176613
banner
  • Macccy
    #162937
    Nincs ebben semmi különös, Oric tesztje ugyanez. Az emberek jó dolgukban nem tudják mit mondjanak, a cikk meg rövid lenne úgy, ha csak annyi lenne odaírva, hogy fCKN GOTY ezért aztán belemennek, kicsit csócsálják. Oric jó cikket írt, nem bántásból mondom, de pl olyan miatt adott neki mínuszt ami lehet nekem HALO fannak se tűnne fel, hogy mások a hangok itt-ott, gondolom a fegyverek vagy ilyesmi. Szóval a sok nexdzsem közt már oda kell írni a fanyalgást, de ettől még gyanítom az a 9/10 az rock solid.

    Na én most indítom el! Lets see ... :)
  • Totti5
    #162936
    Naggggyon kíváncsi vagyok mi lesz Csíffel a Halo 4 vége tudatában. Remélem a 343 ismét erőteljesen átadja a dolgokat.


    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.10.26. 18:42:42
  • Selminar
    #162935
    576 Árkád:
    Mondom one-hoz pc wireless receiver van már? Aszongya nem tudja mi az... Ok, tovbb próbálkoztam: Lunar white kontroller? (fun fact:fenn van a honlapon "besorolás alatt") Visszakérdez h: tessék?
    #Nocomment
  • Moby
    #162934
  • Moby
    #162933
    Egyetlen teszt sem tudja megmondani mit fog nyújtani nekem, inkább csak a jelenség előtt állok értetlenül még mindig, évek után is.
  • Totti5
    #162932
    Jókat olvastam róla. bár az csak kettő volt. Kül. nem érdekel mit írnak. Holnap itt lesz az a lényeg.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.10.26. 14:14:37
  • SlickAdam
    #162931
  • Moby
    #162930
    Különösebben nem izgatnak a megitélésben, de (ahogy általában) nem nagyon értem ezeket a halo pontokat. Ilyen hiba, olyan hiba, ebben sem abban sem jó, majd a végén BENG 9 pont.

    "Nem az igazi ez a pörkölt. Kicsit sótlan, általában a hús is több benne, és még egy kis papríkát elviselt volna. Verdikt: sosem ettem jobbat" LOL
  • Kit--Kat
    #162929
    Annyian vannak, amennyien normál esetben lehetnek, a Whitechapelben a nyomorgó sikátorokban összevissza fetrengenek, nagy bevásárló utcákban alig férnek el az járdán + szekerek rogyásig, a piacokon nem lehet megmozdulni, ahogy a pályaudvarokon sem és ahogy írtad a parkok is tele vannak.

    Ennél több ember nem is lenne reális, ráadásul így is fényévekre van a GTA-k által megjelenített gyalogosok számától.

    De ami ennél is fontosabb, nagyon részletesen modellezett változatos dolgokat csinálnak. A kedvencem az volt amikor egy nő elesett és egy kisfiú segítette fel, de az is nagyon jópofa amikor gyerekek igazítanak útba felnőtteket. Fociznak kriketteznek... Egyszerűen zseniális, részletgazdag, élő Londont hoztak létre. Én bevallom ritkán használok szekeret, vagy a tetőket, élmény az utcákon csatangolni.
  • Totti5
    #162928
    Nem semmi ferdítés amikor mennek a videók hogy a Untiy-ben mennyivel több ember van, és mutogatják hogy itt az utcán meg nem tüntet 100 ember folyamatosan. El kell hogy keserítsem a fikkantókat, a pályaudvar rogyásig tele van illetve vannak piacok is ahol impresszív a tömeg, de amúgy ha kicsit is megy az ember a városba pl elmegy egy parkba ott is sokan vannak. Szóval semmivel sem kevesebb vagy nem bírná, vagy visszavették. Ez egy oltári nagy kamu.
  • Totti5
    #162927
    Gyalogosan 30, pályaudvar meg más gigantikus helyen 30 alá megy, szekér hajtásnál 30 alá megy.
  • Selminar
    #162926
    9 es 3/4 vagany van? :)
    Amugy a Brotherhood-tó kezdve kiszedtek a misztikus/puzzle elemek jo reszet, ezzel meg is szűnt számomra érdekesnek lenni a sorozat bar mindig remenykedek hátha...
  • Tommy H
    #162925
    Frame végig jó?Jobb mint Unity?
  • Totti5
    #162924
    Agyam eldobom ettől a konstrukciótól és hogy minden szegletére felmászhatok és mindenhonnan megnézhetem.




    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.10.25. 18:24:08
  • SlickAdam
    #162923
    PS4-et is elbarmoltak ujra, ugy tunik. szerencsere manualis update-en van a gep.
  • Totti5
    #162922
    Kedvem sincs elindítania a DLCt. Ezeknek tényleg egy céljuk van hogy szétbarmolják az X1 verzát. De miért?!

    Patch log :

    PERFORMANCE:
    ● [XBOX] Improves performance during quest titled In the Heart of the Woods.


    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.10.25. 09:58:40
  • Macccy
    #162921
    ...
    még jó hogy 1.08 óta nem peccseltem akkor
  • Tommy H
    #162920
    Rendesen akad.Mintha ezt akarták volna elérni május óta.És sikerült a barmoknak!

