176613
banner
  • Macccy
    #162897
    Nem is hívtál át ... jóóóvan ...
  • orichalcos
    #162896
    Halo 5 Solo Legendary kész. :)
  • darkSectorxxx #162895
    Valszeg a vámpír-vérfarkas téma a felelős ezért, Order-nél sem volt ugye tükörkép.
    Gondolom én, London.....vámpírok....
  • Totti5
    #162894
  • darkSectorxxx #162893
    Olyan mint a régi rajzfilmekben a háttér fix és a mozgó objektumok vannak kicsit másképpen megrajzolva. Természetesen árnyéka sem lehet a vízben. :D

    Főként a Tom & Jerry jut eszembe róla.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.10.23. 23:36:00
  • SlickAdam
    #162892
  • Totti5
    #162891
    Dehogy akarlak meggyőzni! Kerüld el. Ez AC, olyan mint mindig ( csak jobb :) )
  • Macccy
    #162890
    A látvány megkúr, szétnyal, kényezteti a szemfenekem ánuszát, megint agyba-főbe megkúr kétszer, nagyon durván ... ez tény. A Unity-t is odaveri amit így látok belőle. De még mindig nem győztél meg.
  • Totti5
    #162889









    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.10.23. 23:10:56
  • Kit--Kat
    #162888
    Nekem nagyon tetszik a Syndicate. Már az élmény ahogy az ember bolyong Londonban. A játékmenet pedig a GTA-ban sem változott az elmúlt 10 évben. Emlékszem, hogy a GTA IV-re is azt mondták hogy szép-szép, de a missziók egykaptafásak és unalmasak. Az V-ben kicsit ötletesebbek lettek de önmagában a menny oda öld meg/kövesd és öld meg maradt még is mindenki ünnepelte (köztük én is). Szerintem jó döntés volt az ipari forradalom Londonjába helyezni a játékot. Az előző misszió során egy öntödében voltam, egyszerűen elképesztő a részletesség ami a várost és az ipari épületeket jellemzi, a Rockstar is megirigyelné. A város egy GTA-ban sem élőbb, és ez nagy szó, mert ők az etalon és egy élettelen lakókkal megtömött város teljesen kinyírhatja a hangulatot.
  • Macccy
    #162887
    Nekem bármi welcome tőlük ami nem WD és nem AC, ne legyen benne tackle meg viewpoint buzulás! Ja a Division jó lehetne. Meg aza dél amerikás tomClancy cucc
  • orichalcos
    #162886
    Ott a tech alattuk igen. Ezért várom a Divisiont mint állat.
  • Macccy
    #162885
    Tudom már miért haragszom duplán az UBIsoft-ra: mert nemcsakhogy (szerintem) copy-paste szart nyomtatnak, de ráadásul ott van a kezükbe ez a hihetetlen technó és ülnek rajta, há hogynézezkiiiii!!??! Kurvaszép, csináljanak már valami zsír cuccot!

    Figyelemmel kísérem azért ezt is.
  • unrealnoise
    #162884
    OFF A Microsoft szerint minden tilos lenne, tudom. De attól még csinálják, csinálnám én is. Alapból nem értem miért tilos, ha lemezes játékokat amúgy is lehet adni-venni. Pláne, hogy legtöbb esetben semmivel nem olcsóbb a digitális, mint a lemezes. Persze lehet SG szabályzatba is ütközik, ez esetben sorry. ON

    Ez az AC engem totál hidegen hagy, ahogy nézem játékmenetre szinte ugyanaz, nyilván nem válthatják meg a világot, csak akció/kalad játék egy nyitott világban, de azon túl, hogy szép, hát, nem tudom. Továbbá az idegesít a legjobban benne, hogy mész X irányba, és mindenen átmászik, felmászik, nincs jóformán tereptárgy, ami gondot okozna, nem tudom. A kritikák pedig a szokásosak, 8 pont körüli, semmi extra.
  • toza #162883
    hello! hogy rakok teljesen szuz hddt xbox one be?!
    mit kell csinalni hdd vel? ennel nincs egyszerubb megoldas? koszi


  • Tyrant01
    #162882
    Most is akciós.
  • Totti5
    #162881


















    Elcsapta a zebrán egy szekér :)))))))))
  • Totti5
    #162880
    Még hogy Londonba nincs élet. Az emberek itt már nem sétálnak, olyan fogatmennyiség megy az utakon ( taxi, sima, kereskedő, kicsi, nagy stb... ) mint ha GTA lenne + persze sok ember mindenütt + a Temzén a hajóforgalom
  • Totti5
    #162879
    TEMBO THE BADASS ELEPHANT-nak van 15 perces trialja. Nagyon beteg! És tetszik. Téli ultimate sale alatt jöhet majd.
  • Macccy
    #162878
    Erről szólnak az Assassin's Creed játékok sajnos
    Pontosan ugyanezt szoktam átélni én is ... Wow ... deszép ... húú mostmilesz ... bonyodalom ... futok ... futok valahova ... meg ugrálok ... valakit el kell kapnom ... futok megint ... (ásít) ... nemár ... kikapcs
  • Kit--Kat
    #162877
    Én is eddig jutottam, de nem bírtam ki, hogy a St Paul székesegyházat ne nézzem meg. Gyönyörű lett kívülről, de sajnos nem lehet belülről megcsodálni, úgy mint a Unitybe a Notre Dame-ot. Remélem a későbbiekbnen megnyílik.
  • Tommy H
    #162876
    Na jól van inkább jegelem..

