176613
banner
  • Firerock
    #162213
    ez a 10 óra hogy van?
    amikor elkezdek játszani onnantól számitott 10 óra,szóval amikor nem játszok is ketyeg,vagy csak akkor számol amikor éppen játszok vele?
  • orichalcos
    #162212
    Metal Gear Solid V: The Phantom Pain beszámoló tőlem.
  • orichalcos
    #162211
    Dehiszezcsakegyszutyokkonzolosárcádcucc! :D
  • Macccy
    #162210
  • Kit--Kat
    #162209
    Na holnap már én is tolhatom az FM6-ot... Már nagyon várom.
  • Moby
    #162208
    Whohoooooooo ajókurvaéletbe!
    Akkorákat meccselek az úton maradásért kikapcsolt mindennel, hogy egy esős verseny után én is el vagyok ázva :DDDD
    KURVÁRA meg kell tanulni vezetni. Óriási ez a végletekig finomítható nehézségi balansz. És a hangok....awwwwwww

    MGSV, DaS2, F6
    Elvesztem... :(((
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.09.17. 23:32:32
  • Macccy
    #162207
    Eszembe jutott még egy kérdés, mer most nem vagyok a boxnál két napig így nem Forzázhatok igazából, szóval ilyenkor mit tesz az unatkozó koca-gémer (nem csapom le húsvágó bárddal a szomszéd pöcsöt és ülök le az ő xbox-a elé) : hát Youtube videókat néz! És azt látom, hogy csomó ember, talán részük csak a show miatt, de külső nézetből autózik !!! Why on earth? Vagy ez olyan, mint a buziság meg a aa ... miaz má ... hipszterkedés? Hogy lemaradtam róla, pedig ez most a trendi? Vagy ez valami GTA-hatás? Vagy még azt tudom elképzelni, hogy van akik nem tudnak belső nézetből csak így ... de akkor igazi autót hogyan vezetnek?
  • Totti5
    #162206
  • Macccy
    #162205
    Tudom baszki, ezért tettem macskakörömbe!
  • Moby
    #162204
    Nem a gyerek a probléma vazze, hanem a verseny
  • Macccy
    #162203



    Várjá mer a PC Pride Master Race megmondja, hogy ez a generáció mekkora csalódás és ebből a screenshotból látszik, hogy a az anizotropikus sugártesszeláció meg a pöcsöm environmentál normal map csupán a PéCé Low beállításnak felel meg és szar az egész és Quad SLI Nv999 GTX OC Ultra ezt fel lehet húzni .ini fájlból !!!
    Utoljára szerkesztette: Macccy, 2015.09.17. 22:16:40
  • Totti5
    #162202
    Kíváncsi leszek a 2K félére. EA amikor 14ben?! visszajött a NBA-val kapta rendesen az ívet a graf miatt is.

    Hát itt túl sok kivetnivalót nem látok. Mozgásban is gyönyör, bár az hogy a 2K féle animokban jobb lesz az biztos, de ez a Live is ott van.

  • Macccy
    #162201
    Hátmondjuk az azért "probléma" ... Na JÓ EGÉSZSÉGET mindkettőjüknek, de azért a verseny rovására nagyon ne menjen
  • Totti5
    #162200
    Most néztem, akit érdekel.

    EA Accesben szedhető a Fifa 16, NHL 16, NBA 16, PGA TOUR 16 és MADDEN 16 TRIAL verziók. Egészet le kell szedni, hisz az egész használható 10 órán át!!!
  • n000rbi
    #162199
    Ez legyen a legnagyobb bajod
  • Moby
    #162198
    Ebszolájte közösségkompatibilis vagyok, az egyetlen promláma, hogy az egyik manó miatt csak eset 9-től van játékidőm, a másik miatt meg a szülészetre várom épp a rajtot :D
  • n000rbi
    #162197
    Jó ötlet!
  • Macccy
    #162196
    Tolhatnánk majd valamikor, ha annyira közösség kompatibilis vagy, mint a bátyus
    Na de komolyan, szervezzetek mondjuk hétvégén valamikorra versenyt, aztán csapassuk, itt össze lehet beszélni, megszavazzuk mikor legyen rajt aztán ... rajt

    Nem?
  • Totti5
    #162195
    Richard Burns Rally azért érdekes, mert az egyetlen liszenszelt multiplat klasszikus rally játék volt, aminek a fizikája rendben volt. VOLT. Ma már egy Dirt Rally sokkal jobb rally fizika, még akkor is ha az RBR is remek máig. Kormánykezelése, FFBje időtálló. Nekem mondjuk annyira nem tetszik, mert takony, papírdoboz a fizika alapból. Agyon moddolva tömeget adva az autónak kellemes. Mai napig használják ligák, komoly ligamódok vannak hozzá, sokan játszák. Jó játék, de hogy mi köze van a pályaautó Forza sorozathoz X akta

    2 éve volt pár hét amikor nekiálltam, de kurvanehéz a rally. Én nem tudok itiner alapján menni. hiába vannak nyilak is ez pokoli nehéz. Előre gondolkodni, érezni, tudni előre felkészülni a következő kanyarokra. Egyszerűen nem megy. Egy hosszú 7 perces szakaszt normálisan letolni kegyetlen. Nekem csak úgy megy hogy betanulom, de ahhoz meg rengeteg idő és gyakorlás kell:))

    Itt van egy nézhető menetem, de ez is fejből ment csak, 50 restart után :DDD


    Forza nem árkéd. Az emberek nincsenek tisztában a fogalmakkal. Ha a Forza kapnak egy 900 fokos belső nézetet, és egy CARS szintű FFBt pokoli jó szim lenne kormánnyal is ( remélem a GT7 ilyen lesz ) és majd egyszer a Forza is megkapja ezeket.

