :)
    Visszasírnád még a régit?
  • mrmilan
    #162141
    3 hónapja még nem volt ONE-om ;)
  • darkSectorxxx #162140
    Ilyen drága még mindig a Legends? Hápedig milyen régi az már.
  • darkSectorxxx #162139
    Oksd Halo kell.
    Nem azt mondom hogy mint a Final Fantasy úgy frissüljön epizódonként, de most annyival nem alázza a 4. részt látványban szerintem hogy azt a zöld páncélt, meg a megszokott ellenfeleket ne találjam ismétlésnek.

    Jó lehet neked nem elég ebből, biztos lesznek apróbb eltérések, fejlesztések, de komolyan erőlködni kell néha hogy kitaláljam melyik Halo-t nézem éppen, nincs akkora egyértelmű változás.

    Csak foligon számban? Ez oké, szép és jó. Csak furcsa érzés már 8 éve ugyanazokat a fegyvereket használni, ugyanazokkal az ellenfelekkel harcolni, a pályák sem változnak annyit.

    Jó a 4.részben nagyon tetszett a behozott sok apró vagy éppen nem annyira apró dolog, a sok kiegészítő.
    Azok az új ellenfelek, fegyverek....amik így összeépülnek a kezedben....
  • Totti5
    #162138
    "Rayman Legends-et. Behúztam Live-ról 3.990-ért"

    3 hónapja volt GOLD játék.

    Live árak elég jók. Folyamatosan mennek az akciók, minden héten érdemes nézni a GOLD címeknél, tele van leárazásokkal. Aki nem Day 1 játszik ( több esetben ők is ) lemezes árak alatt tudja venni a címeket.
  • mrmilan
    #162137
    Kezdem belátni, hogy ebben nagy igazság van. Főleg ha saját bőrén/pénztárcáján tapasztal az ember. Járta így én is most, tököm vette meg 12.990 ft-ért lemezesen pl. a Rayman Legends-et. Behúztam Live-ról 3.990-ért...
  • Totti5
    #162136
    "de nem örülnél te is kicsit vérfrissítésnek?"

    Új vadállat rész, tele finomsággal. Nekem Halo kell nem más. Ez meg Halo és nem más.
  • darkSectorxxx #162135
    Hát, hogy azért semmi változás, a karaktereket nézve, fegyverek, vagy hangok nem? :D
    Nem egetverő problem, de furcsa mintha "első/előző" résszel nyomnék, új engine-el. :D

    Oks Chief külleme egy ruha van magyarázat hogy miért nem változik, (pedig változhatna), de pl ellenfelek?
    Űrhajók? Bármi? :)
    Télleg nem kukacoskodásból, de nem örülnél te is kicsit vérfrissítésnek?

    A stílus megmaradhat/na. Az nem para, csak mindig olyan érzésem van pl konkrétan az 5. rész gameplay-ek alapján/láttán, mintha egy mostgen Halo 4 lenne.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.09.14. 20:06:11
  • Totti5
    #162134
    Mivan?