176613
banner
  • Moby
    #162254
    Bárki bármit mond, vagy ír le, olyan komplex fizika van az autó és az út között, ami lehet, hogy garázsszimekben alap, de hogy ilyen AAA+++ játékokban ilyet még nem láttam, az biztos. Vagy az is lehet, hogy egész egy kurvanagy átverés, akkor viszont kegyetlenjól csinálja. Bárhogy is,kegyetlendurvaélmény...persze rám is húzta ezzel a szopóálarcot kíméletlenül :D
  • Moby
    #162253
    Nincs más alternatíva. G290 vagy TX. Előbbi horror ár, utóbbi lőhető 70-80-ért, de annyiért is szar :((
    Ugyanazok a körök hónapról-hónapra :(
  • Totti5
    #162252
    Van / volt kományod? mi?

    Fanatec mellett nem egy kategória hiába egy árban vannak ( 100+k ). Nem tudok elvonatkoztatni attól hogy itt van a Fana és hogy az mennyivel minőségibb, okosabb és profibban szerelt.

    Mad Catz Pro Racing Force Feedback Wheel kormány lenne jó, ha lehetne kapni itthon... holnap venném is meg. De sajnos már csak amcsiból lehet.
  • Moby
    #162251
    NAGYON gány a TX? :(
  • Totti5
    #162250
    Kéne. Emiatt egy métert nem mentem karrierben és AI ellen. Egyrészt kontrollerrel nem tudok játszani, másrész nincs élvezet.
  • Moby
    #162249
    -ja hát nem szégyeltem én magam egy másodpercig sem :D Azét húztam fel, hogy legyen benne kihívás, egy ideig vihető is így, de egy ponton túl már sok...
    Kéne egy kormány basszameg :(
  • Totti5
    #162248
    Nem szégyen bekapcsolni a dolgokat. Hisz a valóságban is használják. Lehet hogy a szimes attól érzi magát HCnak hogy ABS nélkül vezet autókat egy játékban, de könyörgöm ABS minden utcai autóban van és sok versenyautóban is ( GT3 osztály pl ), sőt TC is van ( GT3, WEC dettó ). Itt ilyen opció nincs, de más játékokban van hogy valódi segítségek. Már csak úgy megyek, hisz a valóságot akarom játszani!
  • Moby
    #162247
    Én eddig minden off-al toltam, minden sim-en, de magasabb géposztályokban már vért okádok. Tegnap már visszalöktem az stm-et, de így is nagyon beteg...:)
  • Macccy
    #162246
    Geccijó ez a Forza 6 mindenképpen, van benne nagybetűs KIHÍVÁS. Nagyon érzem, hogy egyensúlyoznom kell az Above Average és a Highly Skilled A.I között, hogy még nem mindig állok készen az STM kikapcsolására, hogy még 16439 így is leizzadok néha amikor 3 körös futamból az uccsót futom és elmérve egy kanyarívet két kerékkel a füvön kötök ki és jön a torque! :O
  • Kit--Kat
    #162245
    Megfuttattam a Nordschleifen és valóban nagyon jóra sikerült. Tegnap kicsi megnyúztam a a La Ferrarit. Ma pedig mi jön velem szembe a Bajcsyn? Egy LA Ferrari.... Áll leejtős volt, a világ egyik legdrágább és legritkább autójáról beszélünk, már, ha ezt még lehet autónak nevezni.
  • darkSectorxxx #162244
    Kurvanagy smile.

    Még annyit hogy nekem a kisebb furcsa bugok ellenére is a Homecomming is nagy kedvenc....egyszerűen nem tudodm nem szeretni.
  • Totti5
    #162243
    Ami nincs egeik magasztalva, nincs beleképzelve valami magasztos dolog, nem áll mögötte valami hangzatos studió / név és nem csillog villog mint egy gyémánt az sajnos bukásra ítéltett.

    Silent Hill: Downpour is ilyen volt. Hisz nem japók csinálták, hisz nem volt mögötte nagy név, hisz nem volt 100%osan polír meg csilli villi. És innentől kezdve csak a lejtő. Arról már senki nem beszél hogy alapokhoz visszatérő, puzzlés SH játékot csináltak, ami mint SH, mint horror, mint kalandjáték is erős volt.

    Ilyen esetekben volt van a fanbase pénze? sehol. Megy a köpködés, a játék hibáinak a kiemelése és 200%ra felnagyítása, lehúzása. És most itt tartunk. Nem lesz SH játék.

    Silent Hill Homecoming-ot még meg is lehet érteni, hisz az akciójáték lett. Silent Hill: Downpour viszont nem, pont azokhoz a gyökerekhez tértek vissza amit a nép akart, csak amikor oda lett tolva az orruk alá nem kellett és inkább azon pörögtek hogy milyen hibákat lehet benne találni. Ha meg nem kell akkor nem kell... hát most nem lesz.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.09.20. 10:31:08
  • darkSectorxxx #162242
    "Bár nem mondom hogy mi nem tettünk meg mindent, pl a legutolsó SH megbuktatása"

    Erről van szó, ami sokkal jobb volt mint sokan értékelték.
    Viszont hogy a mobilfospiac bevonzotta őket, nem feltétlen gondodlom hogy ezek miatt volt. :)
  • Totti5
    #162241
    "Konami has ceased all triple-A console game production on everything but Pro Evolution Soccer"
    "Konami's transition away from the console market towards mobile games."