    Halot akarok meg Tomb Raider-t:D
  • Tommy H
    #162875
    Mi ez a bohóckodás az elején?Franc tudja mióta szaladgálok Arnoval de rohadtul unom.
    Komolyra fordul a játék vagy mi van!?
  • Tommy H
    #162874
    Most kezdtem el Unity-t.Ahogy vége folytatom is új résszel.
  • Totti5
    #162873
    London csodás, a legbrutálisabb kilátó van ebbe amit eddig ACban láttam. Kőrengeteg, iparosodás, gőz, füst, szmog, mocsok. A két főszereplő jó fej, viccesek, jól nyomják az ipart. Új közelharcok, fegyók nagyon komolyak. Csak a prológ ment le, a többi holnap. Karakterek, színészek, szinkron megint Top.












    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.10.22. 23:05:34
  • orichalcos
    #162872
    Köszönöm a figyelmet.
  • Macccy
    #162871
    Ebből a multiból egyelőre nekem csak az jön le, hogy (így randa stream-en keresztül) elég faszán néz ki a game, de majd ez eksün közben jön úgyis. Lesz benne SWAT mód? Azt bírtam H4-ben is, mikor csak DMR-ekkel mentünk
  • Moby
    #162870
    Kösz (LOL).
  • SlickAdam
    #162869
    rossz topik :)
  • SlickAdam
    #162867
    3 eve is volt EU-ban Black Flag, de akkor meg en kuldtem neki, mert Mo-rol nem ment a rendeles. ez meg a Unity viszont mar igen.
  • SlickAdam
    #162866
    nagy AC-s baratom siman megrendelte Ubi Store-bol (EU!!!). posta par ojro kabe. ar meg alap, mint mindig ezek a legspecibbek: 150
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.10.22. 21:34:33
  • Totti5
    #162865
    Ubi store exluzív, only amcsi. Vagy aranyért adják...
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.10.22. 21:26:55
  • SlickAdam
    #162864
    ez nem a Big Ben-es = gagyi
  • Moby
    #162863
    Engem ugyan nem bánt, de kifejezetten tilos az account adásvétel.
  • unrealnoise
    #162862
    Sziasztok!

    Eladó egy xbox acc: 25.000 Ft

    Lentebb vittem 5000 Ft-al mert csak rám "rohad", sajnos nem tudom használni gép nélkül.

    Rengeteg játék, katt a megtekintéséhez. És sorry az "OFF"-ért, de hátha valakinek aranyat érne a "csomag".

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az alábbi játékokkal XBOX One-ra: (MIND DIGITÁLIS, az acchoz tartozik értelemszerűen!)

    Projec CARS Limited edition
    The Swapper
    Forza Horizon 2
    Halo: The Master Chief Collection
    The Witcher 3
    The Walking Dead - Season 1-2
    Geometry Wars 3
    NBA 2k15
    FIFA 15
    FIFA 14
    GTA 5
    Thomas Was Alone
    OliOli
    Pro Evolution Soccer 2015
    Life is Strange - Season 1
    Ori and the Blind Forest
    Rayman Legends
    iDarb
    Titanfall
    AC IV Black Flag
    Elite: Dangerous
    Metro Redux
    Trials Fusion
    Tomb Raider 2013 Definitive Edition
    Guacamelee! Super Turbo Championship Edition

    De az acchoz tartozik számtalan Xbox 360 játék is.

    Pár példa a nagyobb címeket tekintve:

    Bioshock 1 & 2 & Infinite
    Batman: Arkham City & Arkham Asylum
    Dishonored
    Super Meat Boy
    Skyrim
    Portal 2
    The Orange Box
    Fallout 3
    Gears of War 3
    GTA IV
    Max Payne
    Spelunky
    Mark of the Ninja
    Bastion

    (és még van pár xbox360-as cím, de ez legyen meglepi
    PM vagy email: [email protected]

    Képet a játékok vásárlásáról (digitálisak ugye) tudok screenshot-olni.
    PH-n unrealnoise accal van jó néhány pozitív adásvételem, szóval akit érdekel, nyugodtan keressen fel.

    Utoljára szerkesztette: unrealnoise, 2015.10.22. 19:54:42
  • Totti5
    #162861
  • orichalcos
    #162860
    Halo 5: Guardians multiplayer stream tőlem. Kommentár nélkül.
  • Totti5
    #162859
    Jajj ez ilyen multi lesz? mármint a béta :((((
  • orichalcos
    #162858
    Már jön. (multi patch) 10 Százalékon vagyok. Ha megy a stream jelzem. :)
  • Macccy
    #162857
    Miazhogy HALO patch??! miért?