176613
banner
  • orichalcos
    #163218
    Bmeg ilyen apróság hogy megyek a hóban és rendesen van nyoma...Jézusom....Imádom.
    Utoljára szerkesztette: orichalcos, 2015.11.04. 19:37:51
  • Botond #163217
    Kár. :(

    /szerk: de attól még gyönyörű. :)
    Utoljára szerkesztette: Botond, 2015.11.04. 19:17:17
  • Totti5
    #163216
    Pontosan, mi ennek a közelébe sem megyünk sosem, nem hogy kézbe vegyük, de attól tartok a földön vannak még így pár milliárdan:)
  • Botond #163215
    Elite csomagjuk nincs? :)

    Totti, erről a forza6 kontrollerről szóló kérdésemre válaszoljá mán lécci. Most tényleg csak egy kiállítási darabot csináltak csigázni a népet és nem lesz tömeggyártása? :(
  • darkSectorxxx #163214
    Biztos? :)

  • darkSectorxxx #163213
    Ez elég olcsó szerintem.
  • Selminar
    #163212
    csömöri auchan gazdaságos tomb raider bundle

  • Totti5
    #163211
    Fanboy vagyok minden tetszik amire MS logó van írva!
  • TBTPumpa
    #163210
    Vótmá!
  • TDC Geronimo
    #163209
    Honnan tudod, hogy tetszeni fog? :P

    Bias :(
  • Totti5
    #163208
    Már csak 6 nap. Jelzem hogy 1day és tetszeni fog, akárcsak az előző részek, így aki tőlem fikát vár erre ismét csalódni fog. Bocsánat.
  • darkSectorxxx #163207
    Huh ezzel már most de játszanék!!!!!!!!
  • darkSectorxxx #163206
    Internetsebesség függő is...:)
  • darkSectorxxx #163205
    Jó azt bírja, de nekem live vagy psn tökmindegy 1 évben 1x jüön valami végig maxon... :D
  • Totti5
    #163204
    Az azért erősen internet sebesség függő, mennyi idő alatt jön le... gondolom én. De igen, rohatt MS, szar lassú szerverei és elnézést meg bocsánat mindenkitől.
  • TDC Geronimo
    #163203
    Már párszor írtam, hogy 5 megás netem van.
  • darkSectorxxx #163202
    Hája ha beleveszem hogy maxon nem lehet nagyon tölteni gondolom akkor nem is vészes. :)
  • TDC Geronimo
    #163201
    60gb os játék...
  • TBTPumpa
    #163200
  • darkSectorxxx #163199
    25+ óra? Az még a határvidéken is soknak számít. :D
  • Muttley
    #163198
    x360-on a Black Ops 3
    OFFline üzemmódban
    csak zombie mód?
    (campaign nincs - ezt leközölték régóta f.szbukon)
    v.
    van még más játékmód is, ami elérhető OFFline x360-on?

  • TDC Geronimo
    #163197
    Akkor jó, mert halo 25+ órát tölt és nem akarok úgy felkelni holnap, hogy rányomok és bumm még 9 giga patch :D
  • Totti5
    #163196
    Igen.
  • TDC Geronimo
    #163195
    Boxon digitális vásárlásnál a gép egyből a legújabb felpatchelt verziót szedi?
  • darkSectorxxx #163194
    Nekem is tetszik.

    Akár esélyes hogy még idén szerzek X1-et. :D
    576-nál van beszámítási akció, megkérdezem a régi konzolomat hátha ésszerű összeg jön ki a végére. :)
  • Totti5
    #163193
    És egyben a számban leközölt exluzív Remedy factorys bejárós interjú?! gondolom én, de nyilván szar, meg nem jó. Bocsánat, és elnézést!
  • Totti5
    #163192
    Nagyon király! ( és egyben elnézést azoktól akik telibeszarják, bocsánat hogy nekem tetszik és 1day lesz, tényleg elnézést. Mocskos fanboyvagyok. )
  • SlickAdam
    #163191
    ez olyan, mint a trailer trailer-e. vagy a announcement trailer trailer-e.
    vagy a 2 mp-es sneak peak render trailer-e.
    most a coverage-t trailer-eljük.
    mert egy jo nap mindenkepp trailer-el kezdödik.

    4 life.
  • TDC Geronimo
    #163190
    ? :)

    Ehavi szám címlapja.
  • SlickAdam
    #163189
    game informer coverage trailer
  • TDC Geronimo
    #163188
  • Macccy
    #163187
    Fuuuuhu pedig ilyet még én is vennék 50-60-ba
  • darkSectorxxx #163186
    Úristen dekemény...kár hogy nem lehet venni.
  • Botond #163185
    Nem megvásárolható? Csináltak egyet mutatóba és ennyi?
  • Harlekin
    #163184
  • Harlekin
    #163183
    Tudni kell minden játékot a helyén kezelni és nincs csalódás.Én se szoktam soha csalódni,hogy bele kezdtem vagy megvettem és ne nyomjam végig.Viszont RENGETEG olyan volt amit az első percben kibasztam volna a kukába,de csak tovább vittem és pozitív lett az élmény vagy talán kicsivel több is...
    Mindenki magának alakítja a játék élményt,tehát ha a szart akarja benne látni akkor a szart fogja kapni.
    És a legnagyobb baj az,hogy nagyon nagyok az igények amit még tovább gerjeszt a tömeg és ez miatt mindig a csalódás a vége azoknál akik így állnak hozzá...
  • Totti5
    #163182
    Ford GT Forza 6 Elite kontroller.

    Gáz pedál kialakítások a ravaszokon, kormány formája a bal analóg, elem borítás a motor festéssel.

    MS hardwer részlege csinálta. Egyedi, nem megvásárolható.



  • Totti5
    #163181
    Ja amúgy ha már análisan vagyok vizsgálat alatt. Batman AK-t pl eladtam jó másfél hónapja. Kb a feléig vittem el, aztán beleuntam ebbe a részbe is ( bár ezzel összesen többet toltam mint az előző 3al ). Nincs vele gondom, csodásan nézett ki, jó volt a hangulat, király volt a Batmobil és badass az új siut, csak nem ment tovább, nem volt meg a varázs. Fogtam, pár napra rá eladtam. Most mit rugózzak rajta? bár az ilyet könnyű elengedni, ellenben a Witcher 3al történteket nehéz volt megemészteni, mert azt imádtam ( volna ) minden pillanatban.

    Köszi Macccy!
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.11.03. 19:41:50
  • Macccy
    #163180
    Ja BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT ...!

    ... te mindenevő! :D :D
  • Totti5
    #163179
    Előfordul a csalódás, de TUDATOS vásárló vagyok, ritka amikor nem tudom h mit veszek a mai világban. De ha ennyire ismersz, akkor azzal is tisztában lehetnél h mi nem jött be. Amúgy most a Halo 5 a gond, mert neked nem jön be, nekem meg igen? vagy mire fel, mert értetlenül állok még mindig az egész előtt ami itt most történik.