    Végülis MGSből biztosan lesz annyi della, hogy évekig lehet úszkálni a Ferrarikban. Közben 1-2 korcs mobilszart csináltatni a takarítónővel éjszakai műszakban.

    Azért a japánok tudnak! Bár nem mondom hogy mi nem tettünk meg mindent, pl a legutolsó SH megbuktatása. Ha nem kell a népnek akkor nyilván nem tukmálják.
  • darkSectorxxx #162240
    Jól jött a videód. :D

  • Bercy #162239
    Az uj challanger hangja viszont nagyon ott van szerintem.
  • darkSectorxxx #162238
    Hát elég érdekes ja, nekem az tetszik mikor felemelkedik a fű fölé és repked, de amhogy csavarodnak a lábai külön az is kemény. :D
    De biztos valósághű csak így vicces kicsit, meg ugye le van lassítva., nekem az tetszik mikor jobbra oldalt elkoccintja a végén. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.09.19. 17:17:52
  • Seth
    #162237
    Az az animáció így milyen bénának tűnik , hogy nem látszik a többi testrésze :)
  • darkSectorxxx #162236
    Még jó hogy a figurának van egy talp, különben nem tudnám eldönteni hol a lába és hol a feje. :D

  • Kit--Kat
    #162235
    Az én észrevételem FM6-al kapcsolatban az, hogy az előző részbe elkészített autókat 1-1-ben átvették, még a nyilvánvaló hibákat/hiányosságokat sem javították. Ez konkrétan a Chargernél a műszarfalon lévő szellőző rostélyok hiányát jelenti. Sajnos a Countach és a Charger motorhangját sem javították ki. És a Ferrari 330 P hangja konkrétan jobb volt a Forza 4-ben, ami azért furcsa.

    Ami viszont büntet az a kipufogó láng éjszaka. Áll leejtős korom sötét Nürburgringen.
  • darkSectorxxx #162234
    Így belassítva közelről nagyon állat. Kár hogy így nem lehet játszani vele. :D

    /mellesleg hogy tudnak játék közben így felvenni (ilyen kameraállásból?)? vagy ez egy gamplay-ből kiollózott részlet?
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.09.19. 15:01:41
  • Totti5
    #162233
    Nem tudom mióta van, de most vettem csak észre.

    Beszartam. Őrület.





  • Macccy
    #162232
    Forza 6-nál az vajon bug, hogy a nyitott kabinos gokartok, Formula autók, ilyesmi esetén a cockpit nézetben a fényezett karosszéria elemeken látható tükröződés statikus??!? Pontosabban irányfüggő félgömb panoráma kép, de versenypályánként csak 1-2 variáció van, több száz métereken át semmit nem változik, egyenesben nem is mozdul, fákat, hidakat, állványokat nem tükrözi ...!

    Külső nézetből –amikor szerintem legalább annyi a poligonszám – viszont működik a tükrözés.

    Másik hiba amit találtam, hogy valamiért néhány Paint Design, úgy vettem észre csak a Turn10Selected-ek, eltűnnek örökre, ha felpróbálom őket a kocsira. Nem tudom a Car > Paint > My Designs -ból betölteni többé, ha lecserélem és a Recommended Designs -ban sem lesz ott többé a közösségi művek közt.
  • darkSectorxxx #162231
    Hát elég jóképű a srác. :P
  • Totti5
    #162230
    Zseniális kép!


    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.09.19. 12:32:48
  • Totti5
    #162228
    Majd mutatom!
  • TomStorm
    #162227
    Mert Fifában meccs alatt látni 3D gyepet?Replay nem érdekel
  • Totti5
    #162226
    Büntetne az, de sajnos levannak maradva most is FOX ide avagy oda. Azt hogy képtelenek kreálni konstans 3D gyepet már egy óriási bukta. 2015ben gyepet sík textúrában nézni, hát hogy mondjam...
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.09.19. 01:13:03
  • TomStorm
    #162225
    PES 16 Fox Engine még jobban büntet na meg az új kommentár:)
    Fifába viszont a csajok ááá nagyon jók:D de ugye nem azok az elsődlegesek számomra,csak Fun..
  • darkSectorxxx #162224
    NHL 16 képek? egyenesen a boxból?
  • Totti5
    #162223
    NHL 16-ot is meglestem. Bámulatos ahogy kinéz az is.

    A PGA Tour-t viszont valami amatőrök csinálták, még a videók is akadnak és nagyon low res gyanús, 10 percig bírtam nézni.
  • Totti5
    #162222
















    Cumi van :)


    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.09.18. 21:25:59
  • Totti5
    #162221
    Tomb Raider Def már goldon van napok óta, ne maradjatok le róla!
  • TDC Geronimo
    #162220
  • TDC Geronimo
    #162219
    Na ma jön az új dash a szerencsés kiválasztottaknak. Úgyhogy ma már lesznek róla képek, videók
  • orichalcos
    #162218
    Lol. :D

    Megoldódott amúgy, köszike mindenkinek.
  • Macccy
    #162217
    Látod így jársz, ha walkmannel mész trágyát traktorozni, tuti ottfelejted a fülkében bázze ...!!
  • orichalcos
    #162216
    Valaki ki tudna segíteni esetleg a hétvégére egy headset adapterrel? (akár fülessel, de az annyira nem lényeg)

    Lenne egy tesztelésem vasárnap, és az én fülesem még mindig vidéken van. :(
  • Firerock
    #162215
    az király!
    Köszönöm!
  • Totti5
    #162214
    Játékban töltött időt számolja.