176613
banner
  • Moby
    #162294
    Ó nagyon szívesen!


    Jaj, most látom nem nekem szólt...nem baj!:DDD
  • Macccy
    #162293
    Az a baj, hogy kurvára érdekelne, de én ilyen szöszölős nézelődős elemzős vagyok, nem csapok a lecsóba, hanem intró után amikor lazul a storytelling, akkor nekiállok nézelődni, méricskélni a technót, az összképet, fizikát, zenét, feelinget. Az elején általában minden játéknál ilyeneket marhulok, bármennyire is imádjam a történetét. Alan Wake -ben is órákig játszadoztam az elemlámpával.
    Szóval ha ilyen kicsit technó review módon megnézhetem a játék elejét, ha ez nem zavar, akkor lehet élnék vele, de csakis az elejét! :)
  • orichalcos
    #162292
    11. kerben lakom, esetleg össze tudunk röffenteni valamit egy-két hét múlva. Már ha lenne hozzá kedved, és meg akarod nézni a játékot premier előtt. :D
  • Macccy
    #162291
    Simán mehet co-op, de mi is lesz a Day 1? Október 27? Hűűűű az pont szabadnapos hét lesz nekem! ÓÓóóóhhóóóó

    (gyárilag Százhalombatta, amúgy mostanában Budapest XI. ... )
  • guardian hero
    #162290
    Jelentkezem negyediknek! :)
  • orichalcos
    #162289
    "Sőt ő egy narkós megszállott, csak rá kell nézni "

    Nabazze. :DDD

    Btw, én még emlékszem Moby-nál valami Collection-ös dologra, ő is nagy fan. :D :P

    Amúgy meg 4-es coop day one? Csak kéne még egy ember. (mondjuk addigra én már oda-vissza kétszer kitolom de szarjátok le. :D XD )

    Te Macccy kérdeztem már, de hova valósi vagy?
    Utoljára szerkesztette: orichalcos, 2015.09.23. 16:23:57
  • Macccy
    #162288
    Ez fura, mert akkor bevallom picit félre (nem eléggé) ismertelek: én nem tudtam, hogy neked csücsök a HALO univerzum. Nekem AZ. Orinak is AZ. Sőt ő egy narkós megszállott, csak rá kell nézni ... De rólad csak azt tudtam, hogy rendkívül értékelted amit technológiailag kihoztak a HALO 4 Xbox 360 -ból ;)

    DE ...

    Ennek örülök és naná, hogy lesz co-op!!! A játékot már úgyis vakon megvettem előre! "What if I miss? ... I won't."
    Utoljára szerkesztette: Macccy, 2015.09.23. 15:36:30
  • Moby
    #162287
    Ez mondjuk számomra egyetlen pikoszekundumig nem volt kérdés :D


    /nagyjából tudod mennyire a szívem csücske a halo univerzum
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.09.23. 15:19:11
  • Kongy
    #162286
    Akkor asszem ezt vesszük :)
  • Moby
    #162285
    De mondom, inkább ne nézd meg, mert magadalászarsz. Ami ígyis-úgyis meg fog történni, de tartogasd inkább a natívan rendererelt képkockák megtekintésére az ürítési zavarokat :D

    /ja meg kurvára nyomnám majd coopban, szal készülj :)
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.09.23. 15:08:39
  • orichalcos
    #162284
    Annyira király hogy szó nincs rá. :)
  • Moby
    #162283
    Azt, hogy a kampányban megcsinálták azt a csodát, amit megcsináltak a 4-el is. Mondjuk a multi része nem is érdekel (egyelőre :D )
  • Macccy
    #162282
    mit szűrtél le ??? én bírom ... meg .. tudom .. ... csinálni ....
  • Moby
    #162281
    Ne kattinds meg, jobban jársz (én megtettem :( )
  • Macccy
    #162280
    nem merem ... I can't ... ...
  • Macccy
    #162279
    Amúgy ez a fajta odaszögezett formula autózás hiányzik picit, az F1 2013-ast ronggyá játszottuk és most kicsit emiatt is kell újra tanulnom a Forza 6-ban a vezetést, de haladok ... A 91' -es M3-as Bömbit most nagyon nagyon érzem :P
  • Macccy
    #162278
    jaa hogy beágyazott videó amit telefonról nem látok még mindig (!) pedig annyiszor kértem, hogy pls ne ...
  • orichalcos
    #162277
    Halo fanboyok check this uncsi videókat. :D Én most mentem el kb:






  • Macccy
    #162276
    Milyen F1 játék ?
  • TomStorm
    #162275
    Kinek kell még ez a játék?Nem is értem minek erőltetik.
  • Totti5
    #162274
    Továbbra is fantasztikus ez az F1 játék.

    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.09.22. 22:02:25
  • Totti5
    #162273
    Hitman delayed until March 2016


    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.09.22. 20:09:28
  • Bogdogege
    #162272
  • Macccy
    #162271
    Na mondom szervezzünk egy Forza Cup-ot, abba megtanulhatod milyen esőbe aqvaplánningolni :)
    Motorozáshoz az is kellhet ;)
  • Harlekin
    #162270
    tavalyi évet is végig motoroztam csak a nagyon mínuszba meg a hóba ónos esőbe nem mentem.
  • Harlekin
    #162269
    jah kapuzárási pánik!

