176613
banner
  • Tommy H
    #162977
    Valami eszméletlen,hogy tökéletesítve van Diablo XB.One verzió.
    Csoda amit ezzel a játékkal műveltek erre a platformra!
    Olyan balance van meg drop rate,hogy csak nézek.Egyszerüen az van amit én akarok.Tudja a játék mik a terveim és ahoz igazítja.
    Monk osztályra meg szavakat nem találok annyira komoly:)
  • Macccy
    #162976
    Bassszus ezeket az IN-GAME átvezetőket órákig tudnám nézni! :|
  • Rage47
    #162975
    nagyon jó lett a game. nehéz abbahagyni, de fáradt vok. gördülékeny, játszatja magat. kijavították a régi hibákat és tökéletesre faragtak
  • Macccy
    #162974
    Tesód is jöjjön, kell legyen valaki a spártan puncikkal is :P
  • Macccy
    #162973
    Macccy

    :)

    TDC Geronimo: az van, hogy láttam azt a videót, na és? mondom "obvious optimalizálás", kábé ezzel kezdtem, nem csodát, hanem jól összerakott 60fps játékot kell keresni bázz ... És az megvan.
  • Moby
    #162972
    coop? Egy id-t lökhetnél.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.10.26. 22:21:10
  • orichalcos
    #162971
    Elvileg ugye az volt hogy sajtó indíthatta is játékot, de a patch már élt. Érdekes....
  • Moby
    #162970
    Tegnap toltam másfél óra Ori and Blind forest. Nem szedett ezt semmitse.
  • orichalcos
    #162969
    Izé, napok óta szedhető a patch. Amúgy a multit tartalmazza.
  • TDC Geronimo
    #162968
    Hát DF videóelemzést elnézve inkább ne nagyon nézegess :D
  • Moby
    #162967
    Nem is a kibírhatóság a lényeg, hanem hogy két órája itthon vagyok. Mialatt megfürdettem a gyerekeket bőőőőven le jött volna a patch, csak usererror miatt nem nyomtam rá az indítóikonra. Vagy legalább kűdhetett volna az ms egy pushüzenetet a telefonomra, hogy bazzeg nyomd már meg a kontrollert, mer innen nem tudjuk rátolni a gépedre a peccset, csak majd kb 17 év múlva, ha ezt a funkciót végre főtalálja valaki a csodálatos jövőben.
    Phosdzsenerésőn. Régen a konzol volt az, hogy bebasztad a lemezt a játszottál. Ma az a konzol, hogy bekapcsolod, és izzásig felpörög a szopóroller.
  • Macccy
    #162966
    Most pontosan azt csinálom a HALO első pályáján amit mindig: nézelődök. Baszki ha nem jáccom már 1 órája ezt a levelt akkor semennyi ... :D :D XD

    De eddig össze van rakva, pár apró obvious szükséges optimalizáláson kívül nagyon egyben van minden részlet, minden modell és textúra (van most is apró részlet ha közelmész egy Covie hullájához, pikkelyek, szőrök, detail karcok. Jól mozog, a távoli animációk se rosszak, a hangok és zenék eddig fenomenálisak.
  • Rage47
    #162965
    na letöltötte instant onban az updatet is. nemsokára kipróbálom
  • Macccy
    #162964
    Instant-On pont erre (is) van, nemde? Óránként 5-15W áramért cserébe lekapkodja a content update-eket a box.

    Nem mondom, hogy sose lettem morcos ezért, mert dehogynem, hisz én se hagyom Instant-On a gépet, dehogyis. Mikor az elmúlt hónap nagy részében nem volt időm gémelni. ... De kibírható ez a 9GB, na ...