    De úgy mégis mit keres még mindig a munkahelyén ez az egész banda nem akarom elhinni..
  • Moby
    #162919
    Azt azért mégsem írhattam, hogy tucsingolva!
  • Macccy
    #162918
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Digital Foundry KONZOL TECHNÓ azoknak, akik hozzám hasonlóan érdeklődnek az ilyesmi iránt és ezeket eddig nem tudták:

    http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2015-vs-texture-filtering-on-console

    Elkezdtem olvasni éjjel fél háromkor és mire befejeztem éjjel kettő lett! ... Great Scott!!!

    Na de kurvára érdekes a cikk szerintem, tetszik ahogy megpróbálták PC-n szimulálni a dolgokat - bár nem adta ki. Két dolog azonban ezeknél is jobban tetszett: az egyik, ahogy elmagyarázza a "Garlic" és "Onion" memória buszokkal hogyan használja közösen a CPU és GPU a közös memóriát ... a másik pedig maga a rejtély, hogy a puszta rideg matek ellenére miként tud ennyire kompetitív maradni az XBONE a PS4 mellett, gyakorlatban legalább olyan jó textúra szűréssel, sőt néha azonos felbontás mellett is!
    (anti-vérPisti disclaimer: ez most NEM a fléém, amúgy se szoktam, nem azért vettem boxot, hogy érezzek valami nem létező underdog büszkeséget, sem nem azért, mert félreolvastam volna a nyilvánvaló számokat és most esetleg savanyú a szőlő, végül úgyis csak a játék számít ...)

  • Macccy
    #162917
    na jó, de mi az a "tunnyatva" ?
  • Moby
    #162916
    Látva, hogy mit művel a pécés verza, sosem lett volna szabad ezt így kiadni. És nem csak arra gondolok, hogy jó gépen nagyon faszán megy. Konkrétan élve zabálja fel az i5-öt is. Izzik a cpu a játék alatt. Tunnyatva is beverdesi a fejét néha, és ennek csak korlátozottan van ugye köze a grafbeállításokhoz. Szóval még az sem teljesen biztos, hogy itt (csak) a gpu fogy ennyire el, vagy hogy csak grafsetuppal ez gyógyítható. Hogy min buzergálnak peccsről-peccsre, hogy ekkorákat ugrál az persze más kérdés.
  • SlickAdam
    #162915
    hogymi? megrosszabb lett?
  • Totti5
    #162914
  • Tommy H
    #162913
    Úgy kb-10 FPS.Nagyon fa..a
  • Tommy H
    #162912
    Witcher Patch UP.1.3GB
  • Macccy
    #162911
    Jaaáájjj ... basszus .... jogos, ááhhh .... na oda nehogy átköltözzünk! Ott az egységsugarú vérpistik és a friss regesek tanyáznak.
    GamePod ... bocs!!


    Párodnak meg jobbulást, ezt elfelejtettem írni reggel!
  • orichalcos
    #162910
    Hádde mi közöm a gamekapocshoz? :D
  • Macccy
    #162909
    Ez egyre érdekesebb ...
    Ezeket a képeket most hova töltötted föl? Ez a geci SG.hu fórum komolyan mondom a szánalomszar és a határ foskupac mezsgyéjén egyensúlyoz. Nem költözünk át össznépileg a gamekapocsra? Oriic elintéz mindent

    - telefonról bejönnek a képek, a beágyazott videók ugye nem
    - mobilnézetről desktop nézetre váltás szinte sose játszik, amint a fórumba lépnék szinte mindig visszadobja
    - most benn vagyok a cégnél, ezek a képek nem jelennek meg, a videó ellenben ittvan (gondolom céges proxy bassza ki a képeket)
  • Totti5
    #162908














    Magasságok brutálisak, a kötélvető kiváló eszköz lett a közlekedésre!

  • orichalcos
    #162907
    45 ezer ft.
  • Firerock
    #162906
    Van valami jó infó arról hogy mennyibe fog kerülni az Elite Controller nálunk?
  • orichalcos
    #162905
    Mármint úgy érted hogy 900ft. :)
  • Totti5
    #162904
    1500 EA accesba. 1 hónapra.
  • davidka003
    #162903
    Dragon Age Inquisition Xbox One játékszoftver 7.112 Ft

    Ennyiért nem olyan rossz. El lehet adni utána .:)
  • abel0317
    #162902
    Köszi
  • Macccy
    #162901
    yadayada ..... :D
    oké na! ;)
  • orichalcos
    #162900
    Párom beteg napok óta, bocsi. :( Előző hetem meg káosz volt.
  • Macccy
    #162899
    Kikapcsolható, csökkenthető az erőssége a legtöbb játékban. Az igazán kompetitív multi fps-ekben, mint a HALO és a CoD amiket említettél, vagy teljesen kikapcsol, vagy nagyon minimálisra visszavesz ez a segítség - amennyire tudom.
  • abel0317
    #162898
    Hello, mindegyik fps játékban van auto aim? Eddig csak a far cry 4-el játszottam és abban volt. COD, Halo...stb. multiplayerbe szintén van? Mondjuk még nekem a multi felejtős, singlebe is csira vagyok még, a kontrollert meg kell szoknom xD