176613
banner
  • Botond #163058
    Mi történt? :)
  • vg
    #163057
    Én senkit nem utálok itt, meg azokat se akik engem utálnak. Az egész konzolos dolgot utáltam meg úgy egy hónap leforgása alatt, nem ugyanaz.
  • Moby
    #163056
    Szerintem ez egy őszinte elismerés volt a kiváló munka és a fantasztikus végeredmény előtt.
  • TDC Geronimo
    #163055
    Szerinted? :D
  • darkSectorxxx #163054
    Ha már Halo 5:

    Halo 5: Guardians - még a Bungie is gratulált

    Akkor ez csak hivatalos marketing, vagy komoly elismerés?
  • darkSectorxxx #163053
    Nem vagyok ismeretes a sorozatban, mi ennek a sorozatnak a védjegye?
    Milyen stílus, vagy milyennek kéne lennie?
  • Selminar
    #163052
    Megnéztem az új Nier trailer. Ez nem Nier :(
  • Moby
    #163051
    Ja bazzeg. az nagyon kemény. Imádkozom egy pécés portért. Én ezt normális minőségben is le szeretném tolni egyszer.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.10.29. 22:35:12
  • TDC Geronimo
    #163050
    Most néztem videódat, jó kis terrain lod van fél méterre tőled :D
  • Moby
    #163049
    Csak hogy ne látatlanban fikázzam, továbbmentem azon a botrányos részen. A forerunner planet már sokkal-sokkal jobban nézett ki, és az egésznek sokkal inkább van halo érzete. Ennyire kétarcú játékot én még nem is láttam talán. Egy hullámvasút az egész. Minden részlete, olyan, mint a nagy egész. Pontosan ilyen:
  • Tommy H
    #163048
    LoL Diabloba felkapott 10milla Goldot:O
    ACT2 közepén nézem mi az a kupac gold erre 10milla egyszerre WTF!!

    Most ez Bug volt vagy nagy szerencse:))
  • Macccy
    #163047
    De neki AC Gold kell, nemééérteed?? Gold iz beszt! Gold iz beszt! :D
  • Tommy H
    #163046
    Az Elite kontrollerem meg nem jön.Hát miért nem?
    Valaki megkapta már vagy még senki?
  • Tommy H
    #163045
    De még mindig fél hónapot kell várni.Na jó,az azért nem sok:)
    Imádni fogom minden egyes percét!!
  • TBTPumpa
    #163044
    Rise of the Tomb Raider launch trailer
  • Totti5
    #163043
    Csak az nem játszik ma aki nem akar. Gold játékok havonta, EA Access tonna gémmel fillérekért, heti gold akciók ahol pár ezerért AAA címeket is vehetsz pl múltkor Alien 3500 körül... ilyen olcsón, ilyen sokat nem játszottunk 360on 2007ben.
  • Macccy
    #163042
    Szia, ezt olvastam korábban is és szerintem többiek is, de passz, azért nem mondtam (tunk) semmit. Tippre azt mondanám nem, a HOME boxon minden profil hozzáfér a cuccokhoz. Viszont lehet valami parental control keretében, talán le lehet, de mégegyszer mondom nem tudom ...
  • Macccy
    #163041
    Heh, én se tudom hova tenni, hogy ez miért kellett?
    Most ha utál minket, akkor nemtom miért. Ha nem utál főleg nem tudom miért! :D
    Ha a konzolt utálja és a PC -től keményebben áll vagy ilyesmi, akkor azt mondja és szevasz, de ilyet nem szokás mifelénk, kábé mintha odaszarnál a régi irodátok közepére és durcásan becsapnád magad után az ajtót! :)

    Hmm. 30 ezer? Nem tudom aranyból van e az a Gold, de bármi legyen is, sose vettem a 0day játékok egyikét se 15 ezernél többért, de inkább 11-14, azt is felezve, háááát ...