    Kivéve, ha Moby vagy, akkor foscsi dzsenerácíó :))
    csakhülyülök
  • Moby
    #162963
    Ez igaz, bár hazudnék ha azt mondanám: ez így kevésbé kínos. Ennek a problémakörnek bármilyen manifesztációja egy arculcsapás a józan észre.
  • TDC Geronimo
    #162962
    Ez a ficsőr day 1 óta benne van. Az nem volt benne, hogy amikor új lemezt beraktál installálni, akkor nem szedte patchet automatikusan csak ha rányomtál.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.10.26. 21:03:08
  • Moby
    #162961
    Mondjuk a sonynak is beletelt vagy 20 hónapba, mire őrületes, emberfeletti melóval belepakolta a firmwarebe ezt az iszonytatóan cpu gyilkos gigaalgoritmust. A nyomorult kínaiak meg bitcoint bányásznak több ezer asic-al. A balfékek...
  • TDC Geronimo
    #162960
    Nem értem miért nem ellenőrzi gépbekapcsoláskor, mint PSen a patcheket.
  • Moby
    #162959
    Amit ma nem lehetett volna bármikor letölteni. Azt akkor kell, amikor a user rábök az indítóikonra. Hiszen azt azért teszi, mert azzal azt a szándékát jelzi, hogy ő peccselne. Mert azt szeretnek a userek. Kellene is egy olyan játék a sztórba, ami el sem indul, csak peccseket tölt le. Tuti siker lenne. És lehetne nyomni nhozzá a dlc-ket vadul.
  • Kongy
    #162958
    Jó neked, én ezt elbalf.szkodtam.
  • Macccy
    #162957
    Szerintem Instant-On leszedi .... le köll neki
  • Macccy
    #162956
    Persze mert az a pár száz Mb az nem előtöltés volt, hanem lópöcs, az igazi előtöltés utána jött. Mégjóhogy én megböktem egy hete és lekapta így most csak 9Gb kellett lecsorogjon, megvolt 20 perc alatt kb.
    Niiice :P
  • Kongy
    #162955
    Ja értem, hát sajnos rá kell nyomni, és ha elindult, akkor tölti instant onban is. Bár van egy opció, hogy automatikusan letölti az updateket, készenlétben, csak ki tudja működik-e...
  • Rage47
    #162954
    mármint most dolgozom, instant onban van, és 21.30-ig tölthetné, ha töltené, de azt tapasztaltam, hogy nem kezdi el, csak ha rányomok manuálisan
  • Kongy
    #162953
    Már miért ne jönne le? Én is beraktam instant on-ba, töltse...
  • Rage47
    #162952
    ú bakker ne már. még updatel a Halo 5??
    és ez instant onban sem fog lejönni
  • Kongy
    #162951
    Hát nálam előjött :D Belépek a Box-ba, Halo 5 ready to play, erre update, és 55 gigát ír ki, hogy most kezdi el letölteni :D Ez király, mert ebből még éjfélre sem lesz játék, sőt lehet holnap délutánra sem! /10perc alatt 2% :D
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2015.10.26. 20:23:04
  • Moby
    #162950
    Tulajdonképpen kurvamindegy lenne, én ma ezzel így má nem játszok, lehetne akár 50 is. Kösz microsoft Hogy ezt mé nem lehett kb bármikor letölteni, arra biztos van valami elbaszott, elmeháborodott magyarázat.
    Phosdzsenerésön.
  • Totti5
    #162949
    Kérni mindent lehet. Az eszköz nagyon jó, működik segíti a haladást és nem őszül meg az ember mire feljut egy templom vagy magaslat tetejére ( amiből itt rengeteg van ), így ez egy nagyon jó fejlesztői döntés, újítás volt ebben a részben. S ugye ez nem Hookbalde, ahhoz semmi köze.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.10.26. 20:19:32
  • Kongy
    #162948
    Kérlek ne fokozd.
  • TDC Geronimo
    #162947
    Örüljé' neki, hogy nem kellett leszedned az 50 gigát újra. Bár ahogy ismerlek nálad ez még előjöhet
  • Moby
    #162946
    Start, és 9 gigás update. HÁT LOEL
  • orichalcos
    #162945
    "de pl olyan miatt adott neki mínuszt ami lehet nekem HALO fannak se tűnne fel,"

    Pedig pont fel kellene hogy feltűnjön. :D
  • Macccy
    #162944
    Ha szingapúrból ahogy én, akkor jácc vele ahogy én most ;)
  • SlickAdam
    #162943
    ez pokember
  • Totti5
    #162942
    Ez nem Batman.
  • Rage47
    #162941
    igen, éjféltől
    persze attól függ, melyik store-ban vetted meg. ha UK-ban, akkor 23-tól.
  • Kongy
    #162940
    Hát hogy zseniális az azért túlzás, a Batman Arkham szériában alap volt, mégsem nevezte senki zseniális találmánynak...
  • Totti5
    #162939
    Kötélvető zseniális, egyszerűen kedve sincs az embernek gyorsutazni, vagy szekerezni, mert ezzel is rendesen lehet haladni.

  • Kongy
    #162938
    Mikortól játszható az előtöltött Halo 5? Éjfél?