    RBR annak király aki most is tolja ligába pl, de aki ma Rallyt akar játszani annak ott a Dirt Rally...

    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.09.17. 18:28:22
  • nagykaraj
    #162194
    Sziasztok nemrég vettem Xbox one-t a Destiny játékba keresek multiba magyar kollégákat aki gondolja keresen meg ott kartaj 15-el nyomom v. skype-ra is fölvehettek ott a nevem karajxxx15.
    Előre is köszi nektek szép napot!
    nagykaraj
  • Totti5
    #162193
  • Moby
    #162192
    Tőttődik mán a F6
    Hogy mikor jutok hozzá még nemtudom, de várom már :)
  • darkSectorxxx #162191
    Én nálam is így volt ahogy neked háttérbe téve.
    Ha játszottam mindig várakozó állásba tette.
  • cenobite
    #162190
    Régebben úgy emlékszem hogy 360-on is működött... Persze lehet hogy tévedek.
    Köszi a választ!
  • darkSectorxxx #162189
    Az kikapcsolt állapotra értendő.
    Tudtommal játék közbeni letöltés ezen a generáción vált elérhetővé.
  • cenobite
    #162188
    X360-on hol tudom beállítani, hogy ha letöltés közben elindítok egy játékot akkor pár perc (vagy akár azonnal) ne álljon le a letöltés? A "Download in background" be van állítva, mégis leáll. Előre is köszi a választ!
  • orichalcos
    #162187
    Mindenki ezt írja, de szerintem meg semmi vészes nincs benne. Egyedül Destiny-vel lehetnek gondok, de addig meg tolok mást. Engem jobban zavar, hogy mivel nem tudom áttenni külső HDD-re a cuccaimat, így újra le kell majd minden játékot töltenem... :( Ugyanis az új dash töröl mindent a HDD-ről.
  • TDC Geronimo
    #162186
    Mint írtam known issue list nagyon durva. Mondjuk én be optoltam, mert tuti nem leszek benne az első jó pár körben úgyhogy addigra remélhetőleg kipofozzák.
  • Moby
    #162185
    Oké, még nem tudtam megnyitni sem :D

    /THX
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.09.17. 13:53:19
  • TDC Geronimo
    #162184
    írja benne :)

    konzolról megnyitod, preview appba registration menü alatt lehet kiválasztani 3 opciót. Maradsz régibe, átjelentkezel újba vagy lejelentkezel. Értelemszerűen ha akarod átrakod az újra.
  • Moby
    #162183
    Hajnalban jött nekem is az üzi. Mit kell majd tennem?
  • Moby
    #162182
    Agyhalottak.
    Haters gonna hate.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.09.17. 13:38:54
  • darkSectorxxx #162181
    Amúgy már valami jó rally-t várunk inkább sógorral.
    Elég egyszer a gt versenyekből szerintem.
  • TDC Geronimo
    #162180
    preview membereknek jött mail új dashről, appba lehet jelentkezni rá. Mondjuk elnéztem known issue listát. Elég meredek
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.09.17. 13:30:42
  • darkSectorxxx #162179
    Mondjuk kövezz meg, lehez ez vals szimulátor, nem mentem még autóval 160 felett, de érdekesek a mozgások külső nézetből.
  • guardian hero
    #162178
    Csak irígykednek.
  • Macccy
    #162177


    Forza 6 ... Vannak ezek a PC master race pride mókusok, meg az ő kommentjeik, nehéz kikerülni:

    - "a grafika szépnek tűnik. az irányítás, fizika meg olyan amilyen (full arcade)"

    - "kíváncsi lennék hogy a Forza mesterek mihez kezdenének mondjuk egy Richard Burns Rallyval vagy Race 07-tel"

    - Csili-vili Igénytelenség irányába megy el minden manapság

    És persze az Xbox (konzol) fikázás is felbukkan ...

    Egyébként én komolyan kérdezem, most itt van ez a Forza 6, volt ez a Richard Burns Rally 2004-ben, az miben volt mondjuk ehhez képest más? Én nem játszottam vele asszem, kimaradt. Folyton erre mutogatnak vissza, mit tudott az? Komolyan érdekelne! Gondolom kormány vs. kormány érdemes őket összevetni, nem is billentyűzet vs. kontroller ... ... De nem lehet, hogy csak az emlékek szépítik azt meg? 11+ éve volt !!! Most már gumi-, talaj hőmérsékletet modelleznek, állítólag 148 különböző felületet, berugózást, ott vannak a víztócsák, stb.
    Én is szép emlékeket őrzök például a RAC Rally iránt, a Colin McRae 2 és a Microsoft féle RalliSport Challenge nekem maga volt a nirvána, de azért ez fényévekkel van előbbre.
  • Kit--Kat
    #162176
    Nekem 90. Én azt hittem többet raktam bele, nagy élvezet benne cruise-olni.
  • Snexi
    #162175
    77 órám benne van a horizon 2-ben,nem is gondoltam volna :D "Sajnos" jobban le tud kötni, mint a zártpályás nagy forza
  • Snexi
    #162174
    lehet