    Mivel az acsik érdekelnek(322 napos streakem van) így igen azok jönnek,de ennyi...nyitok pár acsit és kész -végigtolok 1 pályát valami legóba,megölök 100 valamit valamibe,megdöntöm valamibe az időt stb pukkan az acsi és kapcsolom is ki...Játszani nincs kedvem...
  • Macccy
    #162268
    Ez a kétkerekű a korral járhat, de majd kinövöd :D :D ;)
    Viccet félretéve azért durván tolod, hogy nem érdekelnek a játékok, de tegnap néztem és a friend listámról ebben a hónapban (is) magasan Te zsebelted be a legtöbb gamerscore-t :D

    Amúgy a Forza miatt kezdtem el megint aktívabban írkálni, olvasni, nem előled bújkáltam csak játék se érdekelt annyira, meg aztán a csajokkal is kellett foglalkozni ... Headsetet felhoztam már albiba, tudunk gémelni, de GTA-m most sincs, Forza 6 versenyeznünk kéne, SG GT Cup!!
  • Botond #162267
    Télen az xbox azért pratikusabb időölőeszköz, mint egy motor. :D
  • Harlekin
    #162266
    OFF!
    Szeva mi van veled Te elveszett bárány?Most,hogy Én már csak nagyon ritkán járok ide meg írok kerülsz elő??
    Van már headsetted hívhatlak partyba ha látlak?Mert szerintem nem sokáig dumálhatunk liven,mivel kurvára rohadtul unom az egész játékosdit...csak a partyk miatt van a box mivel az nagyon hiányozna,de a játékok azok nagyon nem kötnek le meg csak idegesítenek...Plusz kilátásban van 1 sokkal sokkal jobb időtöltési eszköz
    Utoljára szerkesztette: Harlekin, 2015.09.22. 06:54:32
  • Macccy
    #162265
    Leszögezem, hogy nem értek hozzá, de ki és miért akarna verseny közben annyit gépészkedni jobbra-balra, utcai autóban is sok a tekerés, hátmég a versenypályán ahol gyors mozdulatokra van szükség. Nem vagyok kormányos na, elismerem, de ez az 900 fok nekem úri huncutságnak tűnik mindig, egy GT vagy Formula autóhoz méltatlan lenne, a VW Golfnak meg igazán mindegy ... szerintem. :)

    Totti: amúgy nem jó a kormányos force feedback -je ennek? mit nemcsinál?
  • Macccy
    #162264
    Énnemtudom ti mit csináltok meg hogyan, de az ABS-hez eleve hozzá se merek nyúlni, plusz STM és Automata váltó és Braking Only nyilak az aszfalton. Volt amikor bevérzett a szemem már annyira pipás lettem az A.i miatt (rohadt szűk a Bathurst pálya 24-nek!) és beraktam a TCS-t is és a difficulty-t levettem az ABOVE AVERAGE -ről, hogy átszaladhassak rajtuk ... A kormányzást meg ahogy a játék is (és Totti is) írja, nem érdemes SIMULATION-re tenni kontrollerrel.
  • Kit--Kat
    #162263
    Én is már ott tartok, hogy lassan muszáj lesz az ABS-t visszakapcsolni, mert egyre jobban megissztanak a versenyek. Egy relatív kellemes Skyline GTR-el letolt bajnokság után a, a mostani a Jaguar F Type-al elég sokat követel, eléggé kezelhetetlen. Mondjuk ez benne a kihívás.
  • TDC Geronimo
    #162262
    Szerettem tavalyi részt, le is toltam vagy 3*. Ezt is vártam, de most valahogy egyre kevésbé érdekel. Lehet fallout után nyúlok csak ehhez
  • Snexi
    #162261
    forzában amúgy miért 270fokos a kormány?annyira bonyolult lenne megoldani?nem ironikusan kérdezem.DC-ben is krvajól néz ki.
  • n000rbi
    #162260
    Cselendzsökszeptid! :D
  • Moby
    #162259
    Így kezdtem én is. Szükölve, vlrző ínnyel fogod visszakapcsolgatni őket :D
  • n000rbi
    #162258
    Én sok állítgatás után most abs on, minden más off nyomom, simulation steeringgel. Várom a pillanatot, amikor mindent visszakapcsolok, hogy az úton tudjam tartani a gépet :) Imprezaval most könnyű a 4wd miatt.
  • Totti5
    #162257
    Aszfalt, macskakő stb... itt ha rámozdulsz a fűre akkor vannak bajok, sóder meg megfog. Amiért még több szim is áhítozik az a kerékvetők mellé pakolt műfű, na az itt is jól le van modellezve. Alápakolnának egy középgyenge Project CARS féle FFBt, ez rohadt jó lenne kormánnyal is.
  • Totti5
    #162256


  • Macccy
    #162255
    Haver kérdezte "Nem unod körbe körbe vezetést?" .... .... .. ... Néztem rá bután, Wha??!

    Az biztos, hogy kegyetlen jó vezetési élmény van és amikor néha egy egy szorosabb helyzet után összeszedem és beviszem a kockás zászló alatt, az nagy!