    De további jót kívánok neki!
  • Totti5
    #163040
    Nem 30.000 egy játék.
  • Firerock
    #163039
    A szituáció a következő!
    Van egy homeolt xboxom. A Home-ra állitott xboxon,ami nem nálam van van egy olyan profil amit nem szeretném hogy tudjon játszani a játékaimmal. Ez megoldható? A másik gépen lévő maradék 3 profilnak továbbra is engedélyezném ezt!
  • Kit--Kat
    #163038
    Pontosítok, a Midnight Club és Test Drive Unlimited is árkád.
  • Kit--Kat
    #163037
    Midnight Club vagy a Test Drive Unlimited sem az még is volt benne. Szerintem alap, egy ekkora költségvetésű játéknál, hogy az autókat kívül belül tökéletesen lemodellezik és ránk hagyják, milyen nézetből kívánjuk irányítani a járműveket.
  • vg
    #163036
    Én kiszálltam a konzol játékok világból. Nektek további jó, olcsó, mindössze 30.000 forintos játékokat (új AC Gold rész ára) és sok 720/30/low grafikájú játékot kívánok!
  • orichalcos
    #163035
    Hogy lásd mikor nitrózás közben azt hogy beszűkül a világ, és minden összefolyik. :D XD
  • Kongy
    #163034
    Eleve nem szimulátor. Minek legyen belső nézet egy árkád játékban?
  • Kit--Kat
    #163033
    Hát 2015-ben ez elég nagy szégyen.
  • Firerock
    #163032
    Valaki? Fontos lenne
  • Totti5
    #163031
    3jobb minden téren csak anno a Dirt részeknél formatálták az előző rész tartalmát :(
  • Totti5
    #163030
    Nincs.
  • Kit--Kat
    #163029
    Van belsőnézet?
  • Selminar
    #163028
    NFS menő, FMV adja a hangulatot, grafika brutál, fékezés is teljesn ok, tetszik!
  • Macccy
    #163027
    Jóaz hát. Bízom benne a sztori is beérik nálam ha pihentebben csapok bele.

    Co-op -ra hívjad a home haverod, ne durcázzon! :)
  • Firerock
    #163026
    Ha homeolva van a boxom,a távoli gép a home. Kb 5 ember van benne a family-ben,ha valakit a távoli "Home" gépet használók közül kiveszek a családból az továbbra is fog tudni játszani az én játékaimmal?
  • Kongy
    #163025
    No így 4. Halo 5 misszió után az a véleményem, hogy remek lett a játék. Szemkápráztatóak az effektek, vajsimán fut. Igen, vannak áldozatok, de szerintem bőven vállalható a végeredmény eddig. A játékmenet a szokásos, bár elég badass-ek az új mozdulatok. A sztori.. hát, elmegy. Annyira nem rágom a körmömet, hogy milyen izgalmas, de oké. És az a gunplay te atyaistan... ez AZ FPS játék, komolyan mondom. Ahogy a kontroller rezgései is összhangban vannak bizonyos fegyverek viselkedésével az valami eszméletlen... felveszek egy darálógépet, és a ravaszok szétrezgetik az ujjaimat. És ez jó. :D Szóval eddig tetszik nagyon, kíváncsi vagyok a továbbiakra.
  • davidka003
    #163024
    Szarok?
    Dirt 3 nem rossz. Dirt 2 jobb de a 3 sem rossz.
    Dungeon Siege 3 meg videók, tesztek alapján 1 végigjátszást megérhet.
  • Firerock
    #163023
    Botrány ismét... És most hogy lehet játszani 360-as játékokkal is,mostmár azok is szarok. Juhúú
  • Selminar
    #163022
    EA access-ben mar jon le a need for speed, 18gb
  • TBTPumpa
    #163021
    Még 2 hét:

    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.10.28. 17:13:01
  • orichalcos
    #163020
  • orichalcos
    #163019
    Soloban megvan, coopban jöhet. :)